|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:09:16   
Janeja
Snorlax, daj se no malo pazi. A ti ni dost ena roka v gipsu user posted image . Mal počivaj, saj okoli hiše te bo vse počakalo. S pospravljanjem za v petek se pa sploh ne obremenjuj, še manj pa svojo mamo, ker imamo vse doma mulčke in nam je kristalno jasno, da je hiša vsak večer posebej potrebna konkretnega pospravljanja. Pa dvomim, da jo vsi pospravljate - mi je že ne, ker se mi ne da. L tebi pridemo na čvek, ne pa gledat a imaš pospravljeno,....

Teta Beta, vi ste si pa res konkretno uvajanje na dojenčka umislili. user posted image

Punce, uživajte na kofetkih, pa kakšnega še za nas revčke, ki mormo delat popijte. Upam, da se res vidimo vsaj v petek...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:09:19   
barika
Barika, če si ob pol sedmih kaj slišala, je to bilo to, po moje se je gor do vas čulo ).


nep, nič nisem slišala...je imel tudi moj takrat arijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:14:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

jančika, kaj če vi jutri vseeno pridete? gremo najprej na romano kranjčan v vojnik, potem pa še k nam domov? v vojniku se začne pb 15.30, šo mojem bo največ 2 uri.

bi naslednji teden prišla katera k nam na zajtrk?


Bi raje naslednji teden, ker na kake prireditve s Kajčijem ne moremo (žal je tako naspidiran, da nima smisla), potem bo pa premalo časa za obisk. Kuhinjo bi tudi rada videla.

Za zajtrk sem pa vsekakor - kot rečeno vabljene k meni, z veseljem pa pridem tudi k tebi, sploh če pride še katera. Javite se, deklice.

HuAnita, fajn, da ste končno dobili GDuser posted image .

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:15:11   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Dober večer. A ste kaj slišale za prometno nesrečo, ki je danes infarktirala promet v LJ? No, meni je ratalo ravno danes it v LJ, na srečo pa sem pravočasno izvedela, da je AC zaprta (8 ur je bila zaprta, madoniš!), tako da sem šla naokoli in sem se v dveh urah in pol vendarle prijajcala domovuser posted image . Se mi pa smilijo tisti, ko so obtičali za 8 ur (pa tisti v nesereči seveda tudi...).


Jaz sem bila tudi v Ljubljani. Še preden sem slišala za nesrečo sem videla stolp črnega dima, ki se je videl skoraj do centra. user posted image Na srečo sem pravi čas na radiu slišala za zaporo AC in sem šla mimo Trzina v Domžale. To je bilo okrog 13h in sem čist lepo zvozla. Sem pa tudi jaz poslušala kakšne kolone in zastoji so. Bogi vsi, ki so obtičali, res. Si ne predstavljam kakšno je bilo v popoldanski konici. user posted image

Jančika, super slikica. Ful ste luštni - vsi 3je.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:36:52   
Jančika_
Janeja, jaz sem se skoz Trzin vozila 25 minut!, potem sem pa šla čez Tuhinjsko (ob dveh). Pred Domžalami se sploh ni nič premikalo, totalna štala. Znanec, ki se je tam peljal okoli dvanajstih, je 15 minut stal na mestu pred Domžalami, potem je nekako obrnil in šel na Kamnik. Tako da si imela ful srečo, da si prišla tam skozi!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 21:37:48   
mavo
No, moj mali princ spi, ta velki princ je šel pa v Top fit na pir. Po mojem je šel preverjat, kaj zaboga je tam tako zanimivega, da lahko cele dopoldneve visimo tam in kofetkamouser posted image user posted image .  Ne, saj se hecam. Je šel zato tja, da lahko gre peš. Me pa zanima, če lahko tako dolgo zdrži tam, kot njegova predraga ženauser posted image . Dons sigurno ne, bo moral še parkrat iti tja.

Snorlax, jaz še tistih par kvadratov stanovanja ne morem pospravit, ti bi pa celo bajto glancala z gipsom na rokiuser posted image  Dej nehaj ga srat, no. Saj prah se itak vidi samo na dnevni svetlobi, srečanje je pa zvečeruser posted image . Jaz zdaj kar rolete zagrnem, če kdo na obisk pride, pol se pa na vročino zgovarjam. Ampak prašine se pa ne vidi...dober recept - res deluje. Samo ne mi tega naprej metat, ko bo katera prišla kdaj k meni na kavouser posted image .
Teta Beta, škoda ker nisi prišla. Saj bo še prilika. Se vsako jutro dobimo, vsaj midve z Darjo. Edino za jutri je napovedan ful dež, pol pa jaz ne morem kam zdaj, ko še nimam avta.

Zdaj me je pa to pisanje zlakotilo...debelost pa res ni naključjeuser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 22:05:51   
Bonnie_RR
Današnja nesreča... Moj dragi je ravno danes hotel malo prej pridet domov, pa se je že kakih 50m od firme (v Črnučah) ustavil in ni šlo več naprej. Baje je bilo vse totalno zabito, tako da niti do glavne ceste ni mogel. Poklical me je (malo pred 16h) in se odločil, da gre kar lepo nazaj na šiht dokončat zadeve, da bo (kao) jutri pa res prej doma. No, bomo videli...

Je bila pa to res ornk nesreča (kolikor se je videlo)...user posted image Upam, da bo voznik, ki je bil hudo opečen (no, pa tudi ostali ranjeni) okreval...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 22:36:49   
teta beta
Tole je naša Luša

http://www.slikomat.com/slika/2742610.htm

Tole pa naša čopka

http://www.slikomat.com/slika/2742618.htm

(Tako dolgo že nisem delala tega, da sem že pozabila, kako gre. Upam, da se bo videlo.)



< Sporočilo je popravil teta beta -- 4.6.2008 22:40:23 >


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 22:42:18   
teta beta
Eh, boste že pogledale. Ne znam več, se mi pa ne da več poskušat, ker grem spat.

Nočko!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 22:44:04   
HuAnita
teta beta, kako fletno dekletce!
Jaz grem spat, napila se še nisem, ker je M. skrajon nedružaben, en tip ga je nažgal za anketo, jo izpolnjuje že uro in pol, pa je na poloviciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 23:46:51   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Tole je naša Luša

http://www.slikomat.com/slika/2742610.htm

Tole pa naša čopka

http://www.slikomat.com/slika/2742618.htm

(Tako dolgo že nisem delala tega, da sem že pozabila, kako gre. Upam, da se bo videlo.)




Ful luškan kuža!! Takega bi tudi jaz imela!!!
Čopka pa itak ...user posted image


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 4.6.2008 23:47:23 >

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 23:58:07   
darja33
He, he, he...

Razprava o pijanosti... No, tu sem pa jaz doma. Sam danes pa res ni bilo hudo, no niti približno. Me še niste videle v elementu. Hvala bogu...?

Ropotuljica, če si še gori.. Samo feritin in CRP naj dodajo. Ostalo (in še več) pa sem rekla...

Danes je moja mala bolj prdasta in tečna, tak da sem zvečer še pol pira ruknala, pa bomo zdele vidli kako bo spala..?

Se pa veselim, da se še kaj vidimo in da ne govorimo samo o kakecih, prdecih, lulanju ampak tudi kaj drugega....

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.6.2008 23:59:18   
darja33
Grem spat. Se jutri slišmo in kaj vidimo na kofetu. Če bo slab vreme pa? Mogoč v kakem Citiju?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 6:38:16   
Naty*Taja
Luštna kužika! Tamala pa tak cuker.
Dejte hit povedat, kje v Cityju boste...vas pridem na hit mal pogledat, če bo prava ura...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 6:43:08   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: darja33


Se pa veselim, da se še kaj vidimo in da ne govorimo samo o kakecih, prdecih, lulanju ampak tudi kaj drugega....



Ja, Darja, na naših srečanjih sploh ne govorimo o tem. user posted image No, kakega dedca še tudi oberemo, pa kako o kilah rečemo...

Ko smo že pri dedcih. Moj je kriv, da sem padla!user posted image Je imel rojstni dan in je prišlo nekaj kolegov in kolegic, jaz pa sem jih valjda stregla in laufala sem in tja.



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 6:48:05   
Skabi
dObro jutro!

Jančika, potem te pa obvestim, ko bo kuhinja. user posted image

Ejte, kake pijanice se pa zdaj greste? Ste me spomnile, kako je bilo, ko sem se jaz prvič napila user posted image  user posted image .

No, kaj je s seznamom? Jaz bom prinesla... maturitetne pole. Moram v petek ob 18. po njih - upam, da ne bo predolgo trajalo. Sem mislilila, da bi jih na žurki skupaj popravljale user posted image   Pa potem skup dnar vrgle za kazen plačat user posted image , v medije bo pa itak Huanita spravla user posted image

A se katera spozna an arčunalnike? Mo tavelik mi je zbrisal vse ikonce in orodno vrstico, tak da se vidi samo ozadje na ekranu user posted image user posted image   Kako naj to popravim? 
snorlax, mogoče bi Timija vprašala user posted image   Kako kaj tvoje poškodbe? Pa ne bajte pucat!! Saj veš, da bo spet vse narobe, še preden bomo odšle...


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 6:50:38   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: darja33


Se pa veselim, da se še kaj vidimo in da ne govorimo samo o kakecih, prdecih, lulanju ampak tudi kaj drugega....



Ja, Darja, na naših srečanjih sploh ne govorimo o tem. user posted image No, kakega dedca še tudi oberemo, pa kako o kilah rečemo...



To pa res.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 6:58:26   
Naty*Taja
Hoj, Skabi, ti kr prnes, ti bom jaz pomagala. user posted image Pa še kak vzorec mi boš dala...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 8:14:53   
adrijana.sara
Jutro!

Zdaj bom pa tudi jaz vsaj en teden fraj, tak da upam, da se vam kdaj pridružim na kakšnem čveku in mal pošnufam ta nove dojenčkeuser posted image .
Vidim, da uživate, še alkohol je zaželjen. Full ste face! Jaz sem si tudi ta vikend privoščila ponočevanje v petek in soboto, pa hodila zjutraj oz. dopoldan domov, pa vam povem, da me ni nič motilo, da sem bila neprespana. Prava paše. No, v ponedeljek sem malo omotična hodila naokoli v službi, pa je bilo za zdržat.

Srečanje bom morala žal preskočiti, ker imamo naslednji dan poroko, pa bom morala biti zgodaj tam, da bom priskočila na pomoč (če že ne bom šla prejšnji dan), pa tako skrokana kot na dekliščino se tud ne bi spodobilo,da bi prišla - bajeuser posted image .

Naty - si dobila včeraj vabilo v vrtcu. Jaz imam zdaj takšno srečo, da ne srečam nobenga, razen en stare mame zjutraj, njej pa dvomim, da bi se dalo razložit. Tako, da upam, da več sreče danes. Nas bo pa čas mal pritiskal. So kakšni novi plani, ali ostanemo pri kakšni masaži?

Zajtrka je zmanjkalo, zdaj grem pa baje diplomsko pisat, kot da se mi da, sam bo treba. Potem grem pa h kolegici na kavico.

Fajn kofetkajte, če boste šle. Ob priložnosti se vam pa pridružim. Verjetno drug teden, ko bo treba nekaj za oblečit kupit, še nimam nič za na poroko.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 8:26:10   
Jančika_
Jaz nič ne hodim žurat, ne podnevi ne ponoči, pa sem vseeno neprespanauser posted image . Klinc, jaz ne vem več, kaj naj naredim. Danes sta mala dva spet vstala ob 5.55 (ob 6.08 sta se pa prvič sfajtalauser posted image ). ZAKAJuser posted image user posted image user posted image ??????? Zdaj ju že več kot en teden dajeva spat eno uro kasneje kot prejšnje cajte - tamali zaradi tega zgleda težje zaspi in tako dejansko zaspi uro in pol kasneje kot prej, zjutraj pa nobenega učinka, še vedno s kurami aufuser posted image . Dvakrat jima je ratalo spat do pol sedmih in sem mislila, da so se mi nebesa odprla. Ne vem, če bova še dolgo vztrajala pri kasnejšem spanju (to je ob osmih; prej pa sta hodila spat ob sedmih), ker nama tista večerna ura kar manjka...mah ne vem, kak teden še, pol pa če ne bo učinka, bosta pač spet ob sedmih hodila spat. Bemtiš, no, pa ko bi mulca lahko spala do pol osmih! Tako pa sta potem vmes že lačna, pa se je treba s tem ukvarjat, pa zaspana že postaneta, pa sklofata se, to vse, preden se sploh začnemo oblačit za v vrtecuser posted image . Ehhhhhh.....

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 8:59:01   
snorlax
Oh, se mi kar smiliš, Jančikauser posted image Naš tavečji je bil tak, da je bil navajen vstajat ob zgodnjih urah, ob petih, pol šestih zjutraj. To je bilo tudi ob sobotah in nedeljah. Stepel se ni z nikomer, ker je bil sam, sem pa mogla nujno tudi jaz vstat, pa dat jest, pa risanke, pa zraven bit...

Tamali je k sreči zaspanec. Razen letos za 1. maj, ko sem imela dopust in je vstajal ob 6.00, spi ponavadi vsaj do pol osmih, včasih pa tudi do devetih. Milina.user posted image Res pa je, da gre zvečer spat med 8.30 in 9. uro.

Če tvoja dva spita tudi v vrtcu po kosilu, potem imata očitno preveč spanca. Sploh V. Naš tamalček že nekje od 2. leta ne spi več po kosilu, tudi v vrtcu redkokdaj. Se pravi, da spi vsega skupaj cca 10-12 ur.

Skabi, jaz bom spekla kruh in žemljice, pa malo bom naseckala klobas in sira. Sem pa pozabila, katero vino že pijete. A velja refošk ali pa teran? Moj lahko pripelje originalnega s Primorske.



< Sporočilo je popravil snorlax -- 5.6.2008 9:00:35 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 9:36:57   
Jančika_
Snorlax, Vasja že skoraj dve leti ne spi več čez dan, Kajči ima pa vedno premalo spanja. Če bi ga dala zvečer spat ob šestih, bi mi spal do jutra, ampak zjutraj pa ne zna potegnit. Enkrat sem ju dala spat ob 17.15, ker sta bila tako utrujena od plavanja, sem mislila, da bosta oddremala kako kitico pred večerjo, pa sta spala do šestih zjutrajuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 5.6.2008 9:38:09 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 9:39:28   
barika
Jutro.
Vidim, da postajate prave alko odvisniceuser posted image . Jaz sem si tudi včeraj privoščila deci rdečega, pa sem bila fjuuuuu (če pa nisem navajenauser posted image user posted image user posted image ).

Adrijana.sara, a ti se tud pripravljaš k pisanju diplomske??? sma že 2. (morem samo še uvod popravit, pa nekaj malenkosti..sam kaj ko se mi ne da).

Nekaj sem zasledila o enih masažah...a to kera od vas prakticira, al hodite kam??  Mene hrbtenica boli, da se prepognat ne morem, samo do Lavanye mi pa ni za it (poporodni problemi s kilamiuser posted image user posted image user posted image )

Jao Jančika, a jima kej takega daješ za jest da sta na ful že zjutraj?? čeprav je moj brat tudi med vikendi bil pokonci že tam okol šestih, pa je vedno mene budil, da grem z njim risanke gledat...spat je hodil pa ob 21. (kar še zdej hodiuser posted image ) ..aja, med tednom pa ni hujšega, kot ustajanja ob 6.30.


Se opravičujem za slovnične napake, ampak tipkam bolj na hitro.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 9:46:55   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Snorlax, Vasja že skoraj dve leti ne spi več čez dan, Kajči ima pa vedno premalo spanja. Če bi ga dala zvečer spat ob šestih, bi mi spal do jutra, ampak zjutraj pa ne zna potegnit. Enkrat sem ju dala spat ob 17.15, ker sta bila tako utrujena od plavanja, sem mislila, da bosta oddremala kako kitico pred večerjo, pa sta spala do šestih zjutrajuser posted image .


Pol ti pa očitno ni pomoči. user posted image Zgleda, da imata notranjo uro tako natempirano.

Veš kdaj bo pa sigurno boljš? V puberteti!!! Takrat ju boš morala zbudit, da bosta šla jest kosilo. Tako je vsaj pri nas. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.6.2008 9:58:20   
adrijana.sara
Jančika tudi jaz imam takšno zgodnjo budilko, pa sem se že kar navadila. Me je v soboto (spat sem šla ob 5h) zbudila že 15 do sedmih. Pa sem se že sprijaznila, čeprav sem bila včasih tudi jaz jutranja zaspanka. No, vsaj zravsa se ne, ker se nima s komuser posted image , razen z mano, ko si zjutraj zmišljuje kaj bi oblekla. Pa še dve ni stara, kaj bo šele z njo. Rečmo, da je to obdobje.
Prestavljanje spanja pa tudi pri nas ni delovalo, tako da gre spat okoli 8h, pa spi do šestih - 15min gor, dol. Danes sem jo pa budila 5 čez sedem, pa sem jo že od pol čakala, če se bo predramila. Očitno je vreme kriv.

Masaže - jaz skoz govorim, da bom šla nekam, pa mi ne znese. Po drugi strani pa se ne upam igrat s tem, ker imam že tako ali tako težave s križem in ne bi rada še česa poslabšala. Ima še bon izpred dveh let od rojstnega dneva, ko sem zanosila, pa še ni vnovčen. Pa je verjetno že tako propadel.

Barika - jaz imam pa ravno 3 poglevaja napisana. Pišem pa že dve leti, pa ni haska. Katastrofa sem, samo en izpit sem imela v absulventu, drugače vse poštimano, zdaj pa ne morem tega skupaj spacat. Čist sem ven padla, grem sama sebi na živce do onemoglosti.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.