|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 0:54:39   
žanek
Tejči77, dobrodošla.

Ropotuljica
, user posted image user posted image , trenutno mi je smešno ja, sam me je pa kr strah, kako bom jaz reagirala, ko/če bo prišlo do tega user posted image ojoj kaj vse me čaka.

Špela, vse najboljše za tvoj 3. RD  user posted image user posted image .

Janeja,  lepo se imej!

Bonnie, držim pesti za dobro opravljen izpit user posted image .

Darja33, glede krčev, naš tamali jih je imel 4 mesece (nič spali user posted image ), izogibala sem se zelju, fižolu, čokoladi user posted image , sveži zelenjavi in svežem sadju ..., pomagale so tudi koroške kapljice. Aja, pa pravilna tehnika dojenja!! Žal nič veliko ne pomaga, samo cartanje in potrpežljivost da mine.

Skuštrana, link do tejliranih majic: http://www.marines.si/SL_Catalogue.aspx?MainCat=1 in
http://www.magmaposlovnadarila.si/

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Ja, sem glih misla rečt, da temo smetiva le kaj si bojo punce mislile o nama, da sva neke s.. iztirjenke

user posted image nič ne smetita, prav fajn vaju je bilo brat, sem se vama mal user posted image user posted image .

Nočko user posted image


< Sporočilo je popravil žanek -- 19.5.2008 1:05:53 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 6:09:39   
Naty*Taja
Hojla Snorči, te vidim...sem pa šele na 128. strani..user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 6:23:12   
snorlax
Jutro! user posted image

Naty-Taja
, sem rabila en cajt, da sem se prebila skoz.user posted image

Pa po vrsti.

Jančika, kdaj imaš G? A v sredo? Držim pesti, ti pa javi.user posted image user posted image user posted image

Janeja, lepo potuj in se čimprej vrni. Tvoji pa so v varnih rokah atija, pa še zlato taščo imaš zraven, tako da nič ne skrbi.user posted image

HuAnita, a to pomeni, da ste rešili probleme s sosedi? user posted image A sta bila vidva včeraj zjutraj slučajno na parceli? Ena dva sta tam nekaj merila.

Ropotuljica, lepa torta. Spet.user posted image Pa čestitke Špeli. user posted image

Darja
, moj tamali je bil tudi pikast in flekast po obrazu. Tavečji pa po celem telesu, najbolj v pregibih. No, tamalemu se je čistila koža, tavečji pa je imel ekcem. Glede mleka je po moje najboljš čimvečkrat pristavit. oz. po želji in  potrebi tamale. Glede krčev, moja sta jih imela oba, tavečji je bil na Aptamilu in ga je zvijalo do 7. mesecev (!), tamalega sem dojila, pa ga je zvijalo ene 3. mesece, ne glede na to, kaj sem jedla.

Skabi, a si mu dala zizo, no?user posted image

Dobrodošla, Tejči77!user posted image

Vsem ostalim pa lep pozdrav. Moram it otroke pakirat v šolo in vrtec.

Se še beremo.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 8:21:13   
noe
Čav, punce!

Kako  ustaviš apetit??Res da dojim in vsi pravijo, da gredo kile potem dol, samo men gredo spet gor. Ponavlja se mi prvi primer, ko sem se pri Vidu zredila 9 kg, po porodu vse izgubila, potem pa dobila 12 goruser posted image .Sedaj pa sem se v nosečnosti zredila 7 kg, izgubila 9. Sedaj pa že imam zopet +2. Res da sem izločila večino sadja in zelenjave, ker so  Živo grozno krči, sedaj pa je že dva dni bolje in sem začela nazaj jest solato in sadje. Ampak mene ubija to, da sem zverčer ful lačna in se moram napokat kotuser posted image .
Kupila sem si ovsene kosmiče in corn fleks in bom poiskusila to jest za večerjo, mogoče bo kaj bolje.

Tiste , ki zidate oz. ste, a veste kaj vse ti upoštevajo za znižanje plačila kumonalnega prispevka???
LP

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 9:21:20   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

ChezAnA, hej, kak se pa ti kaj počutiš? A si vredu?

. A čokolada je pa za železo? Hmmm...user posted image



Približno isti znaki kot so pri tebi: močno povečano in občutljivo zgornje bogastvo (na začetku je pri dojenju tak bolel ko pri mastitisu. Sem mislila, da bo treba kar nehat, pa se je na srečo zdaj malo uneslo), občasno mi je slabo, bruham ne, zaspana pa TAAAKO, da bi včasih lahko slona pojedla, tako zeham. Čez dan bi rada spala, pa kaj, ko se moški člani naše družinice ne strinjajo s temuser posted image še dobro, da imam fax samo 3x na teden, drugače bi verjetno težko vozila v mb in nazaj (bi bila preveč zaspana za varno vožnjo)
Prvi pregled pa imam čez dva tedna.
Res upam, da bo na tvojem naslednjem pregledu vse ok in boš samo malo bližje januarjuuser posted image

Železo pa ja, največ ga je v čokoladi. ampak uni, tačrni.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 9:55:23   
chezAnA
je prišel mož prej na malico, zato sem nehala. tema čokolada pa je preveč zanimiva, da bi jo pustila samo z eno povedjo.user posted image
Torej med prejšnjo nosečnostjo sem bila seveda slabokrvna. in sem se ob izvidih spačila v smislu: pa ne spet ta rdeča pesa.sem jo morala v otroštvu preveč pojesti in popiti. Pa me je G pogledal, se nasmejal in povedal, da je v resnici čokolada veliko bolj učinkovita, mora pa biti katera od tistih z visokim deležem kakava (80%, recimo ali več...). Tako da imam od zdaj naprej medicinski razlog za moje nažiranje s čokolado (saj meni je vseeno, koliko % ima, samo da je čokoladauser posted image ). zraven pa še kak dober sokec (C vitamini-za boljšo absorbcijouser posted image ) pa je

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 11:06:33   
marjanaR
Zdravo!
Ropotuljica, vse najboljše Špeli!user posted image user posted image Tebi pa - srečno naslednjičuser posted image . P.s.: naju pa K. skor ne more presenetituser posted image .

Darja, naša N. je bila pri cca. 1 mesecu povsem flekasta po obrazu. Najprej rdeča, potem so se naredili čisto majhni mazolčki. Pa je minilo. Zato se ne sekiraj. Mine. In mislim, da sploh ni povezano s hrano. Vem, da sem našo v bolnici umila s tistimi njihovimi robčki in je bila povsem flekasta. Mlekec pa tudi bo, mogoče imaš samo občutek, da ga je manj, ko niso več tako nabrekle zize.

Jančika, vse te slabosti ... so dober znak. Jaz takrat, ko je bila samo vrečka, nisem imela enega samega nosečniškega znaka. Držim pesti.

Ropotuljica, te vidim!





_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 11:15:06   
Ropotuljica
Marjana, kuku!! user posted image user posted image user posted image Se pripeljem čez kako uro mimo tvoje hiše, če boš kje zunaj, te pocukam za rokav. 

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 11:24:06   
snorlax
Chezana, fajn, da si povedala za čokolado. user posted image

Noe, jaz ti res toplo priporočam Montignaca. Jaz sem po tej metodi od novega leta shujšala 24 kg, brez posebnega truda. Ješ lahko neomejene količine hrane oz. se naješ do sitega, poleg tega polnozrnate stvari dajejo večji občutek sitosti, pa tudi bolj zdrave so. Res je pa priporočljivo jesti dosti sadja in zelenjave, kar praviš, da ne smeš. Preberi si knjigo Jem, torej hujšam. Drugače imaš pa linke tukaj.

http://www.montignac.mojforum.si/

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209&mpage=1&key=


Je pa mene včeraj nekaj zagrabilo in sem prvič, odkar sem na Montiju, dobesedno POŽRLA pol vrečke čipsa in skoraj cel Planica sladoled. user posted image user posted image user posted image Ne vem, kak user posted image   me je obsedel, ampak zdelo se mi je, da bom umrla, če ne bom tega pospravila. Valjda, da sem potem res skoraj umrla, ker me je napihnilo, se mi spahovalo po tistem čipsu in bi najraje vse zbruhala. user posted image user posted image user posted image No, danes sem spet "normalna" in nimam niti najmanjših luštov več kaj takega ponovit. Sicer se ne sekiram, samo upam, da me ne bo več grabilo za kaj takega.

Tak, zdaj grem pa kuhat, pa ugovor na dohodnino pisat. So mi enga otroka "izbrisali". In to zato, ker CSD Šentjur ne ve, kaj dela CSD Žalec.user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 11:32:29   
pikecpokec
CSD Šentjur ne ve, kaj dela CSD Žalec.


Ne sam to: tud znotraj istega CSD ena ženska ne ve, kaj dela druga kolegica, dvoje vrat stran user posted image .

Glih pečem eno pecivo: biskvit, gor plast skute s pehtranom, čez pa še ena plast biskvita. Endvatri narejeno, pa fuuul dobro (no, upam da bo ratalo dobro, tisto ko ga je soseda spekla je blo njamsi). tko da dans jemo samo brokolijevo juho pa tole pecivo. Moj pa itak pride šele zvečer domov user posted image . Upam da bo vsaj izpolnil normo - 12 minut z otrokom user posted image . Aja, sej včeri jo je pa presegel user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 11:37:04   
snorlax
A b ti mal bol podrobn napisala recept?user posted image

Za peciv mislm.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 12:00:33   
pikecpokec
Evo ga:
(merica je jogurtov lonček)

1 merica sladkorja
4 rumenjaki
1 merica mleka
1 merica olja
2,5 meric moke
1 pecilni

Sladkor+rumenjake zmešaš, dodaš vse ostalo, zmešaš, polovico testa vliješ v pekač (20X30 cm) in pečeš 10 minut na 180 stopinj. Potem daš gor nadev, čez to še drugo polovico testa in pečeš še 30 minut.

Nadev:
pol kile skute
sladkor po okusu
2 žlici nasekljanega pehtrana
1 žlica pšeničnega zdroba
sneg 4 beljakov

OMG, zdej šele vidim da je 1 žlica, ne pa 1 merica zdroba! Jao, sem zasrala zadevo . upam da bo vseen za pojest. mal bolj trd nadev bo verjetn. Matr, sem šlampasta user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 12:04:19   
pikecpokec
Evo, sem šla hitr probat! Nč ni narobe user posted image . tist gris se sploh ne občuti! aja, glede sladkorja po okusu: jst sem dala 3 male žličke ker nimamo radi presladko. in se mi zdi glih prou. 

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 12:35:58   
smrček
Dan!

Jst se danes ne pritaknem več pečice, ker je dovolj, da sem zjutraj I. kruh skoraj v oglje speklauser posted image  V službi so merilci tako glasno sestankovali, da sem naredila samo najnujnejše in jo pocvirnala lepo domov, pa saj delo počaka, a ne? ejej, se vidi, da je pooooonedeljeeeekuser posted image
Za povrh sem dobila še odločbo iz celjske občine o (znižanem) zvišanem?!? plačilu vrtca. V Laškem so mi namreč napačno izračunali plačilni razred in smo do sedaj premalo plačevali za en plačilni razred. Sedaj je najbolje, da sem lepo tiho in počakam, da sami ugotovijo napakouser posted image . Aja, za povrh še pa vedno ne vem, če bo Anja sploh dobila prosto mesto v Hudinjskem vrtcu. Baje bo o tem odločala komisija.

Ropotuljica: dobra štorijauser posted image , pri nas se to ne more zgodit, ker take stvari počnemo zelo poredkouser posted image  (lansko leto sva 1x, letos bova pa bolj poredkouser posted image )
Špeli pa vse najboljše za RD.

Jančika: ko sem bila jst drugič noseča (v 9t SS) nisem imela nobenega nosečniškega znaka, tako da mi je že na začetku bilo vse skupaj nekam čudno. Sicer te pa čist razumem: kogar je kača pičila... Držim pesti zate.

Pikecpokec: a že diši? se lahko povabim? ma si mi naredila lušte po sladkem, grem iskat nekaj za potešitevuser posted image





_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 14:37:50   
HuAnita
Jaz ne morem verjeti. Že ko vidim na mobiju, da me kličejo z omrežne št. 03, me panika zagrabi - valda, vrtec! Capinka je spet zakuhala, na 39, kaže, da ima le virozo, ves teden naj bo doma. Jaz pa enih 17 stvari za urediz za GD, prav vse imam napedenano, jutri naj bi začela voziti ljudi k notarju. Zmešalo se mi bo, res.
To pa ni več normalno, da en teden ne morem delati, da ne bi kateri zakuhaluser posted image user posted image user posted image user posted image   Je pa res, da sem jima zadnje dni pozabila dajati Munistim, ob vseh štorijah....user posted image user posted image user posted image
Ehhhhh. user posted image user posted image user posted image    Pa še delam v MB jutri in v sredo, praktično ne morem zaj.... drugih ljudi, če me ne bi bilo...

A bi z glavo v zid, pa ornk, kja pomagalo? Ker pri nas nič drugega neuser posted image


Aja, ima katerag kakega notarja v žlahti? Da bi mi zadeve malo pocenil? v CE? Ker za 6 usranih podpisev dATI 68,70 evrov?  Potem pa še vpis v zemljiško knjigo, tudi cca 30 eur - na osebo....user posted image user posted image user posted image   Še dober, da pri nas ke$ serjemo, drugače nimam pojma, kako bi tole šlouser posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 16:12:03   
pikecpokec
Gal se je prejle zuni na polža usedu! In zdej ma tisto svinjarijo po celih hlačah razmazano user posted image ! Jak

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 16:59:52   
shooo
ojla,
Moram  vam malo pojamrati, joski oz bradavice me bolijo za pop****. sem si htela oddahniti par dojenj in master yodi dati mlekca na flaško pa niti povahat ni hotel.user posted image grrrrr. postaja pravi zizoman. vsako uro ali manj je prištekanuser posted image in neži se ob tem meša!!!! kdaj se bo vdala???????
mali se napenja ko user posted image za kakanje i prdenje. prav žalostno ga je gledati... danes bom probala s kapljicami...milsim da imamo slabo tehniko dojenja. ustnice ima čist trde in bradavico prav z ustnicami zagarabi pa ob zizanju se sliči neko pokanje..ne vem kako ga naj prislim da bolj zine...ko se pripopa vse zvezde preštejam.
začetna preobčutljivost bi đe moraka minit al ne?
toliko.

ROPOTULJICAuser posted image user posted image user posted image . za crknit! nas nimajo pri čem dobitiuser posted image .
ETIKETE, sem že pozabila da jih je neža oboževala!
skuštrana, daj me spomni kako je že s tem : a lahko že nosim rokota v ruti križno vezanega (s trebuščkom k meni seveda)? sem ga že v soboto, od zažetka je malo protestiral potem je pa zakinkal za urco.sam da bom ziher..

oh, moram da idem.
pa pa





_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 17:41:45   
simi73
Uf, me par dni ni na netu, pa ste naklofale cel kup strani, da komaj folgam prebrat user posted image .
Tejči77 dobrodošla!

Jančika, upam, da bo v sredo na pregledu vse tako kot mora biti, sploh glede na tvoje dolžine ciklusov sem prepričana, da je bila zanositev kasnejša.

Smrček, mali naj še zdrži vsaj nekaj tednov pri tebi, ti pa tudi ne delaj preveč... saj veš, da prevelika obremenjenost in stres škodita!

Darja, nič ne skrbi zarad mleka. Tud pri meni je blo podobno, pa se je vse pošlihtalo, pa še mastitis sem potem fasala. Kot so ti že rekle, čim več pristavljaj, pa bo. Glede krčkov ti pa tud ne znam kaj preveč svetovat, ker tud našo tamalo že od začetka šraufa, pa sem tud črtala cel kup stvari iz prehrane, pa ni bilo zato nič boljše. Tud koroške kapljice ne pomagajo kaj dosti, zaležejo le trenutno, ker so tak fajn sladke, da potem utihne za nekaj časa, potem pa spet jok, ko se pa pokaka al pa poprdi je pa takoj boljše. Je pa sedaj po dobrem mesecu in pol že boljše glede tega, kot je bilo na začetku.
Spuščajčki oz. mozoljčki in rdeče lise na koži ji bodo pa minili po nekaj dnevih, ker se to samo koža čisti. Naša je trenutno tud v tej fazi.

Shoo, boleče bradavice so res cel hudič. Ti si jih le fino maži čim večkrat z lanolinom pa bo boljše (super je un od multimam firme, čeprav je svinjsko drag). Se pa tud bradavice utrdijo in potem manj boli.

Mam pa še tud sama eno vprašanje za bolj izkušene mamice... kje merite ponavadi temperaturo dojenčkom? Pa kolikšna vrednost se šteje za povišano T, če je merjena v ritki?

Na, pustim ta malo pr atiju, pa je že jok... moj pa kr čaka pa gleda, pa kr naprej bi ji koroške kapljice dajal, ker misli, da jo kr naprej šraufauser posted image . Po liniji najmanjšega odpora user posted image . Eh, ti moški...

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 18:07:48   
darja33
HVALA!!!

Za vse nasvete. Sta me pa dans Ropotuljica pa Marjana potolažli, da sem lahko srečna da mala spi od 3 do 4 ure in da pridno ziza. Baje ni to čisto samoposebi umevno....

Pa da (še?) nima pravih krčev. Moja punca se namreč malo napne in prdne, ali pa malo pojamra lai pa nemirno spi. Da bi tulila še do sedaj ni... Kaj pa še bo pa ne vem. Torej uživam v trenutnem stanju...

Mavo vas vse pozdravlja. Ima enga lenuščka, ki ziza po 2 uri in bolj malo spi in že ima hude krče. Tak da Mavo glih nima časa tule gor slonet...

Mleka je že več, hvala bogu (Ropotuljici) za sezam...
Izpuščaje sem pa šla pediatru pokazat pa je rekel da je čiščenje kože....

Torej vse kar ste mi že ve napovedale...

Shoo dobrodošla nazaj, pa upam da se bo tudi rokotu hitro zadeva izboljšala.

Jančika upam da se vidmo v sredo z dobrimi novičkami...

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 18:09:36   
darja33
Aja, punce kdaj ste pa začele vi kaj ....... po porodu?! Ropotuljica ti nisi dobra referenca...

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 18:20:11   
žanek
Po poporodnem pregledu user posted image .

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 19:01:42   
marjanaR
Čuj, darja33, ne se hecat, kar počak reda.user posted image user posted image user posted image Po prvem pregledu pri ginekologu. Poglej jo, ta bi pa kar ...

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 19:04:16   
marjanaR
Snorlax, sam tolk, date pozdravim! Čao! Uh, sem se stem čao takoj spomnila na "simpatično" voditeljico BigBroderja. Mi gre ful na živce.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 19:20:47   
snorlax
No kapiš. user posted image Kaj si mi hotla povedat? Da te spominjam na Osenarco (bolj malo možnosti) ali da ti grem ful na živce?user posted image

Drugače pa čao tudi tebi.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 20:27:58   
Jančika_
Huh, ste bile pridneuser posted image .

Mene je pa danes napadlo, da je stanovanje že od torka, ko sem imela UZ, v totalnem razsulu, ker sem na momente mal apatična in mi nekak ni bilo do pucanja. In sem spoznala, da noben nima nič od tega, sam na jetra mi gre, kak je svinjsko. Pa sem cel dopoldan pospravljala in pucala, zdaj pa skor hodit ne moremuser posted image . Da ne govorim o tem, da sta se stanovanja popoldan lotila Terminator in Master Of Disaster, tako da se itak nikjer ne pozna, da sem se matralauser posted image .  Ej, tale dva sta tolk naspidirana, jao meniuser posted image , pol pa en drugega pumpata, pa je še hujšuser posted image . Se že veselim puberteteuser posted image . Ampak sta zlata, to pa res. Sam energije imata za odmetuser posted image .

Darja, po pregleduuser posted image .

HuAnita, šit nouser posted image . Upam, da ti rata nekak skombinirat. Jaz ti žal ne morem pomagat, se ne bi rada nalezla... A veš, da je Joe par dni nazaj prvič pokomentiral Munostim (po 7 mesecih uporabe, haha). Je rekel, čuj, sam tole pa menda res pomaga. Naša dva sta res minimalno bolna oz. skoraj sploh ne (zdaj se lahko pa kar pripravim, da jutri oba zakuhata, ko sem se pohvalilauser posted image user posted image ).

Smrček, a je I. kaj boljši, se že pozna dieta?

Shooo, saj počasi se bosta oba unesla; Roko bo manj na joški visel, Neža bo pa tudi prebolela...do takrat pa...zdržiuser posted image (kak sem te fajn potolažilauser posted image ).

ChezAnA, pol praviš, da je vseeno, če pojem malo črne čokolade ali veliiiiko mlečneuser posted image .


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.