|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 18:45:40   
Ropotuljica
Sem se dobila z Mavo pred porodnišnico, pa mi je naročila, naj vam povem, da ji ni hudega, da je nasmejana user posted image user posted image V glavnem, na tri ure ji delajo CTG in čakajo, da se vsaj malo še odpre.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 19:04:32   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Sem se nekaj odločila: če me danes pošljejo domov, se bom vsedla na klopco pred porodnim blokom in gladovno štrajkala, tako kot Joško Joras!



vidiš mavo, v bistvu si si čisto sama kriva, da še ni nič. Ker nisi v drobnem tisku opredelila, da želiš tudi roditi, hotela si samo, da te vzamejo not in so teuser posted image
Tak da pred naslednjo gladovno stavko natančneje opredeli pogojeuser posted image
Malo se hecam, upam, da ne zameriš in da tudi ti še nisi izgubila svojega značilnega smisla za humor.user posted image
Držim pesti za vaju z detecem.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 19:24:51   
skuštrana
Ropotuljica, vzeto na znanje o kegerujuuser posted image

Men gre pa zelo na živce beseda topoganuser posted image user posted image user posted image (čist živčna postanem, ko to čujem in čujem tega full) in pa planice(za plenice)...

Mavo, super da ni panike...potem pa kar uživaj dokler še lahko..pa veliko sladoledov pojejuser posted image

Naty, jaz sem se tudi že spraševala kje si...

Jančika, do kdaj boš v Puli...Mi gremo v tiste kraje v ponedeljek. Vreme je pa božansko tele dni, ni prevroče, glih fajn, pa nobenih gužv na plažah, ...joj, ko bi bilo takole celo leto...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 20:01:45   
snorlax
Lep pozdrav še od mene.

Joj, uboga Mavo. user posted image Meni se vseeno smili, čeprav pravite, da ne trpi. Pismo, no. Pa bo menda ja čimprej rodila. 

Jančika,
tudi jaz ti želim pupo user posted image . Kar se pa tiče znakov. Obe moji nosečnosti sta bili popolnoma različni, rezultat pa enak user posted image in user posted image . Tako, da kar se tiče teh prerokb....user posted image

Slovnične napake.... sem daleč od slavistke, samo mene tudi moti tisto gunganje, pa pri mojem dedcu bomfri, pa še kaj...samo zdajle se ne spomnim.

Alfi2, seveda smeš prit, kaj sploh sprašuješ. user posted image

Noe, tebe itak pričakujem, tako da brez izgovorov!user posted image

Vsem, ki še ne veste, kako se pride do nas in tistim, ki ste že pozabile, ker ne obnavljate obiskov, bom poslala opis poti na ZS.

Skabi,
pričakuj obisk od nas v bližnji prihodnosti. Če nas šteješ med komplicirane ali nekomplicirane, pa ne vem. user posted image Pridemo, ko bo lepo vreme, takrat smo najmanj komplicirani, ker smo zunaj.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 20:37:37   
Skabi
Mavo podira rekorde v prenošenosti. koliko dni je boga reva čez rok?  držim pesti, da bo danes ponoči rodila.

naty, valjda sem pogrešala sorodno ušo. kdo razen naju še razume lepoto difrencialnega računa in globino vektorskega prostora? user posted image  kako pa bolj od daleč dobiš porcijo, pa mi kljub povezanosti s tabo ni jasno??user posted image

snorči, prišibajte, od nedelje naprej imamo cajt.

slovnica..zadnje case vse pisem z malo začetnico, zato ker (kje je tu vejica - pred zato ali pred ker???) tipkam samo z eno roko - z drugo dojim, crkljam, odrivam, ... svoje otroke. sicer pa mi gredo zelo na živce napake na jedilnikih, reklamah, obvestilih, pri našem čveku pa ne user posted image

jančika, fajn se mejta in fajn jejta user posted image

a gre katera jutri popoldne z mano v šešče gledat piknik plac?


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 20:43:15   
teta beta
Saj sem že napisala nekaj jeznih vrstic, pa sem jih raje zbrisala in bom rekla samo tole: upam, da bo mavo čimprej držala v rokah svojega vojačka! Meni se tudi smili, čeprav pravi, da ne trpi. Sem bila sama v isti koži, le brez gelov in tega nategovanja, pa je že bilo brez tega dovolj zoprno in utrujajoče. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 20:45:39   
teta beta
Skabi, jaz bom jutri cel dan v Žalcu. Če hočeš, se ti lahko pridružim, popoldne itak nimam nič v planu. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 20:49:20   
pikecpokec
Čer!
Matr, dans mi je pa kr neki slabo user posted image ! Ne, nism noseča, pa tud menstruacije nimam. Začelo se je pa že včeri zvečer, ko sem požrla 3 kose kruha z majonezo, poliko (Jančika, ti si kriva ker si mi lušte nardila user posted image ), sirom in kumaricami. ajmene, kok mi je blo slab ponoči. dans pa tud nimam čist mirnega želodca. tko da ne bom večerjala, sam un čaj pijem za dojenčke (komarček, janež, kumina).

Cel dan smo noreli naokrog. Cesto nam prekopavajo, tko da s tamalim nisva mogla v mesto in sva se stepala okrog sosedov. Galu je celo uspelo, da se je zvrnil s trikolesnkom. ne me vprašat kako je to možno user posted image . aja, pa sosedovim otrokom je razkopal peskovnik. ampak mu je zvečer babica pripeljala nov čisto njegov peskovnik - žabo. tko da mislim da bomo jutri zjutraj kmalu auf, ker bo treba to čudo preizkusit. jao, bomo spet prali user posted image !

no, grem zdej še kako stran diplome natipkat. kok gre to počaaaasi, jao!

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 21:21:01   
skuštrana
Pikecpokec, mivka je pa itak zakonuser posted image včeraj ko sva z Lizo prišli na "našo plažo" je najprej vprašala kje je pijesak(mivka po hrvaško)user posted image user posted image

mEN SE PA TAKO RIŽOLINOTA LUŠTA DA SI GA GREM NAREdit..njemiuser posted image user posted image če ga arsen noče ga bom pa jaz zmazalauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 21:22:41   
Meggi
a je ktera tule kaj s podlago nemščine okrepljena? Delam ene prevode nemških tekstov- po polžje, pa še ponorevam zraven!!

Mavo , dej že zrihti no!!!

Skabi si dobla sms, kako sine, se je slikal? No, bi bilo fajn če bi do V. pripeljala otročke, se najlažje najdemo!!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 21:33:44   
HuAnita
Halo, res ne folgam večuser posted image   Preberem, da Jančika še ne bruha, pa sem vmes že pozabila, da je noseča.
Pa za Šešče še kar iščem številko, pa za Mavo sem tudi že mislila, da če je v porodnošnici, da je rodila. Kakšne useodne napake, punce!user posted image user posted image user posted image

Sem se pa danes natelefonirala, pa same zorpne zadeve, tako da bi bila res vesela kake lepe novice nocoj. Mater, ta dovljenje za gradbeno dovoljnjenje!!! Folk, ne se it tega, če niste s sosedi kot rit in srajca, naju so zdajle fajn zaj..... Mislm. Že 2 dneva tekam naokoli, pregovarjam, prosim, rotim, hendlam, pa NIČ. Če ne dovoli kopati po njhegovem, pač ne dovoli. Če pa naju že Nemci za jajca vlečejo, sva pa navsezadnje sama kriva, ne? Kaj pa verjvameva na besedo, da bodo dovolili????
Mater, me ima, da bi si nekaj naredila!!!!!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 21:52:39   
Meggi
Vsaj za Šešče 041 329 385,, da te mal pomirim. Sicer mi Skabi ni nič omenla kako se je zmenla,..

Ma to z gradbenim je šit.  Pa dej jim karto za V, te ne bo drag pršla ko je blizu. Pošl tvoje starše, če so si bližje, če ne pa reč da jih boš dala na tv.. če se bodo preseraval.. sej jim bote vse nazaj naglihal.. Ma so eni kreteni, marija sveta.

VELIKO VOLJE IN MOČI TI ŽELIM!

Že 110 -ič ti rečem Huanitka, pridi kaj na sveži luft, da se prevetriš!!!

Lep večer vsem!

A ja SLOVAR še rabim, če se kateri da kaj prebrskat WWW. Jaz ne najdemuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 21:55:10   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Mater, me ima, da bi si nekaj naredila!!!!!

Enga kratkega si nalij in ga rukni. Da ne boš na kakšne druge bedarije slučajno študirala... user posted image
Je pa tole s papirji in dovoljenji res živčna vojna. Upam, da ti kmalu uspe vse zrihtat.

Jančika, fajn potujta jutri z Vaskotom, pa spočij si in se nadihaj svežega morskega zraka. user posted image Srečno pot!

Pikecpokec, zdaj si pa mene zrajcala s temi obloženimi kruhi. Imam polna usta sline user posted image . Sam ob 22h pa tud ne grem sendviča jest. Najboljš, da grem hitro spat.

Mavo, upam, da bo zjutraj, ko prižgem računalnik že kakšna lepa novička gor! Drži se punca, vse mislimo nate.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 22:45:43   
Meggi
Skabi ne šmirgla nobenga tako pozno. Dej pozvon ko boš v žalcu,.. lahk da bom še v službi, pa te popeljem... Imejte se!

U mi je uspelo dons dolg bedet, se vid učinek ledene kave. Brez prej mrknem!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 23:07:31   
Jančika_
Meggi, kak drug dan bi ti jaz lahko pomagala z nemščino, zdajle pa pičim spat, da bom jutri sposobna furat.

Mavo, prosim, dej rodit, preden se vrnem z morja! Skuštrana, vračava se najkasneje v ponedeljek zjutraj - če bo mali tečen, pa že v nedeljouser posted image .

Lepo se mejte, pa se tipkamo drug tedenuser posted image !

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 23:08:30   
Jančika_
Aja, sej ne vem, kaj se tak na veliko poslavljam, ko bom zjutraj itak prišla še gor pogledat, če je kaj novega z Mavouser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 23:10:00   
žanek
Janči, uživajta z Vaskotom na morju! Srečno pot!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 23:15:34   
Bonnie_RR
Čer!user posted image

Vidim, da je mavo še kar user posted image in da njen user posted image kar noče in noče na ta svet...user posted image No, upam, da se bo le začela odpirat in da bodo potem stvari hitro stekle... Mora biti vseeno tole že prav mučno...user posted image
Je pa od danes tud moja prijateljica v P, kjer ji bodo/so ji žeuser posted image sprožili porod. Držim pesti, da bosta obe že prav kmalu novopečeni mamici...user posted image user posted image user posted image

Skabi... Super, da so bili izvidi ok in da je Ožbej zdrav. Za kakšen obisk se pa tud js javljam - po 17., seveda.user posted image

igrišče jutri... Midva s tamalim bova jutri na igrišču za dvorano Zlatorog. Če bo imela še katera čas in bo okrog 15h tam naokoli hodila, bom z veseljem z njo malo poklepetala...

Jančika... Fajn mini dopust ti želim.user posted image
Pa super, da ti ni slabo. Lahko pa, da je to res znak, da bo tokrat user posted image ... No, kakorkoli že bo, naj bo user posted image zdrav!

HuAnita... Upam, da kmalu rešite tele zaplete z gradbenim dovoljenjem...

Teta beta... user posted image za fantka!

snorlax... user posted image user posted image user posted image Za izgubljene kilograme!user posted image


No, zdej bo pa že time to go to bed...user posted image

Lp








_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 23:37:25   
Naty*Taja
Oj, Skabi, to je takrat, ko najbolj paziš pa hitro umakneš, pa se vseen prime...user posted image
Ja, no vektorji pa tole je za moje dijake znanstvena fantastika, do katere verjetno ne bomo nikoli prišli...Vsaj s temi ne!
Pikecpokec premet s trikolesnikom sploh ni taka umetnija! Mojadva ste sprobala celo premet s trikolesnim vozekom! Ja, to sranje je čist nestabilno. Ga moraš kr skoz za ročko držat...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 4:55:38   
snorlax
Jutro!user posted image

Jančika, srečno pot in lep dopust! user posted image

HuAnita, mirne živce. Midva sva šla že podpisat gradbeno dovoljenje, ko je gospod na občini ugotovil, da gre dovoz do hiše po zemlji od svaka. Čeprav v resnici ni tako, ampak imajo tako narisano, sva morala domov, svaka prosit, če nama dovoli, da gre najin dovoz po njegovi zemlji. K sreči je bil toliko fer, da je brez problema podpisal in se celo še zgražal, kako imajo pošlihtano.  Vem, koliko živcev ti gre pri papirjih in formalnostih. A nekaj jih prihrani še za potem, ko te nategujejo razni mojstri, pa si v službi komaj zrihtaš fraj, potem pa ne pridejo, pa nekaj napol naredijo in grejo delat drugam, potem jih pa kličeš in prosjačiš, da naredijo do konca, da lahko delaš naprej itd...itd... Ja, bajta te stane vseh živcev, če pa jo delaš v lastni izvedbi, še pa zdravja in najlepših let življenja.

Kaj je zdaj z Mavo? Revše bogo se mi tako smili. user posted image Pa če pravijo, da je posteljica stara in da je plodovnice manj, jaz ne vem, kaj mučkajo. Jaz bi verjetno že tak halo gnala po bolnici, da bi se kadilo. A ne bi bilo mogoče smiselno razmišljati o CR? user posted image

Moram it, novim delovnim obveznostim nasproti. Se tipkamo!user posted image






_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 7:48:06   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Kaj je zdaj z Mavo? Revše bogo se mi tako smili. user posted image Pa če pravijo, da je posteljica stara in da je plodovnice manj, jaz ne vem, kaj mučkajo. Jaz bi verjetno že tak halo gnala po bolnici, da bi se kadilo. A ne bi bilo mogoče smiselno razmišljati o CR? user posted image



Pod tole se pa jaz kar podpišem. Ne vem kaj tolk čakajo, če so že vse tole ugotovili. user posted image Pa saj ji lahko umetne popadke sprožijo.
Jaz sem bila 4 dni čez rok zjutraj na CTGju odprta 2 cm. So mi dali umetne v žilo in čez 3 ure smo se že cartali z Janom. To je bilo sicer 7 let nazaj, ampak zdaj pa čakajo v nedogled. user posted image
Mavo, upam, da se že cartaš!

Jančika še enkrat - srečno pot in uživajta z Vasjem!

Zdaj pa tud jaz šibam v službo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 9:11:33   
noe
Jutro!!
Kakšen dan  imamo, se mi kar smilite tiste ki morate biti v službi.Pa saj bo hitro popoldan in se boste lahko naužile  sončka.

Snorlax, zdaj si mi naredila šele cmok v grluuser posted image , bom poiskusila priti, če le ne bo preveč natrpano, ker imamo 15 krst.

A Mavo še je kar 2v1? To bi pa res lahka mal pospešili.
Sam jaz sem dobila tak občutek, da kar čakajo in te pustijo, da jih ja čim manj staneš. Jaz pri  Živi nisem dobila nič, še za bolečine ne.Pa še pol je g.Salobir  reku , da mi ne bo dal inekcije ker mora samo en šiv nardit.No, sem rekla, če sem tole zdržala bom še pa ta šiv,sam pol je pa  štiri nareduuser posted image .

Glede gradbenega dovoljenja , pa naju že kar mal žerejo. So nama obljubili , da bo do 1.5.sigurno vse urejen, pa moj že cel teden kliče in teži, da bodo le spacali do danes skupaj vse papirje in , da jih neseva potem še podpisat in pol na občino.

Me že pa zdaj stiska kol kumonalnega bomo morali plačat.Koliko stekaj plačali tu v Žalski občini?

Zdaj , greva pa na eno turo do Žalca, ker me kar vn vlečeuser posted image


Lp vsem

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 9:23:28   
noe
Aja sem pozabila vprašat, a mogoče ve katera kje je v SB Celje, plastična kirurgija roke? Moram nesti napotnico, da dobim datum.Se mi je na desnem kazalcu naredila ena bula, pa je reku dohtar, da je treba odstranit.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 9:47:04   
novopecena
ojla

sem nova na TEJ strani pa nism šla še nič prebirat starih postov tko da vas še ne poznam, se pa veselim da vas user posted image
sem pa tudi kot že ime pove dojan novopečena mamica (jutri bova imela 1 mesec) z malim Renejem user posted image

kakorkoli me zanima če se lahko pridružim kaki vozičkarici, da ne bom samevala user posted image lahko že kar danesuser posted image sem iz centra celja (bolj center že skoraj ne morem bit-miklošičeva)



_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 10:44:23   
Ropotuljica
Punce, če je komu všeč Pujsa Pepa:
http://www.coloring-book.info/coloring/coloring_page.php?id=142

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.