|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 1:35:40   
žanek
Uf ste napisale.

Uboga Mavo, sej ko bo pa imela malo štručko v roka, bo pa vse pozabla in na hec obrnala, tako kot ona zna.
Držim pesti user posted image !

Mi smo za popoldanska srečanja user posted image , če bo jutri lepo vreme bomo ziher kje na igralih, tam po drugi uri, pride katera?

Tole plezanje nas tudi mika, ko je Žan videl Vasjo in Kajčija na slikah, je rekel "jaz tudi".

Za srečanje, nič ne obljubim, sem odvisna od prevoza, dojenja... Mogoče mi bo pa ratalo vsaj za kako urco.

Niko smo danes peljali malo do zdravnika, baje nič hudega, dobila je Tobrex kapljice. Zdej pa ne vem, a ji čem dati AB takoj ali rajši še malo počakam in masiram, mleko kapnem ...user posted image

Nočko!

< Sporočilo je popravil žanek -- 8.5.2008 1:50:14 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 5:34:06   
snorlax
Jutro!

Na hitro.

Teta beta, rabim nekaj iz belega zlata, ogrlico ali zapestnico - odvisno od cene. Te zvrcnem.user posted image

Naty-Taja, nismo te pozabile. Lepo, da si se javila.user posted image

Jančika, upam, da si vredu. Glede na to, da nisem nikjer nič zasledila, ti verjetno ni nič slabo. user posted image Vsaj eno nosečnost ti privoščim brez bruhanja. user posted image Pa še enkrat hvala za datum.

Žanek, Niko in tvojega ponočnjaka Žana zraven pripelji, pa bo. user posted image

Popoldan bi tudi jaz prišla kdaj, če ne bo prezgodaj popoldan. Od 17.00 naprej lahko, če le ni ponedeljek ali sreda.user posted image

Šibam v službo!  Čav!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 5:37:21   
snorlax
Aja, Barika, opis poti ti pošljem na ZS.user posted image Ni tako hudo, kot se prebere.

Tudi jaz sem imela prvič knedlc v želodcu, ker se mi je zdelo, da se vse od prej poznajo. Pa ni bilo panike. Kar pogumno pridi.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 6:32:13   
Naty*Taja
Evo, mi je prej ratalo se javit... Sam to morem pripomnit, da mogoče se bo pa Jančiki izpolnila želja in bo dobila še eno pupo - glede na to, da je Snorči opazla, da ti ni nič slabo? user posted image No, vsaj pri meni je bilo tako, da mi je bilo prvič kr fajn slabo, drugič pa nič...
Mavo, je po moje že rešena, a?
Grem zdej maladva zbudit - ja, nista še vstala....user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 6:50:39   
Janeja
Danes pa še jaz pred službo firbcam - a je kaj novičk od Mavo? Zdaj pa ni vrag, da se že ne carta!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 7:07:01   
ALFI2
Zdravo, punce!

Tud jaz bi se "pofočkala" za srečanje 2. vikend v juniju, ker mam tist teden prej oba pisna (2x8ur v LJ, pa seveda tja prit in nazaj) in me bo verjetno od firbca in živec fejst metal-bi mi prišl mal čveka kr prav - če seveda smem prituser posted image . Prosim za opis poti.

MAVO - drži se user posted image - upam, da je vse že za teboj.

Sicer pa čimveč sončka in čimmanj klopov

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 7:10:21   
Skabi
Mene tud zanima, kaj je z Mavo?

NAty, Marjana, vaju sem pa že kar pogrešala.

a je katera za kak popoldan na igralih v Vojniku?

JAnčika mogoče pa je res kaj na tem - če ti je slabo, je fantek; če ne, pa punčka. Meni je bilo vsakič slabo za crknit...

Resno, kdo nas pride obiskat naslednji teden? Zdaj mi ej že vseen, če ste komplicirani huanitki, vas bomo že mi odkomplicirali user posted image  Aja, kuhinje še nimam user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 7:11:12   
Skabi
Alfi, pripelji so do mene, tam presedeš v moj avto in ne rabiš opisa poti user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 7:37:20   
nemrak
user posted image user posted image ,
jančika, mogoče bo pa le punčka. Sem bila 4x noseča, pa mi ni bilo nikoli skoraj nič slabo. Doma imam 2 punčki, pa za drugo nosečnost sem tudi vedela, da naj bi bila punčka.
Če se boste res kaj dobile med tedno pop., bi pa še jaz s svojima user posted image  prišla.
Sedaj pa hitro v vrtec (pa ne jaz, moja ta velka)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 8:09:48   
barika
JUTRO
kdaj bote imele zdej srečanje...vem da bom zahinavla ker gremo 13.6 na dopust...lahko pa pridete v Moravskeuser posted image user posted image

a že kej novic od mavo??? tole je pa zdej postala prava akcijska komedija (ker bo vse na hec obrnala), prej je bila pa limonada...

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 9:24:46   
Jančika_
Še nič novic od Mavo??? Marička, tole je pa res že tu mačuser posted image .

Barika, komot si pogledaš sling, samo položaj bude boš morala pa sama naštudirat, ker se mi ne sanja, kaj je touser posted image .

A pol pravite, da bo punčka. Haha. Sej en čink mi je slabo, samo proti tistemu pri mojih dveh fantih je pa tole nič od nič. Najprej naj sploh kaj bo, potem bom pa še o spolu razglabljalauser posted image . Pregled imam v torek.

Nič, bo treba v akcijo. Jutri greva z Vasjem na morje, pa je treba spakirat in nabavit kaj za jest (za njega ni problem - koruzni kosmiči, pa sem gotovauser posted image , samo jaz imam pa čudne želje, hm).

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 9:44:20   
darja33
NOVICE (stare 2 uri, prej nisem imela časa...)

Mavo je odprta 2 cm, še brez popadkov, dobla še 3. gel, in je kr enmal obupana. Je upala, da bo ponoči akcija.Zvečer sva se pogovarjali, ko je mogla po štengah laufat, da bi kaj sprožla, pa nič. Pa tako se je veselila, saj so bli dežurni Jošt in Salobirjeva (dream team)...

Danes ji bodo predrli mehur! Pol pa upam, da bo res steklo...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 9:45:43   
Ropotuljica
Oj, meni mavo ni še  nič sporočila. Včeraj sva si SMS-irali, tk da pričakujem, da bo javla, ko bo vse za njo. In zdaj me skrbi, da jo mogoče res še matrajo ... Ej, res si ne želim biti v njeni koži. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 9:49:40   
darja33
Jaz sem tudi za srečanje!!! Vas pogrešam....

Sicer pa sem pupo preveč hvalila včeraj in se mi je oddolžila z nerganjem, ki je trajalo 4 ure: ziza, spat (za 15 min), srat, ziza, itd cele 4 ure... Pol je pa zaspala za 3 cele ure. Zdejle tud spi od 8. Trkam....

Jančika, tud meni niti 1krat ni blo slabo, je pa res da ne verjamem v napovedovanje spola na ta način. Kdaj maš pa nuhalno?!

Punce, hvala, da ste me potolažile glede hujšanja. Glih sem pojedla 3 kose tunine paštete, pa 2 z maslom, pa 2 deci mleka. Več pa res ne morem...Upa, da bo mlekec tekel, kot dozdaj, v potokih...

Zdej pa držmo pesti za Mavo...


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 10:24:01   
skuštrana
Ajoj, Mavouser posted image user posted image no, če so ji predrli mehur pol pa danes bouser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 10:59:18   
jasna
Sem prišla počekirat, če je kaj novic user posted image

Spol in slabosti . Sem bila 4x noseča, 2x fant - nič slabo, 2x punca - bruhala kar naprejuser posted image . Pri meni je očitno ravno obratnouser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 11:08:45   
skuštrana
Barika, komot si pogledaš sling, samo položaj bude boš morala pa sama naštudirat, ker se mi ne sanja, kaj je to .


Janči, ta položaj se imenuje tudi kengeruuser posted image Ko ima nogice pokrčene kot buda in gleda ven, s hrbtom je naslonjen nate. Naš Arsen tako uživa. Vprašaj Ropotuljico, je cel stlačen noter, uživa pa 100 na uro. Barika, jaz ti ga lahko pokažem ko bom v Sloveniji.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 11:15:32   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janči, ta položaj se imenuje tudi kengeruuser posted image



kengUru, skuštrana. na to besedo sem pa alergična, ne vem, zakaj. pa načeloma nisem picajzlasta. pa še na eno: M ves čas govori, da je nekaj zamazano. grrrr....

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 8.5.2008 11:16:39 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 11:26:33   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janči, ta položaj se imenuje tudi kengeruuser posted image



kengUru, skuštrana. na to besedo sem pa alergična, ne vem, zakaj. pa načeloma nisem picajzlasta. pa še na eno: M ves čas govori, da je nekaj zamazano. grrrr....


Ti povem še jst eno? moj vedno reče da se gre Gal gugat na gunganco! GUNGANCO, si predstavljaš?! maj gad, pa lektor je! user posted image

al pa una (neštetokrat uporabljena na forumu): sve šle (če sta dve ženski nekam šli). jao, jao!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 11:51:21   
Ropotuljica
gunganje je najbrž celjsko, ker sem to tu prvič slišala. sve šle, sva šle, sma šle ... to so pač narečja. tud js rečem sma šle, pač koroško.

skuštrana, na web strani si popravi, tam maš tud kengeru, sem šla prav pogledat :) si mela nekega slabega lektorja al kako? najbrž ni znal odpret tistih fajlov, ki si mu jih poslalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 12:21:33   
darja33
Punce novice!

Mavo, je še kr cela, niso ji predrl mehurja ampak spet dal gel (četrtič). Je rekla Pavičevič, kad bude bude, sutra? Tak da Mavo upa, da  bo popoldanska dežurna bolj pogumna! Je pa odprta 2 cm, rahlo se že mehča vrat.

Joj, vidim da sem js imela v bistvo srečo, ko mi je Salobirjeva kr prst porinla v vrat in rekla naj grem še za 1 dan domov, potem pa naj se vrnem in res sem bla odprta 3 cm, pol mi je še pa enkrat poštorala, predrl se je mehur in začeli so se popadki. Začetek zgodbe je bil lep, a ne??? Konec pa pustmo...

Je bla glih patronaža tu, vse je OK, popi se pa lepo celi, pupka pa spi, dans jo mahnem za Savinjo, JUHU!

Puže, mejte se lepo. Upam da se drug teden že dobimo, kje zunaj (top fit, Savinja..).

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 13:55:47   
Jančika_
Jezusmarija, tole z Mavo je že skor neverjetno???

Darja, naslednji teden v torek imam prvi pregled, takrat bom noseča 7t5d. Tak da nuhalna bi bila tam nekje tretji teden junija po moje. Uh, je še daleč do takrat.

Nič še nisem spakiralauser posted image , sam za jest sem nabavilauser posted image . Pa ko sem bila ravno tam okoli, sem si še par cot šla kupituser posted image . Jah no, mal je pa treba tud živet, a ne.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 13:59:01   
Ropotuljica
Punce, govorila sem z Mavo, pravi, da naj vam povem, da ona nič ne trpi, da ji ni hudega, samo dogaja se ji nič. Zjutraj so ji mislili predreti mehur, pa so se potem odločili, da še malo počakajo, da se bo mogoče še malo odprla. Očitno ne bi radi, da ji našopa popadke, odpirala se pa ne bi. Je pa menda zdaj 3 cm odprta, tako da nekaj se dogaja, ampak počaaaasi. Vsake toliko jo zagrabi kak popadek, ga predihava, se sprošča, da bi jo odprlo, drugače pa šeta naokoli, hodi s svojim na sladoled .... Njen M ji pa printa naše čceke in ji jih nosi v porodnišnico :D

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 15:37:02   
JORJA
Lep pozdravček!

Janička tole z slabostjo......mene ni niti enkrat zvilo pa imam dva krasna fanta, tako da, želim ti seveda punčko!!
Darja33, Dominika je super pridna, saj kdaj pa kdaj pa mora malo ponergat.user posted image Moj je star že 9. mesecev pa bi se ponoči še kar na vsake 4 ure dojil ( beri cartal), ampak jaz mu ustrežem, saj bo še prehitro konec tega lepega časa. 
Mavo, jaz tudi spremljam tvojo dogodivščino in resnično upam da boš danes končno postala mamica!!!user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
8.5.2008 17:25:12   
Naty*Taja
Oj, Skabi, hvala, ker si me pogrešala - je to tak fajn slišat. Za srečanje sem tudi jaz načeloma, če kej vmes ne pride.
Darja, sej jaz tudi za sveto ne verjamem v tale napovedovanja o spolu. Je pa logično, ker imajo moški druge hormone, kot me in da se zaradi tega ob razvijanju jajčk večkrat pojavi slabost. No sem pa mimogrede jaz imela obe nosečnosti po vseh kriterijh tehle prerokovanj - pri fantu za fanta in pri punci za punco..user posted image Od oblike bušija, do spremembe moje face, do slabosti, večjega apetita pri fantu.... Sam v baterjih ni bil moj, ko je fanta naredu! user posted image Je pa res, da če bolj od daleč dobiš porcijo, da je punčka! user posted image Vem, ker smo tisti mesec bolj namerno šparal, da nebi ratal pa je glih...user posted image . Je pa res, da izjeme potrjujejo pravila...


Ropotuljica jaz nisem slovenistka, pa mi gre tudi vseeno včasih na živce, ko kje na javnem kraju vidiš kako tako čist obično oslarijo! Npr. Ko smo imeli predavanja pri gasilcih - so vsi slajdi (user posted image ) praviloma napisani z osnovnimi napakami, začenši s narobe postavljenimi predlogi s, z, k, n....da o vejicah in podobnem sploh ne govorim... Me je včasih to tak zmotlo, da sem se kr zgubila med predavanji, ko sem kritično opazovala tele zadeve. Madona no, če se gredo neke predavatelje za javnost, bi pa ja dali pregledat. Pa celo opozorila sem jih že enkrat, ko me je orng razrajcalo, pa nič...user posted image . Pa v bivšem Metroju je enkrat pisalo z roko na velikem belem listu, da lahko greš v garderobo z tremi kosi oblačil...Ah, no...sej jaz tudi ne obvladam v nulo, sam pri taki stvari, če jo še enkrat prebereš zatem, ko jo napišeš, si pa ja jezik zlomiš?
Drugače pa tudi moj meni živce rahla s par takimi besedami: pinđama, nofti...user posted image !

JOJ  Mavo, nas ti nat....! user posted image Dejmo že ven to bebico... Sej danes pa bo...Darja in Ropotuljica poročajta še naprej...





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.