|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 14:08:52   
škorpion
hugolina:vidim da si napisala da te boli glava. Tudi mene je ful bolela ampak sem ugotovila da sem bila samo dehidrirana, ker sem premalo pila. Tako sem jaz rešla svoj problem, sedaj več pijem
Ali mogoče še katera kuha po jedilniku oz po knjigi.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 14:16:52   
snorlax
Joj, in ti jočeš zaradi 16 kg?user posted image Jaz jih moram shujšat 3x toliko, pa nisem obupana.

Daj, punca, zdrži. user posted image Saj ti bomo pomagale, pa te tolažile, pa kregale....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 15:00:14   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Vprašanje za Montignacarke. Ful se mi lušta filane paprike. Ali jo je katera delala? Razmišljam, lahko bi dala noter mleto meso, namesto riža pa zelenjavo, kakšne bučke mogoče...user posted image , kaj pa omako? Jaz sem jo naredila iz paradajza in moke, pa tud malo cukra sem dala noter. Kaj pa naj zdaj? Samo iz paradajza?user posted image


o dobro vprašanje .... jaz bi na tvojemm mestu kar pasirane pelate dala ... mislim, da bi moglo bit ok, sam sladkasta pač nebo ... če boš kuhala poročaj

drugače pa sem jaz od tega tedna naprej presedlala k montyu in moj dnašnj jedilnik je:
Z: grenivka, domači musliji z mlekom
M: sadna solata
K: govedina na žaru, zelena solata
V: jogurt

A bo vredu?

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 15:05:59   
Anonimen
pozdravljene!    Evo da se vam javim.Sestradana sem kot konj.Usta se mi sušijo,čeprav pijem velikouser posted image Kaj bi to lahko bilo?Drugače pa guram,sicer sem se zadnjič pregrešila ,pa se zdaj malo lovimuser posted image .Mi je pa žal ,ker sem se.Res.Kako ste pa ostale vztrajneuser posted image user posted image user posted image .Pridne.

(odgovor članu medika 13)
  Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 15:23:59   
mayy
Dan, smo ravno iz sankanja, smo bili na Starem vrhu.
Imam pa danes škrobni dan, vendar sem namesto kosila pojedla dve pz žemlji z kislimi kumaricami, za večerjo bom pa kuhan krompir pa solato.

Jer.za če še ni prepozno soja spada na škrobni dan.

Lelaval recept za filane paprike:
4 srednje velike paprike
3 krompirji
1 čebula
petršilj, drobnjak  paradižnikova mezga, vse po 1 žličko
sol, poper
1 žlička olivnega olja
2dl jušne osnove
zelenjava
4dl vode

Paprike lahko napolnite tudi s kuhanim rižem.

Krompi je treba najprej skuhati, nato mu dodaš vse sestavine in napolniš paprike. V posodo potresite zelenjavo in prelij z jušno osnovo in kuhaj približno 25 min.

Blažika ker tako malo ješ je telo začelo počasneje delovati in ustvarja zalogo kar pa ni dobro za hujšanje saj se hujšanje upočasni.

Hugolina pij več vode, lahko da imaš tudi neke vrste abstinenčno krizo, odvajanje od sladkegauser posted image

Dorči jaz imam tud skoz suha usta odkar velik pijem, imam občutek da več pijem bolj sem žejna oz. bolj imam suha usta
Dobrodošle vse nove, čedalje več nas je user posted image user posted image user posted image . Kok bo letos suhic na morjuuser posted image

Lep dan še naprej!

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 16:56:21   
Anonimen
Tjaga vas pozdravlja iz gužve v Ljubljani.user posted image  Verjetno ne bo šla danes na fitnes.user posted image

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 17:12:16   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Vprašanje za Montignacarke. Ful se mi lušta filane paprike. Ali jo je katera delala? Razmišljam, lahko bi dala noter mleto meso, namesto riža pa zelenjavo, kakšne bučke mogoče...user posted image , kaj pa omako? Jaz sem jo naredila iz paradajza in moke, pa tud malo cukra sem dala noter. Kaj pa naj zdaj? Samo iz paradajza?user posted image


Jaz jih še nisem delala. Ponavadi ne kuham. Sam izberem, kar je kuhano in kar lahko potem jem. Po moje bi lahko dala kako zelenjavo med meso. Kaj pa še malo nadrobno narezane paprike, pa kako bučko pa kaj pa vem no. Saj če bo več mesa, boš pa manj pojedla, ker bo manj nasitno. 

Men se pa že tolk časa samo spi, da sem začela sumit Montija. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 17:44:04   
Anonimen
Jaz tudi nisem šla na fitnes.user posted image  Imam prebavne motnje.user posted image  Kaj če je tista sol začela delovat?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 17:50:58   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: medika 13

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Vprašanje za Montignacarke. Ful se mi lušta filane paprike. Ali jo je katera delala? Razmišljam, lahko bi dala noter mleto meso, namesto riža pa zelenjavo, kakšne bučke mogoče...user posted image , kaj pa omako? Jaz sem jo naredila iz paradajza in moke, pa tud malo cukra sem dala noter. Kaj pa naj zdaj? Samo iz paradajza?user posted image


o dobro vprašanje .... jaz bi na tvojemm mestu kar pasirane pelate dala ... mislim, da bi moglo bit ok, sam sladkasta pač nebo ... če boš kuhala poročaj

drugače pa sem jaz od tega tedna naprej presedlala k montyu in moj dnašnj jedilnik je:
Z: grenivka, domači musliji z mlekom
M: sadna solata
K: govedina na žaru, zelena solata
V: jogurt

A bo vredu?


Po moje bo OK. Bo še "mama" Dulcinea povedala, ko ima več izkušenj s tem.user posted image

Dulci, kako misliš, ne kuhaš?!user posted image Blagor ti. Jaz sem 3/4 dneva za šporhetom (prevod: štedilnikom).user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 18:21:30   
kepa*
Dečve, se vam lahko tudi jaz pridružim?

Moj zilijonti poskus hujšanja.
No, od prejšnjega leta mik je uspelo ohraniti -10kg, kar zudi ni čist zanemarljivo.

Zdaj sem se odločila, da se bom najprej lotila ene mal bolj restriktivne diete, po 14 dneh pa kak monti ali pa ločevalna. bom videla.

Ne me kregat, vem, da te restriktivne diete niso preveč ok, ampak za začetno motivacijo ...

Me sprejmete?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 18:24:02   
Anonimen
Itak. Bom imela še več dela. user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:02:40   
hugolina***
Mayy pijem ful veliko ampak res ful veliko in mam tud tko kot sta napisale ti pa še ena mam tud js skoz bolj suha usta prav tak zoprn občutek. Tak, da vrjetno me tud zarad krize od pomanjkanja cukra boli glava.
Sm vidla, da si napisala, da si bla na Starem vrhu moji konci iz otroških pa najstniških dni. ZDej pa že celo večnost nism bla tam domov grem ja sam na Stari vrh pa nekak mi ni še znesel, da bi šla morm it spet mal pogledat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:14:32   
Anonimen
Jaz sem šele ob 17.00 pojedla svojega purana z gobicami.. Prej ni šlo. Sicer nisem bila čisto nič lačna, ampak vem, da ne morem cel dan samo 2 jajci pojest.. Sploh mi ni jasno, da nisem nič lačna..user posted image

Lelaval, prej sem kupila uno barcafe kavo z lešniki - jo lahko pijemo, ker je notr samo kava + 3% aroma. Sem bla ful vesela, ampak po pravici sem ful razočarana.. Sploh mi ni bla dobra. user posted image  Očitno jo moraš res pit z mlekom.. Tako, da jo bom kar zapakirala in dala v omaro..

Punce, držte se in bodite pridne..

Jaz grem mal na orbitrek, da si uredim mal prebavo.. 2 dni me že tišči na WC, ampak sem ravno v službi ali pa nekje zunaj in ne grem, ko pa pridem domov me pa mine... Tako da sem sedaj spila kavo, zdej se nalivam z radensko, pa še mal grem telovadit. Mogoče bo pa šlo.

Bomo zmogle? Ma itak - sploh ni vprašanje!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:15:37   
Anonimen
Malce sem posodobila tabelo. Dobrodošle nove hujšarice.user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
nick               želena izguba kg  že izgubljeni kg  katera dieta
kind lady              10                          7,5                Beljakovinska
natasaom                                          6                   Beljakovinska
Barbs                                                4,8                 Beljakovinska
binica                   15                          3,5                Beljakovinska
mayy                   10                      tehta 1x/mesec    Ločevalna
AR                                                    4,4                    Ločevalna
*pepelka*             10                          3,8                Ločevalna
Sash                    25                          2,5                  Ločevalna
katjandraž            10                          2,4                   Ločevalna
lelaval                  10                          2,1                    Ločevalna
sursa                   10                          2                         Ločevalna
tejčica                  20                          1,5                      Ločevalna
jer.za.                  10                          1,5                      Ločevalna
daysi                   15                          1                         Ločevalna
paris                    5                            1                         Ločevalna
Angel_Rebelde     10                                                     Ločevalna
Anuška79             6                                                       Ločevalna
škorfion                                                                        Ločevalna
živka                    20                          5                          Manj žri
tjaga                    5                            4                          Manj žri
nina166                10                          2,6                       Manj žri
valči                     10                          2,5                       Manj žri
morrak                 15                          2                          Manj žri
shorty                  9                            2                          Manj žri
dory                     5                            2                          Manj žri
eya                      4                            0,5                       Manj žri
frufru                    4                            0,3                       Manj žri
Geja                    10                                                     Manj žri
birdy                    18                       tehta 1x/mesec   Montignac
Naty-Taja             13                       tehta 1x/mesec   Montignac
snorlax                                              7,5                     Montignac
Serendipity           6                            4                       Montignac
medika13             10                          3,4                     Montignac
Jaz*                     20                          2,1                     Montignac
maša*                  10                          0                        Montignac
dulcinea               13                                                    Montignac
faca                                                                            Montignac
sonjah                                                                       Montignac
Dorči                    20                          2               Zdravo življenje
dii                        20                          8                       Zeleni slap
biba12                  15                         3                       Zeleni slap
pikica36               7                                                     Zeleni slap
LEA27                 25                        0,5                       Zeleni slap
yudit                    15                                                   Zeleni slap
Peppa                                                                        Zeleni slap
*tajda*                  20                        tehta 1x/mesec      
Špelca21              10                        tehta 1x/mesec      
natasa77              15                          2,7                        
HuAnita                6                            1,3                        
nejcko                  6                            1                           
Blejka26               10                          0                           
hugolina***           16                                                      
BLAŽIKA              10                                                      
markica                10                                                      
zoal                     5                                                        
kepa*                                                                            
 
 
user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska       Dosegla svoj cilj.user posted image

Grofica      3        3                               Dosegla svoj cilj.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!




Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)

 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:16:03   
Anonimen
Hugolina: daj si v vodo en natren. To je moja tašča delala, k ji je cukr padu in ji je pomagal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:17:40   
Anonimen
Nataša, globoko sem užaljena!!!!!!!!!! 
Ne -2 kg, ampak -3 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:18:58   
Anonimen
Takoj popravi! Tako kot sem jaz.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 19:24:58   
maša*
ojla punce!

da se malo javim. shujšala še nisem nič, čeprav me od včerajšnjega obiska fitnessa vse boli. Ne pozna se mi niti na tehtnici, niti na oblačilih. user posted image .
Sem pa zelo jezna, ker sem kupila sadni namaz od najboljšega soseda, na katerem piše 100% sadje, potem pa pojem seveda user posted image in vidim na kozarcu, da ima sladkor. user posted image .
drugače pa imam pivsi klas v tabletah doma pa jih ne morem pogoltnit. ni šans. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:08:30   
Anonimen
Nataša, hvala... Je takoj boljše vidit.user posted image

Eno vprašanje za tiste ki telovadite z orbitrekom.. Jaz sem šele začela, ampak zdržim ravno nekje 5 minut. Potem me začnejo bolet noge. Pa naj povem, da noge mam ful trde - mam očitno kar razvite mišice, ker sem včasih ful hodila. Zato mi sploh ni jasno.user posted image

(odgovor članu maša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:20:23   
dulcinea

Po moje bo OK. Bo še "mama" Dulcinea povedala, ko ima več izkušenj s tem.user posted image

Dulci, kako misliš, ne kuhaš?!user posted image Blagor ti. Jaz sem 3/4 dneva za šporhetom (prevod: štedilnikom).user posted image user posted image user posted image




A zdaj sem pa že mama? Ja ok jedilnik je bil.

Jaz pač ne kuham. Doma kuha mami, pri lubiju pa njegova mama. Doma pojem, kar je pač užitno, tašča pa itak ve, kaj lahko in kaj ne, pa skuha kar bom pač lahko jedla. Me pa taščica zlata vsak vikedn ko sem dol z ribico popedena.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:31:17   
lelaval
Ločevalna

Biba
- sem pozabila, da sem pila to kavo z mlekom - takrat je ful dobra, ampka kave z mlekom že 2 leti ne pijem.
Pridne ste punce. in dobrodošle nove user posted image
Počakam, da mala zaspi, naženem šolarja v posteljo user posted image , jaz pa na kolo - sem včeraj bila samo 1/2 ure gor, pred tem 2 dni nič, drugače pa 1 uro gonim. user posted image

Mayy - hvala za recept (moram kolegici rečt, da mi do ponedeljka vrne knjigo). Sem si kar rižoto z jurčki naredila (standard za Š dan user posted image ) in zeljno solato. Sem si zdaj 2x zeljno solato le solila (da še tiste žličke olja v solati ne zaužijem user posted image ), pa mi je ful dobra.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:35:18   
rainbow
Čer!

Kaj se lahko še jaz vam pridružim? ker vidim, da ste kar pridne, meni pa manjka pridnosti trenutnouser posted image

če me daste na seznam, podatki so:

željena izguba 4 kg, že izgubljena 0 kg, način prehranjevanja: Montignac

ps
Dulcinea, a si že začela z ono soljo?

vsem uspešno hujšanje želim!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:41:20   
frufru
manj ž...
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ful se mi lušta filane paprike. Ali jo je katera delala? Razmišljam, lahko bi dala noter mleto meso, namesto riža pa zelenjavo, kakšne bučke mogoče...user posted image , kaj pa omako? Jaz sem jo naredila iz paradajza in moke, pa tud malo cukra sem dala noter. Kaj pa naj zdaj? Samo iz paradajza?user posted image


Ne vem če je po montignacu. Mi delamo filane paprike na vegi varianto. Namesto mesa in riža daš lečo in skuto, pa začimbe. Za omako pa zmiksane pelate.

Sem pogruntala, kako zvečer ne jest.user posted image user posted image  Ko si mali pere zobke, si jih tudi jaz, pol mi pa ne paše jest, ko ima po  zobni pasti vse tako čuden okus.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:50:26   
tjaga
In zakaj ni objavilo mojega teksta?
Sem že vse napisala, pa nič user posted image .

Še enkrat od začetka:


IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Nataša, hvala... Je takoj boljše vidit.user posted image

Eno vprašanje za tiste ki telovadite z orbitrekom.. Jaz sem šele začela, ampak zdržim ravno nekje 5 minut. Potem me začnejo bolet noge. Pa naj povem, da noge mam ful trde - mam očitno kar razvite mišice, ker sem včasih ful hodila. Zato mi sploh ni jasno.user posted image


biba12 - kaj si pa želela vprašat? user posted image user posted image

Drage moje,
danes očitno ni moj dan. V službi je bilo tako hudo, da sem fasala en katastrofalen glavobol. No za povrh vsega je bila domov grede taka gneča, da me je imelo, da bi poklicala eno dostavo hrane, da bi mi kaj prinesli za pojest. Bi jih sigurno dočakala. user posted image
Pridem domov in mi postane zaradi glavobola tako slabo, da sem šla direktno bruhat. Zdaj sem malo odspala in je bolje. Kar pa ni dobro, je to, da sem pojedla en toast in šunko. Ampak kaj ko mi prej ni pasalo nič jesti.
Barbs batine si zaslužim.
Seveda s fitnesom ni bilo nič, prvič zaradi zamude, drugič zato, ker me je "čebula" res grozno bolela.
Ma nič, grem zdaj nazaj rjuhe peglat, so še tople od prejšnje runde.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:52:57   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Dečve, se vam lahko tudi jaz pridružim?

Moj zilijonti poskus hujšanja.
No, od prejšnjega leta mik je uspelo ohraniti -10kg, kar zudi ni čist zanemarljivo.

Zdaj sem se odločila, da se bom najprej lotila ene mal bolj restriktivne diete, po 14 dneh pa kak monti ali pa ločevalna. bom videla.

Ne me kregat, vem, da te restriktivne diete niso preveč ok, ampak za začetno motivacijo ...

Me sprejmete?



kepa pozdravljena user posted image

te ne bom kregala, sam ti povem ... jaz sem bila prejšnji teden na resriktivni dieti pa sem skor gagnala ... zdaj sem pa na montignaca prešaltala pa je super ... sice pa grejo kile pri restriktivni res hiter dol ... velik uspehov


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?