|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:39:18   
Anonimen
Toliko se vas je javilo. Kje ste ostale.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nick                želena izguba kg  že izgubljeni kg  katera dieta
kind lady          10                          7,5                     Beljakovinska
natasaom                                       6                       Beljakovinska
Barbs                                             4,8                    Beljakovinska
binica                    15                     3,5                     Beljakovinska
Katarina_Barbara    10                                           Beljakovinska
mayy                    10                       tehta 1x/mesec     Ločevalna
daysi                    15                       nismo videli           Ločevalna
kolumbo               15                      nasl. teden           Ločevalna
AR                                                  4,4                       Ločevalna
*pepelka*          10                       3,8                       Ločevalna
Sash                     25                       2,5                       Ločevalna
lelaval                    10                       2,1                       Ločevalna
sursa                     10                      2                          Ločevalna
lukec                     6                        1,9                       Ločevalna
tejčica                   20                       1,5                       Ločevalna
jer.za.                    10                       1,5                       Ločevalna
fionaP                    8                         1,5                       Ločevalna
katjandraž           10                       1,2                       Ločevalna
paris                      5                         1                          Ločevalna
Angel_Rebelde       10                                                  Ločevalna
Anuška79              6                                                    Ločevalna
nemrak                                                                       Ločevalna
Lumpi                    10                       tehta 1x/mesec     Manj žri
živka                     20                       5                          Manj žri
tjaga                      5                        4                          Manj žri
valči                      10                       2,5                       Manj žri
morrak                   15                      2                          Manj žri
metkica1               12                       2                          Manj žri
dory                      5                         2                          Manj žri
eya                       4                         0,5                       Manj žri
frufru                      4                        0,3                       Manj žri
Geja                      10                                                  Manj žri
birdy                      18                    tehta 1x/mesec     Montignac
Naty-Taja               13                    tehta 1x/mesec     Montignac
snorlax                                           7,5                       Montignac
Serendipity            6                       4                          Montignac
medika13               10                     3,4                       Montignac
Jaz*                      20                      2,1                       Montignac
maša*                   10                     0                          Montignac
dulcinea                 13                                                Montignac
sonjah                                                                       Montignac
abc100                  15               1,3                     Zdravo življenje
Dorči                     20                                         Zdravo življenje
dii                         20                 8                          Zeleni slap
biba12                   15                2                          Zeleni slap
pikica36                 7                  2                          Zeleni slap
LEA27                   25                 0,5                       Zeleni slap
*tajda*                   20                        tehta 1x/mesec      
Špelca21               10                          tehta 1x/mesec      
natasa77               15                          2,7                        
nejcko                   6                            1                           
Blejka26                10                          0                           
markica                 10                                                      
zoal                       5                                                        


user posted image  Navijačiceuser posted image
Elis@        4        4       Beljakovinska       Dosegla svoj cilj.user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!



Dajmo punce, ne ga srat,
da ne začnem levit vam brat,
kilaža nam na živce gre,
zato le stisnimo zobe.

V maju piknik bomo pripravile,
svoje kosti bomo sončku nastavile,
kilce bodo šle v spomin,
že misel na to naj vam dvigne adrenalin.
(Tjaga/9.1.2008)

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:39:18   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


No, malo me sk*, da se k sebi spravim in bom od jutri naprej spet pridna hujšarca...user posted image



user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 20:59:31   
snorlax
Serendipity, ne vrži puške v koruzo!user posted image Saj veš, da koruze ne smeš pri Montiju!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.1.2008 22:59:18   
katjandraž
Hoj!

Tudi jaz sem še tukaj, nimam časa ne brati, kaj šele kaj napisati. Sem še vedno na ločevalni, več ali manj brez grehov, tako da imam sedaj -2,4 kg v 14ih user posted image dneh! Zdaj sem knčno začela še "športat", v petek sem bila na družinski telovadbi. Špica!user posted image  

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 5:26:28   
snorlax
Jutro!user posted image


Danes vas samo pozdravim in šibam naprej! user posted image



Lep dan!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 7:33:56   
tejčica
Jutro!

Prav vspodbuden je pogled na tabelco, ko je toliko kilogramov že izgubljenih!user posted image

Jaz sem včeraj imela 2. sadni dan in je bil spet uspešen in najbolj pomembno, ni bilo krize. Pojedla sem par jabolk, banano, za kosilo malo popražene zelenjave in zvečer malo radiča. Počutje je user posted image . Končno sem v zaletu in se ne smilim sama sebi ker sem na dieti.

Danes imam B. Bela kava je že pred mano, sadje pa bo malo kasneje. Za kosilo bo pečen piščanec in stročji fižol, za večerjo pa najbrž kakšna tuna. Njami!

Pa pa!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 7:41:46   
Anonimen
Bravo punce.. 98 kg je že izgubljenih!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz sem pa danes že pojedla zajtrk in sicer: tuno + divka kavo.
Za malico bo malo salame, za kosilo pa najbrž čevapčiči.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 7:54:20   
jer.za.
Tejčiča, ne vem če je v redu da mešaš meso in stročji fižol-beljakovine in škrob pri ločevalni? Ker fižol je itak škrob, prav tako tudi grah.

Popravite me, če nimam prav.

Drugače imam pa jaz danes sadni dan. Sedajle pijem še kavo BS, potem pa jabolka, pa madarine, pa velikooooooooooo vodeeeeeeeeeeee.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 8:08:24   
Anonimen
Jutro! Jest se sicer javljam ampak s sklonjeno glavouser posted image Vččččeraj sem se pregreeeeešila in sem jedla čez dan og. kar pa nebi smelauser posted image Vem ,vem fda bom kregana ,ampak kaj ko je bila francoska in puranji zrezki tako dobri.O bljubim da da nes ne bom več grešilauser posted image Sm se zvagala in sem v enem tednu zgubila 2 kg.Fino auser posted image Punce vprašanje:ko postanete lačne ,ali bi vse jedle ali samo og.? Aja za prebavo sm si kupila pa postni čaj od Ašiča .Upam da ga lahko pijemuser posted image   Pa valda čestitke vsem za izgubo kilogramovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 8:21:11   
jer.za.
Dorči user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 8:25:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 8:41:10   
Špelca21
Jutro bejbe.

Kako smo pa kaj danes? user posted image  Jst sem danes začela pit čaj iz kopriv (seveda BS). Včeraj sem bila na fitnesu zvečer in sem se pol vsaj mal bolš počutla po tem pregrešnem vikendu. Tehtala in merila naj bi se 7.2. samo bo takrat verjetno ravno user posted image  tako da bom prestavla merjenje za kak teden naprej.


Čeprav naj bi bil danes dež vam želim čudovit dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 9:28:40   
tejčica
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.
Tejčiča, ne vem če je v redu da mešaš meso in stročji fižol-beljakovine in škrob pri ločevalni? Ker fižol je itak škrob, prav tako tudi grah.

Popravite me, če nimam prav.


Ma kolikor jaz vem je stročji fižol zelenjava in je dovoljen tudi na B dan, obični fižol pa je škrob.user posted image  Naj še katera pove kako in kaj.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 9:53:39   
nina166
Ojla!

Vidim, da vam gre super user posted image  user posted image  user posted image  Tudi jaz še hujšam, samo se nimam časa javljat. Sem pa nehala z ločevalno, ker mi nekako ni pasala...ko je bil škrob, bi jaz jedla meso in obratno user posted image  user posted image . Zdaj pa se držim "diete manj žri", in sicer zjutraj spijem kavico in mogoče kako sadje, za kosilo jem kaj malega, potem pa po 15.00 ne jem nič več, če je kriza kako sadje, in pa vodo ter nesladkan čaj.

V 14 dneh mi je šlo dol 2,6 kg...ni ne vem kaj, amoak sem kar zadovoljna. Tako da me do cilja loči še dobrih 7 kg.

Pridno hujšajte še naprej user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 10:25:31   
mayy
Dobro jutro!

Pijem ravno kavo bs in vas berem. Danes je na vrsti sadje, pomaranče, ananas in kakšna banana če bo kriza pa seveda voda, čaj.

Tejčica v knjigi piše za fižol da je škrob, stročji fižol pa je na enem jedilniku na škrobni dan skupaj s krompirjem.

Vidim da ste ene izgubile ža veliko kilogramovuser posted image user posted image

Danes je luna od 14.36, če se jo bo katera držala.

Lep dan!

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 10:39:44   
Anonimen
Se pravi dons od 14 pa do naslednjega dne,al kako?še nikoli hujšala po luniuser posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 10:50:45   
mayy
Ja danes od 14.36 pa jutri do 14.36 ne smeš nič jesti samo pit vodo pa kakšna kava je dovoljena seveda brez sladkorja in mleka.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 10:55:47   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Ja danes od 14.36 pa jutri do 14.36 ne smeš nič jesti samo pit vodo pa kakšna kava je dovoljena seveda brez sladkorja in mleka.


Oj, tega ne svetujem, ker če se držiš diete, se ti na vagi to stradanje jutri ne bo poznalo, se pa zna zgodit, da boš jutri ob 12h pojedla vse, kar ti bo prišlo pod roke (ustauser posted image ) --Lepo vztrajaj na dieti, ki si si jo zamislila...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 11:05:54   
Anonimen
jaz pa bom mogoče probala s tole luno.. Ker itak od 14.30 naprej ponavadi ne jem nič. Jutri bom pa tudi zdržala do 14.30..

A ste že hujšale z luno? A je sploh kaj resnice v tem?

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 11:15:41   
mayy
Barbs jaz tko ne mislim hujšat po luni, itak mam pa danes sadni dan. Jutri pa sadje do 12 poj pa kosilo okoli 13-14.
Sem samo povedala, če katera želi hujšati po luni.
Ne vem, če je kaj na tem, še nikoli nisem probala, se pa drug dan tok bolj naješ.
No eni to prakticirajo pa pravjo da je res, ne vem.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 11:31:00   
Anonimen
Ma ja,jest se bom kr držala svojga plana.Drugače bom jutr nadoknadila za ves teden nazajuser posted image

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 12:06:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Ja danes od 14.36 pa jutri do 14.36 ne smeš nič jesti samo pit vodo pa kakšna kava je dovoljena seveda brez sladkorja in mleka.


Oj, tega ne svetujem, ker če se držiš diete, se ti na vagi to stradanje jutri ne bo poznalo, se pa zna zgodit, da boš jutri ob 12h pojedla vse, kar ti bo prišlo pod roke (ustauser posted image ) --Lepo vztrajaj na dieti, ki si si jo zamislila...user posted image

Jaz tudi tako mislim. user posted image  Prav tako mi je vodni dan brezveze.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 12:20:34   
Anonimen
Kaj pa KRVAVICE?? A to se sme? Kaj je v njih?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 12:30:41   
mayy
Mislim da krvavice ne smeš, je notri riž

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.1.2008 12:51:58   
Anonimen
mayy, se mi je zdelo.. Hvala

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?