|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
19.2.2008 18:35:57   
lane31
Majazarja.....si bila med pogrešanimi.....vreme je bilo pa skoraj preveč idealno user posted image
In še en nasvet zate- velja tudi zame- TENISKE user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Desetke007
19.2.2008 18:39:45   
tave
Hoj!

Punce dejte mi pomagat. Zdej sem unašala podatke za dohodnino in ugotovila, da ni nobene olajšave za vnos dodatnega zavarovanja. A je kje, al se motim?user posted image user posted image


HELP


lp, tave

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Desetke007
19.2.2008 18:43:24   
mama06
Dober večer desetke!

Berem, da ste vse preživele lep dan. Tudi midva sva bila zunaj, sonce je bilo ful toplo in ker je bilo časa za kuhanje kosila malo, sem naredila kar pizzo.user posted image

Sedaj pa imam malega v naročju in se že nekaj časa spravljava h kopanju, pa se nikakor ne spraviva.

Jutri imava pediatra in me zanima, če bo user posted image cepil, saj nonstop nekaj pokašljujeuser posted image .




(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Desetke007
19.2.2008 18:44:13   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: tave

Hoj!

Punce dejte mi pomagat. Zdej sem unašala podatke za dohodnino in ugotovila, da ni nobene olajšave za vnos dodatnega zavarovanja. A je kje, al se motim?user posted image user posted image


HELP


lp, tave


kolikor jaz vem, to ni več oplajšava

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Desetke007
19.2.2008 19:28:32   
oktoberka
Ratal mi je narest Babylegsuser posted image user posted image user posted image sam sem na roko zašila, ker nimam šivalnega stroja, tko da morm it nekam kjer bom loh sešila. Je pa na roke ful grdo pršlo, tko da ne bi dala slikce gor.

Pa mal slikic sem dala gor, na spodnjem linku so.

Zdele je Zarja pojedla 150ml zelo goste žitne kašice, tko da upam da bo spala kot top zdej.

Grem, ker ji duda ven pada in se pritožuje.


lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Desetke007
19.2.2008 19:33:59   
skuštrana
Mama06, jaz sem imela kengeru pri Lizi - uporabljen je bil 2krat in sva ga prodalauser posted image , medtem ko je sling vsakodnevbno v uporabi..in bo še nekaj časauser posted image

Drugače pa nimam nič časa za pisanje - preberem še...
smo v Slo na obisku in je non stop nekaj, pa še svojga kompa nimam tle..

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Desetke007
19.2.2008 19:52:27   
Kasija
Elian je imel danes cel dan vročino na spodnjih mejah 37 - 37.3. Reakcija na cepljenje pač. Lane31 je že bolje, hvala za skrb. Sicer pa cel dan spi. Sva pa šla na sprehod tukaj okrog po sončku. Punce, v tretje gre rado, torej naslednjič pridem!

Podvojitev teže - Sem si za hec malo računala in elian je imel 3850 ob rojstvu, torej bo podvojena teža 7700g. Zdaj ima 6300 in se redi 500g na mesec, torej bom lahko nehala dojiti pri dopolnjenih sedmih mesecih. A do takrat moram čakat user posted image ? Valči, a to je približna ocena, a ne?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Desetke007
19.2.2008 19:56:24   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: tave

Hoj!

Punce dejte mi pomagat. Zdej sem unašala podatke za dohodnino in ugotovila, da ni nobene olajšave za vnos dodatnega zavarovanja. A je kje, al se motim?user posted image user posted image


HELP


lp, tave


Žal se ne motiš.......ni olajšav več, so ko bajagi dvignili skupno olajšavo user posted image

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:02:05   
oktoberka
Kasija me veseli da je Elian malo bolje! Važno da je to samo reskcija na cepivo, da ni res kaj bolan, ker to pa res ne bi bilo luštno!
Si nas čist presenetila, ko si poslala moža k nam, da nam je povedal, da vaju ne bo. Mi ni blo nič jasno, ko je prikorakal k mizi in vprašal če smo me oktoberke. Sem kar pobulila. Bi mi skor oči iz jamic padleuser posted image user posted image

Pa v pon sem vaju tud prav pogrešala! Uapm da se naslednji pon vidimo!

Drugače pa ja, dojit boš mogla do 7 meseca, pač.user posted image

Js se bom pa zdej počas vrgla v nakup sončnih očal za Zarjo. Pa ne za šminkirat, ampak zato, ker se mi zdi sonce takoooo močno, že mene moti, kaj šele take mlade očke. Upam da bom dobila kaj pametnega. Bom mal šla po optikah.




_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:02:10   
lane31
Oktoberka lušne slikice....pa res so vsi oktoberčki ekstra lepi,kaj user posted image
user posted image  sem se zamislila kako skropucalo bi nastalo,če bi se jaz spravila šivat kaj....res sem totalno brez ročnih spretnosti...hb za user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:02:48   
oktoberka
Klaudia hvala za plenice- so ful dobre, pa hvala za cd

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:03:32   
oktoberka
Suzanamai tebi tud hvala za cd!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:04:38   
oktoberka
TAVE, KJE JE OBLJUBLJENI RECEPT?!?!?! user posted image SE MI ŽE CEL DAN SLINE CEDIJO PO CORNIJIH!!!user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:21:15   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka
Ratal mi je narest Babylegsuser posted image user posted image user posted image


user posted image  BRAVO!

Kasija - ja v tretje gre rado, tako da se vidimo naslednjič. Saj res... kdaj naredimo naslednje srečanje? Bi vam bilo 11.3. vredu?

podvojitev teže - kasija sva na istem. Mi naj bi prišli na 8060g. Nazadnje je imela 6980g, redi pa se približno 500g na mesec... Ampak mi smo vseeno že začeli. Je preveč drugih znakov, da bi ona še kaj drugega jedla.

oktoberka - ni za kaj. Se spomnem, ko sem na začetku kupila ene 4 različne vrste plenic, da sem sprobala, pol pa nisem vedla kam nej vse porabim. Sploh ker mi nekatere niso ble všeč. Pol sem jih pa raj naprej šenkala... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:45:14   
mama06
GH - naš bi imel pri podvojeni teži 6800g in to bi bilo okoli 5 meseca, vendar bom vztrajala še dlje samo z dojenjem, če bo šlo tako kot sedaj. V tem času gremo tudi na morje in če bo vse OK, se bova še v drugi polovici junija samo dojila.Upam, da ne bo kaj vmes prišlo in da bo teža v redu napredovala. Je pravi zizolover in jo najde sedaj že tudi v temiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:48:10   
oktoberka
Saj res... kdaj naredimo naslednje srečanje? Bi vam bilo 11.3. vredu?


En teden si spustilauser posted image Js sm že kar za 4.3., sej loh tud 11.3. Loh kr oba izvedemouser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Desetke007
19.2.2008 20:59:29   
mama06
http://www.bolha.com/oglas2155617

Punce, ki imate slinge - ali je to drago in ali se splača kupit? Jaz bi to bolj kot ne rabila za dopust, pa se ne morem odličit kako in kajuser posted image . Saj vem, da sem smotana, samo sem totalno nesposobna, kar se takih reči tiče. Niti nimam pojma, če bi si to znala naštimat gor. Še posebej, če se spomnim, koliko ste na začetku predebatirale o tem. Laže in več stvari vem o avtu, pa še sama si znam tam kaj naredit, kot pa se spustit v "dvoboj" s slingomuser posted image user posted image user posted image

Tiste, ki že imate kak starejši naraščaj - kaj priporočate za komot gibanje na dopustu?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:12:14   
Kasija
mama06 to je oglas od skuštrane user posted image  Kar njo vprašaj direkt. Sicer pa imam dva taka doma - enega zame in eliana in enega točno takega slinga v omari in pridno čaka na prijateljico, ki bo v kratkem rodila.

Jaz tudi že pogrešam srečanje in vse vas!  Saj vas berem, ampak klepetat v živo je pa še bolje. V ponedeljek prideva na plesne, Baje je pa gužva nastala.
 
Pa kaj so ti corniji? Jaz bi tudi recept, če je kaj dobrega.
Sem raje za 4.3. za srečanje, lahko tudi 11.3, lahko pa oboje seveda user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:13:00   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

http://www.bolha.com/oglas2155617

Punce, ki imate slinge - ali je to drago in ali se splača kupit?


user posted image   user posted image   user posted image  To je oglas od skuštrane. In večina od nas ga je kupila tukaj. In če gledaš glede na tole stran http://www.mojskratek.si/mayawrapsling.html je poceni...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:14:01   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Kasija

mama06 to je oglas od skuštrane user posted image   


SI me prehitela user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:16:10   
Kasija
Klaudia kakšna je kaj škofljica? Se pogovarjava, da bomo mogoče tvoji skoraj sosedi - prav na škofljici blizu šole. A si hodila v tisto šolo? A je dobra?
Lahko tudi na zs odgovoriš, da ne smetiva pogovora tu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:27:04   
mehurčica
Mama06, za slinge se obrni na skuštrano. Ima neke nove, FUUUUL lepe.user posted image Sem pa jaz pri Davidu občasno uporabljala kengurujčka, sedaj pa imam sling. In ti morem povedat, da mi je sling dosti lažje naštimat, kot kengurujčka. Tam si nisem nikoli vredu naramnic naštimala in user posted image mi je mogel pomagati. In kar hitro je bil prevelik, da bi ga še stlačila not, za poleti pa se mi je zdel tudi prevroč.
Mogoče se ti bo zdelo res težko naštimat vse skupaj, ampak ko boš parkrat sporbala, boš videla da gre na izi. Najboljše, da ti nekdo pokaže v živo.


Podvojitev teže za GH: David jo je več kot podvojil pri 3 mesecih.user posted image Se mu je mudilo nadoknadit, ker se je rodil z malo manj kot 3kg. GH sem mu začela dajat pri 5,5. Eni pa bo verjetno ravno okoli 6.meseca podvojila. Se pa že začne slinit in z usti delat kot da požira, ko nas gleda kako jemo. Če pa vidi ono vodo, ko je dobila včeraj eno kapljico, se pa začne trest od sile.


Davčna napoved
: jaz nisem oddala tistih paprijev ki bi jih naj do 31.1. Mi kljub temu da sem prebrala ni bilo jasno za kaj točno so.user posted image   Lani je Davida v tej napovedi uveljavljal moj dragi. Zdaj med letom jih noben ni uveljavljal, jih bo pa spet on napisal. Sem totalni trotl kar se tiče papirjev...



(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:34:20   
mama06
Ne me imet za butasto, samo na začetku, ko ste imele tako debato o th slingih, nisem bila interesent in sem vas samo preletela. Sedaj pa izpadem tako budalouser posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Desetke007
19.2.2008 21:37:52   
Klaudia
mama06 - sploh ne butasto, zakaj že. Sem sama tut vidla ta oglas in poslala mail, potem pa po ene 4.mailu ugotovila da je to skuštrana user posted image  user posted image

Dajte mi povedat kako vi oblačte user posted image  za ven zdaj ko je tako toplo? Na vozičku imam ful toplo zimsko vrečo in pol kar ne vem, a nej jo malo manj oblečem, pa dam v vrečo... al malo več oblečem pa dam brez vreče user posted image  SPloh ko hodimo po barju in enkrat ful piha enkrat pa brezveterje pa sonce nabija na polno

kasija - sem poslala ZS

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:24:14   
maja zarja
Večer

user posted image končno zaspala danes pa ji sploh ni bilo,ej.

Vidim,da je srečanje uspelo............škoda,da user posted image nisva mogle priti.Upam,da bo kmalu naslednjeuser posted image .

Oktoberkauser posted image za recepte in babylags

Zdaj pa grem tudi jaz v mižuleuser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Delovno mesto
sladkorcek

Ali ste se po končani porodniški v službo vrnile na isto delovno mesto?

Da. (58%)

Ne. (12%)

Zamenjala sem službo. (8%)

Sem ostala brez službe. (7%)

Sem brez službe. (15%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!