|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:28:14   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Majazarja.....si bila med pogrešanimi.....vreme je bilo pa skoraj preveč idealno user posted image
In še en nasvet zate- velja tudi zame- TENISKE user posted image
Pa ne boš verjela.........mi je kar smešno to povedati.......user posted image ampak mene so ožulili teniskiuser posted image ........no taka športno-elegantna  izvedbauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:30:56   
miska1
Da se tud jaz kaj oglasim. Upam, da ste se lepo imele. Mi je zal, da nisva mogla priti na srecanje. Martin se vedno smrka, se vlece v tretji teden in se ni bil cepljen. Nevem kaj naj se naredim. Fiziolosko mu dajem cel dan v noska. Najprej ga niti ven nisem vozila, dons pa je bil na soncu uro in pol. Tako lep dan je bil.

Kasija po mojem sva na istem, ga rajsi ne vozim v zaprte prostore.

Mama06 sporoci prosim, ce bo cepljen. Danes je moj dragi klical pediatra in je receno naj se do petka pocakamo, ce pa ne bo v redu pa se do ponedeljka. Mislim, se ze kar en mesec prestavlja vse skupaj. Pa tud cepivo za rotavirus imamo naroceno.

Za sling pa tud jaz razmisljam, samo nisem vedla, da je se zmeri aktualen, ker nasi dojencki zdej tehtajo ze do 7kg in se vec. A niso ze pretezki za v slingu nosit? A ni premraz zunaj samo v slingu ga imet? Jz ga zmeri dam v pajacka in se v deko zavijem...Hm... Sem tud jaz na zacetku bolj preletela to temo, ups.

Klaudia, sem brala za nazaj in mi je v spominu najbolj ostala tortica njami. Jo bom sanjala.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:30:59   
mama06
Ej, samo jaz sem res 100 let za opicami.

Na kratka naj mi ena povzame cene za babylegs - sama jih niti pod razno ne delam, ker sem totalni antitalent za ročne spretnosti. A je 11EUR za en par dosti? user posted image user posted image user posted image user posted image . Nimam časa za nazaj brat, zato lepo prosim....

Danes mi pa res nekaj prebija. Menda bom morala spat.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:34:24   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: miska1


Mama06 sporoci prosim, ce bo cepljen. Danes je moj dragi klical pediatra in je receno naj se do petka pocakamo, ce pa ne bo v redu pa se do ponedeljka. Mislim, se ze kar en mesec prestavlja vse skupaj. Pa tud cepivo za rotavirus imamo naroceno.

Za sling pa tud jaz razmisljam, samo nisem vedla, da je se zmeri aktualen, ker nasi dojencki zdej tehtajo ze do 7kg in se vec. A niso ze pretezki za v slingu nosit? A ni premraz zunaj samo v slingu ga imet? Jz ga zmeri dam v pajacka in se v deko zavijem...Hm... Sem tud jaz na zacetku bolj preletela to temo, ups.



Bom sporočila glede cepljenja.

Me veseli, da nisem edina, ki se sprašujem, če to ni pretežko za nosit.

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Desetke007
19.2.2008 22:53:40   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Ej, samo jaz sem res 100 let za opicami.

Na kratka naj mi ena povzame cene za babylegs - sama jih niti pod razno ne delam, ker sem totalni antitalent za ročne spretnosti. A je 11EUR za en par dosti? user posted image user posted image user posted image user posted image . Nimam časa za nazaj brat, zato lepo prosim....

Danes mi pa res nekaj prebija. Menda bom morala spat.



Glede na to, da bi rabila kakih 14dni da bi ugotovila kako deluje šivalni stroj se mi ni zdelo velik dat 11€ za en par. user posted image  Sej če bi jih lahko na roke sešila in nebi razpadli bi še šlo, tako pa... user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Desetke007
19.2.2008 23:17:27   
janja
miška1, mama06 - otroka se v slingu lahko nosi, dokler ti hrbtenica dovoli. Meni je veliko lažje nosit otroka v slingu, kot v kengurujčku. V kengurujčku me že po pol ure ful boli hrbtenica, v slingu pa nič.

tave - nov izračun dohodnine je poenoten za vse. Zato tudi ni treba več zbirati raznih računov lekarn in PZZ. Znesek je fiksno določen s procentom. Vem, da je to slabše za nas, a kdaj je blo sploh kaj boljše. Jaz si še nisem zračunala, me je kar strah, da bom spet plačala.

grem... malček joka...

Klaudia - piši seznam za srečanje 4.3.. jaz sem tudi za.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Desetke007
20.2.2008 0:34:22   
pot
Dober večer in dobro jutro, desetke.

lane31, jaz sem brskala po netu, zaradi te bolečine, ki dol pritiska spredaj in naj bi to bilo zaradi razrahljanih sprednjih vezi, sem pozabila kako točno se že reče ali medeničnih ali kako... Sicer nevem ali še imaš težave s tem, to naj bi bilo to.

mama06, če prej ni imel nobene reakcije, potem je verjetno tudi v drugo ne bo imel. Bodi vesela. Mi smo imeli podobne težave ob virozi decembra, pa sumim, da je možno, da je bila ena izmed oblik rotavirusa, čeprav Dr. tega ni rekel.user posted image Ali si morala naročiti cepivo prvič in ali tudi drugič. Nevem ali naj pokličem, pa jih spomnim, da spet naročijo cepivo ali bodo zdaj kar avtomatsko naročili.

valči, mene so slabo in zelo grdo zašili, kar so sploh šivali. Včeraj sem si potem še podrobno pogledala stanje in ugotovila, da so marsikaj kar pustili raztrgano (zunaj in takoj notri), tako, da sem se pošteno razjokala preden sem zaspala in še potem zjutraj dve uri. Ni mi jasno, kako ni nihče rekel, da sem grdo raztrgana in da me niso do konca zašili, pa so tri gledale notri v raztrganine v porodni sobi, pa so me v porodnišnici vsaj 2x pregledali, pa še patronažna in še G, pa ni nihče rekel, da so me pustili raztrgano do zadnjične odprtine (do zdaj sem mislila, da so samo mišice še malo mlahave, sploh nisem vedela da je raztrgano), da imam luknjo v sramnih ustnicah in da mi en kos tkiva kar malo stran štrli, ker sem se tako raztrgala. user posted image user posted image Kar je pa še huje, sem včeraj brskala po netu pri Pušenjaku, da si moraš sam plačat, kar bi ti mogli ob porodu zašit, če želiš, da ti to popravijo, ker to ni nujen poseg in ga ne krije zavarovalnica (bilo je še govora o plastiki vagine, tako da nisem sigurna ali moraš plačati to, da te zašijejo oz. popravijo. Tukaj je link, če se da kateri brat, pa naj še ona pove, kako razume, čeprav je moja situacija malo drugačna, ker bi samo rada, da do konca zašijejo, kar se je strgalo: http://med.over.net/forum5/read.php?19,4491023,4491023#msg-4491023). user posted image A zdaj morem pa plačat nekaj, kar bi mi mogli nardit po porodu, pa so naredili samo na pol!?! A za psiho pa ni nujno? Se pravi, če močno pretiravam, bi potem, če bi ti odprli trebuh in ne do konca sešili moral potem sam plačat preostanek šivanja?
No, saj bom šla do G, pa ji bom zatežila, ker ne mislim bit taka, ker se prav slabo in grdo počutim, cele dneve pa tudi ne morem jokat zaradi tega. Hočem da popravijo, kar bi mogli že pri porodu. Če sem po porodu sedela na obroču vse do pregleda pri G, bom pa še enkrat. Boljše to, kot pa jok do konca življenja.

jasna, G je rekla, da M verjetno prav hitro ne bom dobila, da lahko traja tudi do 1 leta, ker imam notri še nekaj svalkov, od posteljice, ki bi pa naj šli ven s 1. M, če ne že prej. Saj, zdaj že imam kak dober teden samo rumeno čiščo, pa nič več krvi in upam, da zdaj pa je res že proti koncu. Sicer bom pa tako ali tako šla k njej, pa jo bom vprašala še za to.

janja, mene so šivali manj časa, pa niso nič rezali, samo raztrganine. Koliko časa točno so me šivali sicer nevem, ker sem bila še vedno zadeta in sem na pol spala. Spomnim pa se bolečine, me še zdaj kar strese ko pomislim nanjo, nevem zakaj niso dali kakšne inekcije proti bolečini. Sem pa več kot 14 dni sedela na obroču, več kot en mesec in pol, me je tako bolelo, da nisem mogla sedet brez obroča.

Klaudia, hitro skrij tole slikco s torto... user posted image mmmm

Kasija, pozdravite se.

user posted image Tiste, ki za spanje uporabljate spalno vrečo. Če imate spalno vrečo brez rokavov, kako pokrijete potem otroka čez roke ali ga samo zgoraj bolj oblečete? Ali ga kljub vreči še pokrijete?

Lahko noč, morem nadoknadit včerajšnje nespanje. user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Desetke007
20.2.2008 7:46:59   
sanosan
Dobro jutro, danes sem bila pridna in sem pripravila user posted image , čajček in kapučino za vse, ki ne pijete kavice. Tortico bo pa Klaudia prinesla.

Pot - tudi jaz sem bila bolj slabo zašita, oz. so mi šivi spustili, ko sem prišla domov. So pa mene samo enkrat vrezali. Sama sem bila zelo potrta, ko sem videla, kako je vse skupaj zgledalo, na začetku je bila rana razcepljena in je zijala narazen za 1 cm (kot da bi zadrgo pustil odprto za 1cm). Sedaj pa se je vse zacelilo, je pa ostala zelo debela brazgotina, ki pa me na srečo in začudenje ne moti in tudi ne boli pri user posted image . Ko sem bila prvič zašita, sem imela potem še dolgo težave pri user posted image . Sem pa tudi sama 14 dni po porodu šla do g. in jo vprašala kaj se da naredit, pa je rekla, da se ne da nič popravit (došit ali spet zašit). Po moje bi bilo potrebno spet prerezat in ponovno zašit. Pojdi do svoje g. in jo vprašaj kako je s tem popravilom ali pa če ti vsaj predpiše kakšno kremo proti brazgotinam. Je pa smiselno počakat, če boš imela še kakšnega otroka. Upam, da se ti bo uredilo.


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:17:36   
lane31
Dobro jutro....Sanosan hvala za kavo, a sem eno že popila ....
Madona sem razvajena.....do tega tedna je detece vstajalo okrog 8h....zdaj pa že 3 dni ob 7h jeva user posted image , pa kar pogrešam malo bolj pozno vstajanje.....ne saj ne bom jamrala, ko itak ob pol 9 h ni več ne duha ne sluha o njej user posted image ....samo jaz se ne spravim pravi čas v mižule user posted image

POT- kolikor sem jaz prebrala je zgleda res potrebno plačati user posted image , čeravno fer ravno ni....jaz bi zatežila G. , pa se morda tudi da kaj preko zavarovalnice uredit.....ti pa verjamem,kako neprijetne občutke ti to pušča in zbija samozavest......nenazadnje smo ženske in kot take tudi spolna bitja
Tisti pritisk se mi javlja še občasno - med menzesom- občutek uteži v spolovilu...in morda res imajo mišice kaj pri tem , sem pa prav lena za keglove vaje- ozirma pozabim user posted image . Res nisem mogla verjet da te lahko tako pomanjkljivo zašijejo in ti pustijo take posledice.....kako je šele noter zašito- kar ne moremo videti user posted image ....HB jaz zunaj nisem bila veliko šivana -le cc 5  šivov
na presredku- vrezanem......notri je bila pa kriza - skupno šivanje je trajalo 1h - hočem le da neha bolet in da je vse kot prej,kar se tiče spolnosti.
Pot en user posted image  zate.....pa ne jokat več....pojdi na posvet h G , da vidiš kdaj bi se to naj spontano zacelilo- meni je moj rekel da traja tudi do 1 leta da je vse kot prej .....tako da je še čas user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:22:16   
lane31
Aha, da spet ne pozabim - kmalu imam namen (v maju) kupiti voziček- športni - z nastavljivim hrbtom in da se zloži na čim manjše - marela user posted image  , pa da je zeloooooo lahek in fajn za vozit.....kakšna ideja???Če imate izkušnje- na plan user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:26:37   
Klaudia
Evo me... tukaj je vaš zajtrk. Bo danes malo bolj hranljiv in ne preveč redilen user posted image  .

user posted image

Danes kot zgleda ne bo tako lep dan kot včeraj. No naj bo vsaj toplo, da greva ne en fino dolg sprehod.

spalna vreča - odvisno koliko °C je v sobi. V Liini sobici je topleje in jo ne pokrijem z ničemer, ker se drugače skuha. Ko jo pa prenesem k nama, je pa veliko hladneje in jo pokrijem z rokicami vred. Jst jo dam na bok, na hrbtu jo poležim na kovter in ga zavijem okoli nje, da ne more dat rokic ven. Ima pa pod vrečo oblečen tanek body z dolgimi rokavi + bombažno pižamco. Pa ji je ravno prav toplo.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:29:09   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Aha, da spet ne pozabim - kmalu imam namen (v maju) kupiti voziček- športni - z nastavljivim hrbtom in da se zloži na čim manjše - marela user posted image  , pa da je zeloooooo lahek in fajn za vozit.....kakšna ideja???Če imate izkušnje- na plan user posted image


Ponavadi priporočajo zapp: http://www.zapp.quinny.com/

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:35:03   
maja zarja
Dobro jutro,hvala za user posted image .

Kak smo razvajane,moja user posted image je zdaj par dni spala do 9h danes pa me je gor vrgla že ob osmih( vmes seveda ob petih jedla) pa mi je bila kriza..........ko pa samo pomislim kako je pri nas zgledalo spanje še pred dobrim mesecem dni(beri: nismo spali ne podnevi,ne ponoči).......in na tiste ki še otroci zdaj ne spijo vsaj kakih šest ur v kosu....bogice

Nič grem user posted image animirat me že pogreša....

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:43:38   
Klaudia
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
torek 4.3.2008 ob 11h - Kolosej.
Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- kasija
- klaudia

Naslednje srečanje MB oktoberk 2007
Prijavljene:


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:45:42   
noa1
Dobro jutro!

Čaj in zajtrk sem že...sedajpa se mi spet sladko.........., pa klavdijin zajtrk bi tudi (bolje kot moji kosmiči).
Ajša se je zbudila ob 7 in sva se prestvljali nekje do 8, sedaj pa spet spančka.

Lane31: tudi jaz sem slišala, da je ta zap full dober, samo nima pa nastavljivega hrbtišča. Je pa zelo lahek in se fejst skupaj zloži. Če odzadaj kaj gor obesiš zna biti nestabilen, ko ni optroka not. Stane pa okoli 160€ (ga imata dve znanki). Občasno prodajajo pri Eduscho-tu tudi en šprtni voziček, ki pa je meni po slikah zelo všeč, samo ne vem na koliko se zloži (ima pa nastavljiv hrbtni del), in stane cca 60€. Če bi ga jaz kupovala, bi šla definitivno tega gledat.....Bom malo po brskala in če ga najdem, ti pripopam slikico.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:49:28   
Klaudia
       user posted image   

user posted image
18.09. pingiJAKA
             rojstvo: 2980g, 51cm
           1.mesec: 4210g, 54cm
           2.mesec: 5110g, 59cm
        3,5.mesec: 6780g, 64,5cm

        4,5.mesec: 7270g, 67cm
 
user posted image
24.09. orka** , ANEJ
             rojstvo: 2530g, 47cm
           1.mesec: 3100g, 51cm
           2.mesec: 4500g, 55cm
           3.mesec: 5700g, 58cm
           4.mesec: 6000g, 62cm

user posted image
30.09. pony, SARA
             rojstvo: 3650g, 53cm
           1.mesec: 4180g, 54cm
           2.mesec: 4950g, 57,5cm


user posted image

03.10. Klaudia, LIA
             rojstvo: 4030g, 53cm
           1.mesec: 5100g, 57cm
           2.mesec: 5840g, 59,5cm
           3.mesec: 6535g, 63,5cm
           4.mesec: 6950g, 64cm


user posted image
03.10. suzanamaiZOJA
             rojstvo: 2510g, 49cm
           1.mesec: 4320g, 52cm
           2.mesec: 5130g, 54,4cm
           3.mesec: 5500g, 56cm

           4.mesec: 6630g, 59,5cm

user posted image
03.10. tave, TEJ
             rojstvo: 3360g, 52cm
           1.mesec: 4760g, 56cm
           2.mesec: 6000g, 60cm
           3.mesec: 7100g, 63cm
    
user posted image
06.10. MiclaELENA
             rojstvo: 3600g, 52cm
           1.mesec: 4535g, 55cm
           2.mesec: 4990g, 58cm
           3.mesec: 5500g, 59,5cm

 
user posted image
07.10. maja zarja, ZARJA
             rojstvo: 2660g, 49cm
           1.mesec: 3850g, 52cm
           2.mesec: 4880g, 56,5cm
           3.mesec: 5950g, 58cm


user posted image  
08.10. tekaMAX
             rojstvo: 3620g, 51cm
           1.mesec: 4740g, 56cm
           2.mesec: 5530g, 59,5cm
           3.mesec: 6300g, 62,5cm


user posted image
11.10. skuštrana, ARSEN
             rojstvo: 3740g, 55cm
           1.mesec: 4840g, 58cm
           2.mesec: 6070g, 62cm

           4.mesec: 6870g, 64,5cm

user posted image
11.10. KasijaELIAN
             rojstvo: 3840g, 54cm
           1.mesec: 4800g, 57cm
           2.mesec: 5350g, 59cm
           3.mesec: 5840g, 64cm

           4.mesec: 6320g, 65cm

user posted image
11.10. kmarijaNINA
             rojstvo: 2990g, 50cm
           1.mesec: 3720g, 52,5cm

           2.mesec: 4400g, 57cm

           3.mesec: 5200g, 59,5cm

user posted image
13.10. oktoberkaZARJA
             rojstvo: 2890g, 50cm
           1.mesec: 3600g, 54cm
           2.mesec: 4240g, 57cm
           3.mesec: 5140g, 60cm

           4.mesec: 5860g, 65cm

user posted image
13.10. JasnaNELI
             rojstvo: 3950g, 54cm
           1.mesec: 4980g, 55cm
           2.mesec: 5680g, 58cm 
           3.mesec: 6300g, 62cm


user posted image
14.10. metkica1LUNA
             rojstvo: 3070g, 50cm
           1.mesec: 3860g, 55cm
           2.mesec: 4680g, 57cm


user posted image
14.10. PandicaZALA
             rojstvo: 3900g, 52cm
           1.mesec: 4370g, 55cm
           2.mesec: 4760g, 57cm 


user posted image
14.10. majoli, MAKS
             rojstvo: 3880g, 53cm
           1.mesec: 5200g, 57cm
           3.mesec: 7000g, 61cm

user posted image
15.10. janjaURBAN
             rojstvo: 3950g, 54cm
           1.mesec: 4700g, 57cm
           2.mesec: 5660g, 61cm
           3.mesec: 6600g, 62cm

user posted image
15.10. miškDONA
             rojstvo: 3300g, 51cm
           1.mesec: 4020g, 54cm
           2.mesec: 4770g, 60cm 
           3.mesec: 5500g, 60,5cm


user posted image
15.10. breta, TAJDA
             rojstvo: 3040g, 50cm

user posted image
16.10. UlaaNIK
             rojstvo: 2720g, 48cm
           1.mesec: 3550g, 52cm

           2.mesec: 5250g, 56cm

           3.mesec: 5900g, 59cm 

user posted image
17.10. *Lana*TEVŽ
             rojstvo: 3050g, 48cm
           1.mesec: 4500g, 52cm
           2.mesec: 5800g, 56cm
           3.mesec: 7200g, 59cm

user posted image
17.10. noa1AJŠA
             rojstvo: 3590g, 48cm
           1.mesec: 4500g, 53,7cm
           2.mesec: 5875g, 58,5cm
           3.mesec: 6720g, 59,5cm


user posted image
18.10. JennyAnnyLANA
             rojstvo: 3240g, 51cm
           1.mesec: 4430g, 58,5cm
           3.mesec: 5640g, 63cm


user posted image
18.10. Panda.ANA LUCIJA
             rojstvo: 4020g, 54cm
           1.mesec: 4475g, 56cm
           2.mesec: 5055g, 57,5cm
           3.mesec: 5680g, 62cm


user posted image

19.10. mehurčicaENI
             rojstvo: 3340g, 50,5cm
           1.mesec: 4500g, 54cm
           2.mesec: 5100g, 59,5cm
           3.mesec: 5620g, 62cm
        3,5.mesec: 5980g, 64cm

user posted image
19.10. ULLA K.FILIP
             rojstvo: 3570g, 51cm
           1.mesec: 4500g, 53cm
           2.mesec: 5300g, 57cm
           3.mesec: 5800g, 61cm

user posted image
22.10. valčiNINA
             rojstvo: 3450g, 50cm
           1.mesec: 4250g, 55cm
           2.mesec: 4790g, 55,5cm
           3.mesec: 5200g, 58,5cm


user posted image
22.10. 2ursaeBOR
             rojstvo: 3750g, 53cm
           1.mesec: 4700g, 57cm
           2.mesec: 5930g, 61cm
           3.mesec: 7000g, 65cm

user posted image
23.10. drobižekŽIVA
             rojstvo: 3140g, 54cm
           1.mesec: 3680g, 54cm
           2.mesec: 4320g, 56,5cm
           3.mesec: 5170g, 60cm


user posted image

24.10. DaschiZAIRA
             rojstvo: 4080g, 53cm
           1.mesec: 5120g, 56cm
  
user posted image
25.10. dittaZOJA AIKEN
             rojstvo: 3100g, 48cm
           1.mesec: 4250g, 54cm
           2.mesec: 4900g, 56,5cm 

 
user posted image
26.10. sanosan, BRINA
             rojstvo: 3220g, 49cm
           1.mesec: 3780g, 55cm
           2.mesec: 4850g, 58cm

           3.mesec: 5500g, 61,5cm
 
user posted image
26.10. miska1MARTIN
             rojstvo: 3210g, 52cm

           1.mesec: 4090g, 56cm
           2.mesec: 4850g, 57cm
           3.mesec: 6150g, 62cm

user posted image
28.10. SparkALINA
             rojstvo: 3670g, 51cm
           1.mesec: 4290g, 53,8cm
           2.mesec: 5050g, 55cm


user posted image
29.10. živaANŽE
             rojstvo: 3810g, 52cm
           1.mesec: 4820g, 56,5cm
           2.mesec: 6100g, 61cm
           3.mesec: 6490g, 63cm

user posted image
30.10. lane31ANETA
             rojstvo: 3650g, 50,5cm
           1.mesec: 4350g, 54cm
           2.mesec: 5400g, 59cm
           3.mesec: 6130g, 62cm


user posted image
30.10. Alina_alinTJAŠA
             rojstvo: 3190g, 48cm
           1.mesec: 4010g, 51,5cm
2.mesec: 4790g, 57cm (2,5meseca)


user posted image
03.11. mama06, JERNEJ
             rojstvo: 3400g, 49cm
           1.mesec: 4710g, 57cm
           2.mesec: 5625g, 59cm

user posted image
05.11. zivepoPIA
             rojstvo: 4055g, 51cm
           1.mesec: 5150g, 55cm
           3.mesec: 6250g, 60,5cm

_________________________________________
ROJSTNI DNEVI MAMIC:

11.01.1974     Ulaa
27.01.1975     Alina-alin
29.01.1982     mišk  

12.02.1986     Klaudia 
14.02.1976     lane31
19.02.1979     drobižek

09.03.1973     janja
02.04.1976     jasna
08.04.1974     tave

13.04.1977     miska1
06.05.1985     oktoberka
07.06.1979     Jenny Anny
10.06.1974     ditta
20.06.1979     valči

23.07.1978     mehurčica
24.07.1985     maja zarja
05.08.1979     sanosan
15.08.1980     metkica1

24.09.1975     noa1
25.09.1970     teka
03.10.1973     suzanamai
21.11.1977     2ursae
24.11.1986     zivepo
26.11.1979     pingi
01.12.1977     skuštrana
02.12.1975     majoli
10.12.1978     *Lana*
11.12.1979     Pandica
30.12.1978     kmarija


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:50:05   
noa1
http://www.eduscho.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/at/-/EUR/TdAtDisplayProductInformation-Start;sid=SFyyYEazOcCyYAEIkmS4BEUjmTdXndeXYR4=?ProductID=MccKZANJguQAAAER4%2eFzS3ff&BackTo=Search

Evo, sem našla.user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:52:30   
oktoberka
Ponavadi priporočajo zapp: http://www.zapp.quinny.com/


Meni je pa ful grd ta Zapp. Bljakiuser posted image

Aja, sej res, dobro jutro!user posted image

Glede cene babylegs se men 11 eur zdi ful drago za ene štumfe. Ne vem no. Pa še nč tazga ni. Naredi se v manj kot 5 minutah! Se mi zdi kar nategnitis tale cena.


Tave
še vedno čakam na recept... Bi jih ful že spekla. ne me tok časa puščat lačneuser posted image

Kasija, te cornyji so take ploščice iz ovsenih kosmičev, suhih sliv, rozin in brusnic. Njami so!!!

Mene pa zadnje dni tok dol tišči, kot pred menstro, ampak je še ni na vidiku. Na vsake toliko me vščipne v jajčniku, tako kot med user posted image . Upam da ni kej na pohodu. Test sem že kupila, sam je še prezgodi da bi ga naredila. Sem rekla da do 6.3. počakam pol pa da vidmo. Uf, me kar oblije, če pomislim na to da bi bla zdeleuser posted image . S trebuhom in Zarjo hodt v 4. nadstropje- ojojojojouser posted image







_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Desetke007
20.2.2008 8:56:40   
oktoberka
DROBIŽEK SICER Z ZAMUDO, VENDAR VSEENO VSE NAJ, NAJ!!user posted image





Klaudia kaj če bi iz seznama izbrislal tiste ki se nič ne javljajo. Sem vidla da jih ima ene par mere samo za 2 meseca al pa še to ne.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:08:40   
sanosan
Lane31, mi imamo tale voziček, ki ima zraven še globoko košaro in jajčko, tako da sedaj uporabljam globoko košaro, ko pa bo bolj toplo pa samo športni del (na sliki). Zloži se tako, da se po diagonali skupaj zloži (tako kot pegperegoti) in zavzame 3/4 prtljažnika v starem cliotu. Je pa tudi dokaj lahek in zelo vodljiv, pa naklon se tudi spusti do konca. Pa še zelo trpežen je, ker sem z Blažem naredila kar nekaj km po slabih poteh, po snegu, po travi, pa se mu nikjer ne pozna.

user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:31:36   
Klaudia
       user posted image   

user posted image
18.09. pingiJAKA
             rojstvo: 2980g, 51cm
           1.mesec: 4210g, 54cm
           2.mesec: 5110g, 59cm
        3,5.mesec: 6780g, 64,5cm

        4,5.mesec: 7270g, 67cm
 
user posted image
24.09. orka** , ANEJ
             rojstvo: 2530g, 47cm
           1.mesec: 3100g, 51cm
           2.mesec: 4500g, 55cm
           3.mesec: 5700g, 58cm
           4.mesec: 6000g, 62cm

user posted image
03.10. Klaudia, LIA
             rojstvo: 4030g, 53cm
           1.mesec: 5100g, 57cm
           2.mesec: 5840g, 59,5cm
           3.mesec: 6535g, 63,5cm
           4.mesec: 6950g, 64cm


user posted image
03.10. suzanamaiZOJA
             rojstvo: 2510g, 49cm
           1.mesec: 4320g, 52cm
           2.mesec: 5130g, 54,4cm
           3.mesec: 5500g, 56cm

           4.mesec: 6630g, 59,5cm

user posted image
03.10. tave, TEJ
             rojstvo: 3360g, 52cm
           1.mesec: 4760g, 56cm
           2.mesec: 6000g, 60cm
           3.mesec: 7100g, 63cm
    
user posted image
06.10. MiclaELENA
             rojstvo: 3600g, 52cm
           1.mesec: 4535g, 55cm
           2.mesec: 4990g, 58cm
           3.mesec: 5500g, 59,5cm

 
user posted image
07.10. maja zarja, ZARJA
             rojstvo: 2660g, 49cm
           1.mesec: 3850g, 52cm
           2.mesec: 4880g, 56,5cm
           3.mesec: 5950g, 58cm


user posted image  
08.10. tekaMAX
             rojstvo: 3620g, 51cm
           1.mesec: 4740g, 56cm
           2.mesec: 5530g, 59,5cm
           3.mesec: 6300g, 62,5cm


user posted image
11.10. skuštrana, ARSEN
             rojstvo: 3740g, 55cm
           1.mesec: 4840g, 58cm
           2.mesec: 6070g, 62cm

           4.mesec: 6870g, 64,5cm

user posted image
11.10. KasijaELIAN
             rojstvo: 3840g, 54cm
           1.mesec: 4800g, 57cm
           2.mesec: 5350g, 59cm
           3.mesec: 5840g, 64cm

           4.mesec: 6320g, 65cm

user posted image
11.10. kmarijaNINA
             rojstvo: 2990g, 50cm
           1.mesec: 3720g, 52,5cm

           2.mesec: 4400g, 57cm

           3.mesec: 5200g, 59,5cm

user posted image
13.10. oktoberkaZARJA
             rojstvo: 2890g, 50cm
           1.mesec: 3600g, 54cm
           2.mesec: 4240g, 57cm
           3.mesec: 5140g, 60cm

           4.mesec: 5860g, 65cm

user posted image
13.10. JasnaNELI
             rojstvo: 3950g, 54cm
           1.mesec: 4980g, 55cm
           2.mesec: 5680g, 58cm 
           3.mesec: 6300g, 62cm


user posted image
14.10. majoli, MAKS
             rojstvo: 3880g, 53cm
           1.mesec: 5200g, 57cm
           3.mesec: 7000g, 61cm

user posted image
15.10. janjaURBAN
             rojstvo: 3950g, 54cm
           1.mesec: 4700g, 57cm
           2.mesec: 5660g, 61cm
           3.mesec: 6600g, 62cm

user posted image
15.10. miškDONA
             rojstvo: 3300g, 51cm
           1.mesec: 4020g, 54cm
           2.mesec: 4770g, 60cm 
           3.mesec: 5500g, 60,5cm


user posted image
16.10. UlaaNIK
             rojstvo: 2720g, 48cm
           1.mesec: 3550g, 52cm

           2.mesec: 5250g, 56cm

           3.mesec: 5900g, 59cm 

user posted image
17.10. *Lana*TEVŽ
             rojstvo: 3050g, 48cm
           1.mesec: 4500g, 52cm
           2.mesec: 5800g, 56cm
           3.mesec: 7200g, 59cm

user posted image
17.10. noa1AJŠA
             rojstvo: 3590g, 48cm
           1.mesec: 4500g, 53,7cm
           2.mesec: 5875g, 58,5cm
           3.mesec: 6720g, 59,5cm


user posted image
18.10. JennyAnnyLANA
             rojstvo: 3240g, 51cm
           1.mesec: 4430g, 58,5cm
           3.mesec: 5640g, 63cm


user posted image
19.10. mehurčicaENI
             rojstvo: 3340g, 50,5cm
           1.mesec: 4500g, 54cm
           2.mesec: 5100g, 59,5cm
           3.mesec: 5620g, 62cm
        3,5.mesec: 5980g, 64cm

user posted image
19.10. ULLA K.FILIP
             rojstvo: 3570g, 51cm
           1.mesec: 4500g, 53cm
           2.mesec: 5300g, 57cm
           3.mesec: 5800g, 61cm

user posted image
22.10. valčiNINA
             rojstvo: 3450g, 50cm
           1.mesec: 4250g, 55cm
           2.mesec: 4790g, 55,5cm
           3.mesec: 5200g, 58,5cm


user posted image
22.10. 2ursaeBOR
             rojstvo: 3750g, 53cm
           1.mesec: 4700g, 57cm
           2.mesec: 5930g, 61cm
           3.mesec: 7000g, 65cm

user posted image
23.10. drobižekŽIVA
             rojstvo: 3140g, 54cm
           1.mesec: 3680g, 54cm
           2.mesec: 4320g, 56,5cm
           3.mesec: 5170g, 60cm


user posted image
26.10. sanosan, BRINA
             rojstvo: 3220g, 49cm
           1.mesec: 3780g, 55cm
           2.mesec: 4850g, 58cm

           3.mesec: 5500g, 61,5cm
 
user posted image
26.10. miska1MARTIN
             rojstvo: 3210g, 52cm

           1.mesec: 4090g, 56cm
           2.mesec: 4850g, 57cm
           3.mesec: 6150g, 62cm

user posted image
29.10. živaANŽE
             rojstvo: 3810g, 52cm
           1.mesec: 4820g, 56,5cm
           2.mesec: 6100g, 61cm
           3.mesec: 6490g, 63cm

user posted image
30.10. lane31ANETA
             rojstvo: 3650g, 50,5cm
           1.mesec: 4350g, 54cm
           2.mesec: 5400g, 59cm
           3.mesec: 6130g, 62cm


user posted image
30.10. Alina_alinTJAŠA
             rojstvo: 3190g, 48cm
           1.mesec: 4010g, 51,5cm
       2,5.mesec: 4790g, 57cm


user posted image
03.11. mama06, JERNEJ
             rojstvo: 3400g, 49cm
           1.mesec: 4710g, 57cm
           2.mesec: 5625g, 59cm

user posted image
05.11. zivepoPIA
             rojstvo: 4055g, 51cm
           1.mesec: 5150g, 55cm
           3.mesec: 6250g, 60,5cm

_________________________________________
ROJSTNI DNEVI MAMIC:

11.01.1974     Ulaa
27.01.1975     Alina-alin
29.01.1982     mišk  

12.02.1986     Klaudia 
14.02.1976     lane31
19.02.1979     drobižek

09.03.1973     janja
02.04.1976     jasna
08.04.1974     tave

13.04.1977     miska1
06.05.1985     oktoberka
07.06.1979     Jenny Anny
20.06.1979     valči

23.07.1978     mehurčica
24.07.1985     maja zarja
05.08.1979     sanosan
24.09.1975     noa1
25.09.1970     teka
03.10.1973     suzanamai
21.11.1977     2ursae
24.11.1986     zivepo
26.11.1979     pingi
01.12.1977     skuštrana
02.12.1975     majoli
10.12.1978     *Lana*
30.12.1978     kmarija


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:33:33   
Klaudia
Drobižek
 
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:42:19   
lane31
Drobižek..........vse naj naj user posted image

Hvala za ideje.....zapp- ni naklona hrbta-odpade -ostali ki ste mi jih pokazale pa so preveč robustni - takega že imamo user posted image .....rabim enega za potovanja,da skoraj nič ne zasede placa in je full lahek ter da se ga da v ležeči položaj.....hm pa da cena ni ogromna.....mision iposible user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:43:26   
lane31
http://www.youtube.com/watch?v=ABlzN-5iA6k
Moj prijatelj Piki Jakob user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Desetke007
20.2.2008 9:43:29   
mehurčica
Joj, Drobižek, sem spregledala na seznamu. VSE NAJBOLJŠE!user posted image

Voziček Zap tudi meni ni všeč. Mogoče pozneje za večjega otroka, ki ne spi več na sprehodih. No, jaz ga v glavnem sploh ne bi imela.
Mi imamo tega:
user posted image



Tako pa me je danes zjutraj ob 8h priklicala Eni. Sploh nisem vedela, da se je obrnila. Je pa včeraj pol noči prespala na trebuhu, ker ni pustila da jo obrnem. Jaz pa spala z eno oko odprto, ker me je bilo strah, da bo nehala dihat.user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Folna kislina
aygo

Ste uživale folno kislino?

že pred nosečnostjo in vso nosečnost (25%)

od takrat ko sem izvedela za nosečnost in do konca dojenja (8%)

pred, med nosečnostjo in v času dojenja (3%)

pred nosečnostjo in prvih nekaj mesecev nosečnosti (15%)

ko sem izvedela za nosečnost in prvih nekaj mesecev (31%)

je sploh nisem uživala (18%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!