|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
20.10.2007 12:00:25   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Jaz grem danes z user posted image  v Lj, malo bom šla še  v H&M pogledat.

Jaz sem bila prejšnji petek in sem bila čisto navdušena. Imajo zelo lepe cotike, za zelo zelo ugodno ceno. Sem se morala kar malo brzdat in bova šla itak še v Graz pa bom še tam kaj kupila.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: dolenjke
20.10.2007 14:00:01   
mklks
živjo punce! jst sm tud zdejj z obiska pršla, sm bla pr prijateljici, k  ma en teden staro punčko, sicer sm jo vidla bol od daleč zarad prehlada ampak je tkoooo lušnauser posted image

ja jenny anny je pa verjetno res že šla in že opravla, k se nč več ne javljauser posted image
no, velik srečeuser posted image user posted image user posted image

ajdi punce fajn se mejte še naprejuser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: dolenjke
20.10.2007 23:24:26   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Suzi* bi bilo fajn, če bi še povedala koliko € sta pripravljena dat za 1000m2. Bodi pa kar pripravljena, da tudi parcele v okolici Nm te velikosti stanejo že 40.000 €. Moja sodelavka je kupila v Praprečah pri Potoku 1200m2 in je že lansko leto spomladi dala 39.600 €. Te cene so res že nenormalne.user posted image Še dobro, da ima moj že parcelo in morava samo hiško zrihtat. Baje bova začela spomladi 2009. Tak je plan kako bo pa v resnici bova pa še videla.


Mislim da bi bla to kar sprejemljiva cena!!! A veš kakšne so cene v mestu, tud po 160 EUR na m2 sem eno vidla. Noroooo!!!!!!! Res je najbolj, če maš že kej svojga, samo na žalost mi nimamo te sreče, hiško si pa vseeno želimo imet.
Sej pravim, karkoli katera ve, bo zelo dobrodošlo. user posted image  ne glede na ceno. Pač bi šla pogledat, pa se bol odločiš glede na posamezno lokacijo, če je vredno dat mal več al mal manj.....

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: dolenjke
21.10.2007 14:05:22   
mklks
živjo punce! kje ste vse? kaj kej počnete na ta nedeljski popoldan?user posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: dolenjke
21.10.2007 15:14:14   
Anonimen
Tudi dolenjka,nosečnost čist na začetku,a že z komplikacijami,krvavitev manjša a je.....upam da ostanem,kontrolo imam čez en teden,tako,da bomo videli,če bom uspešno zvozila,se še kaj slišimo,dolenjke,sem pa iz prestolnice,drugo leto pa se selimo v petelinje mesto.Čao punce in mejte se lepo.Lunca14

(odgovor članu mklks)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: dolenjke
22.10.2007 19:30:56   
nicolina
Pozdravljena anonimna,
Kje pa ste vse danes, a počivate, ali je morda še katera šla v Rim?

Sej je res tako butasto vreme, tako da sem jaz tudi cel dan noter in bolj kot ne lenarim, pol bi pa še skos nekaj jedla. user posted image  Kile grejo pa samo gor.

Lep večer...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: dolenjke
22.10.2007 20:07:29   
Anonimen
Glede telovadbe: 1x tedensko, mesečna karta 15€, termin v času od 17h do 20h. Za dvorano bi še sporočila. Če se katera zanima, na pošlje zs s svojo telefonsko, pa se lahko zmenimo.

lp

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: dolenjke
23.10.2007 17:17:35   
mklks
živjo punce! pa kje ste vse dolenjke? kaj ste že vse šle v rim?user posted image
tale telovadba je res v redu, in ful se splača...škoda da zame ne pride več v poštev, ker bom čez dobrih 14 dni že pestvalauser posted image

kaj jenny anny se je že kej javla? nič ane?
ajdi fajn se mejte pa tipkejte kej, tipkejteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: dolenjke
25.10.2007 11:46:13   
Katja 271
Helou! Kako kaj kaže na Dolenjskem?

Imamo kakšno novo mamico? No, to leti predvsem na JennyAnny user posted image
No, mklks, ti si sedaj prva na vrsti. Kako kaj kaže? Bo vaš dojenček točen?

Kaj smo se pa glede telovadbe zmenile? A se je katera prfočkala?

No, danes smo pa mi na vrsti za 2. G pregled. Menda me ne čaka nič posebnega, še na UZ ne morem računat user posted image . No ja, sej bo morfologija tudi kmalu na sporedu, pa si bomo takrat natančno ogledali našega jenčka.

Uživajte! Pa če ima katera kakšne veze, naj nam malo sončka zrihta user posted image


(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: dolenjke
27.10.2007 10:44:24   
Anonimen
Pozdravljene dolenjske sonosečke!
Kako prenašate to vreme in polno luno? Name in na mojega user posted image   ful vpliva. Mene neke neumne misli obdajajo, tako, da bi se samo smilila sama sebi, a user posted image  je pa ful bolj aktiven kot do sedaj.
Zanima me še, kdaj ste ve šle ali boste še šle v materinsko šolo in pa če mogoče katera ve kdaj se začne v novembru?

Lp user posted image  inuser posted image

(odgovor članu Katja 271)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: dolenjke
27.10.2007 15:59:19   
mklks
živjo anonimna! končno se je nekdo po dolgem času javil tudi na tej temi:) ma jst še ker prenašam dons to vreme, čeprav nimam kej za počet in se samo prestavljam po stanovanju:)

drugač pa materinska šola je v zdravstvenem domu vsak  prvi torek v mesecu ob 16. uri- zbor je na ginekološkem oddelku, v porodnišnici pa je vsak prvi četrtek v mesecu ob 15. uri- zbor v avli!!

ajdi fakn se imej pa se kej tipkamo

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: dolenjke
27.10.2007 16:13:53   
oton
pozdravljene nosečke...še ena bodoča mamica med dolenjkami.in to je moja druga nosečnost (prva žal neuspešna) PDP pa mam 22.2.2008.nevem kaj naj še napišem-malo se še lovim okoli tega vsega pa da vidimo če je ratal...
                          

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: dolenjke
27.10.2007 16:23:39   
oton
pa še eno vprašanje glede materinske šole:tiste katere ste dale že čez,katera je boljša? mi je sodelavec svetoval tisto v porodnišnici...
in kdaj ste se jo udeležile?
sem v 23T pa že kar razmišljava o njej...

in lep sobotni večer vam želim...

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: dolenjke
27.10.2007 16:46:07   
nicolina
Pozdravljene dolenjke,
mene je tudi kar par dni matrala tale polna luna, včeraj sem po dolgem času lepo spala. user posted image
Vreme je tako kislo, da ni za nikamor, user posted image  je aktiven sto na uro, včasih se mi zdi, da bo kar nogica ali rokica ven pogledala. user posted image  Me pa danes kar boli in pritiska spodaj, tako da bolj počivam.
Mklks,  a si  že popolnoma pripravljena, te je kaj strah?

Jaz sem hodila v materinsko v porodnišnico, imela nas je babca Metka in moram reč, da je blo super. user posted image

Dobrodošla Oton user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: dolenjke
27.10.2007 19:35:56   
mklks
dobrodošla oton! ja jst sm hodila tudi v porodnišnico, sem mela babico metko in je blo res super, te tud peljejo gor v porodno pa ti vse pokaže tko da točno veš kaj te čaka... je super to, ker čez celo šolo govorite večinoma o porodu in ti res vsako fazo nazorno opiše:)

ja nicolina jst sm že čist prpravlena, se poskušam ne tko obremenjevat s samim porodom, če ne bo še slabše:) mam pa že vse prpravleno tko da...samo še bebiko čakam, da se odloči, kdaj hoče  it ven:) ja sej ti boš tud kmal šla, ti se že kej prpravlaš?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: dolenjke
28.10.2007 11:27:05   
nicolina
Mklks, jaz se že tudi skušam psihično pripravit, stvari imam  že vse. Vsake toliko časa me mal zagrabi panika, ampak vbistvu komaj čakam, da bom držala v rokah moj zakladek. Ostalo se itak hitro pozabi, saj tako pravijo.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: dolenjke
29.10.2007 10:14:30   
Alfabeta
Pozdravljene. Moram se še tukaj oglasiti, da vidijo da smo Dolenjke še prisotne. Mi smo dobro (29.teden), dete brca kot za stavo, edino mene pritisk mal "piga", ker je zelo nizek, po večini časa zgornji pod 100, pulz pa nad 100. Ampak saj bomo pre
živele vse to, kajne?

Kako ste pa ostale, predvsem v teh turobnih dnevih ko nimamo sončka?

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: dolenjke
29.10.2007 11:02:44   
mklks
živjo dolenjke! kje ste kej na tak turoben in mrzel dan? jst sm se odločila, da bom danes mal poležavala, tko da...jst uživam na mučuser posted image

...se psihično prpravlam na dan d...user posted image user posted image user posted image  komi čakam, še mal pa bom mela bejbikouser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: dolenjke
29.10.2007 12:50:58   
Jenny Anny
Zdravo!!

Evo mene nazaj z našo punčko Lano.

Zdaj sva že prišle k sebi, punčka je pridna in spi (ravno sedaj, da sem jaz lahko malo na netuuser posted image )

Bilo pa je takole. 17.10. sva šla z mojim na en full dolg sprehod - ene 8km, sva prišla domov, sem šla mal počivat, pol me je pa nekaj začel špikat. Ob desetih zvečer so bili popadki na 15 min in se stopnjevali. Ob pol enih smo bili že v P, so nas sprejeli, sem bila 4 cm odprta. Potem pa klistir - prav paše, jaz ga za nič na svetu ne bi zavrnila če bi šla še enkrat, pa tuširanje. Ob treh sva bile v porodni, potem pa se je začelo zares popadki so se stopnjevali, vsak ki je prišel je bil močnejši, dobila sem nekaj proti bolečinam, pa masko s plinom, očka je bil z nama in mi dajal obkladke, je prav pasal. No potem so bili pa ene trije ful hudi popadki, sem fajn pritisnila in ob 5.52 je bila naša punčka Lana (3240g, 51cm) zunaj. Ko jo dobiš na trebuh pozabiš vsako bolečino. Mala je jokala, s full nežnim glaskom, z očijem pa sva oba dobila solzne očke. Jaz sem dobila še dva šiva, pa še to bolj lepotna kot kaj drugega.

No sedaj smo pa doma in se veselo cartamo.

Kar se tiče telovadbe, jo 100% priporočam, res pomaga pri porodu, da si fit. Jaz sem hodila na telovadbo do zadnjega meseca, pa na sprehode do zadnjega dneva.
Zadnji mesec pa sem pila še čaj iz malinovih listov (kupi se ga v Sanolaborju), pomaga pa baje pri mehčanju materničnega vratu - posledično lažje odpiranje pri porodu. No nisem 100% da je blo to to, ampak porod ni bil tako težak.

No se še kaj pišemo, par slikic naše punčke pa je tudi v albumu.
LP

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: dolenjke
29.10.2007 17:00:06   
nicolina
Jenny Anny, čestitke za Lano, zelo lepa porodna izkušnja, hvala da si jo delila z nami.

user posted image


Jaz bi si tudi želela takšen porod. Moram reč, da se kar trudim iti vsak dan na sprehod, čaj malinovih listov tudi pijem in masiram si presredek. user posted image  Morda bo pa kaj pomagalo.

Lep pozdravček...

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: dolenjke
29.10.2007 18:29:25   
mklks
čestitke za jenny anny!!! user posted image user posted image user posted image

sm ti že kr mal fouš, jst bi že kr šla, sm da bi hitrej to malo dete mela pr sebiuser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: dolenjke
30.10.2007 8:29:21   
Katja 271
Jenny Anny, čestitke za vašo Lano!
Želim vama polno zdravja in obilo crkljanja!
Res lep porod, hvala za nasvete!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: dolenjke
30.10.2007 8:54:45   
Suzi*
Jenny Anny, čestitke za malo pupico!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image  Zdej se pa lepo cartajte!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: dolenjke
1.11.2007 12:16:19   
oton
olla dolenjke,ja kje pa se skrivate?
se vam ne ljubi pred računalnikom sedet?

Jenny Anny čestitke za Lanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: dolenjke
2.11.2007 8:28:09   
Suzi*
Oton, imava na isti dan PDP....a bova skupaj v sobi??? user posted image user posted image  
V materinsko midva ne greva, naše dete je staro 2,5 leti, pa nekaj se pa le še spomniva. Prvič sva pa hodila v LJ, tako da ti žal ne morem svetovat glede materinske šole v NM.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?