|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
6.11.2007 9:43:18   
nicolina
Pozdravljene Dolenjke,
jaz sem malo prej vstala, sem po dolgem času spala dobro. user posted image
No, jaz sem bila na predavnju o epiduralni in mi je bilo všeč, tako da jo bom vzela. V MŠ sem tudi šla v porodnišnico in je bilo super, babica Metka je zakon.
Ko bi vsaj njo imela pri porodu. user posted image
Glede imena pa imava midva že izbrano za user posted image  ali user posted image , imava še vseeno nekaj v rezervi.
Drugače sem imela včeraj pregled in CTG, še vse je mirno. Naj še kar počaka malo, ker imam rok konec meseca.
Lepo se imejte....

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: dolenjke
6.11.2007 9:51:23   
Suzi*
Nicolina, jaz sem imela pri porodu babico Metko...in je res ZAKON!!!! Ful je dobra.user posted image
Ampak baje so itak vse babice v NM superske, tako da nič skrbet.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: dolenjke
6.11.2007 10:39:55   
mklks
živjo punce! kako ste kaj?
moram se vam mal potožit, že dva dni me ful desno ušeso matra, nikakor se mi ne more pozdravit, sam še slabš je...no, in dons ponoč ni blo več za zdržat in sem šla k dežuremu, glede na to, da me bolijo bezgavke, grlo, ušesa..v glavnem, pogledal mi je samo desno uho in me z lekadoli poslal domov ter mi reku da se bo vnetje še do konca razvilo...HALO??!!
tko sem bla jezna...aja, in reku mi je da lahko pojem tudi do šest lekadolov na dan, ker zdej ko sem že tolk pred rokom, da otročku nima več kej škodit na razvoju!!!

ampak, kaj hočmo..tud taki morjo bit:)
bom pač še naprej praznila domačo lekarno in upala da bo kej bolšuser posted image

zdej grem pa likat, me tak kup čaka, da se mi kar stemni ko ga pogledam:)

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: dolenjke
6.11.2007 12:42:38   
Suzi*
mklks, tale je pa spet ena nora dohtarska!!!! user posted image  da te nekam pritisne....ne morem drugač komentirat....a kaj za v ušeso ti pa ni mogu dat al kako?!?!? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: dolenjke
8.11.2007 12:54:18   
sasa78
Živjo - še ena dolenjka

mamica dveh sončkov in borka za 3user posted image .

No sej nas je nekaj. Lepo uživajte

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: dolenjke
8.11.2007 13:12:22   
nicolina
Ojla, kako ste kaj?
Danes je čudovit dan, lep sonček je in jaz sem bila že ne kratkem sprehodu.
Danes sem doplnila 37 tednov user posted image , samo še tri tedne.
Mklks, si mi nekam sumljiva, a si šla že v Rim? user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: dolenjke
9.11.2007 14:27:14   
mklks
živjo punce! kako ste kej? jst sm misla it na en sprehod, pa tko dež pada da me je vse minilo:)

ne nicolina, nisem še šla v rim, pa tud nč kej preveč ne kaže, da bom šla kmal...sem mela dons pregled pa je blo tud na ctg vse normalno tko da...sicer me že dve dni na momente orngi krči zagrabjo ampak se potem vse umiri...
zdej sem pa res že nestrpna...pa tud živčki me neki dajejo....pa včasih mi kar slabo spet pride, ne vem al je to zarad živcev...ma sej bo tud moj bejbi pršu enkrat ven:)

ajdi punce fajn se mejte na ta turoben dan:)



_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: dolenjke
9.11.2007 16:28:07   
nicolina
O, mklks, si še tu. user posted image
Ja, danes je res noro vreme, jaz sem tudi že cel dan notri. Pri nas lije kot iz škafa.
Jaz grem pa danes na koncert Oliverja v Brežicah, me je user posted image  presenetil. Upam, da bo tudi user posted image užival, da ne bo hotel predčasno ven. user posted image
Lep pozdravček...

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: dolenjke
12.11.2007 10:56:29   
mklks
živjo dolenjka! pa kje se potikate, da se nobena ne javi? jst sm še kr doma, sm mela dons pregled, pa čist nč ne kaže da bi si naše dete želelo it ven tko da bomo še mal mogl potrpet:) ma pa že približno 3500 g:) bo tako veliko dete:)

no, fajn se mejte pa oglaste se kej!



_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: dolenjke
13.11.2007 7:27:27   
Alfabeta
Tolk se javim, da ne bo kdo mislil, da smo vse dolenjke kam pobegnile.... Mi smo dobro, jaz sem sicer ta teden prišla nazaj v službo, ker sem imela prvorojenca v bolnici.
Trebuh raste, upam, da nas ne bo kaj prehitelo in da bo dete počakalo do vsaj sredine januarja.

No, pa lepe pozdrave.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: dolenjke
13.11.2007 12:08:29   
nicolina
Pozdravček š eod mene, jaz sem tudi včeraj imela CTG. Vse je blo ok, user posted image  še pridno brca v trebuščku, se mu še nič kaj ne mudi ven. user posted image  
drgač je pri nas lep sonček, bo ptrebno še izkoristit danes za kak sprehod, če bo jutr slučajno sneg.
Lep dan vam želim...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: dolenjke
13.11.2007 12:40:14   
vetrnica
še se jst na hitro javim

Včeraj sem prvič imela CTG. Vse je vredu, user posted image brca,  srček pridno bije, popadkov pa še ni user posted image . Zdaj bo pa potrebno vsak teden na pregled in CTG.

Ja, bo res treba še izkoristit današnji sonček, če bo pol res sneg oz. bolj mrzlo. Nč, jst grem kar na sprehod user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: dolenjke
13.11.2007 15:25:32   
Jenny Anny
Hello Dolenjke, sem se še na vas mal spomnila, sedaj ko moja user posted image  pridno pančka. Jo ne smem preveč pohvalit, da se ne zbudi prehitro user posted image .
No mi se imamo kar fajn in pridno rastemo, v četrtek bomo stari že 4 tedne, na teži pridobivamo OK. Ob odhodu iz porodnišnice sva imele 3020g, danes je bila pa še patronažna zadnjič pri nama in ima 3850g, tako da pojeva dovolj.

Katere plenice boste ve uporabljale za svoje user posted image ?
Jaz imam Pampers New Born (2), ko smo šle iz 1 na 2, sem najprej kupila Pampers Baby Dry, pa je naša punčka fasala plenični izpuščaj, no pa smo našli še New Born 2, baje obstaja tud 3, pol bomo morale p kaj drugega pogruntat.
Tiste ki pričakujete 2.user posted image , kakšne izkušnje imate kaj s plenicami, saj človek kar ne ve, kaj bi kupil, ko je tolko vsega.
No lepo se imejte, pa veliko spite sedaj, ko ste še user posted image , potem ko dobite svoje user posted image  se boste počutile kot kake osemnajstletnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ponoči ga boste žurale z user posted image )

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: dolenjke
13.11.2007 17:01:41   
2.2.
Ja,ja ga boste žurale-drage bodoče mamice....
Kolk se jaz v živo spomnim ko sem rodila in prišla 10 dan po porodu domov in rečem domačim: kak si ja želim da se bi naspala??? in moja pridna user posted image  me je poslušala in ko je bila stara 1 mesec pa nekaj dni mi je že spala celo noč user posted image . In jaz sem se lepo naspala. Je pa res če otroka ne dojiš in ga hraniš po flaški veš koliko je pojedel in veš čpe je sit ali lačen.
Pa ne da bo zdaj katera to prakticirala in ne bo dojila jaz sem si želela dojit, ampak se ni izšlo- poskusila pa sem dojenje, črpanje, dodajanje po dojenju in na koncu pa prstala na flaški.


Tako zdaj pa grem malo miškico iskat ker se je pravkar zbudila- sploh nima nekega urnika za spat. Eni njeni vrstniki spijo 1x na dan ona pa še vedno po 2x na dan....


Lepo se imejte nosečke in mlade mamice!!!
pa-pa

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: dolenjke
13.11.2007 17:04:42   
2.2.
UPS pozabila sem še napisat za pleničke. Prvi mesec sem uporabljala Fixes plenice-a se tako napiše kupila sem jih v BC. potem pa sem Pamperske. Po 5 mesecu pa čez dan Mulerjeve plenice ponoči pa še vedno  pamperske. Moram reč da so Mullerjeve plenice zelo dobre eni pa hvalijo še Hoferjeve- jaz teh še nisem poskusila.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: dolenjke
13.11.2007 17:12:10   
nicolina
Jaz sem tudi nabavla Fixies plenice, potem bomo vidli, če bodo ustrezale. Lahko še skos zamenjamo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: dolenjke
13.11.2007 18:59:46   
mklks
ko ste že glih pri plenicah, jst sm kupila kar pampers new born 2, ker se mi zdi, da bodo 1 kar premejhne, potlej bomo pa že vidli kako naprej, splača se tud kako drugo, cenejšo varianto probat?

moram se pohvalt, me je zdej popoldne začelo zvijat, in trebuh mi zdej že tko dol prtiska, da mam res dobr občutek, da zdej bo pa res kmal:)
ajdi, fajn bodte


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: dolenjke
13.11.2007 19:17:31   
nicolina
Mklks, držim pestke, da se je začelo. Srečno user posted image user posted image

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: dolenjke
14.11.2007 7:13:15   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Tiste ki pričakujete 2.user posted image , kakšne izkušnje imate kaj s plenicami, saj človek kar ne ve, kaj bi kupil, ko je tolko vsega.



Jaz sem za prvega kupila najprej 1-ko, za novorojenčka Pampers. Porabila sem samo 1 paket, ker je imel 3.860 g in so bile hitro premajhne. Potem pa smo bili do 1,5 leta ves čas na Pampersu. No, kasneje pa sem "prešaltala" na Huggies, ker je imel Pampers očitno smolo z izdelavo in je bil dečko takoj moker.

Aja, pa teh tamalih številk ne kupuj preveč na zalogo, ker otroci prehitro prerastejo pleničke, potem pa vse pušča in teče.

Sicer pa kar si rekla o žuranju.... Vse drži ja, da potem pa žuraš z otrokom, samo prej po svoji želji greš ali pa ne greš, potem pa je žur kar vsako noč.user posted image Vsaj pri nas je bilo tako. Močno upam, da bo sedaj kaj bolje.

Mklks, želim ti, da bi dete prišlo kar najhitreje in najlažje ven, tebi pa da bi se čimmanj mučila. Srečno!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: dolenjke
14.11.2007 10:13:55   
mklks
dobro jutro punce na ta pr nas zelo meglen dan!
jst sm še kr doma, sm misla da bom ponoči že kam šla pa se je spet vse umirilo tko da...živčno čakamo naprej:)

danes mam spet pregled pa bomo vidli kaj bodo tam rekli:)

drugač vam pa vsem želim lep dan ne glede na vreme, pa se tipkamo kejuser posted image user posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: dolenjke
14.11.2007 12:20:19   
nicolina
Mklks, držim pesti zate, da boš čimprej držala user posted image  v naročju.

Jaz sem pa slišala, da se Pamperske razlikujejo po kvaliteti zato, ker ene so poljske in druge nemške. Nemške naj bi se dobile samo v Mullerju, poljske pa vseposvsod drugod. Ne vem pa, če je res kaj na tem. user posted image

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: dolenjke
14.11.2007 12:29:42   
Jenny Anny
Nicolina kar se Pampersk tiče maš čist pravo info, Nemške so full boljše, ampak se dobijo samo u Millerju, razen Active baby, te majo baje pa tud drugje

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: dolenjke
18.11.2007 7:54:14   
2.2.
kaj je zdaj dolenjke kaj vas je sneg zametal? pri nas še vedno pada in pada. saj prav saj je takšen čas, samo da bo za božič tudi belouser posted image . a veste, kje bi dobila kakšne pametne sanke  za 10 mesečnico, najrajši bi kakšen bob?


....in drugač, se je že katera rešila odvečnega trebuha in se že pošteno carklja?


no lepo uživajte vse v zimski idili!!!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: dolenjke
18.11.2007 8:06:39   
mklks
živjo dolenjke! jsr sm še zmeri tuki:) kr noče in noče it ven:) včeri sm se malo prestrašla, ker ga popoldne nisem nič čutila, in so me zvečer odpelali v porodnišnico, kjer so že vsi mislili da bom kar noter ostala, potem me je pa mijajlovič pregledal in me za eno nedeljo poslal še domov, jutri pa ostanem notri:)
moram pa povedat, prej me sploh ni blo strah poroda, ampak včeraj so me po hitrem postopku spokal gor v porodni blok, vse je blo tko na hitro in na brzino, da ko se dejansko neki začne dogajat, mene je zagrabu tak strah da sem bla čist trda:)
upam, da zdej ko sem vsaj približni vidla, kako vsa stvar poteka, da  naslednjič, ko bo šlo zares, ne bom tako vsa v strahu:)

drugač pa ostale dolenjke, kje ste kej? vas je res zametalo?:)


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: dolenjke
18.11.2007 11:49:18   
nicolina
Pozdravljene,
mklks, to je blo že res blizu. a potem ti bodo jutri sprožli?
Pri nas tudi še kar sneži, je prav lepo zunaj.user posted image
Za sanke bi jih po moje dobila lahko tudi v Sparu ali pa kje v Pikapolonici ali BC.
Pri men se tudi še nič ne kaže, user posted image  še kar paše notri,  jutri imam CTG.
Lep nedeljo vam želim...

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?