|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
17.10.2007 20:07:36   
Anonimen
Sem se pozanimala. Je rekla, da bi imela telovadbo v nm, če bi vas bilo vsaj 12. Pofočkajte se, če je katera za, pa ji sporočim.

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: dolenjke
17.10.2007 21:25:43   
Anonimen
A je bila katera od vas v ponedeljek pri dr. Mijajloviču na pregledu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: dolenjke
17.10.2007 21:37:01   
Suzi*
nya, jaz sem za telovadbo, če bo ob kaki razumni uri, zvečer pač.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: dolenjke
18.10.2007 9:34:46   
Katja 271
Nya - jst sem načeloma ZA telovadbo, ampak me prej zanima par stvari:
1. Kje?
2. Kdaj?
3. Koliko? (ojrotov seveda)

Jenny Anny, je že kaj novega pri vaši hiši?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: dolenjke
18.10.2007 10:22:36   
mklks
a tud v krškem je lidl? nisem vedla, no vidiš, pa si mi res pomagala, mi je res bližje kot pa v kočevje se vozit:)

in drugač, kaj kej počnete na ta lep dan? jst se prpravlam, da grem na pregled, moram vprašat če je otroček že obrnjen:) ajdi se slišmo potem ko pridem nazaj:)

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: dolenjke
18.10.2007 10:34:55   
Suzi*
mklks, eni delamo. user posted image  Upam, da bo vreme zdržalo do popoldneva.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: dolenjke
18.10.2007 13:31:00   
Katja 271
No, JanneyAnny se pa ne javi. Mogoče je pa res odšla v Rim. Držimo pesti, da bo vse potekalo bp in čimhitreje - kadarkoli že.

mklks - nas zanima kako je bilo na pregledu. Je vaš jenči že obnjen naokoli?

Ja, Suzi* eni pa delamo user posted image  Smlk smlk.... Sej samo še jutri pa je spet vikend. Jupiii... A si že kej študirala kdaj boš zaključila? S porodniškim in rednim dopustom skupaj?

No, vreme se je pa že prav grdo skisalo, tako da se bomo pa doma na toplem crklale. Nam pa napovedujejo v Dolenjskem koncu že prvi snegec - upam da se motijo, ker se mi zdi še čist prezgodej.
Tiste, ki boste s trebuščki čez zimo - a boste kupovale nosečniške bunde? Al kako nameravate greti svoje jenčke?

Ajdi, imejte se lepo!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: dolenjke
18.10.2007 13:47:43   
nicolina
Pozdravljene,
ja pri nas se je tudi kar naoblačilo, sem mislila it saj še na kakšen sprehod popoldan. Bomo vidli, morda še ne bo dežja. user posted image

Jenny Annny, če si že odšla, držimo pesti zate in mislimo na tebe. user posted image user posted image user posted image
Mklks, tebi pa pestke za dober pregled. user posted image user posted image  Morda se je že user posted image  obrnil z glavico dol, ker meni se je že.

Sem bila danes v Hoferju in sem kupila še nekaj bodijev. So imeli akcijo, 2 bodija v paketku za 5 evrov. Vse kolegice pravijo, ki so jih že prej kdaj kupile, da so res dobra kvaliteta in se lepo perejo. Pa še taki prav lepi so. user posted image

Grem zdej kuhat kosilo, se beremo..

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: dolenjke
18.10.2007 13:48:08   
Suzi*
Katja, ja, je precej kislo ratalo zunaj. Mi bomo danes popoldne kar doma, pa skuhali bomo repo pa pire in pečenice....čist zimsko. user posted image  Upam, pa da res ne bo že snega. No, mogoče po Gorjancih, spodaj ne.
Jaz sem tudi v drugo tako noseča, da bo mali me grel v mrzlih zimskih dneh. Mislim pa da ne bom kupovala, da bom kar kakšno starejšo pa malo širšo bundo ponucala. Pa en tak plašček imam na A linijo še od preeej, pa če bo sila se da tud to ponosit. Mogoče bi ti pa kakšen pončo prav prišel???
Jaz bom po izračunih delala še kakšen dan po božiču, max do novega leta, pol pa na dopust, pa na porodniško. user posted image Pa ti'???

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: dolenjke
18.10.2007 15:34:33   
dašabina
Živjo, punce, še ena Dolenjka - iz okolice NM, rok 13.1.2008, prej 2 punce (10 in 8 let), stara 34 let in pripravna za marsikaj (tudi za neumnosti)...

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: dolenjke
18.10.2007 16:44:21   
mklks
živjo punce!! ja zgleda da je jenny anny res šla v rim, ker se nič ne javi:) jenny, če si že šla, ti želim vse naj naj za tebe in tvojo bejbiko:)

drugač pa na pregledu je blo vse v redu, sm bla v pol ure vsega konc:) moja bejbika se je že obrnila- hvala bogu, sej je bil že skrajni čas:) drugač pa nič nouga, ctg ni nič pokazal, tko da...sm pomirjena user posted image  

a v hoferju majo tud kake bodije? jst sm tud rekla, da bi kupila še ene par jih z dolgimi rokavi, nikol ne veš.

zdej si grem pa en čajček skuhat pa revijo mama grem prebrat, mi jo je dons sestra dala na pregleduuser posted image

aja, pa eno vprašanje mam, mogoče mal neumno ampak vseeno, jst mam čez tri tedne rok, to se prav bom mela bejbiko glih pozimi, po mrazu. kupila bom pač pajacka za oblečt, pa verjetno najbol da kupim večjo številko? kaj pa samo za gor, kako bundico al pa kako bolj toplo jopčko?? ne vem, kaj se bol splača?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: dolenjke
18.10.2007 16:45:27   
Katja 271
 Dolenjske nosečke :

16.10.2007 - Jenny Anny
11.11.2007 - Mklks
29.11.2007 - Nicolina
03.12.2007 - vetrnica
07.01.2007 - Sunny Morning
13.01.2008 - dašabina user posted image user posted image
18.01.2008 - Vaney

23.01.2008 - Alfabeta user posted image
14.02.2008 - Pia77
22.02.2008 - Suzi*
01.04.2008 - Lepa posadka
12.04.2008 - Katja 271
31.05.2008 - Kodrana 


Dolenjske mamice :
Corfu - user posted image user posted image

__________________________________________

dašabina,
dobrodošla med nami! Uuu... pri vas se imate pa že prav pestro. Kar dve punčki. A ste zdej pa bratca naročil ali boste ženske vladale v vaši družini user posted image ?

Suzi, tebi se bo pa prav lepo izšlo tole z dopustom in porodniško. Super se ti bo združilo z božično-novoletnimi prazniki. Najbrž že komaj čakaš, kaj!? No, jst bom mogla bit pa še kar lepo pridna cel januar. Če bom pa še naprej tako pridno koristila letošnji dopust (po dve urce, ki mi full pomenita) bo treba pa tudi v februarju še kakšen dan oddelat.
Tole s pončom pa super ideja - hvala!! Sej letos se mi zdi vsa moda kar precej naklonjena nosečkam, tako da se bomo že znašle.

Pozdravčki tudi vaši trebuščkom!





(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: dolenjke
19.10.2007 7:33:13   
mklks
dobro jutro! ste že pokonci? in kako ste spale? jst sm se neki prehladila, me tko grlo boliuser posted image

glede na to, da ne kaže kej preveč dobr, da bo kak sonček dons je bolš, da se kr not držim:) no, fajn se mejte ćez dan, oglaste se kej, če vam bo dolgčas, tiste pa, k ste v službi naj vam čimhitrej mine....pa eno dobro kavico za dobro jutro vam pošiljamuser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: dolenjke
19.10.2007 8:00:35   
vetrnica
dobro jutro

jst sm mela tudi včeri pregled, pravzaprav ultrazvok. user posted image je dost velik za svojo starost (33t + 3dni) in je obrnjen z glavico navzdol. Tako da zgleda vse vredu.

No, men se porodniška hitro bliža. Delam še do konca oktobra, pol mam pa še en dan dopusta za porabit in grem na porodniško user posted image . Se mi že prav ne da več v službo hodit, ker itak že predajam stvari naprej pa nimam več tok konkretnega dela oz. se mi ne da več, ker vem , da me čez dober teden ne bo več tu.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: dolenjke
19.10.2007 13:07:02   
Katja 271
Helouuu... kje pa ste vse dolenjkice danes? Lovite še zadnje sončne žarke?
No, jst pa odštevam urice do vikenda. Zaenkrat sem odločena, da ga bom kar prespala :) :) :) Pa sem mislila, da bodo te utrujenosti nekje do 12 tedna izginile, pa še kar trajajo.

Tako da kar malo zavidam vsem, ki ste že čist na koncu z nosečnostjo in boste kmalu pestvale svoje štručke.

No, pa lep vikend!

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: dolenjke
19.10.2007 13:38:35   
Alfabeta
Sunny Morning ali pa katea druga.... Morda katera ve....Menda da novomeška občina ob rojstvu otroka nekaj €. Sunny, ti mislim, da si zadnjič to omenjala. Sprašujem zato, ker je svakinja rodila pred 3 meseci in ni nihče nič rekel o tem.

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: dolenjke
19.10.2007 13:44:26   
Katja 271
Kolikor sem jst obveščena o radodarnosti novomeške občine, je zelo skopa. Oz. za naše novorojenčke ne da NIČ. Je pa bil letos ponovno oddan predlog, vendar ni bil sprejet. Po moje zaradi bojazni pred navalom Romov.
Vem pa, da npr. občina Šmarjeta podari celo 200 EUR. Tako da, ... žal...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: dolenjke
19.10.2007 13:45:15   
mklks
alfabeta, mogoče misliš na paket za novorojenčka? ker namesto paketa lahko vzameš tudi enkratni denarni znesek ki znaša 250€? če hočeš to, moraš na socialno nest spolnjeno vlogo, al pa če jo tam spolniš, pa potrdilo o predvidenem datumu

misl da kej druzga ob rojstvu ne dobiš nič??
upam da sem ti kej pomagalauser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: dolenjke
19.10.2007 14:22:33   
Alfabeta
Ne, nisem mislila denar namesto paketa. Mislila sem tole.

Citiram Sunny Morning:
"Moja občina da celo 150€. Sem skoraj dol pala ko sem to zasledila. Vsekakor bom to izkoristila.user posted image
Se bo pa kar nekaj € nabrala v začetku leta. Najprej denar od paketa, potem od občine, pa še nagrado za 10 let delovne dobe bom dobila. Bova z mojo pupo full uživale.user posted image "

 
Ampak sem potem opazila, da je Sunny 8 km izven NM, torej ni nujno da je ravno novomeščanka, kajne?
 
 
Ja, pri nas ziher ne dajo zaradi množičnih rojstev romov.user posted image


(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: dolenjke
19.10.2007 14:34:06   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Ampak sem potem opazila, da je Sunny 8 km izven NM, torej ni nujno da je ravno novomeščanka, kajne?

Točno tako. Občina Straža da 150€. Jupi za novo občino.user posted image

Je pa najbrž v občini Nm res preveč Romov in zmanjka denarja, da bi lahko še kaj med vas razdelili.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: dolenjke
19.10.2007 14:37:13   
Suzi*
Sunny Morning in pa tudi ostale, če veste ali boste slišale za kakšno parcelo zazidljivo cca 1000m2, ki bi jo kdo prodal, a mi lahko javite prosim. user posted image user posted image  Midva ful iščeva pa ni neke hude ponudbe. Bi pa nekje v okolici NM kupila. Hvala, za vsako info!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: dolenjke
19.10.2007 14:38:47   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Ampak sem potem opazila, da je Sunny 8 km izven NM, torej ni nujno da je ravno novomeščanka, kajne?

Točno tako. Občina Straža da 150€. Jupi za novo občino.user posted image

Je pa najbrž v občini Nm res preveč Romov in zmanjka denarja, da bi lahko še kaj med vas razdelili.


user posted image  se mi je zdelo

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: dolenjke
19.10.2007 16:23:22   
Sunny Morning
Suzi* bi bilo fajn, če bi še povedala koliko € sta pripravljena dat za 1000m2. Bodi pa kar pripravljena, da tudi parcele v okolici Nm te velikosti stanejo že 40.000 €. Moja sodelavka je kupila v Praprečah pri Potoku 1200m2 in je že lansko leto spomladi dala 39.600 €. Te cene so res že nenormalne.user posted image Še dobro, da ima moj že parcelo in morava samo hiško zrihtat. Baje bova začela spomladi 2009. Tak je plan kako bo pa v resnici bova pa še videla.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: dolenjke
20.10.2007 7:44:41   
mklks
dobro jutro dolenjkice! ste že vstale? jst sm se prehladila in zdej mi z nosa teče, grlo me boli...:) sm že celo domačo lekarno obrnila okoluser posted image user posted image

ajdi lepo preživte ta vikenduser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: dolenjke
20.10.2007 8:31:12   
nicolina
Pozdravljene, jaz sem tudi že pokonci. Sem danes kar slabo spala, skos sem se nekaj zbujala.
Sem že včeraj napisal dolg post, pa mi ga ni hotlo objavit, joj sem bila jezna. user posted image
Jenny Anny je verjetno že rodila in carta svojo user posted image , ker je ni nič gor. Vglavnem, držimo pestke. user posted image user posted image

Mklks, ta prehlad zna biti kar nadležen, čimveč čajčka, limone, meda in veliko počivanja, pa bo bolje. Želim ti čimprejšnje okrevanje.user posted image user posted image user posted image

Jaz grem danes z user posted image  v Lj, malo bom šla še  v H&M pogledat, potem pa greva še na obisk k prijateljem, ki imajo en mesec staro punčko.

Želim vam lep dan in lep vikend...

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?