|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
2.11.2007 10:30:15   
oton
evo me še tukaj,se neprestano zasledujevauser posted image user posted image user posted image

mislim pa da bova šla kar v porodnišnico v materinsko šolo...baje je super
drugi teden imam pregled in se bom kar pozanimala...

punce uživajte v sončku,zdaj pa hitro na en krajši sprehod...

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: dolenjke
2.11.2007 11:50:20   
mklks
živjo punce!
kako ste kej? jst zdej lih kosilo prpravlam, bomo mel osliča pa krompirjevo solato- njami, njamiuser posted image

zdej sm pa res že nestrpna, sm bla danes na pregledu, sm mela ctg, in je sestra pozabila name, sem ležala pol ure prkloplenauser posted image , drugač pa vse štima, dete telovadi sto na uro, bo ziher fuzbaleruser posted image

ajdi punce fajn se mejte pa oglaste se kej

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: dolenjke
2.11.2007 17:02:02   
nicolina
Pozdravljene,
Evo jaz sem tudi kar uredu, le da me vsake toliko časa kar dol pritiska in tišči.
Sem bila prej na daljšem sprehodu, pa me je že vse bolelo. Ampak bo že, bom zdejle malo počivala.
Mklks a sestra te je kar pozabila, a je bila od Klaričeve, ali katera druga?

Lepo se imejte...

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: dolenjke
3.11.2007 8:06:27   
mklks
dobro jutro punce! kako?
jst zdej pijem kavico...se mal crklam na tako oblačen dan:)

nicolina...ti pa pazi s temi sprehodi, da ne bo tvoje dete dobilo pospeška;):)

aja, ne sestra ni bla od klaričeve, ker klaričeva ni delala in sem mogla it h francu...mislim da se piše presnar? no, v glavnem sestra je bla njegova:) ne bi se pa čist nč čudila, če bi tud od klaričeve pozabila nameuser posted image user posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: dolenjke
3.11.2007 10:21:29   
Sunny Morning
Jenny anny čestitke za malo pupo.user posted image user posted image user posted image Je kot mali piškotek, glih za popapat. Uživajta!!!

Jaz grem v četrtek v materinsko šolo v porodnišnico. Baje je bolje kot v ZD.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: dolenjke
3.11.2007 10:23:10   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny
Zadnji mesec pa sem pila še čaj iz malinovih listov (kupi se ga v Sanolaborju), pomaga pa baje pri mehčanju materničnega vratu - posledično lažje odpiranje pri porodu. No nisem 100% da je blo to to, ampak porod ni bil tako težak.

Jaz sem glede malinovega čaja slišala same pohvale in ga zelo priporočajo. Jaz bom probala pa bomo videli, če bo kaj pomagalo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: dolenjke
3.11.2007 10:30:59   
nicolina
Pozdravljene,
ja ,Jenny Anny, res imaš prelepo punčko. Jaz tudi komaj čakam, da bom crkljala svojega user posted image .
Danes je tako čudno vreme, pri nas ni nič sončka, ampak vsaj mrzlo ni.
Lepo se mejte...

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: dolenjke
3.11.2007 11:03:14   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: dolenjke
3.11.2007 15:12:22   
vaney
midva sva pa oktobra hodila na šolo za starše v ZD v Nm. meni se je zdelo brezveze. Pokazala nam je predpotopne diapozitive poroda, drugič je umivala in oblačila lutko 20m stran od nas in nismo nič videli (sploh pa lutka in živ dojenček nista enaka), tretjič pa je brala eno seminarsko o dojenju. Četrtič in petič nisva šla, ker se nama za 1 uro ni dalo vozit iz Bele krajine, sploh ker ni bilo nič pametnega. Greva pa zdaj v četrtek s kolegico na materinsko šolo v porodnišnico, ki jo veliko bolj hvalijo. Upam, da bo res v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: dolenjke
3.11.2007 15:40:49   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
Greva pa zdaj v četrtek s kolegico na materinsko šolo v porodnišnico, ki jo veliko bolj hvalijo. Upam, da bo res v redu.

vaney potem se vidiva na materinski.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: dolenjke
3.11.2007 19:00:16   
pikica78
Pozdravljene sonosečke!
Berem o materinski šoli, a je res tako brez vezev ZD? Se ne splača oz. se bolj splača it v porodnišnico? A v četrtek se začne v porodnišnici? Mogoče veste kolkokrat traja in kako dolgo? Res nimam potrpljenja sedet predolgo po 8 urah sedenja v službi. Zdaj pa res ne vem kaj naredit? Pa še sama bom, ker moj dela popoldan-ali kaj komplicirajo zaradi tega?
lp

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: dolenjke
3.11.2007 19:11:47   
oton
dober vačer souser posted image

par vprašanj o materinski v porodnišnici...
a se morava kaj prej naročit,kam poklicat?
v četrtek imam glih pregled in sem se hotela takrat pozanimat
...in ker bi tudi midva hotela to obavit v novembru,je najbrž prepozno da se pozanimam šele v četrtek...

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: dolenjke
3.11.2007 19:23:22   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: pikica78


Berem o materinski šoli, a je res tako brez vezev ZD?
Ja. user posted image

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: dolenjke
3.11.2007 20:11:13   
vaney
ja, res je brezveze mat.šola v ZD. v porodnišnici je pa vsak prvi četrtek ob 15. uri. zborno mesto je pa v avli. prijaviti se ni treba nič. jaz vem samo to, da nas bodo na prvem srečanju peljlali v porodno sobo in nam natančno predstavili faze porodauser posted image . za ostalo pa ne vem, ker iskreno povedano bom šla jaz samo na to srečanje, ker v ZD nisem o porodu zvedela natančno ničuser posted image user posted image user posted image .
sunny morning, mogoče se bova pa prepoznali. če želiš kontaktiratiuser posted image ....imam daljše blond lase in očala z rozastimi okvirji user posted image ter vsak dan večji trebušček in gležnjeuser posted image user posted image aja, ampak tega se na prvi pogled ne da ocenitiuser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: dolenjke
3.11.2007 20:32:55   
Pia77
Tudi jaz sem slisala same dobre stvari o materinski soli v porodnisnici. Babice, ki jo vodijo, so baje polne hecnih in poucnih dogodivscin iz porodne sobe. In zenske resnicno obvladajo to, kar predavajo.
Z veseljem bi se vam pridruzila ze v cetrtek, ampak ne morem zaradi sluzbe. Pa decembra.
Na predavanje o epiduralni boste sle?


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: dolenjke
4.11.2007 11:38:10   
mklks
živjo punce! ker teče debata glih glede materinske šole...mene zanima, če katera ve, kdaj je predavanje o epiduralni? jst mam sicer čez en teden že rok, ampak bi šla vseeno za vsak slučaj še na to predavanjeuser posted image

sicer meni se zdi da je prvi torek v mesecu ampak nisem sigurna?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: dolenjke
4.11.2007 17:12:47   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: mklks

sicer meni se zdi da je prvi torek v mesecu ampak nisem sigurna?


Jaz sem tut tako slisala, ne vem pa, ob kateri uri.
Najbolje, da jutri poklices v ginekoloske ambulante (3916200 - pa naj te vežejo).

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: dolenjke
4.11.2007 19:40:20   
nicolina
Mklks, predavanje o epiduralni je prvi torek v mesecu ob 14. uri, počakaš kar tam v avli in pride anestezist. A si se potem odločla, da jo boš vzela? Jaz jo definitvno bom. user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: dolenjke
5.11.2007 14:58:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Mklks, predavanje o epiduralni je prvi torek v mesecu ob 14. uri, počakaš kar tam v avli in pride anestezist.

Torej, to je potem jutri ob 14.00. Jaz najbrž pridem, čeprav imam rok šele januarja, vendar me zelo zanima.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: dolenjke
5.11.2007 17:47:45   
oton
večer souser posted image
hvala na informacijah o materinski...midva se sva odločila za porodnišnico...
ampak še en mali problemčekuser posted image ...vaney nisem prepričana  da bova vse obavila v četrtek do 15h...imam G ob 12.30 in sicer preverjanje diabetesa,kolikor sem slišala pa to kar nekaj časa traje...
če nama slučajno ne rata mi boš prosim sporočila datum naslednjega srečanjauser posted image
želim vam lep večer

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: dolenjke
5.11.2007 18:52:03   
mklks
nicolina, hvala za info glede epiduralne, grem pogledat, kaj bodo kej povedal...nisem se sicer še čist odločila, ampak verjetno jo bom kar vzela ker mam ful nizek prag bolečine...ne vem no...user posted image

v glavnem, do jutri popoldne mora moja beba še zdržat, potem pa...svobodno kadar hoče pridt na svetuser posted image , danes sem prpravla še zadnje stvari, pospravla sobo do konca in to je to....

mam pa sam še en problem, rok imam že čez šest dni, pa še zmeri nisem sigurna glede imena, se še odločamo med dvema??!!!
mam samo jaz tak problem?user posted image user posted image user posted image

ajdi punce fajn se mejte pa se tipkamo kej, če se pa nič ne javim pa veste da sem v RIMU!!!!!user posted image




_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: dolenjke
5.11.2007 22:03:46   
2.2.
Halo,halo!
Že kar nekaj časa sem na RR pa nisem zasledila te teme (dolenjke).
Jaz tudi spadam med vas, sem iz namreč iz BK, trenutno še nisem ponovno noseča ampak imam skoraj 10 mesečno hčerkico. Ja kmalu bo konec lepega in bo treba v službo- me kar strese.
Lepo vas je nekatere brati ko ste noseče in hodite v materinsko šolo.....joj lepo, lepo...lepi spomini. Jaz imam G kostanjškovo in sem z njo zelo zadovoljna, bila sem pa enkrat pri Klaričevi,ker je bila moja G na dopustu in mi je bila ona tudi čist v redu. Glede osebja v porodnišnici je bilo tudi kar lepo glede na to da sem bila 10 dni v por. zaradi slabokrvnosti, ki me je matrala celo nosečnost. Osebje se bo do tebe tako obnašalo kot se boš ti do njih jaz nisem imela res nobenih konfliktov. Ene mamice pravijo da tečnarijo, te nadirajo....še sploh če nočeš dojiti.....meni ni in ni hotelo priteč mleko in so mi sestra in vsi lepo pokazali in pomagali res veliko truda so vložili da bi kaj priteklo..Ampak ni in ni hotlo priteč.posodili so mi tudi nastavke za bradavice čez čas tudi pumpico dokler mi ni potem dragi kupil in prinesel kaj sem rabila. Kadar sem pozvonila ko sem rabila mleko ali kaj druzga vednbo so prijazno prišle in me nič nadirale ampak sem že bila sama sebi tečna ko sem jih mogla klicat na 1.5h da mi prinesejo dodatek za user posted image ...
no še in še bi lahko pisala, lepi doživljaji so bili in zdaj so pa še lepši ko že imam tako veliko "babnico"....joj kako čas hiti!



No še to rodila sem v 2h v tem je že vožnja iz Črnomlja- hitro a ne. Upam da bo drugič tudi tako..ko bouser posted image

A je še katera iz Črnomlja 

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: dolenjke
6.11.2007 8:14:35   
Katja 271
 Dolenjske nosečke :

11.11.2007 - Mklks
29.11.2007 - Nicolina
03.12.2007 - vetrnica
07.01.2007 - Sunny Morning
13.01.2008 - dašabina user posted image user posted image
18.01.2008 - Vaney

23.01.2008 - Alfabeta user posted image
14.02.2008 - Pia77
22.02.2008 - Suzi*
22.02.2008 - Oton
01.04.2008 - Lepa posadka
12.04.2008 - Katja 271
31.05.2008 - Kodrana 


Dolenjske mamice :
Corfu - user posted image user posted image
Jenny Anny - user posted image
2.2. - user posted image

Dejte me popravit, če sem kaj zamočila pri seznamu.
_________________________________________

Hej Dolenjska in Bela krajina!

Ene že veselo odštevate dneve, kajne Mklks? Glede imena se ne sekiraj, ker baje, ko dobiš svojo štručko v roke in ga/jo vidiš ni več dileme glede tega. No, če te pa tvoj dojenček prehiti, ti pa želim čimkrajšo in čimlažjo pot do njega. Srečno, skratka!

No, druge pa veselo hodite v šole in na predavanja o epiduralni. Dejte poročat, kaj ste izvedele. Mene to čaka namreč šele enkrat januarja/februarja. Firbčna sem pa že zdej.

Lepo se mejte, pa čuvajte nase in svoje bušije!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: dolenjke
6.11.2007 8:45:19   
pikica*
Dobro jutro punce!

Oglašam se vam prvič, sem pa na pol Dolenjkauser posted image . Mož je namreč iz NM, jaz Posavka, živiva pa v LJ. Mešanica, ni kajuser posted image . Upam, da se lahko vseeno uštulim med vas. Drugače pa že imava punčko, ki bo januarja stara dve leti, konec decembra pa pričakujemo še fantička. Kaj veliko za nazaj vas nisem brala, pri trenutno aktualni temi (MŠ in predavanju o epiduralni) pa težko kaj rečem.
No, toliko zaenkrat od mene.
Čau

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: dolenjke
6.11.2007 9:33:47   
Suzi*
Dan!

A kar vse boste šle na epiduralno? Jaz sem pa prvič rodila brez, tako da bom tudi tokrat. user posted image  jaz bi bolj rabla met epiduralno naslednja 2 tedna zarad šivov kot pa za sam porod. user posted image user posted image

mklks, glede imen....ni se ti treba prej odločit. Midva sva v prvo imela izbrana 4 imena. 2 za user posted image  in 2 za user posted image , ker nisva vedela spola. Pa sva se po porodu odločila brez problemov. user posted image  Želim ti lahek in hiter porod!!!


-------------------------------------------------
Dolenjske nosečke :

11.11.2007 - Mklks
29.11.2007 - Nicolina
03.12.2007 - vetrnica
07.01.2007 - Sunny Morning
13.01.2008 - dašabina user posted image user posted image
18.01.2008 - Vaney

23.01.2008 - Alfabeta user posted image
14.02.2008 - Pia77
22.02.2008 - Suzi* user posted image
22.02.2008 - Oton
01.04.2008 - Lepa posadka
12.04.2008 - Katja 271
31.05.2008 - Kodrana 


Dolenjske mamice :
Corfu - user posted image user posted image
Jenny Anny - user posted image
2.2. - user posted image

--------------------------------------

Sem pri sebi dodala še enga user posted image . user posted image

Jaz sem prehlajena, pa grlo boli, kašljam.....upam, da se bom čimprej izvlekla. V petek imam pregled, pa en izredni UZ, pa dala me bo na test za sladkor verjetno, glede na to, da so mi v prvi nosečnosti odkroli diabetes.

Lepo bodte.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?