|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
14.1.2008 8:38:51   
Anonimen
OJla. Prideš danes na telovadbo v Balneo?

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: dolenjke
14.1.2008 13:48:01   
Katy\o/
Sem imela namen, pa so prišli drugi plani vmes. user posted image  Bo pa verjetno ena kolegica šla.

Aja mimogrede..ne vem če je že tukaj blo objavljeno ali ne. Dolenjke imamo svoj forum (zanositveno-nosečniški). Ste vabljene na čvek. Tam se tud menmo, da bi šle na telovadbo. Ena je zbolela, ena ma NS, jst pa ne morem. user posted image

www.klubdolenjkinbelokranjk.mojforum.si

Lep dan.

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: dolenjke
24.1.2008 18:11:28   
2.2.
kje ste vse dolenjke.....nič ne pišete

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: dolenjke
24.1.2008 22:10:08   
Suzi*
Jaz sem še vedno tu, še slab mesec imam do PDP, trebuh je vedno večji, jaz pa vedno bolj štorasta. user posted image  Sem pa vesela, da je zdaj lepo vreme, da se pomlad res počasi bliža.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: dolenjke
25.1.2008 6:51:05   
Katy\o/
Se strinjam s Suzi. Prav lepo vreme je zadnje dni. user posted image Res kako neverjetno koliko moči nam dajo sončni žarki.

A v ponedeljek katera pride na telovadbo? Zdaj zgleda nas bo kar veliko število. user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: dolenjke
25.1.2008 10:16:23   
Alfabeta
Da se še jaz javim, da ne boste rekle, da se nobena ne.

Mi smo čez PDP, se user posted image  izgleda nikamor ne mudi. Jaz bi pa že šlauser posted image , bo zgleda treba počakati. Če men tudi polna luna ni pregnala....

NO, uživajte in lepo se imejte!

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: dolenjke
25.1.2008 10:33:21   
2.2.
ja vreme je zadnje dni res lepo, midve z tamalo smo skozi zunaj no danes je pa kar malce fajn mrzlo- zaenkrat.
joj, telovadba ja bi tudi tako rada hodila samo za v dol. topli. mi je pa predaleč-no se mi pa glih ne da vozit iz bk...sem kar rajši dnevno na mojim orbitreku pa sprehodi....če bo to dovolj da spravim moje kg nazaj.
kaj je bila katera v kiku a imajo še vedno kaj znižano, pa kaj tanjših oblačil je že kaj na izbiro?

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: dolenjke
25.1.2008 11:37:17   
Pia77
Jaz sem bila v Kiku pred 2 tednoma... Oblacil za odrasle nisem niti gledala, za otrocke je pa kar dost izbire, s tem, da ponudba ni bila prevec zimska ampak bolj spomladanska. Nekih sezonskih popustov nisem opazila, so pa cene res precej ugodne. Kar se kvalitete tiče, pa ne vem, ker cunjc še nismo prali. :)
Kupila pa sem tudi eno flis odejo za 2.99€ in je super, pranje je preživela brez posebnosti.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: dolenjke
25.1.2008 12:37:05   
2.2.
joj jaz bi tako rada šla enkrat v miru v trgovino-e. da si vse lepo počasi pogledam saj ni sila da si kaj kupim, ker itak treba malce šparat ker letos začnemo gradit, samo tako za dušo bi šla; bom rekla dragemu pa bova šla en dan....joj čez 2 tedna nič prej ker mi ne bo znaslo imam full nabasano čez dan, pa še na zavodu se moram javit....joj,jojuser posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: dolenjke
25.1.2008 20:06:16   
Pia77
2.2. - po 2 tednih abstinence od nakupovanja se ti bo pa mogoce nabralo nekaj 10€, ki ti jih jo srce dalo zapravit za kaksne cunjice... user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: dolenjke
25.1.2008 22:16:40   
2.2.
o,ja saj se bo nabralo in morda še kaj več. samo fora je ta da itak nič ne rabim pa me vseeno žuli da grem malo po trgovinah pol pa itak kaj kupim ki mogoče nikoli ne rabim....kaj čmo takšni smo

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: dolenjke
26.1.2008 10:31:52   
Pia77
Ne govori... Moj samo z očmi zavija, ko vsakič, ko grem v NM ali LJ, privlečem poln avto neke krame... Če ne, pa kar naenkrat potrebujem en kup nujnih stvari iz Spara ali Tuša... ki se potem valjajo po omarah in hladilnikih. user posted image  Men je zapravljanje psihoterapija. user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: dolenjke
26.1.2008 19:14:57   
2.2.
ja prave babe smo, pa kaj čmo, saj zato pa so trgovine da mi lahko zapravljamo

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: dolenjke
8.2.2008 7:44:24   
2.2.
user posted image
kaj nič ne pišete!!!
kaj se kaj dogaja? a je mogoče kakšna akcija  pleničk v mullerji.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: dolenjke
8.2.2008 10:44:05   
Anonimen
Dolenjke čvekamo tule
http://www.klubdolenjkinbelokranjk.mojforum.si/

Pridruži se.

LP

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: dolenjke
8.2.2008 12:55:22   
2.2.
aha bom

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: dolenjke
29.4.2008 12:03:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Dolenjke čvekamo tule
http://www.klubdolenjkinbelokranjk.mojforum.si/

LP



Pridružite se dekleta - mamo čedalje več mamic in čedalje manj nosečkuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?