|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
27.2.2008 18:57:54   
sončika84
jutri pridem z mojim. je reku da se bo potrudu in bošel prej iz službe.user posted image  vsake tolko zna prov presenetit. tko da se vidmo pol jutri.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: notranjska
27.2.2008 19:03:23   
sončika84
Aja še nekaj; a ta šola za starše je plačljiva zadeva? Al to je tko,d sam ke prideš in poslušaš?

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: notranjska
27.2.2008 19:29:08   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Tamara, kasso, sončika84...še kera? Dejte mi mal poročat, kaki so plani...



Se še nisem odločila, če grem Kristana poslušat....hmmm tako me je grdo šival tistih par šivov, da me še danes boli user posted image user posted image ...bom videla, če zberem pogum user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

Aja še nekaj; a ta šola za starše je plačljiva zadeva? Al to je tko,d sam ke prideš in poslušaš?

NI plačljiva! Plačljiva je le telovadba za nosečnice po predavanjih, vsak četrtek ob 18:00 3,5 eur.


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: notranjska
27.2.2008 19:34:54   
sončika84
Aha. Hvala! A pa ktera hodi na telovadbo? se splača? In ali je fajn,da je tudi partner zraven? Joj,sem firbčna! Ma morm kr vse vedt! :)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: notranjska
27.2.2008 20:45:06   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Tamara, kasso, sončika84...še kera? Dejte mi mal poročat, kaki so plani...



Se še nisem odločila, če grem Kristana poslušat....hmmm tako me je grdo šival tistih par šivov, da me še danes boli user posted image user posted image ...bom videla, če zberem pogum user posted image



Js bi bla ful vesela, če se odločiš, da grešuser posted image ...da ne bom edina sama tam, sej vidiš, da bojo vse z user posted image  prišle! user posted image

Tamara a ti si že sigurna, da ne greš?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: notranjska
28.2.2008 7:32:11   
babysolza
Ola pupe,

ja, danes pa že kar gremo modrosti zbirat. Sam res upam, da bodo kej pametnega povedali. user posted image

Naty*, a greš z nama? Bezveze da se sama voziš, te komot poberem pa gremo skupi. user posted image  Sej maš moj mobi ne, pa se javi. Al pa mi ZS pošlji. user posted image

Sicer bo pa danes kot kaže eno obupno vreme. Sem si dala prinesti službeni prenosnik domov in grem zdej mal za službo pošlihtat stvari. Mejte se fajn in če ne prej se vidmo popoldne.

Sončika, sicer ne vem, če te katera že pozna, ma vseeno - kako te bomo spoznale? user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: notranjska
28.2.2008 8:14:12   
TamaraJ
Ojla..

Jaz vam sporočim tekom dopoldneva. Moj ima v nedeljo rd, okroglo in mu z našimi pripravljamo darilo. Čeprav se kaže, da bomo raje vse urejali jutri. Naty... jaz bi načeloma šla.. moram se z mojim zment. Je sicer doma ampak nima nikakršnega namena še enkrat v šolo. No, ko se slišim z njim vam sporočim.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: notranjska
28.2.2008 8:41:47   
sončika84
dobro jutre! Ja sej dvomim,da bo šel moj z mano. mora it avto popravljat pa imam občutek da je kr mal pozabil na tole izobraževanje danes. tko da čist možno,da bom sama prišla. spoznale me boste pa po karirastih hlačah pa črnem puloverju z v-izrezom. kričte za mano,če me opazte.user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: notranjska
28.2.2008 9:41:42   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Js bi bla ful vesela, če se odločiš, da grešuser posted image ...da ne bom edina sama tam, sej vidiš, da bojo vse z user posted image  prišle! user posted image


Včeraj sem mojemu omenila, da se začne MŠ in da mogoče grem pogledat, pa se je zečel smejat user posted image
Če pridem, bom sigurno sama.......


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: notranjska
28.2.2008 9:51:14   
TamaraJ
No, potem se bom pa tudi jaz oglasila na MŠ danes. Naš bo s Timijem doma in tudi psa bosta prošetala. Z mami pa greve v akcijo jutri. Koliko nas torej pride?

Se dobimo pred ZD okoli 15:45 ali kaj prej? Naty... lahko greš ti z Edino?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: notranjska
28.2.2008 9:55:35   
Naty*
kasso, Tamara ful dobr, da gresta user posted image !

babysolza hvala za ponudbo, ampak se bom js kr sama pripeljala, da sm bolj neodvisna za kakavček user posted image . Če smo še za?

Tamara pridem sama...pa velja 15.45 pred ZD.



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: notranjska
28.2.2008 10:18:48   
kasso
Pridem, samo moram računat na to, da me bo moj zafrkaval en lep cajt user posted image , mu bom že povedala nazaj ene par... se vidimo user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: notranjska
28.2.2008 10:35:17   
TamaraJ
Meni se je tudi moj smejal user posted image . Potem pa sem mu rekla, da je vse bolj zaradi druženja z ostalimi nosečkami. In je rekel: Ja pa tako povej user posted image user posted image . Ker je res smešno, kaj se bomo novega naučile na predavanju o kontreacepcijiuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: notranjska
28.2.2008 14:15:17   
babysolza
Ola pupe,

ja jaz upam da se vse vidmo! Upam, da pridem do 15.45 do ZD, drgač pa mi pršparajte stol! user posted image  user posted image  

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: notranjska
28.2.2008 14:28:36   
sončika84
NO, tut jaz pridem sama. sem vedla,da se moj ne bo tolk potrudu. eh. nč novga. po svoje pa morde še bolš d ga ni, k bi trpel tam sedet dvwe uri. Kje se dobimo pol in kdaj?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: notranjska
29.2.2008 7:48:55   
babysolza
ola, notranjke!

Pa smo prestale prvo predavanje. Moram reč, da nč presenetljivo novega, sam ene par slikc je blo pa kr krutih. Moj user posted image  se je še cel večer režal nad fotko tiste bebice, ki je imela samo glavo že zunaj in je bila vsa skremžena. Hvala bogu, da se ne spomnimo pozneje takih stvari. user posted image

Smo pa po predavanju družno ugotovili, da smo si zaslužli vsaj pico in smo šli do Epika. Fanta pa seveda vsaj svojo veliko pivo. user posted image  user posted image  user posted image  Ste šle na kakavčka?

Se slišmo in lepo se mejte!!! 

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: notranjska
29.2.2008 9:15:30   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza


Smo pa po predavanju družno ugotovili, da smo si zaslužli vsaj pico in smo šli do Epika. Fanta pa seveda vsaj svojo veliko pivo. user posted image  user posted image  user posted image  Ste šle na kakavčka?

Se slišmo in lepo se mejte!!! 

Me smo blile pa v Avio pubu na kakavčku in pici.

Glede predavanja pa hmmm.....popolnoma isto kot pred petimi leti...še vedno iste slike, fore in vici...resnično se je potrudil ta Kristan user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: notranjska
29.2.2008 11:14:45   
Naty*
No men je blo predavanje na trenutke kr mal dolgočasno, tko da dobro, da smo si s sosedami (beri Tamara, kasso, edina) občasno delile komentarje user posted image . Je pa po moje čist brez veze, da kažejo tolk specifične slike poroda, ker je res, da tega med porodom ne gleda nihče razen babice. Če bi bil moj zraven, bi ga po moje znalo še minit, da bi šel zravenuser posted image . Se je sicer ponudil za drug teden, ampak razmišljam, da bi ga vseen kr doma pustilauser posted image ...

No druženje po MŠ pa tkointko paše user posted image ! Aja pa z veseljem sporočam, da sva lupinico po uri truda uspela vpet v avto tko kot je treba!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: notranjska
29.2.2008 13:13:16   
sončika84
Tudi jaz nisem nič kaj novega zvedla. Še najbolj zanimivo mi je blo,ko je govoril o porodu v vodi(prednosti in slabosti), ker sem ful razmišlala v tej smeri in bla že 99% da bom tko rodila. No po vsem kar je povedu pa sem se premislila. Drgač kej druzga pa mi ni blo nič kej posebnega. razn tistih par slik od poroda: k me je spet kr mal stisnl v želodcu. Ampak sem prespala!user posted image Mej e pa moj lubi pol vseen presenetu. je pršu nekje zadnje pol ure predavanj. sicer je bil zunaj in jst ga sploh vidla nisem. ampak pol k sem šla ven me je čaku in sem dublan asmešek na obraz. Drgač pa itak bolš d ga ni blo k č bi on te slike vidu-a joj, bi se mu kr mal obrnil in bi vrjetn fajn razmišlu če bi sploh šel z mano na porod. hahaha Desci! user posted image  

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: notranjska
29.2.2008 13:40:59   
TamaraJ
Sončika... katera si bila, ker te nismo našleuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: notranjska
29.2.2008 13:41:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
! Aja pa z veseljem sporočam, da sva lupinico po uri truda uspela vpet v avto tko kot je treba!

Superca user posted image user posted image user posted image

Sončica84, kje si se pa ti skrivala ??? Smo te čakale na vhodu, pa ni bilo nobene v karirastih hlačah user posted image


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: notranjska
29.2.2008 13:45:35   
sončika84
na vhodu me ni blo,ker sem bla že gor. sem bla ful žejna in sem mogla na avtomat pa sem pol kr gor čakala. sem si mislila,da sej sm povedala kak sm oblečena me bojo že poklicale ko me bojo vidle. no ja nič hudega. drgač pa sem bla v pet vrsti, pred nekimi klepetuljami.user posted image  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: notranjska
29.2.2008 13:53:22   
Naty*
Tamara a si ti kake klepetulje vidla na predavanju????? user posted image  

No pa sej mamo možnost za popravni izpit glede na to, da je še kr precej predavanj pred nami. Naslednjič se bomo pa že mende našle user posted image .

Aja Tamara in kasso sm se neki spomnla.... včeri, ko sm pršla pred ZD je bla z vama še ena in js se ji veselo predstavim, ker sem misla, da je sončika al pa sesil.user posted image .. In sm se danes spomnla, da ni bla ne ena ne druga user posted image ...kera je pa bla tist?



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: notranjska
29.2.2008 14:44:09   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Aja Tamara in kasso sm se neki spomnla.... včeri, ko sm pršla pred ZD je bla z vama še ena in js se ji veselo predstavim, ker sem misla, da je sončika al pa sesil.user posted image .. In sm se danes spomnla, da ni bla ne ena ne druga user posted image ...kera je pa bla tist?



Miaslim, da je Cvetka??? če se prav spomnim, je pa čakala sončiko z mano in Tamaro...
klepetulje, kje so pa sedele kake klepetulje???

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: notranjska
29.2.2008 15:02:52   
sončika84
še dobr d so ble klepetulje,da niso ble raglje. hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image Ma se mi zdi,da so nekateri udeleženci nekajkrat akr grdo pogledovali proti temu kotičku. Men je blo pa prov ravno. oni predavatelj mi je bil itak čudn-prepotiho je govoril in čisto nč zanimivo ni rzalagal. lohk bi kdaj pa kdaj mal ustal in mel nek konakt z nami. se mi je pa zdel kot da bere iz knjige. če bi bil to faks,bi že pobegnla in se nikdar več vrnila. ker pa je fajn da si tam pa niti ni obvezno pasem pač ostala in bom še prišla. aja,pa zakaj smo se pa podpisovali na začetku?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




DRAŽJE ALI CENEJŠE MLEKO?
MYBABYGROW

KATERO MLEKO PORABLJATE ZA SVOJEGA DOJENČKA?

aptamil (36%)

babylove (36%)

hipp (5%)

novalac (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!