|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
25.2.2008 15:35:19   
Naty*
kasso no sej glavno, da nas ne bojo po tleh posedli, kar se je zdej na predavanju skor zgodilo user posted image . Sicer smo si pa me z edino in estrello* kr uspešno razdelile dva stola user posted image .

Tamara me veseli, da še keri bolj paše kakavček kot pa miganje po MŠ. Bomo čist preveč utrujene, da bi lahko šle na telovadbo aneuser posted image ? Bolš da si mal cukr dvignemo.

babysolza hvala za ponudbo, mislim pa, da bomo me babnce kr skupi pršle. Tud po moje tvojmu ne bi blo glih najbolj udobno celo pot same nosečnice poslušat user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: notranjska
25.2.2008 19:00:07   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Sem prebrala  ja.. samo meni potem bolj kakavček pašeuser posted image .

A tisti kakavček iz avio puba user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: notranjska
25.2.2008 19:21:34   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Sem prebrala  ja.. samo meni potem bolj kakavček pašeuser posted image .

A tisti kakavček iz avio puba user posted image



Bi upala it stavit, da je bil s smetano user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: notranjska
25.2.2008 19:37:30   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Bi upala it stavit, da je bil s smetano user posted image ...


Z goro smetane user posted image user posted image user posted image ... jaz sem ga kar preskočila, ker je bilo preveč sladkarij tisti dan ...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: notranjska
25.2.2008 20:13:49   
Naty*
Se mi je zdelo user posted image . Nč pol gremo pa naslednjič tja, ker js pijem (jemuser posted image ) istega!!!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: notranjska
25.2.2008 21:42:50   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Se mi je zdelo user posted image . Nč pol gremo pa naslednjič tja, ker js pijem (jemuser posted image ) istega!!!!

drugače pa je tu ful dobra dvojna vroča čokolada s smetano, hi hi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: notranjska
26.2.2008 8:58:14   
TamaraJ
Ojkla,

Ja, jaz tisti kakavček z veseljem ponovim. Ampak Kasso... saj si videla, kako hitro je zmanjkalo smetane. Kar izhlapela jeuser posted image user posted image

Aja, pogovarjala sem se včeraj z Lilly in mi je obudila spomin na predavanja. Vsaj prvega predava Dr. kristan in kolikor imam tudi jaz v spominu je to užaaaaaas. Za drugega pa sem videla, da višja med. sestra in zna biti že malo bolje. Ne vem... da mi bo lapal o kontracepciji?? No, sej udeležimo se lahko vseeno.. kasso, kaj misliš ti glede na to, da si najbolj ulaufana?user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: notranjska
26.2.2008 8:59:06   
babysolza
dobro jutro! Ja vidim, da gremo v Postojno bolj na kakavček (pa smetano!) kot pa predavanja poslušat. user posted image  user posted image  user posted image

Meni pa moj lubi čez 14 dni 'pobegne' na Švedsko in bi oba rada, da gre poslušat vsaj tista predavanja, ko bo tu. Sej ta glavna za očije so pa itak naslednji teden, a ne?

Aja, da ne pozabim - jaz sem na bolniški. Edinaos, Naty, a pride katera na kavo? Seveda vabljene tudi ostale, če je katera doma oz. ma čas!!! user posted image  user posted image  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: notranjska
26.2.2008 8:59:54   
babysolza
šibam mal pospravlat papirje, tako da če je katera za kavico, nek me kar pokliče na mobija!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: notranjska
26.2.2008 9:49:21   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Aja, pogovarjala sem se včeraj z Lilly in mi je obudila spomin na predavanja. Vsaj prvega predava Dr. kristan in kolikor imam tudi jaz v spominu je to užaaaaaas. Za drugega pa sem videla, da višja med. sestra in zna biti že malo bolje. Ne vem... da mi bo lapal o kontracepciji?? No, sej udeležimo se lahko vseeno.. kasso, kaj misliš ti glede na to, da si najbolj ulaufana?user posted image

Oj, ja bi šla, če bi kdo drug predaval, ampak če bo Kristan, ne vem, če ga bi lahko prenašala. Lahko grem vseeno, pa si mislim svoje ;). Malo bo kazal razne filmčke in predaval o porodnih dobah, pa kakšno pametno user posted image izkušenega porodničarja povedal...aja predavanje o kontracepciji pa res ne rabim user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: notranjska
26.2.2008 9:57:13   
sončika84
Še ena Postojnčanka se javlja! Kolk nas je!user posted image Bojo mogli nov vrtec narest,hihiuser posted image In kako ste kej?

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: notranjska
26.2.2008 10:10:22   
babysolza
ojla sončika84! Dobrodošla med čvekicami. user posted image  user posted image  user posted image

A grem v MŠ? Če greš, se vidmo v četrtek!!!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: notranjska
26.2.2008 10:20:27   
sončika84
Joj, jaz sploh ne vem kdaj je MŠ. KDaj je? Jaz zmeraj pozabim pogledat. Tako sem postala pozabljiva! Groza! Vse sproti pozabim.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: notranjska
26.2.2008 10:25:48   
Anonimen
Babysolza: sem ti poslala SMSuser posted image
Naty: tebi tudiuser posted image

Pa tudi ostalim notranjkam user posted image lep pozdravčekuser posted image

(odgovor članu sončika84)
  Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: notranjska
26.2.2008 13:19:55   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

Joj, jaz sploh ne vem kdaj je MŠ. KDaj je? Jaz zmeraj pozabim pogledat. Tako sem postala pozabljiva! Groza! Vse sproti pozabim.

Živijo Postonjčanka!

Mš je danes za zgodnjo nosečnosti, v četrtek ob 16:00 pa splošno o porodu, predava Kristan...je v sejni sobi ZD! Prečekiraj par postov nazaj user posted image
kaj več poglej si tu http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=72

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: notranjska
26.2.2008 13:28:52   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Oj, ja bi šla, če bi kdo drug predaval, ampak če bo Kristan, ne vem, če ga bi lahko prenašala. Lahko grem vseeno, pa si mislim svoje ;). Malo bo kazal razne filmčke in predaval o porodnih dobah, pa kakšno pametno user posted image izkušenega porodničarja povedal...aja predavanje o kontracepciji pa res ne rabim user posted image



Je na srečo napisan samo za prvo predavanje.. to se lahko mirno spremeni v kofetkanje user posted image . Ne, ostalo bi šla... samo Lilly mi je včeraj obudila spomin in res ne vem, če bi četrtkovo popoldne preživela v njegovi družbi. Pa še zašil me je grdouser posted image user posted image user posted image

Sončika84... wellcomeuser posted image . Ja, me se menimo za kakavček načeloma po predavanju...čeprav kot sem zgoraj napisala..mene nič kaj ne mika, da bi se udeležila prvega. Ostalih, ko predava višja med. sestra (meni je bila takrat zelo všeč)  pa bi se udeležila.
No.. kaj ostale pravite?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: notranjska
26.2.2008 13:52:04   
babysolza
ola,

jaz bi kr šla na predavanja - sej če bo preveč dolgočasen, lohka vmes ven smukneš, al ne? user posted image  

Edinaos, hvala za lep sprehod! user posted image  Pa čvek, seveda. user posted image  user posted image  user posted image
Upam da jutri ponovimo in vabljene tudi ostale!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: notranjska
26.2.2008 16:45:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

ola,

jaz bi kr šla na predavanja - sej če bo preveč dolgočasen, lohka vmes ven smukneš, al ne? user posted image  

Edinaos, hvala za lep sprehod! user posted image  Pa čvek, seveda. user posted image  user posted image  user posted image
Upam da jutri ponovimo in vabljene tudi ostale!


OJ, jaz grem tudi na predavanja v četrtek z mojim user posted image   v PO no upam, da mu bo uspelo priti toliko prej iz službeuser posted image . Tako, da se tam vidimouser posted image

Babysolza seveda za jutri velja, samo jutri greve daljši kroguser posted image potem pa še kavicauser posted image . Se na ZS zmenive za uro.

lp


(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: notranjska
26.2.2008 22:52:09   
sončika84
kasso  hvala za link in informacije! Mi pride prov! Zdej bom na tekočem.V četrtek pa se upam da vidimo ( vse je odvisno od več stvari-od tega,ali bo avto vozen ali bom delala zjutri la pop...). Ma js mislim da bom pršla.

TamaraJ jah sej vem, kakavčku se je težko upret. Sploh če je fin,pa zsi fino smetanco.user posted image user posted image

no,nosečke, grem jst zdaj v mižule. sem pošteno zaspana, zjutri pa grem delat. tko da,uživite! Pa pazte nase! papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: notranjska
27.2.2008 6:43:14   
babysolza
Babysolza seveda za jutri velja, samo jutri greve daljši kroguser posted image potem pa še kavicauser posted image . Se na ZS zmenive za uro.


Edinaos, daljši krog ne vem, daljša kavica pa vedno. user posted image  user posted image  user posted image

Ti se kr javi, ko boš redi-stedi, pa gremo!

Lp vsem, S.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: notranjska
27.2.2008 17:19:18   
Naty*
Bejbe se malo javljam...zdej sm ratala bl skromna s pisanjem na RRuser posted image . Kako je zdej za jutri?

Če sm prav obveščena gresta babysolza in edinaos z user posted image  na predavanje, ostale pa samo na kakavček?

Tamara, kasso, sončika84...še kera? Dejte mi mal poročat, kaki so plani...

Aja Tamara, če boš kej z lillygmail govorila jo vprašaj, če je dobila moj sms, ker ni nč odgovorila, pa nisem sigurna za številko user posted image ? Mogoče sem pa kej pobrkljala...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: notranjska
27.2.2008 17:47:10   
Anonimen
Naty -Tamara: ej a vidve lahko gledata uno stran od špelin@??? Jaz si jo fuul želim ogledat pa mi skoz neki trokira????

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: notranjska
27.2.2008 18:00:52   
Naty*
edina js je ne morem. Tud men kr ustavlja vmes, tko da se mi ne da met parsekundnih pavz. Sm se odrekla ogledu, kaj naj user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: notranjska
27.2.2008 18:10:24   
Anonimen
Še eno vprašanje, jutri imam tiste fizioterapije in sploh ne vem, kje je STARA PORODNIŠNICA V LJUBLJANI?

Hvala Naty sve pač obe prikrajšane za tist interwju user posted image user posted image , ja v glavnem se jutri vidjamo v POSTOJNI, pa-pa

V petek popoldan pa bi lahko šle kej na kakavček?? Ste za??

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: notranjska
27.2.2008 18:16:01   
Naty*
Tega pa res ne vem. Jutri se pa vidmo ja user posted image . čaw čaw

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto poporodniškem dopustu
viki92

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?

• Težave z usklajevanjem službe in družine (48%)

• Strah pred izgubo službe (11%)

• Prilagoditev na novosti in spremembe na delovnem mestu (10%)

• Preobremenjenost in pomanjkanje energije (15%)

• Z vrnitvijo na delovno mesto nimam težav (15%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!