|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
30.1.2008 22:37:50   
moci
glede fotografa: jančikin joe dela res lepe fotke. za nas je sicer malo predaleč, drugače so pa fuuuul dobre. se da mogoče tudi njega najeti? user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: poroka 2008
31.1.2008 0:07:16   
ellie
pikovit obleka je svetovnauser posted image  sem jaz tud najprej imela v mislih neko obleko odštekane barve...potem pa me je vraževernost premagalauser posted image


No mene pa je danes pot čisto slučajno zanesla mimo salona poročnih oblek in sem se odločila malo pogledat...čisto nenamensko. Je bila ful gužva (ogromno jih zdaj išče maturantske obleke) tak da sem mislila samo malo pogledat...na koncu pa sem probala cel kup oblekuser posted image  in samo ena je bila res tista taprava. Še moja mami je rekla, da je to to. Sem slikice dala v album...tista "bela" je taprava.

Je pa zanimivo, da je bila to ena prvih oblek, katerih slike sem shranila na računalnik. Ampak se mi je potem zdela preveč načičkana. Ker druče nisem tak tip za načičkano. Ko pa sem jo probala, pa je bil filing fenomenalenuser posted image  v živo sploh ne deluje tak načičkana. Tako da bom verjetno ostala pri tej obleki. Čeprav sem imela namen it pogledat še v graz pa mogoče v lj, ampak zdaj raje več ne bom gledala, ker bom čisto zmedenauser posted image  pa ponavadi je tak tista prva prava. In res mi je kot ulita...


Je pa res nek poseben filing, ko oblečeš svojo prvo poročno obleko...sploh ko se sam sebi zdiš v njej superuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: poroka 2008
31.1.2008 7:25:59   
maya2
ellie: res lepa oblekicauser posted image user posted image

frizure: me smo se včeraj zmenile, da naj malo pogledam po revijah kaj si predstavljam da bi bilo ok, potem bomo pa tako ali tako naredile še par 'prob'user posted image
make-up: Jaz ga običajno ne uporabljam, zato niti nimam pojma kaj mi paše, barve, odtenki.... sem razmišljala da bi šla najprej enkrat probno h kozmetičarki da sploh ugotovimo kako in kajuser posted image

lp

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: poroka 2008
31.1.2008 7:44:38   
Bubamaraa
moci najboljš, da pišeš Joetu...mam doma od njega mail..in ti bo sam najbolj povedu....user posted image

Maya2 še kar mi nisi odgovorila....katera frizerkaa ti bo rihtala frizuro....?????user posted image

ellie kako si pa lepa......pa tudi tko si zelo tako simpatična.....user posted image ....pa zelo lepaaaa oblekaaa.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: poroka 2008
31.1.2008 7:51:08   
NATAŠI
dobro jutro

nevestice no... kaj je zdaj to z oblekcami... saj se bomo le zmedle no...

Ian naj ti čimprej mine čas brez user posted image , kar zaposli se ...

ellie full lepi oblekci... meni je všeč ta dvobarvna user posted image  user posted image  user posted image ... je pa res če hodiš več okrog, bolj si zmeden... in v katerem salonu si to izbrala

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:00:19   
lan
Dobro jutro drage dame!

Otroka peljem v vrtec in se potem še kaj oglasim. Sem vam samo hotela zaželeti dobro jutro!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:15:32   
Bubamaraa
lan lepo, da se spomniš na nas in nam tako lepo zaželiš dobro jutro.....user posted image


jaz pa ž veselo delam.....še danes morm potrpet....pol bo pa malenkost bolj umirjeno...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:25:27   
NATAŠI
bubamara... jap ddv-ji se končujejo... jao jaz imam še od sodelavke ki je zbolela in je ni 14 dni tako da nam je vse njeno ostalo ... si predstavljaš

lan a si potem doma, nisi v službi

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:39:20   
Freycha
ellie res si zelo lepa v tej obleki user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:50:44   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

Maya2 še kar mi nisi odgovorila....katera frizerkaa ti bo rihtala frizuro....?????user posted image



user posted image user posted image

ups... ni bilo namerno
Rihtala me bo kolegica, ima tudi svoj salon, ti si se že odločila?

lp

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:55:22   
bankc
Dobro jutro!
kako smo že pridne!

Elli oblekica je čudovita full ti paše. user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: poroka 2008
31.1.2008 8:57:18   
FLASK_A
Ellie, kva si pa lušnauser posted image user posted image user posted image  Bravo nevestica!

Lan, dobro jutrouser posted image

Bubamaraa, in kdo je ta Džou, nisem še slišala zanjuser posted image

Jaz grem pa danes s pričo pogledat mojo oblekouser posted image  Joj, komaj čakam, da bom imela spet to krasotico na sebi. Pa da dam tapravi korzet gor, ker nimam več takega pladnja pod bradouser posted image user posted image

Sva šle že v torek v drug salon se mal izživljat in kar sprobavat, je blo fuuul lušno (boljše obleke nisem našlauser posted image ), in mi je priča nabavla en kup poročnih revij. Je res čist not padlauser posted image user posted image user posted image  Tako da zdaj lepo prebiram in se odločam še o drugih zadevah- šopek, prstani, potovanja.. Fajn, res.

Nč punce, grem se zrihtat pa malega spedenat pol pa šibnemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:03:14   
pikovit
Ellie krasna si.Prava nevesticauser posted image user posted image user posted image .V katerem salonu pa si bila?Midva greva pa v soboto pogledat še enkrat mojo pa zanj tudi,če mu bo kaj všeč.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:06:24   
pikovit
Flaska nehi no.Prav luštna pupa si.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:15:56   
bt08
Dobro jutro lepotičke.

Vse smo lepe v poročnih oblekah,pa ne limat tko lepih oblek,ker se bom še premislila,ker so mi te z rdečimi odtenki res lepe,ampak res noro lepe!!!!!


Mal sem prišla pokukat sem da vidim če je kej novega,pa se je kr fajn začelo dogajat tukej.

Grem nekej do konca narest,pol grem pogledat nove slikice pa pokomentiram,ve pa še kej lepega napište!



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:47:57   
ellie
Hvala vsem za komplimenteuser posted image

obleka je iz http://www.romanca.si/


Tak...jaz pa zdaj šibam v LJ, da se dobim z Alešem, da podpiševa pogodbo za muziko...pa malo v promak pogledat, če bo kaj pametnega za dobit. Da lahko počasi začnem delat vabila...


Se zvečer kaj oglasim...lepo se imejte


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:48:50   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
Flaska nehi no.Prav luštna pupa si.user posted image


Hehe... Sam mi je res boljš zdej, ko se je po dojenju stanje znormaliziralo. Sem imela prave lambarjeuser posted image user posted image user posted image  (slovensko- vedrauser posted image )

Barbara, sej so ti lahko lepe tele obleke, sam pasala ti pa ne bo nobena tako kot ta, ki jo imaš zdajuser posted image user posted image user posted image

Kje je pa zdej naša Lyra user posted image user posted image  Pa ja nista šla res narazenuser posted image  Desci smotani, ko ne vejo, kaj imajo...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: poroka 2008
31.1.2008 9:51:45   
FLASK_A
uuuuuu, pazte tole...

http://www.romanca.si/galerije/304_o.jpg

kaka pozauser posted image user posted image  To bi bili naši veseli, če bi nas takole videliuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: poroka 2008
31.1.2008 10:03:16   
Bubamaraa
Nataši pri nas je pa taka situacija, da so bile tri bolniške in ena še kar traja....user posted image user posted image user posted image


Maya jaz bom šla k Simoni...tko hodim kar skoz k njej in sem res zadovoljna...pa tud zmenile smo se, da probne frizure ne bomo delale, ker ko bom prišla na poročni dan se frizirat bomo po občutku videle kaj bo naredila.....ker kakor je rekla, da si mi lahk zarad živcev naredi na čelu mozolj in pol itak, da ne bom mela spredaj spete lase...tko, da ji bom se čist zaupala, ker sej itak da ful obvlada....user posted image user posted image user posted image

Joe je od JančikeRR mož....in se ljubiteljsko ukvarja s fotografijo...user posted image

tud mene zanima kaj je z Lyro....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: poroka 2008
31.1.2008 10:21:07   
pikovit
Flaska ti pa si faca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: poroka 2008
31.1.2008 10:23:51   
pikovit
Bubamaraa kje pa dela Simona?A ima salon za Bežigradom?Pri postaji čebelica?Malo sem radovednauser posted image  saj nisi huda?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: poroka 2008
31.1.2008 11:26:27   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Bubamaraa kje pa dela Simona?A ima salon za Bežigradom?Pri postaji čebelica?Malo sem radovednauser posted image  saj nisi huda?


ne ni to ziher ta, ker ta dela v Zagorju...user posted image ..jaz sem Zagorjanka...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: poroka 2008
31.1.2008 11:57:57   
fragola
ellie user posted image user posted image user posted image lepa obleka!!!! Bomo res lepe nevestice!

drage moje nevestice po poroki bi predlagala da se dobimo s seboj prinesemo albume in počvekamo. Kaj pravite na to idejo?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: poroka 2008
31.1.2008 11:58:22   
pikovit
Bubamaraa  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: poroka 2008
31.1.2008 11:59:19   
pikovit
Fragola jst sem za.Ampak jst mam poroko šele septembrauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?