|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.2.2008 10:52:05   
Bubamaraa
o Ellie štajerka...ja super.....user posted image user posted image user posted image


midva greva februaraj v MB nest žlahti vabila....sam ne moji žlahti.. Sašo ima teto pa dve sestrični v MB....user posted image

Anja dobrodošlaaaa.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: poroka 2008
1.2.2008 11:04:19   
bt08
Anja dobrodošla med nevesticami!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Midva pa jutri začneva s pripravam na zakon,zdaj mava dva vikenda te priprave od 18 pa upam da neb o dolgo,pa dolgočasno!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: poroka 2008
1.2.2008 11:35:47   
Anja24
A, to je pa en teden prej kot midva. Lokacijo že imata izbrano? Kaj pa obleki? Midva že imava to...kdaj bosta pošiljala vabila? glede na to da so takrat dopusti?

Bubamaraa, si ti iz zasavja?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: poroka 2008
1.2.2008 11:47:04   
bt08
Ja Anja en teden prej bom jaz rekla da kot ti.Vse imava že poštimano,manjkajo nama samo še rožice,to tudi vemo kašne bodo,kje bomo naročil,pa zame čevlji in zanj srajca in kravata.Ostalo mamo pa zrihtano.

Vabila bova midva osebno razdelila,misliva tm sredi marca al pa konec marca.

Pa vidva Anja kej se bosta poročila?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: poroka 2008
1.2.2008 11:52:47   
Anja24
Uh, pol sva pa midva kar v zaostanku glede priprav user posted image user posted image   poročila se bova v parku v enem zdravilišču. Pa vidva? Ohcet bo pa pol pet minut stran. Ob kateri uri se vidva poročita? midva se ob 17h...
Od kod si?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:03:54   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

A, to je pa en teden prej kot midva. Lokacijo že imata izbrano? Kaj pa obleki? Midva že imava to...kdaj bosta pošiljala vabila? glede na to da so takrat dopusti?

Bubamaraa, si ti iz zasavja?


ja.... a se poznava????


v katerem zdravilišču se boš pa poročila...

ker midva se bova v Laškem...zunaj v parku....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:12:04   
Anja24
A res??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Midva tudiuser posted image . Kdaj mata datum? Sta že šla Pogledat kako zgleda? Kje mate pa pol fešto?

Mende se ne poznava, smo pa blizu doma, en kraj je vmes user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:16:58   
Bubamaraa
a si iz Hrastnika????user posted image

greva pogledat zdej februarja enkrat....ko greva na UE plačat takso...user posted image

datum mava pa 26.4.2008 ob 15.00



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:19:28   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image


SI KOT PRINCESKA!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sam veš kaj......jaz sem si tut to obleko rezervirala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  SANJSKA JE!!!!!! Sam ne bit huda, men je fenomenalna in se v njej počutim res kot princeska.....ko sem jo oblekla, bi kmalu začela jokat od sreče user posted image user posted image
Kakšen šopek boš mela pa zraven??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:23:46   
Anja24
Jo, pa še res je user posted image  A poznaš kakega mojega somečšana?user posted image

Aha, kaj bosta imela pa še kej zraven? Mislim golobčke, balone... pa to. A ob treh že mata? Kam pa pol? kje boste mel fešto? Kaj pa torta? Pa obleka? Si si jo sposodila? Obleko mislim, ne torto, ha ha

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:39:15   
Bubamaraa
ja neki jih pa poznam....user posted image  več o tem prek zs-ja...user posted image

ja golobčke in balone bi mela... a ti že kej veš kolk to stane?????user posted image

potem je fešta v Zagorju v Gostišču Kum....

ja obleko bom mela sposojeno..dobiš na zs en link...user posted image

torto bom dala delati v Piškotka v Litijo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:47:36   
Anja24
Vem samo, da je 90 euro da ti pač postavijo v parku. Men se zdi, da jih tam najbolj zanima če boš imel fešto pri njih...js bi imela tudi golobčke. Ampak ne vem ali je to sploh dovoljeno pri nas- Včasih ni blo...

Js sem bolj leva za računalnike-kje pa preberem ZS? ker nimam tistih ikonc spodaj kot ostali...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: poroka 2008
1.2.2008 12:51:01   
Bubamaraa
Zgoraj v desnem kotu ti utripa puščica...in tam klikneš....user posted image

sej boš kmal vse obvladala....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: poroka 2008
1.2.2008 13:17:00   
Anja24
Aja, najdlauser posted image user posted image user posted image . Lepo...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: poroka 2008
1.2.2008 13:37:35   
NATAŠI
dobrodošla Anja user posted image

barbara pridna sta s pripravami, midva sva pa prijavljena aprila... kaj pa vem kje že... ena kao "sekta" in je na full zasedeno...


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: poroka 2008
1.2.2008 13:52:30   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Uh, pol sva pa midva kar v zaostanku glede priprav user posted image user posted image   poročila se bova v parku v enem zdravilišču. Pa vidva? Ohcet bo pa pol pet minut stran. Ob kateri uri se vidva poročita? midva se ob 17h...
Od kod si?



Midva se bova na gorenjskem ker sva iz tega konca,Vila Bistica pri Tržiču zunej v parku se bova,ohcet bo pa v Sori v hiši kulinarike Jezeršek,uro mava pa za civilno ob 16.Jam idva kr mava že velik uštiman da pol ne bo,ker polet mava kr dela pa to.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: poroka 2008
1.2.2008 14:07:43   
maya2
Punce mene pa ful neki črvičiuser posted image .... Zdej me je pa naenkrat prijel, da nisem ta pravo obleko izbrala... Kaj če si premislim, a se to da??? glede na to da sem jo že rezervirala?user posted image
Ma smota sem, grem eno čokolado zmazat bom vidla če bo pol kej bolšuser posted image



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: poroka 2008
1.2.2008 15:23:06   
bankc
Anja dobrodošla user posted image  user posted image  user posted image .

Maya to tudi mene skrbi. Jaz pa še slikana nisem v njej in se sploh ne spomnim če mi je pasala user posted image .
Sem šla pogledati v album imaš zelo lepo obleko tako da se ti ni treba sekirati. Vendar kolikor vem, če si že zaarala v tem primeru denar njim ostane (če si premisliš). Jaz ne vem kako bom zdržala do maja ko imam probo s šiviljo. Do takrat pa lahko samo upam da sem se prav odločila in da mi je pasala. Mene tudi dostikrat krivinči. Jaz mislim da je to normalno, ker želimo da bi bile tisti dan popolne.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: poroka 2008
1.2.2008 16:04:25   
sonček33
bubamaraa res lepa obleka, pa tvoja tudi fragola....lepe ste
dajte mi povedat mal internetnih naslovov , ker si lahko ogledam oblekce


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: poroka 2008
1.2.2008 16:55:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Punce mene pa ful neki črvičiuser posted image .... Zdej me je pa naenkrat prijel, da nisem ta pravo obleko izbrala... Kaj če si premislim, a se to da??? glede na to da sem jo že rezervirala?user posted image
Ma smota sem, grem eno čokolado zmazat bom vidla če bo pol kej bolšuser posted image



Ma ti se hecašuser posted image  Čudovita si v njej! Res, meni osebno se zdi, da ti ful paše!

Anja, Dobrodošla! user posted image user posted image user posted image user posted image  Takoj ko bom imela čas, te dam na naš seznam, eno od punc pa prosi, da ti dajo podatke od našega spletnega zasebnega albuma.

Sonček, internetnih strani je fullll. Odtipkaj poročni salon pa bo še pa još zadetkov.

Danes sva bila v Novem mestu in brez takse odšla z matičnega urada s potrjenim datumom in uro. Prstane imajo tam v zlatarnah bolj slabe, se nisva nič odločila. To na kratko ,zdaj pa letimo naprejuser posted image

Čao nevestice mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: poroka 2008
1.2.2008 18:37:01   
Bubamaraa
Flaška Anji sem že jaz posredovala naslov in uporabniško ime ter geslo za naš album....user posted image

punce men se počasi meša...mojga deca ni nič doma in ne morem sama delati vabil....ker mi mora neki izrezati in to hoče narediti sam....in jutr zvečer pride..pa v ponedlejek gre...in ga dva tedna ne bo......user posted image

sploh ne vem kako bova vabila naredila in jih razvozila....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: poroka 2008
1.2.2008 18:41:12   
lyra*
alo punceuser posted image jaz sem nazaj

midva z mojim sva šla učer na en dolg sprehod z peseki in se use zmenila! tko da najine priprave tečejo daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
reku je da se bo njegova mama mogla sprjaznt in da se nebova ozirala na druge-sm mu pokazala to kar ste ve napisaleuser posted image
tko da hvala vam usem...user posted image

ju3 grem na proboooo!!! pa vam takoj slikce prlepimuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: poroka 2008
1.2.2008 19:01:04   
Bubamaraa
lyra resnično sem zelo vesela zate.... ker zavedati se morata, da sta tle pomembna samo vidva in, da za vajino razmerje se morata boriti.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce v album sem dala še ostale obleke.....tko, da lahk pofirbcate...in upam, da se nisem odločila napačno...ker zdej že mene grabi, da nimam prave obleke...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: poroka 2008
1.2.2008 19:02:22   
bankc
Lyra čestitam, sam da sta se zmenila, user posted image user posted image user posted image user posted image  sedaj pa sam vstrajajta pri svojem in se ne ozirajta na njegovo mamico. Se bo že sprijaznila. Drugače pa poroka na skrivaj. Sej to je zelo romantično.

Bubamaraa nikar se ne sekiraj saj imaš še kar nekaj časa, boš vidla da bo vse ratal.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: poroka 2008
1.2.2008 19:50:34   
ellie
lyra* no fajn...naj le tako ostaneuser posted image


ja...sej mene na čase tud dajejo pomisleki glede obleke. Bolj me sicer muči to, da bi mogla res vse salone v sloveniji pa še v avstriji dol datuser posted image  ker me skrbi, da pa mogoče kje v kakšnem odročnem kotičku obstaja boljša obleka. Čeprav vem, da mi ta ful paše... ampakuser posted image user posted image  verjetno vsako bodočo nevesto dajejo ti pomisleki...

Bubamaraa men se zdi, da si izbrala najboljšo oblekco...v tisti res izgledaš superuser posted image  se ostale skoraj ne morejo primerjat...

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?