|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:02:18   
pikovit
Punce a veste,kje je kakšna ugodna cvetličarna in dobr delajo?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:03:43   
Anonimen
Punce a veste,kje je kakšna ugodna cvetličarna in dobr delajo?


Mene tudi to zanima...

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:04:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce a veste,kje je kakšna ugodna cvetličarna in dobr delajo?


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2360352

Pikovit, imaš ZS.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:13:55   
fragola
Punce poglejte še enkrat mojo obleko, ker zdaj jo boste vidle tudi v večji velikosti, komentarje prosim!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:24:40   
NATAŠI
Anja - oooooo ti imaš pa tam poroko (civilno) kot jaz user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

pri repanšku smo tud že imeli ohceti- imajo superuser posted image

bubamara saj se bo poštimal, ne se živcirat...

bankc, a v kamniku pri šternu al v domžalah... midva sva pa dobila eno vizitko od enega tud iz kamnika ali mengša in nama bo kar on naredil, verjetno enega iz zlatarne celje... v celju full ime plačaš in je brezveze

fragola lepa si, oblekca je preprosta in se mi zdi da ti lepo paše user posted image  user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:36:09   
fragola
Punce kaj mislite, da je obleka preveč preprosta?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:47:51   
NATAŠI
Ne ni preveč...poglej, ima vsaka svoj okus... ti pa zelo paše in če si ti zadovoljna z njo potem je to tisto pravo user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:48:24   
ellie
meni so tudi padli v oči prstančki zlatarne celje...je pa par okrog 400eur. Kar še recimo niti ni tak kritično... Če pa bi imela € na pretek, pa bi se sigurno odločila za tisti par, ki ga imam v albumu...ampak 2000eur pa je res preveč.

FLASK_A hvala za user posted image  v bistvu je resno, po drugi strani pa niti ne. V ramenih imam preveč kalcija in je gibljivost rok ful omejena in boleča. Ampak to še niti ni tak kritično...se navadiš. V bolniški sem zaradi vnetja tetive (kar je posledica tega kalcija), kar mi je povzročalo peklenske bolečine (2 tedna nisem spala). Zdaj pa sem imela terapije. Verjetno pa grem s februarjem nazaj v službo. In me je kar strah, ker moje roke več niso to kar so bile...službo pa imam takšno, da jih res rabim...vrtec.

fragola uuu lepa oblekca...ti res pašeuser posted image user posted image Men se ne zdi čisto nič preveč preprosta...je pa res, da so mi take obleke všeč. K preprosti obleki lažje kombiniraš še ostale dodatke...nakit, šopek,...
A še imaš v ožjem izboru kakšno drugo? Čeprav se men zdi ta superuser posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:52:41   
Anonimen
Nataši, sem videla da imaš tudi pri Repanšku ja user posted image  Sicer še nisem bila tam na nobeni poroki, ampak na ponudbi se je slišalo obetavno in tudi sam koncept posesti mi je všeč user posted image

Fragola jaz žal ne vidim nič v albumu oz. mi piše, da moram biti za ogled albuma prijavljena user posted image

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:01:02   
NATAŠI
anja tudi jaz še nisem bila na nobeni poroki, sem pa slišala full pohval... in ko smo se dobili z alešem na prvem sestanku sem bila v user posted image  ... in za katero njihovo varianto ponudbe sta se odločila, in katero uro

midva bova vzela: sadje, pijača in žar

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:06:27   
Anonimen
in za katero njihovo varianto ponudbe sta se odločila, in katero uro


Katero varianto ... to bomo dorekli, ko se dobimo marca, je pa malce lažje, ker bo pravzaprav samo penina na civilnem delu, ker se bo potem nekaj deset metrov stran odvjalo slavje user posted image

Kako pa to, da se vidva nista odločila za slavje pri Repanšku?

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:16:46   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
fragola uuu lepa oblekca...ti res pašeuser posted image user posted image Men se ne zdi čisto nič preveč preprosta...je pa res, da so mi take obleke všeč. K preprosti obleki lažje kombiniraš še ostale dodatke...nakit, šopek,...
A še imaš v ožjem izboru kakšno drugo? Čeprav se men zdi ta superuser posted image




V bistvu sem imela še eno, vendar sem se odločila zato! Mislim, da se nisem zmotila, ker meni je manj več! Všeč so mi preproste obleke! Upam samo da ni preveč preprosta

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:18:03   
FLASK_A
Fragola, lepa siuser posted image user posted image  In ne, ni preveč preprosta. Pa saj sama veš, da se v njej počutiš ko kraljična, neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anja, ti pošljem ZS

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:24:02   
pikovit
Fragola it is very good!

No men je celo ratal dat 1 slikco notuser posted image Vse ostale ne vem kako jih bom dala.Bomo že.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:32:51   
NATAŠI
anja: za slavje se nisva odločila ker imava tam civilni obred verjetno ob 14.00 in potem imamo civilno drugje in se ne vračamo nazaj na slavje.... ob kateri uri imata civilno in kdaj potem cerkveno

fragola ni preveč preprosta, je nabrano na zgornjem delu, rožica pri strani... lepi detajli ki poživijo in ti lepo paše... tako da si izbrala pravo user posted image

pikovit sem vidla slikco ja user posted image , pogumno naprej

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:41:38   
fragola
Hval, hvala punce mislim da je res ta prava potem bo še šopek poživel, tako da mislim da bom lepa!user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:43:54   
FLASK_A
pikovituser posted image user posted image user posted image  Kako sem se nasmejala zdejleuser posted image user posted image user posted image  Ful boš lušnauser posted image  Pa daaaaj gor obleeekicoooooo plisuser posted image  Če ne, pa men na mail pa bom jaz dala gor. Saj veš, babji firbec je najhujšiuser posted image

Jaz bom pa kar s svojim beetlom šla. Kva bom zažigalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:48:35   
fragola
pikovit ti boš pa mela dober prevoz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:48:41   
Bubamaraa
še živim, še diham, še berem.... sam zmatrana sem kot 300 hudičev......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:52:18   
Anonimen
Hvala za upor. ime in geslo!

Pogledala sem od fragole, Nataši in bubamare... Kaj naj rečem - VAU!

Ane kako se človek drugače počuti v poročni obleki... Meni je šlo  na smeh in obenem na jok...od vseh emocij user posted image

Vidim da si boste bolj ali manj sposodile obleke in da ste bolj ali manj svetle. Jaz sem imela tudi rezervirano, potem sem pa izvedela, da sme noseča...sem dala pa delati po meri, da me ja ne bo nič tiščalo user posted image  Bo pa zlata...ker bi v svetli v 7. mesecu izgledala kot helijev balon tik pred eksplozijo user posted image

Nataši midva imava ob 13h cerkveno in ob 16:30 civilno (narobe svet user posted image )


(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: poroka 2008
30.1.2008 11:59:53   
pikovit
Ker nikakor ne morem slikic nikamor prilimat bom tukaj dala link.Pa če katera to zna sčarat svaka ji čast.Očitno sem butlj.


http://www.porocnikoticek.si/obleke



imenuje pa se melissa.Je zelo podobna samo da nima naramnic.Drugače pa jo ima Poročni kotiček trenutna v izložbi.Če bo katera kaj tam mimo hodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:01:07   
pikovit
Aja pozabila malo definirat


Klikni prvo slikico poročne oblekeuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:08:19   
NATAŠI
anja no zato ker imata tako uro imate potem tam naprej fešto... pri nas je pa najprej civilna in potem cerkvena.... komaj čakam da mi poročaš kako je bilo user posted image  user posted image

bubamara.... sem v štric s tabo user posted image . nimam nobene volje in energije več

pikovit lepa oblekica user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:11:14   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Hvala za upor. ime in geslo!

Pogledala sem od fragole, Nataši in bubamare... Kaj naj rečem - VAU!



Kaj pa Lan pa jazuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej maš prou... Počasi se daleč prideuser posted image user posted image

Bubamaraa... Joj ti revica.. Bere se te kot da boš ravnokar izdihnila...user posted image user posted image user posted image  Naj ti dan hitro mine!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:25:55   
Bubamaraa
sam men se res meša.. pa še tist sranje od včeri zvečer me je mal iz tira vrglo.....user posted image


grem knjižt naprej.....komi čakam da grem domov...sploh ne vem do kdaj bom delala....ker morm iti pol tankat, pa vitreksa mi je zmanjkal, pa direkt pol na rojstni dan, ker od moje poročne priče hčerka praznuje 4.rojstni dan in bo Danaja že prej šla tja, jaz po službi direkt...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?