|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:36:26   
fragola
Bubamaraa ti malo nehi delat sej ni prav da delaš bolana dej!!!
ne se sekirat zaradi tiste punce k te je razjezila, brez veze se sekirat zaradi takih ljudi!!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:37:33   
Anonimen
Kaj pa Lan pa jaz


Tvoje fotke sem tudi pogledala prejle, pa sem pozabila napisati - lepa ni kaj user posted image

Lanina je tudi lepa tamali pa prav cuker user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: poroka 2008
30.1.2008 12:42:53   
Bubamaraa
sej nisem bolana več...gripa je šla mimo.....sam sem pa res utrujena, ker mesec januar je pa v računovodskih servisih res grozen.....sej Nataši ve kako je pestro....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: poroka 2008
30.1.2008 13:00:58   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Kaj pa Lan pa jaz


Tvoje fotke sem tudi pogledala prejle, pa sem pozabila napisati - lepa ni kaj user posted image

Lanina je tudi lepa tamali pa prav cuker user posted image


Hehe anja, mal sem se pohecala. Itak, da si že vse sčekiralauser posted image user posted image user posted image  Zdaj čakamo pa še tvoje prispevke user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: poroka 2008
30.1.2008 13:21:39   
NATAŠI
bubamara saj bo bolje.... kar glavo pokonci mi smo s tabo user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: poroka 2008
30.1.2008 13:37:49   
bankc
Nataši midva sva gledala prstane v Domžalah.

Pikovit full je lepa oblekica. A imaš že rezervirano. Glej da boš čimprej obesila svojo slikico gor.
Punce men je še zmeraj tako žal ker sem fotoaparat doma takrat pozabila. Sej ne vem več, če mi obleka sploh paše.user posted image   Aja pikovit prevoz je enkraten, full je dobr spidenan.

Lan pa vi boste fenomenalni. Mali je pa sploh cukr user posted image .

Midva sva se pa z mojim prejle zmenila, da gremo (če bo vse po sreči) ta vikend na ogled gradu Tuštanj. S tem da če bo lepo vreme, se bova z lastnikom zmenila, da bi imeli poroko na grajskem dvorišču. Tako bi mi bilo še najbolj všeč. Komaj čakam.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: poroka 2008
30.1.2008 13:44:27   
maya2
Samo na hitro vas pozdravim, norim sem in tja že ves danuser posted image , ogromno dela nosim domov, pa nekako ne rata.... danes popoldan imam pa še frizerja... jo moram mal povprašat kaj predlaga... potem se pa še z enim fotografom dobiva, da vidim če mi je varianta, nato pa se bova končno odočila med dvema variantama...

Bubamaraa: ne se jezituser posted image


lepo se imejte

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: poroka 2008
30.1.2008 13:54:14   
Bubamaraa
maya katera te bo pa frizirala?????user posted image

hvala za niformacijo o pustovanju........user posted image


sem si eno kahlo kufeta skuhala in sem prec boljš...sej bo... sam itak, da me je prizadel vse skup....user posted image



naj bo brž vikend......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: poroka 2008
30.1.2008 14:34:18   
lan
Ojla!

No pa sem sama:-( user posted image user posted image user posted image ....je šel danes zjutraj v Švico.


Hvala vsem za komplimente!!!Edino kar nisem še prepričana glede obleke od dragca je, če je taprave barve. Mogoče bi morala sivo "obosti", samo se mi zdi, da njemu bolj temnejša paše, ga bolj elegantnega naredi. Zgleda kot, da je obleka črne barve, samo ni...temno rjava je. pa tak super tanek, lahek material je. Nimam pojma pa katere znamke jeuser posted image .

Fajn se mejte!!!!

Papapa

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: poroka 2008
30.1.2008 15:10:22   
pikovit



P8252070
user posted image

var prevHref="popup.asp?max=177&relpath=/gal/revija&pic=152";
var prevNum=152;
var nextNum=154;
var maxNum=177;
var nextHref="popup.asp?max=177&relpath=/gal/revija&pic=154";









user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 154 od 177 user posted image
user posted image






=0) window.location.href=prevHref;" style="CURSOR: pointer" onclick="c=setTimeout('if (nextNum





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image 154 od 177user posted image user posted image
user posted image




Se opravičujem ampak drugače ne gre.Sem sem prilimala mojo frizuro






(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: poroka 2008
30.1.2008 15:13:31   
pikovit
Kaj je pa zdej to?Joj cela štala.Spet ni ratalo.Bom probala še kaj.Še enkrat sorči,ker smetim tule.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: poroka 2008
30.1.2008 15:24:20   
fragola
pikovit provej s slokomat.com 

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: poroka 2008
30.1.2008 15:25:00   
fragola
Slikomat.com se opravičujem za tiskarsko napako!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: poroka 2008
30.1.2008 15:26:35   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: lan

Ojla!

No pa sem sama:-( user posted image user posted image user posted image ....je šel danes zjutraj v Švico.





Boš vidla da bo hitro šlo mimo, sej smo mi tle in boš z nami malo poklepetala pa sinčka maš tako da ti ne bo dolgačas. Pa še user posted image user posted image user posted image ti pošiljam!

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: poroka 2008
30.1.2008 16:36:46   
pikovit
punce kaj pa tale.Se je ne bi branila

http://cgi.ebay.com/WG0533-CAPRI-MILLY-WEDDING-BRIDAL-GOWN-SIZE-2-30-CUS_W0QQitemZ280173447500QQihZ018QQcategoryZ63851QQtcZphotoQQcmdZViewItem#ebayphotohosting

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: poroka 2008
30.1.2008 18:36:11   
Anonimen
Zdaj čakamo pa še tvoje prispevke


user posted image  Moji prispevki pridejo čez kakšnih 14 dni, ko začne šivilija delati obleko (ne želi prehitevati, bojda je izdelava poročne obleke za nosečnice kot nek zrelostni izpit za šivilije user posted image )

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: poroka 2008
30.1.2008 19:57:48   
bt08
Čer!


Pikovit kašna obleka,nora res,ful mi je lepa.Že rdeča barva sama po sebi mi je takoj za oranžno,sam je res huda obleka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nevestice kok vas je fajn brat,sam res nimam časa sploh pisat,dopoldan gužvica v službi,popoldan se oa mal z Ožbejam dajem.Jutri mam pa frizerja da bom lepa!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: poroka 2008
30.1.2008 20:31:54   
lan
Punce zanime kaj točno potrebujem, ko grem prijavit poroko ( rojstni list,.... ) ?

Hvala

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: poroka 2008
30.1.2008 21:00:23   
Anonimen
Punce zanime kaj točno potrebujem, ko grem prijavit poroko ( rojstni list,.... ) ?

Hvala


Na občini želijo samo odobritev oz. strinjanje s strani lastnika objekta (če bo civilna poroka izven uradnih prostorov), dopis v katerem navedeš kdo, kdaj in kje bi se rada poročila (če izven uradnih prostorov navedeš še razlog),  z osebnimi podatki (svojimi in partnerjevimi - naslov, datum rojstva).
Z vsem tem greš na občino (kjer se bosta poročila), plačaš ene 15 eur in potem čakaš odločbo z njihove strani, z odločbo morata pa oba osebno še enkrat iti na občino (od tam dalje pa ne vem, ker še nisva šla user posted image ).

Upam, da kaj pomaga..

(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: poroka 2008
30.1.2008 21:13:44   
FLASK_A
Še podatki prič- ime, priimek, datum rojstva.

Za cerkveno je pa mal več trebauser posted image  Rojstni in samski list, potrdilo o opravljenem tečaju, odpustnico (če greš v drugo župnijo, kjer živita) in pa spisat je treba hm... kaj že... pač nekej je še treba spisatuser posted image  Booo. Nevem še čist točno. Najboljš pa, da kar pokičeš in vprašaš, saj so ful povsod prijazni in ti bodo povedali.
Pa kar večkrat k nam pridi, ko si sama zdaj... Da ti ne bo tako dolgčasuser posted image  Pa držimo pesti, da bo kmalu nazaj v objemu svoje družiniceuser posted image

Barbara, kako boš lepauser posted image  Ja fajn, da se tako razvajašuser posted image

Pikovit, noro dobra oblekauser posted image user posted image user posted image user posted image  Sam barva je mal preveč drzna zame. Nevem, si je nebi upala nosit. Je pa čudovitauser posted image
Tale je pomoje veliko lepša, ko jo daš gor- ful lepo ima zadaj hrbet narejen... Pa preprosta, ampak čudovita je.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270204039591&ssPageName=MERC_VI_RSCC_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=280173447500&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 30.1.2008 21:14:20 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: poroka 2008
30.1.2008 21:17:30   
FLASK_A
upsuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: poroka 2008
30.1.2008 21:21:03   
Bubamaraa
men je pa tale všeč

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: poroka 2008
30.1.2008 21:35:00   
bankc
user posted image
 
Evo meni je pa tale full všeč.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: poroka 2008
30.1.2008 22:02:15   
pikovit
Bankc man je tud tale tvoja ful všeč

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: poroka 2008
30.1.2008 22:36:50   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

men je pa tale všeč

user posted image

user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?