|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
25.1.2008 10:20:16   
bt08
Pikovit midva sva šla že maja 2007 tja pa je reku kaj čakava,Rok je bil.Mava pa tm okol 70 par gor par dol.KOlk pa vidva?Kdaj sta šla tja po rezervacijo?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: poroka 2008
25.1.2008 10:42:29   
fragola
Dobrodošla pikovit!

Kako ste kaj punce, jaz še danes grem spat in jutre grem mirit obleke, jupi jeeeeee!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: poroka 2008
25.1.2008 11:31:18   
bankc
Dobrodošle vse nove nevestice!user posted image user posted image
Vidim da ste prav pridni na forumu.
Se čisto na hitro javlam. Sem popolnoma bolna gripa z 38,6 vročine in vse ostalo user posted image  user posted image . Tako da je moj doma, da skrbi za Leona in da paziva, da ga ne bom okužila.


Me pa neki zanima kdaj se je treba prijaviti za civilno poroko, koliko prej? Ali si uro sam izbereš ali ti jo tam določijo?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: poroka 2008
25.1.2008 14:23:05   
pikovit
Bankc za civilno poroka ni nobenih omejitev več.Tako da kar veselo na delo.
Še prej pa se pozdravi.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: poroka 2008
25.1.2008 14:32:58   
maya2
Meni je pa ratal it v Promakuser posted image user posted image havala vam za nasvet, tle imajo res vse!!! Sem odšla tja z eno izdelano vizijo kaj hočem in kot se je zgodilo že z obleko sem ven prišla z eno čist tretjo variantouser posted image user posted image Jutri grem še po papir, pa bo!!

lp

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: poroka 2008
25.1.2008 15:00:21   
FLASK_A
Maya, super! Samo da si dobila tako, da ti bo všeč. Zdaj je res veliko materiala, si šla pravi čas, da vse dobišuser posted image user posted image user posted image

Bankcuser posted image  Pozdravi se... Evo pikepoke, da pomagajouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: poroka 2008
25.1.2008 15:36:32   
lyra*
heii heiiuser posted image
oo js se mam tok za izpit uči pa kr tle pr vam slonimuser posted image a priprave tečejo s polno paro??
em..neki me sam zanima!zakaj men nobena noče dat tega gesla k sm že 2x lepo prosla pa še kr ničuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: poroka 2008
25.1.2008 15:54:07   
FLASK_A
poslano.

Sam jaz pa komaj preberem te tvoje posteuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: poroka 2008
25.1.2008 16:45:08   
bt08
Ojla!

Kako ste?Flaška kam si skrila album?

A je kera kej tečnauser posted image ????Jaz sem kot sam user posted image ,sem na šihtu,Ožbej ne kaka sploh,živčna sem kaj mu je,ne vem a naj grem k zdravniku a ne,skoz joka da ga ritka boli,jaz tukej,folk nekej teži....ggggggrrrrrrrr....user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: poroka 2008
25.1.2008 17:50:59   
FLASK_A
Oj!

Uf, zdej sm vidla, da ga nimam več gor. Bom še enkrat naredila.
Barbara, bošček Ožbej... To je pa res hudič, če ne morejo kakatuser posted image  Naš je tudi jokal ful... Sploh nevem, kaj ti rečuser posted image  Mi smo to na koncu s svečkami rešili, ker ni nič drugega pomagal- niti suhe slive, niti termometerček, niti postan Donat... Hruška tut pomaga- Jaka po njej kaka ko nor. Joj, sploh ne vem... Naj se vam porihta to čimprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A veš kako jaz pravim- če je slab petek, je potem toliko lepši vikenduser posted image  Glavo pokonci, pa bo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: poroka 2008
25.1.2008 18:36:04   
bt08
Flaška ja upam da bo lep vikend,ker sem res slabe volje.Sam se morem pohvalt,da me je par minut nazaj mami klicala da je kakal.Upam da se mu počas porihtalo,ker mi je tko težko ,ko mu ne mroem pomagat,ko joka da garitka buba,da naj jo namažem.Jaz pa nič ne morem,sam pravim da naj kaka,pa prav da naj jaz.user posted image Smo mu pa dajal od pomaranč,sliv,donat....Upam da mu bo zdaj za vikend prebilo to,da neb o več trpel,ker vrjamem da ful boli.


Še mal pa neham delat,pa domov,pa mal frej bomo dva dni celo.Juhuhuhuuuuu!!!!!
Drug teden sem se prijavla k frizerju,da mi š**** postriže pa da mi narastek pobarva,pol bo pa že kmal proba za poročno frizuro.Ko bo pa konec poroke,grem pa takoj k frizerju pa spet na kratko,ker mi grejo počas na živce teli lasje ko nič ne morme narest zdaj ko mam tako dolžino.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: poroka 2008
25.1.2008 21:14:02   
lyra*
hehehe...flaska sm še mau starejša od tebeuser posted image zakj pa ti delujm tko bol mlada?? ja sj se mi je zdelo da mojih postov nihče ne bereuser posted image user posted image ampak nč za touser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: poroka 2008
25.1.2008 21:16:17   
Strawberrie Cherrie
Barbara, kaj pa svečke? Vem, da je Ožbej (mojuser posted image ) imel pri uvajanju GH čist zaštopano ritko, ene 7dni ni kakal revež, sem bila čisto nora že od tega, ker sem skoz v plenico kukala. pa se je potem v roku parih minutk pokakal, vse za nazaj....user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: poroka 2008
25.1.2008 23:10:47   
bt08
SB bom vidla a je bila dans problem rdeča ritka la pa kakanje.Jutri bom vidla kaj bo,ko sem cel dan doma pa da vidim a bo kakal.No naši Ožbeji ne SB so fajni dečkoti.Lepo da vidim da so še Ožbeji!!!!!
Jutri javim kaj in kako bo.

Zdaj paš ibam spat,k je moj predragi tečen kot user posted image ,upam da spi.user posted image user posted image user posted image Ker sem zaspana.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: poroka 2008
26.1.2008 8:07:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

hehehe...flaska sm še mau starejša od tebeuser posted image zakj pa ti delujm tko bol mlada?? ja sj se mi je zdelo da mojih postov nihče ne bereuser posted image user posted image ampak nč za touser posted image


Nisem rekla, da ne preberem, ampak težko preberemuser posted image user posted image  Zarad slenga najbržuser posted image  Mogoče sem zato tut mislila, da si mlajša... In kako kej napredujejo priprave za porokouser posted image user posted image

SC, naš je imel tudi tako zaprtje pri uvajanju GH, kot tvoj. Porkaš, nisem si mislila, da bom kdaj tolikokrat v njegovo plenico pogledala v upanju po kakem drekecuuser posted image user posted image user posted image

Barbara, evo sonček sem ti zrihtala user posted image  Da boš ustala v lepo juto brez misli na včerajuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: poroka 2008
26.1.2008 9:21:26   
Bubamaraa
morning moje nevestice......user posted image user posted image user posted image

sedaj me čaka operacija: "kako vstaviti leče v oči"user posted image


potem šibam v Trbovlje po tamalo...

in potem pa v LJ sem zmenjena s Tanikooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: poroka 2008
26.1.2008 9:46:51   
pikovit
Dobro jutro

Včeraj sem šibala okol po štacunah in iskala material.Našla nekaj ne pa vse.Punce a kaj veste,kje bi se dal dobit paus papir ceneje.Sem bila včeraj v BTC in ga imajo po 0.60e.
Za konfete pa še zdaj ne vem kaj bi naredila.A mogoče katera ve kje bi prodajali kartonaste škrnicle?Take kot jih imajo v Čajni,v katerih potem prodajajo čaje?

Pa ful je lepo vreme.Ga je za izkoristit.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: poroka 2008
26.1.2008 10:09:40   
lyra*
Flaska  se bom potrudila da nebom več pisala v slenguuser posted image bom čisto slovničnouser posted image
punce koliko ste dale za izposojo obleke?koliko bi dale največ??
pa da še vprašam za družice-jih bo imela katera?? pa mislite da bi mele enake obleke ali vsaka po svoje? jaz bi rada da majo vse enake samo nevem kako bo z denarjemuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: poroka 2008
26.1.2008 10:13:39   
Strawberrie Cherrie
Bubamaraa, jaz sem si jih prvič 1,5ure. Pa ne pri okulistu, tam sem jo dobila takoj not, doma zraven ogledala. je bilo še v SŠ, pa sem na bus zamudilauser posted image user posted image
Tako da vso srečo. sedaj jih nosim nekje 8let in teh problemov več nimamuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: poroka 2008
26.1.2008 10:14:28   
Strawberrie Cherrie
Sicer sem videla, da ste nazaj delale neko tabelo stroškov, me pa zanima, koliko povprečno ste dale za oblekco? za oba? pa za prstane?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: poroka 2008
26.1.2008 10:39:56   
pikovit
Jst sem si v Poročnem kotiču našla obleko za 370€.Zanj še nisva nič našla ampak je tud tle okol.Sem bila pa včeraj v trgovini z blagom in si našla blago-saten 15-20€.Kar se mi ne zdi drago.Zdej pa še šiviljo najdem pa da vidim kakšen strošek je to.
Za prstane bi dala cca. 600€.Če si jih bom zbrala v zlatarni Celje bom šla na sejem v Celju in tam dobiš bon za 10 % pa še nekaj svojega zlata imam in ga bom dala v ceno.Vem da prie g cca. 6€ tle nekje.10% se pa že pozna pri 600€.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: poroka 2008
26.1.2008 11:47:39   
ellie
Bubamarra ti je uspelo vstavit leče? jaz jih uporabljam že 13 let in si jih celo med vožnjo lahko vstavim (če ne vozim jaz sevedauser posted image ) boš videla, da je čisto enostavno, ko se navadiš.

lyra* jaz še tudi premišljujem, koliko bi bila pripravljena dat za obleko. Čeprav bi jo raje kupila, kot pa si sposodila... Ne bom pa raje nič rekla glede cene, ker ko bom našla obleko, ki mi bo kot vlita...bom verjetno tudi pri ceni popustilauser posted image  Družic pa jaz ne bom imela...ker bo poroka bolj familijarne sorte.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: poroka 2008
26.1.2008 13:12:47   
bankc
Dobro jutro vsem!
Sej zdej ko sem bolna je pa vzuni prekrano vreme. Ironija user posted image !

Pikovit jaz sem kupila paus papir A4 format kupila kar v Mladinski knjigi in sem odštela 0,11 €/ list papirja.
Tako da ne vem kakšen paus papir si ti gledala za 0,60€ user posted image . Kaj a to na kos ali kako?

Jaz sem drugače še vedno bolana tako da samo dvakrat na dan ( ko mi tablete ornk primejo) pridem na hitro mal na net. Da ne bom preveč v zaostanku.

Drugače pa vem da nekakšne kartonaste šaktlice prodaja tudi v Promaku. Vendar se jaz v to nisem poglabljala.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: poroka 2008
26.1.2008 13:39:47   
Serendipity
ojla!

O bankc...to pa res ni lepo - zunaj čudovito sonce, ti pa v postelji. Ampak kar lepo preleži, da boš čimprej uživala na sončku. user posted image

Jaz si bom dala sešiti poročno obleko - cena pa je tam okoli 200 €.

No, bom bolj kratka, ker šiban na en sprehodek s kužejem... je že čist zmešan, ko je prej videl, da vrvico nesem user posted image  user posted image

Lep sončen pozdravček! user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: poroka 2008
26.1.2008 14:49:24   
maya2
Pozdravljene!

Bi morala delat za službo, pa sem si vzela kratko pavzouser posted image
družice: ne bom imela, hčerka nama bo prinesla prstane (če jo bomo prepričaliuser posted image , če ne jo bomo pa malo naokrog lovil, kar bo pa tudi simpatičnouser posted image )
proračun:user posted image včeraj sva izračunala okvirno predvidene stroške; nama je zneslo 8400€, pa tako ali tako bo na koncu več...

Malo sem spraševala naokoli kakšni običaji so glede porok (v naši družini ni bilo nobene že 14 let)... kako boste ve predstavile svate na ohceti, baje je navada da vsak svojo stran predstavi. Ko sta se kolega poročila sta predstavila vsak svoje in zraven za vsakega povedala eno zanimivost... zdaj sem pa razmišljala, pa ne najdem za vsakega kaj zanimivega..... bo pa zelo čudno izgledalo da za nekoga rečem ja to je pa ta in ta, za drugega pa naprimer zraven še rečem ' to je pa moj stričko, k me je naučil plavatuser posted image ' user posted image
dekoracija: bo imela katera balone? meni so rekli naj pokličem v Magic???

fragola: javi kako je bilo na pomerjanju..... me že skrbi, da si nisi mojo izbralauser posted image

lepo soboto vsem






(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?