|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
29.1.2008 20:49:26   
Bubamaraa
lyra* ful težka situacija...user posted image ...sam jaz osebno res ne vem kako bi sploh klapala lahk s partnerjem, ki se ne bi potegnil zame, ker mi res veliko pomen to, da sem mu jaz in najina hči na ta prvem mestu....user posted image

a imata kej otrok??? kolk časa pa sta skupaj???

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: poroka 2008
29.1.2008 20:56:38   
Serendipity
lyra* - to je pa res težka situacija. Ni mi pa jasno, da tip nima jajc (khm..a lahko to necenzurirano napišem? user posted image ), da bi se osamsosvojil, potegnil črto in se SAM odločil kaj hoče. Če te je že zaprosil, potem te ljubi in če te ljubi ... kaj potem čaka?
Vprašaj ga (tak na easy način), kje se vidi čez nekaj let. Pazi, da pove prvo stvar, ki mu pade na pamet, brez premišljevanja. Njegov odgovor bi lahko vseboval njegova realna čustva. Igra asociacij. Težave s taščo ne bo rešila, ti bo pa vsaj približno pokazalo tvoj položaj v njegovem življenju.

Drži se! user posted image



ps: Se opravičujem, ker delim ''nasvete'' (se ponavadi izogibam tega) ampak take stvari me pa res vedno znova presenečajo... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: poroka 2008
29.1.2008 21:11:09   
maya2
lyra*: zakaj pa te noče za snaho? ima kakšen 'razlog'? Drugače pa razčistita te zadeve preden se poročita, da ne boš imela težave še kasnejeuser posted image , se znajo stvari še stopnjevati

šranga: koliko ponavadi pri vas zahtevajo???

lp

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: poroka 2008
29.1.2008 22:16:36   
pikovit
Iyra še ena taka tuki.Klinc gleda pa tašče.Zato ji pa tudi še nisva povedala in ji še lep čas ne bova.Moj je bil še do pred kratkim mamin sinček,pol sem pa čist znorela in dobesedno udarila po mizi in mu razložila,kaj pomeni lajf.No ni še tako kot sem si zamislila ampak je že veliko boljše.Toliko boljše,da s v velik stvareh strinja z mano.Ne vem pa kako bo ko bo zvedela,da se bova poročila.Mi je enkrat očitala,da zdej se je pa čist brez veze poročat,ker sem že toliko časa pri bajti.
Ma koji K.... mi je ona.Lahko jo pošljem samo v PM.Takole pa izgleda najina ljubezen(tašča in snaha)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: poroka 2008
29.1.2008 22:20:05   
pikovit
Sem bila danes v Sladkaču in kupila par koščkov tortic.Pogledala kakšne cene imajo.In kot je že ena tukaj omenila.Ker ima torta pred sabo pridevnik poročna se je cena takoj spremenila.3€ košček.Sicer je zelo dobra.Ampak 100 ljudi....

Barbara hvala za info.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: poroka 2008
30.1.2008 0:32:21   
ellie
lyra* ojej...tega pa si sploh ne predstavljam. Kolk pa je te star tvoj, da je še vedno pod takim vplivom svoje mamice? 
Vidim, da imam res srečo s taščo...se nikoli ni vtikovala. Je sicer kdaj pa kdaj predlagala kakšno svojo "idejo", ampak res nikoli vztrajala pri svojem...sama pravi, da je lajf najin in počneva kar hočeva...je pa vedno pripravljena pomagat kolikor se le da.

za šrango pa nimam pojma...midva ne bova imela teh tradicionalnih zadev. Me pa včasih kar "moti", ko ne vem kako poroka sploh zgleda. Sem nazadnje bila na neki pravi poroki kot otrok. Komaj čakam april, ko se kolegica poroči...da vidim kako te zadeve sploh potekajouser posted image

lan sem pogledala tvoj album...vi ste pa res ena ful simpatična familijauser posted image  mene je tudi kar strah, kako bo, ko bova iskala obleko za mojega...

uh...spet sem zadnja tu gor...se vidi, da sem na bolniški (že 2 mesecauser posted image ) skrajni čas, da grem nazaj v službouser posted image


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: poroka 2008
30.1.2008 7:29:54   
NATAŠI
dobro jutro čvekice,

pridne ste, ni kaj user posted image  user posted image

barbara super za torto user posted image  user posted image , full si pridna imaš že ogromno stvari poštimanih.

dobrodošle nove nevestice user posted image

Iyra user posted image , ampak tukaj se je res za vprašat kdo mu več pomeni in kdo je na prvem mestu.... te stvari moraš zdaj doreči ker drugače bodo "pometali" s tabo... drži se in javi se nam

Ianuser posted image za obleko tvojega ženina, vidiš kako se je lepo izšlo user posted image . in katero znamko sta vzela, če lahko vprašam.. ste pa fletni vsi trije

šranga- včasih je bilo 100.000 sit, zdaj pa verjetno okrog 500 eur

včeraj sva šla pa prstančke gledat in so full lepi.... najbolj všečni so mi bili v zlatarni celje. vseeno se bova pa verjetno odločila da jih nama bo en zlatar naredil unikatne....pa kolebava med belim zlatom in platino


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:12:06   
Anonimen
Soncek33 vsaka čast, da sama seješ rože za aranžmaje  (in da imaš sploh idejo, kakšne rože bi imela) user posted image

Bubamaraa najina poroka je 12. aprila (upam, da ne bo še kakšen sneg), ker kasneje kot v 7. mesecu se pa nisem želela spuščati v ta cigumigu.

Lyra. Marš pa tašče. Jaz je tudi nimam najraje, pa ne ker bi bila posesivna ali karkoli, ampak ker se ji še vedno zdi, da mora izražati svoje mnenje glede stvari, ki se je ne tičejo.
Samo tale tvoja je pa res nadloga. Daj naravnost jo vprašaj, kako si sploh drzne izražati svoje mnenje glede na to, da si izvoljenka njenega sina in ne nje osebno. Veliko je pa tu odvisno tudi od tvojega partnerja. Morda tašča še vedno čuti, da se ima pravico vmešavati, ker on ni dovolj stabilen?

Mislim, načeloma nima smisla tekmovati z mamo svojega partnerja, fino je seveda njeno "pomoč" izkoristiti. V tvojem primeru bi jo pa res raje poslala na severni tečaj.

Mimogrede, ali ve svoje (vd) tašče in (vd) taste tikate ali vikate?

Lp APH


(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:28:34   
FLASK_A
Jutro! Danes kaže, da sem bolje. Očitno pomagajo vaše misli user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pa celo bajto razkužla, da res Jaka ne bo kej fasal. Sam še tega se nam manjkauser posted image

Lan, sem pogledala slikice- joj kako luškana družinica steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Prav fletni ste, res.

Lyra.. Kako zamotana situacija... Malo poskusi res s tvojim razčistit, kaj si želi. Potem tašče niso pomembne. Pa upam, da ne bosta pri vaših živelauser posted image  Če si želi poroke, enkrat iti živet s tabo nekam stran in se posvetiti svoji družinici, potem bodita srečna in pustita taščo, naj kar sama sebi tečnauser posted image  Vidva bosta pa stran od nje user posted image user posted image user posted image  Oglasi se nam še, pa srečnouser posted image

Šranga- midva se bova zmenla za nekje 500 EUR. Ker želim mlaje, mora bit tudi šranga, tako je...

O, Pikovit... Drago, drago... Ni kaj. Pa to je samo torta- kje so še ostale slaščiceuser posted image user posted image user posted image  Res imajo drago vse kar je poročnega.

Ellie, kaj pa ti na bolniški že toliko časa? Je kaj resnega? Upam, da neuser posted image user posted image

Nataši, nama je tudi v Zlatarni Celje lep en parček, ampak je drag za pokakatuser posted image  Prav smešni so s temi astronomskimi cenamiuser posted image

Anja,  D O B R O D O Š L A!! Evo, te takoj dam na seznamček srečnih nevesticuser posted image user posted image  Jaz mojega tasta vikam. On tudi moje starše vika (če se mu ne zarečeuser posted image ).

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:31:18   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image
  
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM
user posted image  
 
user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:  
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka: Kapitelj NM
slavje: Mirna peč, kmečki turizem
14.6.2008
bankc
civilna poroka: kulturni dom Franceta Bernika
cerkvena poroka: cerkev Domžale
slavje: gostilna Pri Kovač
user posted image  
 
21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje: 
28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image

user posted image
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image

user posted image  
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
2.8.2008 
ellie 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
 
user posted image
NEVESTE 2008
 
Če kaj ne štima, me hitro popravite!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:32:46   
fragola
Nevestice pokukajte v naš album in pokomentirajte!
Sem nalepla mojo obleko!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:34:22   
FLASK_A
Škoda, da je tako mala slikica... Si pa lepauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:42:03   
fragola
Lyra upam, das e bosta še pogovorila in da bo še vse v redu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:46:03   
Bubamaraa
predno padem v tako gužvo, da se ven ne bom vidla vas lepo pozdravim ....user posted image

fragola ful lepa oblekica...dej slikico povečaj, da bomo lahko bolj vidle...prosim..user posted image user posted image user posted image


nč grem delat in si živce mirit, ker me je včeri ena zvečer ful razpizdila in prizadela....user posted image  

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:55:14   
NATAŠI
midva tašče in taste vikava, oni med seboj se pa tikajo....

flaška in kakšna je bila cena vajinih prstanov, midva sva imela dva v ožjem izboru, en par je 1000 eur, drugi pa okrog 1500 eur. če jih najdem jih pripopam

fragola zelo lepa oblekca user posted image  user posted image , le malo preveč od daleč si slikana in te je težko videt, sploh z dodatki user posted image ...

bubamara... kaj se je zgodilo, a v službi te je prizadela

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:57:57   
fragola
Dej mi poveste kako lahko povečam slikco, če je kaka tako prijazna ji pošljem na email in mi jo ona da gor! Prosim


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: poroka 2008
30.1.2008 8:59:13   
NATAŠI
sem hotela prstane pokazat pa jih ni na netu... a ni to čudno, da nimajo objavljenega poročnega kataloga user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:01:21   
Anonimen
Joj FLASKA, ko sem prebrala še 2 meseca in 1 teden do poroke, me je pa kar privzdignilo! Kaj gre hitro!

Drugače je pa civilni del v Galeriji Repanšek, cerkveni v cerkvi sv. Janeza Krstnika v Trnovem in slavje v Gostišču Repanšek user posted image

Bubamaraa kdo te je prizadel?

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:06:01   
Bubamaraa
fragola jaz sem v službi tko, da ti ne morem zdele pomagat....user posted image

ne v službi... ena prijateljica ki me je mela mal preveč za blond na rr-ju...jo pa osebno poznam in mi gre na kozlanje vse skup....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:13:24   
FLASK_A
Ojej, Bubamaraa... Pa dejta se probat poment, če se pa ne da, pol pa veeelikooo user posted image user posted image user posted image  user posted image  zate od mene, da boš malo boljše volje user posted image

Anja, ja kar hitro gre, zdaj si prva na vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image  Bom dodala k seznamčku.

Nataši, res imajo slabo urejeno na njihovi spletni strani. Samo par modelčkov je.

Fragola, ti pošljem ZS.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:17:31   
bankc
Dobro jutro nevestice!
Ste pa že pridne. Midva sva šla pa včeri mal za prstane geldat. In kerekoli sva gledala je prilo do 400€ za oba prstana user posted image . Pa so čist taki kot v zlatarni Celje. Tako da sva se odločila da jih bova dala delat v zlatarno Štern, sedaj se morava samo še odločiti kakšne.
Pa pogovarjava se o civilni poroki na gradu Tuštanj. Sem ravnokar z lastnikom govorila, sedaj moram sam še mojega dobit pa da se zmenimo za ogled. user posted image

Fragola in Pikovit men pod vajnima albuma nič ne pokaže, mi piše da je prazen albumuser posted image .

Lyra upam da se bo med vama vse rešil. Te tešče znajo biti prav problem včasih. Moja je tudi včeri nama zamerila neki zaradi Leona. Pa se sploh midva ne sekirava več, ker je to najino življenje, najina poroka in najin sin. Ne vem zakaj morjo vsakič ko ni po njihovo surlo povest user posted image .


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:32:58   
FLASK_A
Fragola, urejenouser posted image user posted image user posted image  Ful lep pas ti naredi oblekica!

Bankc, u vidva sta pa ugodne prstane našla. Midva želiva bolj široke, pa kar nanese. 1000 EUR minimalno v zlat. Celje... Dragouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:36:14   
bankc
Flaska zlatarna Celje ima full navite cene. Zakaj pa ne data takih prstanov delat kam drugam. S tem namenom sva šla midva do drugih zlatarn. Najprej nama je bil všeč prstan iz zlat.Celje, ki je pol belo zlato pol pa zlat pa gre narazn ( je v albumu Prstani), pa sva našla čist podobne prstane v zlatarni MBI za pol manj denarja.

Jaz bi šla na tvojem mestu mal naokrog. Midva sva zdej full srečna ko veva da ne bo prišlo tako drago. Kar lažje dihava user posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: poroka 2008
30.1.2008 9:40:16   
FLASK_A
Ja, tako tudi nameravava. Ne misliva plačat imena zlatarne, ampak samo prstane. Je pa za to še čas in se nama še ne mudi...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: poroka 2008
30.1.2008 10:00:29   
pikovit
Bankec men noče dat nobene slike notuser posted image .Mi bi Flaska pomagala.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?