|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:53:47   
FLASK_A
hej, romanca! kdaj mi boš ti to lahko poslala... dons se z mojim fotografom dobim pa bom rabila to ponudbo za primerjavo... ker ma tut ful lepe slike pa še ugodno je.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:58:29   
bt08
Ja prva si,to boš mogla govort,najbolj da se dobimo za cel dan,da nam boš razložila od a do ž.user posted image user posted image user posted image

Punce v soboto,pojutrišnjem grem pa še jaz na probo,vsak dan sem bolj živčna.Zdaj gre z menoj še moj bratec pa mami,da se bosta mi posvetila pa vsak povedu mnenje.Sem mu rekla pol me boš pa slikal,da vam pokažem mojo lepoto.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:00:38   
Bubamaraa
takoj ko pridem iz službe....user posted image   ob cca.15.45


lahk mu pa pišeš mail in ti bo on poslal ponudbo....user posted image

drgač ima pa ponudbo tko narejeno, da je en fotograf in pride AH 200€, za dva fotografa pa 300€.. potem imaš pa tle stroške še s abumom + slike, njegova kilometrina, če si odaljena več kot 50km iz njegove domačega kraja....  pa lahk daš narediti foto knjigo (jaz bom dala dve naredit za darili za poročne priče) ...

tolk zdele iz glave...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:01:54   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image  super... no bom vidla. fajn je,  ker je tam cel dan- moj je samo do 6ur...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:05:38   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

user posted image user posted image user posted image  super... no bom vidla. fajn je,  ker je tam cel dan- moj je samo do 6ur...


a to misliš, da je fotograf samo s teboj 6 ur??? user posted image

ker moj zjutri pride in je z menoj od frizerja, kozmetičarke, ko mi bo priča se pomagal rihtati itddd...

pa do razreza torte.....

tko, da je res super dečko...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:30:47   
Bubamaraa
nikica veš kaj sem se spomnila???!!!! grem zdel ob 11.00 domov na malico in ti pošljem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:46:30   
FLASK_A
joj, sej tok hudo pa tut niuser posted image user posted image  Ne it samo zard meneuser posted image user posted image

Jaz grem pa čeveljčke probatuser posted image user posted image user posted image  PAPA!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: poroka 2008
22.11.2007 10:47:46   
Bubamaraa
sej ne grem sam zard tebe..grem še zarad lakote, ki je čedalje večja...user posted image


kam pa greš probat???

dej sej maš ti tud veliko nogo???? dej mal poslikaj pa kake cene napiš..lepo prosimmmm....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: poroka 2008
22.11.2007 12:25:42   
NATAŠI
o klepetulje user posted image  user posted image  user posted image

jaz imam pa tok dela v službi da se ven ne vidim user posted image

barbara o teh tvojih nohtih se moram pa pozanimat, no meni se drugače 25  eur ne zdi veliko.

niki ti bova pokazale nohte ko se dobimo user posted image , samo jaz bom imela takrat že mal narastka user posted image  ok vseeno bodo lepi

romana te držimo za besedo in potem še vse ostale ki ste pred mano , da si vas frajlice ogledam user posted image

na probo čeveljčkov? Joj pa kje sem jaz... še obleke nimam rezervirane user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: poroka 2008
22.11.2007 12:32:31   
bt08
nataši tak sem mela jaz včerej,dans pa sem čist frej,sam boljš bi bilo da bi bila doma.Se kr mal dolgočasim.Jaz bom pa takrat mislim bolj pri novih že.Zdaj jih mam skorej 2 mesca pa mi kr počas to rundo rastejo.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: poroka 2008
22.11.2007 12:52:25   
FLASK_A
v poročnem kotičku- slčikce so na njihovi strani so čevlji ok. 100 eur.

men niso bli nobeni všeč ali prav po velikosti, tako da čakam pomladno kolekcijo balerinkuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: poroka 2008
22.11.2007 13:02:56   
bt08
Sam so dost dragi,a se sam men zdi?


Zdaj pa držte pesti,ker bom klicala v Lesnino!user posted image

< Sporočilo je popravil barbara.a. -- 22.11.2007 13:11:33 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: poroka 2008
22.11.2007 13:14:09   
bt08
Evo sem klicala,se prodajalka ven maže da ona ni kriva,da ona je vse ok uštimala.Ja p....kako če pri men kdo kup,pa če je kej narobe,morme jaz nase vzet to,ne pa da ona ni kriva in ne vem kaj.Da se jutri sliš z eno iz proizvodne,da bodo probal v čimkrajšem času narest pa poslat. 2 mesca sva jo čakala,pol te pa tko sfu....!
Se opravičujem ker grdo pišem,ampak sem res ratala slabe volje,ker če je v naši trgovini kej narobe,te pa takoj šimfajo pa napadajo,Jaz ko prevzemam robo takoj vidim,kaj ej narobe,oni pa dva velika naslonjala ne vidjo razliko med 10 in 30 cm.Halo?Sej so nenormalni,v majhnih firmah smo nule proti njim.Ne bi rekla če ne bi bila plčana,da bi jo na obroke vzela,skeširala sem jim včerej,oni pa men tkole.Sej bom še kej kupovala tam,pa jim bom dala vetra.



Bejbe sory,ne bit hude,mogla sem mal ven dat iz sebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej v soboto bo že boljš ko bom v Graziji!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: poroka 2008
22.11.2007 14:01:44   
NATAŠI
jaz hodim na nohte vsake 4 tedne

barbara s tabo pa ni dobr češenj zobat user posted image  user posted image , pa saj smo ljudje no in vsi delamo napake user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: poroka 2008
22.11.2007 15:35:28   
bt08
Nataši sej vem,sam ko se trgovka tko grdo obnaša,pa name krivdo vali.Sem rekla da ni panike za počakat,sam naj mi zrihtajo tako kot je treba.Pa kr nekej sika,pol pa še jaz tako nazaj.Nikoli nobeni nisem nič rekla če je blo kej narobe al pa napačno,ni važno kej,kdaj,kako,vedno sem dobre volje in vesela,pa vedno znam prisluhnit.Sam se je punca nekej mogla nekej skregat pol pa na kupce znašajo.Saj sem ji povedala da naj me obvesti ko bo kej več vedla.Drugače sem pa zelo uvidevna,ker sem v takem poslu.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: poroka 2008
22.11.2007 16:03:13   
FLASK_A
Barbara, sam ne bit preveč huda, da ne boš preveč gub dobilauser posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: poroka 2008
22.11.2007 16:25:35   
bt08
Sem že ok,me je moj user posted image potolažu,pa še zdaj se grem polepšavat k frizerju,me takoj vsa jeza mine.user posted image user posted image user posted image In si se Niki že dobla s fotografom?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: poroka 2008
22.11.2007 17:08:23   
FLASK_A
Kje te je potolažu? A na kavču? user posted image user posted image user posted image

BRAVO, user posted image  od Barbareuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: poroka 2008
22.11.2007 21:17:48   
bt08
Packa Niki,šele 5 min ga mava gor v dnevni user posted image ,roke me pa tko bolijo da mi bodo odpadle.user posted image user posted image user posted image

Sem čist cool zdaj,mava tko lep kavč user posted image ,upam da me bo potolažu na kavču še bolj.

Sem bla pr frizerju,in me bejba naštima da se pobarvam,zdaj sem pa lepa blondinka,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grem počivat,pa se jutr beremo,pridne bodte,papa


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: poroka 2008
23.11.2007 7:19:05   
NATAŠI
jutro punce user posted image  user posted image

No pa smo prišle do petka, jeeejjj

barbara saj vem da si čist ok user posted image , si me kar mal preveč resno vzela user posted image , mal sem te hecalauser posted image . Je pa tako, da včasih moraš mal znoret ker enostavno drugače ne dosežeš in nikamor ne prideš. Me smo s tabo user posted image . No lepo da si se odločila za barvanje, paše mal spremembe a ne


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: poroka 2008
23.11.2007 7:19:26   
Bubamaraa
morninggg....user posted image

vglavnem punce jstsem včeri dobila mojega bodočega moža domov in sem se mu morala posvetitit v celoti...user posted image

pa, da povem, da sem mela včeri prometno nesrečo....sej je vse uredi z menoj in avtom .. sam malo me križ boli....se je dva avtomobila za menoj zaletel v avto za mano in ta direkt v mene...

sej pravim, da je glavno to, da tudi Danaje ni blo z menoj...user posted image


barbara  nov kavč....to bo veselja pr bajt...user posted image


Nataši in maš dons tud tolk dela???

Nikica kaj je bilo s fotografom????


katera gre jutr na probo user posted image ???? jst ji kr fovšuser posted image ...kolk se bo lepo mela...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: poroka 2008
23.11.2007 7:39:44   
NATAŠI
romana user posted image user posted image  samo da je steboj vse ok. pleh se že popravi ni pa prijetno. Jaz sem bila noseča 4 mesece ko sem stala pri semaforju na rdeči luči pa pripelje en mlad fant in me hoče obvozit (on bi šel vrdečo) pa mu ni uspelo in se je zaletel v mene, dobr da mi ni bilo nič. Un mlad frajer je pa fino napihal tko da bi ga kar user posted image

delo- full imam sploh ne vem kako je zdaj to ampak se kar ven ne vidimuser posted image  pa bomo že user posted image

proba... oo kako bi šla jaz tud. bom kar v poročni kotiček poklicala in rezervirala, potem pa če tam ne bo nič se pa vrnem v Naj nevesto po LOLO user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: poroka 2008
23.11.2007 7:50:58   
Bubamaraa
ja sej malo prej so tud mimo naše firme tulili tolk policaji, da me je kr groza....folki se kr meša...user posted image


mene je prometne nesreče tako strah.... sem jo imela pred 7-imi leti in od takrat naprej me je groza....pa še tolk mladih umrle v prometnih nesrečah, da mi je kr grozno...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: poroka 2008
23.11.2007 7:53:13   
NATAŠI
ja kriza je, smo prejšnji vikend prižgali svečko za žrtve prometnih nesreč user posted image

pa dajmo pozitivno- PETEK JE in smo že bližje dnevu D user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:11:24   
bt08
Dobro jutro!

Evo jaz sem na delavnem mestu,naspana,sama....user posted image user posted image user posted image

Romana sam da si ok,me je kr kurja polt,ko sem brala,mela sem nesrečo....,halo merkejte se.user posted image user posted image user posted image Tudi mene je tega ful strah,sploh pa če je Ožbej zraven.Groza,sploh ne smem na to pomislt.


Nataši ja paše mal spremenbe,sam se še nisem navadla.Ostrižt me pa ni hotla,ker prav vsak mm je pomenbnuser posted image ,pa še prav da mam čist lepe konice.Naj se zglasim januarja pri njej,pa bomo vidl.user posted image

Ja jaz grem jutr na probo,me kr črviči v trebuhu,kaj bo šele jutr ko vstanem.Komej čakam res!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In kaj boste dans počele,poleg tega da bomo tukej viseli?Midva sva spet sama doma z Ožbejam,če ne bo dežek bova šla mal ven,ker mi ni treba kosila kuhat.user posted image user posted image user posted image Sem frej kot ptiček na vej.Pa mal bova šla na kofetka.


Kavč je pa cool samo toooooook težek,mam tak musklfiber da glava peče.user posted image user posted image user posted image Dajte mi pomagat kake dekce dam gor,je bordo rdeč,taka dost temna barva,a paše kaka ful živa barva?Na dnevno se ne morem ozirat,ker bo drugo leto nova in bo po naročilu,tko da barvo lahko se še zmislim za dnevno.user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa vesela ker je jutri sobota!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?