|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
25.11.2007 18:08:10   
Bubamaraa
u barbara pol si pa pridna... jaz bom tud zdej enkrat šla v Promak in Prometeja in nakupila material za vabila in ostale ****rije.... user posted image

dej poslikaj vabila in pokaži, da vidimo kako si se lotila tega...user posted image user posted image user posted image


sem bila pa dons zjutri in prej ko je bil kosilo tako boga, da ne morem povedat... sva šla k Sašotu domov na kosilo in sem dobesedno takoj po kosilu šla v pojstlo in 2 uri spala, ker tud sedet nisem mogla...

zdele grem pa pod tuš in bom pomoje en film pogledala, ker za računalnikom se mi ne da sedet...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: poroka 2008
25.11.2007 19:58:52   
bt08
Ej vse že napišem,pa mi ven vrže.In gremo jovo na novo...user posted image user posted image user posted image

Ja jaz sem kupla material v Antusu,so mi rekl da je kr cenejši,ker tukej v Kranju je Hobby art pa je zasoljen,pa še ne vem kako nič pametnega ni.user posted image Morem pa it šeenkat v nabavco,ker sem premalo kupla,nisem mela pojma kok rabim,sva šele popoldan ko je bil Tomaž frej skupej vrgla cifro,pa je kr naneslo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Romana kaj ti pa je a si tolko utrujena al bolana?user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da samo utrujena.

A boste šle kej na poročno potovanje,ali bo družinski dopust?user posted image

Mi smo vedno kampirali,za drugo leto smo se pa odločili da gremo v Tunis al pa Dubrovnik!V hotel da nas mal strežejo.

Aja da ne pozabim,slikice bom dala v album,en dan ta teden,ko sem dopoldan frej pa ko mi bo Ožbej dopuščal mal miru.

Do jutri pa vam želim ene lepe sladke poročne sanje!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: poroka 2008
25.11.2007 21:04:55   
FLASK_A
Kje pa so te Antus trgovineuser posted image
Jaz bom tudi vse sama delala...
PA me zanima- a boste naprsne šopke naredile za vse svate? Pa darila- jih boste dale svatom ali boste samo konfete dale? Kaj pa škatle za pecivo. kje jih boste zrihtale?

Jaz bom sicer vse delala januarja in kasneje, samo je ravno tema odprta, pa vas vprašam...

Midva sva šla pa v soboto gledat mal Otočec pa cerkvico, kjer se bova poročilauser posted image user posted image user posted image  Ful sva lepo izbrala in se oba že veseliva tega dneuser posted image user posted image user posted image  Potem sva šla še na romantično večerjico in vročo čokolado... Jaka je bil pa v varstvu, in sva se imela fino. Me je blo kar mal smotano Jaka pustit, ampak mi ni žal.

Poročnega potovanja pri naju ne bo, bo pa užitkarjenje takoj po poroki nekam klizneva in naju ni. No, nas- še Jaka gre zraven. Tako da bomo bolj družinski, kasneje pa bo kako lepo potovanje v kako eksotično deželo (tunizija me mika, turčija... take fore... bomo videli, kdaj pride pol to na vrsto)

Lepe sanje, nevesticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: poroka 2008
25.11.2007 21:05:33   
FLASK_A
Aja- da ne pozabim- ful lepi prstančkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: poroka 2008
26.11.2007 7:34:10   
Bubamaraa
dobro jutrooooo...

na hitr da vas pozdravim..zdejpa mal nazaj delat....

pa-pa user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: poroka 2008
26.11.2007 7:37:53   
NATAŠI
jutroooo

evo mene tukaj..... sorry za zamudo pri vseh dogodkih user posted image

najprej... joj saj ne vem kje začeti user posted image


barbara: full sem vesela za tebe da si imela ta dan tako poseben in resnično lep, da si našla oblekco ki je pisana za tebe ... skratka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image

romana: prstana sta krasna, lepšega darila nasploh nebi mogla nikoli dobiti user posted image  user posted image  user posted image . najlepši spomin in najbolj dragocena dediščina user posted image  user posted image  

niki: midva bova dala naprsne šopke vsem svatom, konfetke pa še ne vem oz. so lahko slike namesto konfetkov in to se ne da vsakemu svatu (vsaj pri nas ne) ampak parom (mož,žena-fant,punca) in ravno tako s pecivom. Poročno potovanje pa midva še ne veva točno kam bi šla- meni je Mehika mal na misel hodila, ali kakšna dominikanska republika... bomo še videl so še vse variante odprte user posted image

Drugače pa punce jaz imam v soboto probo v Poročnem kotičku v Lj, ampak mi ni všeč ker imamo rezervirano le eno uro in to dve nevestici skupaj (jaz in prijateljica) čeprav sem že en mesec na njihovem seznamu da me pokličejo takoj ko dobijo oblekce. Pa me niso poklicali sem jih v petek jaz pa je rekla da me je ravno mislila poklicat user posted image  no skratka zdaj so druge neveste vmes prišle in imava midve le eno uro... ampak ni panike, jaz si bom vzela čas ki se mi zdi potreben da vse fejst probam... me ne bodo nič ven podil user posted image  user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: poroka 2008
26.11.2007 8:14:30   
Bubamaraa
punce jst mam poln kufer tega šihta...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: poroka 2008
26.11.2007 8:30:39   
NATAŠI
ja romana kaj so ti pa ušpičli

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: poroka 2008
26.11.2007 8:49:15   
bt08
Jutro!

Romana ne bit slabe volje,kaj ti počnejo?Sej bo boljše,pomisli na kej lepega pa bo boljš.

Nataši slikica se pošilja je na poti v tvoje kraje.user posted image

Niki jaz vabila sama delam,za konfete nisem še 100% da jih bom mela,bom pa mela zahvale,ki mi jih bo Ester še tisti dan oz večer nardila,pa piškoti bodo,škatle so pa men rekl da dajo oni v gostilni,sej veste reklama.Naprsni šopki ne vem še a bodo mel vsi a samo najbližji,vrjeten vsi.Mož moj,priče in starši bi mel oranžne kale,ostali pa oranžne marjetke,kerj tazga ko sem se cvetličarjem pogovarjala.

Grem mal pogledat kam se mi je sinček skril,ker jen ekej tišina ratala.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: poroka 2008
26.11.2007 9:00:49   
Bubamaraa
ta šiht je obupen...user posted image

nasploh samo eno ****nje v glavo...pa še plača za to delo je tolk majhna, da bi blo boljš, če bi šla v trgovino delat...user posted image


tko, da bom po vsej verjetnosti iskala po novem letu boljš šiht v  računovodstvu...tko, da če kera kaj zvoha se priporočam...user posted image


obupn mi je ... res... user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: poroka 2008
26.11.2007 9:41:52   
FLASK_A
O, Romana... Kaj naj rečem....  Upam, da ti bo dan hitro minil, da se greš k svojemu zaročencu stisnit.user posted image user posted image

Barbara, fajn ideja. Mi s pričami bomo tudi najbrž tako- drugače kot ostali, ampak v istem stilu... Bom se še s cvetličarko pomenila. Uf, to bom jaz šele naslednje leto. Se mi zdi ful zgodaj zdejuser posted image  Važno mi je, da je vse pomembnejše rezervirano, ostalo se da kasneje rihtat... Za škatle bom pa tut vprašala gostilno, sam pomoje jih bom kar sama zrihtala...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: poroka 2008
26.11.2007 9:46:24   
Bubamaraa
punce dejte mi razložit prosim kaj je s temi škatlami za pecivo???user posted image

a to je mišljeno, da ko pecivo ostane ga zapokaš v te škatle in dam povabljenim za domov???user posted image

dejte me razsvetliti malo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:03:10   
NATAŠI
evo jaz sem šla pa na kavico kar tko na hitro s sosedo in je prav pasal user posted image

barbara hvala za slikico, si lepa nevesta user posted image  user posted image . vam jaz tud pošljem slikice- obljubim user posted image

romana verjamem da ti je full bed. daj spremljaj mal potrebe po delavcih, se najde to sigurno sploh pa računovodstvo- kar lepo glavo po konci pa bo user posted image

okrog šopkov in škatel se jaz še nič ne ukvarjam user posted image . imam še čas in bo to počakalo na drugo leto- pomlad.. pa še od vas bom dobila ideje user posted image

aja romana.. to s škatlami, pri nas zdaj ko smo bili na eni poroki so imeli že pripravljene škatlce s pecivom, tako da ko smo hodili domov smo dobili konfetek in škatlo... niso pobirali z miz. midva bova verjetno tudi tako naredila, že prej se bodo škatle napolnile s pecivom

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:09:28   
FLASK_A
Da ne pozabimo:

14.12. ob 17h v LJ (lokacija naknadno)
1_ Romana26
2_ NATAŠI
3_Nikical
4_
...

21.12. ob 17h v LJ (lokacija naknadno)
1_ Barbara.a.
2_ NATAŠI
3_Nikical
4_
...

Kje so pa ostale nevestice? Javite se! Več nas bo, bolj bo veselo!user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:13:57   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008
Romana26 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
user posted image  
14.6.2008
nikical
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka:
slavje: Mirna peč, kmečki turizem

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image  
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
14.9.2008
bankc
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image
NEVESTE 2008
 
Ostale nevestice, javite se kaj, da vidimo, kako ste kaj v tem lepem predporočnem času.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:17:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

aja romana.. to s škatlami, pri nas zdaj ko smo bili na eni poroki so imeli že pripravljene škatlce s pecivom, tako da ko smo hodili domov smo dobili konfetek in škatlo... niso pobirali z miz. midva bova verjetno tudi tako naredila, že prej se bodo škatle napolnile s pecivom


to pa res nisem vedela....user posted image

kolk pa je to notri peciva???

to se pravi, da gre ena škatla na eno familij..notri je pecivo in konfetek..in to, daš ko gredo domov???...user posted image







_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:26:10   
NATAŠI
notri je peciva toliko kolikor veliko škatlo imaš user posted image , to pa daš eni družini ja, skupaj s konfetkom (sliko) karkoli že imaš namen podariti.

niki je pa že nekaj novih nevestic na seznamu user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:42:20   
Bubamaraa
za konfetke bom delala iz gipsa marjetice (oziroma mi jih bo naredila prijateljica) in jih pobarvala, jih nalimala na desko in spodaj napisala najini imeni in datum!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:47:27   
bt08
Romana,to pecivo je ponavadi že naštimano,se ne vzame iz pladnjev,tko so men rekl pri Jzeršku.Men ni treba za tja čist nič zrihtat,še torto bi mi oni,sam sem rekla da ne,torto pa sama zrihtam.Pecivo bodo pa dal že prej v škatle,toliko kolikotr je družin,parov...Pol pa bodo dal na voziček in ob odhodu bom jaz dala zahvale paš katlo peciva,pa ponavadi ni to ne vem kolko veliko noter,mal kot ena zahvala ker so preživeli dan oz pomenbni dan s teboj.S tem se jaz tud še ne ukvarajam,ker ni ne vem kaj za mislt in to je cokm pokm zrihtano.user posted image
Glede službe pa Romana tudi jaz bom po vsej vrjetnosti drugo leto menjala,če se ne bodo spremenili pogoji dela.Ker je za crknt.Delam za par sto €,da komaj preživiš,delam pa vse od računovodsrtva,do prodaje,skladišče,čistilka.Je pa samo ena ovira,delam v družinski firmi,ki ima glavno besedo star ata,amami moja je pa direktor.Z mami se zastopva 100%,z dedkom je pa porazno,nič dodatkov za prevoz,malica,regres- kaj je že to?V teh treh letih kar sem tukej še nisem vidla tega.user posted image Tko da ne vem,ko gre Ožbej v vrtec ,ker ga merka sedaj babica,bom povedla pogoje,če jih spremienijo ostanem,če ne iščem.Sem še mlada in znam velik ostvari delat,in grem stavt fda najdem kaj boljšega.Je pa nevzdržano.

Niki kako lep seznamčekuser posted image user posted image user posted image .Skoz več nas je.Glede rož sše nimam nič zrihtan,samo povpraševanje je bilo,nič konkretnega.To je vse še samo v moji glavi,zelo si želim šopek iz oranžnih kal,so mi res svetovne.Upam da bom tud kasnej mela to idejo,če nam kej najdle še lepšega.

Nataši  še tebe čakamo s slikico in da se pokažeš kaka lepa nevestica boš.user posted image user posted image user posted image user posted image



No sedja paš ibam še mal pospravt,pa se spedenat pa šibam v službo user posted image user posted image user posted image ,pa se mi čist nič ne da,ko sem popoldan mam kr odpor,ker pridem šele pol 20 domov,pol pa Ožbej že ajat počas,pa lena sem in zvečer nič ne nardim pametnega.Komej čakam spet praznike da bomo mal spet frejuser posted image user posted image user posted image .

Spet sem se razpisala,ne vem kaji mam tok za povedat.

Se beremo popoldan,fajn bodte!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: poroka 2008
26.11.2007 10:47:34   
NATAŠI
o zanimivo, user posted image  user posted image  za kolegico user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: poroka 2008
26.11.2007 11:14:44   
NATAŠI
O barbara si se pa razpisala user posted image . bom vam poslala slikice, obljubim. saj komaj čakam na soboto, in potem če tam ne bo nič se pa vrnem v Naj nevesto in tam bo 10000 % za mene oblekica user posted image  user posted image . Jaz pa še ne vem nič okrog rož user posted image , ampak se tolažim stem da imam mal več časa kot nekatere od vas. pa plonkala bom vaše ideje user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: poroka 2008
26.11.2007 15:53:07   
bt08
Ojla!
Zdaj sem mal brskala na netu za ognjemet za mojga user posted image ,da bi mu nardila eno presenečenje,pa še okroglo ma februarja obletnico.Pa so tok dragi da te kapuser posted image ,sem še dvema mail poslala,če so kej cenejše variante,pride za 9 minut, 800€,to mi je pa ful drago,ajde tm 400 bi še dala,več pa ne.Sem kr mal razočarana.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: poroka 2008
27.11.2007 7:09:20   
Bubamaraa
dobro jutroooooooooo...... za vse vas ena doba dvojna user posted image user posted image  da dobro začnete dan!!!!!

jaz sem dons boljš ... tud počutje je boljš.... tko da sem že vsa v polnema teku na delovnem mestu, ki pa še kar ostaja za user posted image ...




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: poroka 2008
27.11.2007 7:11:02   
NATAŠI
jutrooo

No kako smo? Pri nas... hm, no ja. bilo je že bolje user posted image

Barbara to pa kar drago pride pa še v zrak gre vse user posted image  Kaj pa če mu narediš presenečenje tako, da vama pride kdo zapet od znanih slo.glasbenikov na civilni obred? To bova imela midva samo še nisva čist točno odločena, v paci je nuša derenda (pride pa 700 eur) bilo bi pa presenečenje za vse ostale user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: poroka 2008
27.11.2007 7:13:44   
Bubamaraa
barbara men je bedarija za ognjemet dat vsak €...pa tud ni glih pocen... raje ga pelji na kak vikend paket v kake toplice na kako razvajanje..bo mel več od tega...pa še ti boš zraven uživala...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?