|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.11.2007 11:12:35   
Balonchy
če kera ve kolk pride moška izposoja naj poveeeeeeee........


V Modnem salonu Mirijam (Vrhnika) 100€.
In ni važno kakšna obleka, ne kolk stara (mojmu je celo novo po katalogu naročila, ker mu tam ni bla nobena všeč).

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: poroka 2008
21.11.2007 11:21:04   
bt08
Ja moj dragi igra harmoniko,ampak samo za svojo zabavo,ni lih profi no.Ampak mislim da obvlada.Sam to je problem,ko on špila jaz nimam na žurkah z nikomer plesat.user posted image

Prej je okol vozu harmoniko zdaj ma pa naju dva,pa harmonika doma v kotu leži.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No dober prestejta z Jakam cepljenje,pri nas smo se drli kot da bi ga iz kože dajal.user posted image Me zanimak aj bo pri 3 letih ko bo spet sistematski pregled,boji se zdravnikov.

Dans mam mal gužvice na šiht,ampak jutr bom pa bolj frej,tko da jutri bomo lahko kej fajn čvekale.

Za darila bova napisala,da bova vesela vsakega €,ker že skupaj živiva,pa ne rabim nobenih kozlarij.
Vabila bom sama delala,točnega besedila še ne vem,osnutek vabila od zunej mam pa že v glavi.


Ta post sem pisala sedaj pol ure,grozne je tukej dans pri men!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: poroka 2008
21.11.2007 12:22:22   
NATAŠI
barbara midva bova tudi sama vabila naredila, ampak jaz nebi nič omenjala evrov v vabilu. saj niso 100 let za leseno žlico, saj vejo da ti nemorejo nekaj kupovat če itak vse imate


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: poroka 2008
21.11.2007 13:51:30   
NATAŠI
uf danes pa je tle tišina.... zatišje  ... smo kot vreme user posted image

no jaz grem danes na nohte in bom imela lepe nohtke user posted image

Želim vam lep in prijeten dan, uživajte in se beremo....

čao-čao

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: poroka 2008
21.11.2007 14:11:16   
Bubamaraa
ja sam res dons ne dogaja tle gor.....user posted image


jaz mam ful dela v službi..tko, da mi res cajta primankuje....


nikica upam, da je mali lepo prenesel špikico......user posted image


Nataši u boš pa nobel.......user posted image ..a si jih boš dala gelirati???


a vete, da se neki slabo počutim???user posted image  (taka čist crknjena sm) pomoje je to zarad vremena..al kaj...user posted image


sem pa prele prov v šok padla...je piršel direktor v pisarno in mi je prinesel ful tak velik in res zelo lep šopek....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: poroka 2008
21.11.2007 15:02:30   
FLASK_A
Hoj hoj!

Evo mene, čvekice nevesticeuser posted image

Jaka je mal obrazek nakremžil, ko se je pa k meni stisnil, je blo pa spet vse vredu... Tako dauser posted image  za prestano pikico- zdej pa počiva...

Joj, kva bo naša taška fensyuser posted image  Jaz si nohtov že od rojstva Jake nisem pedenalauser posted image  Mislim, da jih bom naslednjič čez par mesecev- pred poroko sevedauser posted image user posted image user posted image

Ja Barbara ful dobro! Moj tut igra harmoniko- tko sam za nas domačeuser posted image  Je ful lušnouser posted image user posted image user posted image  Doobra ideja- mogoče bo tut na poroki (ko bo po mene prišel) zaigral- aj zdaj pa pojdem po dekleuser posted image user posted image user posted image  Kolk bom jokaalaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Za denar pa ni nujno, da strogo napišeš- mal šaljivo, pa bo vsem jasno. No, tko sva se midva odločila. Naši ne zastopijo nič razen pismenouser posted image  Ni kej... Sem zadnjič rekla, nej se zmenijo za krstna darila, da ne bojo vsi isto kupovali- mislite, da so seuser posted image user posted image user posted image  Nop.... Ni kej, moji so bl trotlbautli pr teh zadevah...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: poroka 2008
21.11.2007 15:03:17   
FLASK_A
Kva pa ta šopek Romana?user posted image  Jaz bi s stola padla, če bi se mi kej takega zgodilo...user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: poroka 2008
21.11.2007 15:11:03   
Bubamaraa
ja sam res ful lep šopek...ga bom doma poslikala in vam slikco prilimala.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: poroka 2008
21.11.2007 15:30:57   
bt08
Oj!

Jaz sem tok vesela dans,da bi kr naglas vriskala,končno ampak res končno po enem letu bom dobla kavčuser posted image user posted image user posted image user posted image ,nikol ni blo pravga keša,nkol cajta,sam delal smo.Dans pa pokličejo po 2 mescih in rečejo pridte ga plačat.Itak jaz pa koj v avto pa gasa na banko po keš pa v lesnino plačat.V sobot ga pa prpelejo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz mam tud lepe nohtke.Od junija mam skoz urejene.Mam pa narjene na akrilu,ful lepi.Bote vidlek o se dobimo.user posted image
Do zdaj sem mela z belo konico skoz,zdaj sem pa na rdečem,nov let pa božič se približuje pa men udar da bi mela vse rdeče.user posted image

V vabila ne bom direkt napisala,sem nek najda en verz ful dober,ko vmes med vrsticam pove kaj si želiva,če že želijo kaj podarit.Njegova familija je od user posted image tko da na njih lahko računam da mi bodo še zaračunal da jh povabim na ohcet.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: poroka 2008
22.11.2007 7:17:06   
NATAŠI
JUTROOOO

No nevestice, kako smo? Kaj bolj zgovorneuser posted image

romana: kaj pa pomeni gelirati? Drugače grem to na gel ki je po vrhu mojih nohtov, nalekirala me je pa full dobr, take roza-vijolične trikotnike imam- tri, potem pa obrobljeno s srebrno in vse skupaj na bleščeči podlagi user posted image  user posted image . drugi mesec si bom dala pa božične- rdeče user posted image .To počutje ko si rekla da se slabo počutiš zaradi vremena ti povem da sem bila jaz včeraj full čudna, kar ravnotežja nisem imela, vrtelo se mi je, glava sem mislila da bo eksplodirala- prtisk user posted image  možno, pojma nimam.. verjetno vreme ampak vam povem da na mene ni NIKOLI vplival vreme, zanimivo kaj vse ne doživimo user posted image . aja pa user posted image  user posted image  za direktorja da ti je prinesel šopek-lepo od njega. naš ima tudi navado da vedno prinese šopek vrtnic za roj.dan

niki: user posted image  user posted image  za pogumnega Jaka in uspešno prestano pikico..

barbara: user posted image  user posted image  za kavč user posted image , zdaj ga pa sprobajta s user posted image    user posted image . in v kakšni barvi je? jaz sem si tud letos od junija začela nohte delat in mi je full všeč ker imam lepo urejene user posted image

vabila: no res ima vasak svoje fore s familijo. jaz le tok vem, da ne bova omenjala daril oz. denarja ker ima vsak tolk soli v glavi da ve da mi dajo denar

punce jaz imam pa v službi obupno gužvo user posted image




(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: poroka 2008
22.11.2007 7:24:32   
Bubamaraa
morningggggg.....user posted image user posted image user posted image



evo dons sm boljš volje...upam da  tud tko ostane...user posted image


Niki čestitke Jakatu za prestano pikico....user posted image


Barbara kakor ti je Nataši rekla....brž sprobajta fedre na kavču...user posted image user posted image

Nataši; gelirati-gel ...meni so jih enkrat delali in so mi prov moj noht zbrusili tako, da sem mislila da bom popizdila.... so me en teden tolk prsti boleli, da sem mislila da se mi bo zmešal...user posted image

sem pa slišala, da nič več ni tega groznega brusenja.... ker so mi dobesedno nohte tako uničili da ne morem povedat...user posted image

jaz mam dons spet knjiženje..pol pa še obresti...se mi že vnaprej mešaaa...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: poroka 2008
22.11.2007 8:18:07   
Bubamaraa
še mal reklame mojemu fotografu;

http://www.porocna-fotografija.net/

sam stran še ni čist dokončana...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: poroka 2008
22.11.2007 8:18:57   
bt08
jutrooooooo!

Dans bom pa upam mal frej,ko ni nobenga nadrejenega tukej.user posted image user posted image user posted image user posted image .


Bomo vidl kdaj bomo kavč sprobal,ker moj skoz dela,dans ga bova probala dat noter v dnevno.user posted image Je pa vinsko bordo rdeč,taki kot moji nohti.user posted image user posted image user posted image
Sam sem mal razočarana nad Lesninouser posted image ,ker so mi poslala narobne ročaje,mogla sva vzet 10cm,original so pa 30cm,pa je preveč za v dnevno.Tko da bomo za enkat še brez ročajov,user posted image  zmerej more bit nekej narobe ko mi prpelejo.Pred 4 leti sva naročila spalnico in sva dobla seveda brez nočnih omarc,zdaj to,naslednje ne vem kaj bom naročila  bom dobla brezuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Sem bla popoldan jezna kot ris,ko so prpelal.Bomo vidl dans kaj bo ko bojo poklical,če ne grem derektivo do njih pa se rajezim kot user posted image .

Romana glede nohtov,par let nazaj preden sem zanosila sem šla dat te gelirane nohte,po 2 mesecih ko sem jih odstranla,so bli moji kot novi,lepi,močni....user posted image Ne vem kaj so teb delal da so ti nohte tok brusl,sej jih mal,ne pa ful,no!user posted image Kje si jih pa delala?Jaz pa sedaj nosim nohte na akrilu narjene,so pa res cool,tenki so,pa močni.Pa še ful poecni me pride.user posted image V pondeljek grem k njej še na nego obrazauser posted image ,da mi mal mozoljčke počisti pa uniči.
Tko da vedno sem dala ves keš za druge,pa za user posted image  pa za našga user posted image ,zdaj od poletja se pa še mami mal privošči,tko da mi ni nič žal.pa nohtki,pa nega obraza....Mal mormo nase dat,a je tako.

Niki lep oda je Jakec lepo preneseluser posted image user posted image user posted image ,pri nas ni nikoli,pri nas ej blo za cel voz user posted image user posted image user posted image user posted image .Edino kar ni mel nikoli stranskih učinkov.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: poroka 2008
22.11.2007 8:32:42   
NATAŠI
še jaz ne kratko, ne morem da ne bi šla gledat tle gor user posted image

romana user posted image  za tvojo voljo user posted image , to si pa res verjetno že fejst pred časom delala nohte, ker zdaj ti čisto malo popili tvoje nohte in potem gre gor gel in to ni vsko rundo tako da bi ti tvoj noht brusla.. .v glavnem mene tudi prvič ni čisto nič bolelo ne takrat in ne potem kasneje... sem full zadovoljna.. Je treba delat nič se mi ne da user posted image , je treba euročke na kupček dajat jih bomo drugo leto potrošile user posted image

barbara pa daj se umiri no, saj veš da mora it  vedno kaj narobe user posted image , važn je da se imate radi user posted image . drugače sva pa midva tud full v lesnini kupovala pa je bilo kar ok, pri kuhinji je manjkal en ročaj ampak so ga lepo dostavili... le mirno kri user posted image . ti tvoji nohti na akrilu- kako pa to zgleda? Kolk te pridejo- mene pridejo te na gelu 25 eur. to da moramo dat nekaj na sebe ti dam čist prav, zato sem tud jaz rekla da nohtke bom imela pa urejene user posted image , saj samo skrbimo za druge kdo bo pa za nas, če ne bomo same?

Naša cepljenja so bila pa vsa ok, malo kremženja pa niti ne dost, stranskih učinkov tudi nič tako da je bilo full ok user posted image






(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: poroka 2008
22.11.2007 8:40:43   
bt08
Nataši sej vem,sam ko mi vedno nekej manjka ko kaj naročimuser posted image .Sej nisem tok jezna no,sam mal.Preveč ne smem ker škoduje lepotiuser posted image user posted image user posted image .

Tenki so ful,pa lepi.Prvič ko sem šla delat mi je dala plastične konice.Zdaj ko mam pa svoje dovolj dolge so pa samo moji,čez pa akril,to je prah z eno tekočino.Prej je dala na konice bel prah,na koncu pa čez noht prozoren,da sem mela francosko manikuro.Zdaj mam pa sam prozorenga,pa rdeč lak čez.user posted image user posted image user posted image .Pridejo pa tud tam okol 25€,ko sem šla gelirane delat sem pa dala takrat bivših 10.000Sit,se mi pa kr drago zdi,zdaj so tam okol 50€.Ko jih grem rihtat dam pa 2€ sedaj.Pa bolj tanki se mi zdijo teli,pa ni velik brušenja.Lepi so,če ne pogledaš orenk od blizu so kot naravni.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:14:45   
FLASK_A
Romana, kolk pa košta tale fotograf?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:18:20   
Bubamaraa
Nikica ti bom dala njegovo ponudbo na mail...sam ko pridem domov, ker nimam tega v službi... user posted image

drgač je pa to ta, ki sem ti zadnjič dala linke.... mislim pa da bo vse prišlo cca.600€

dobiš ponudbo user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:21:00   
FLASK_A
Prav zanimajo me zdej teli vajini nohtiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:21:25   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nikical

Prav zanimajo me zdej teli vajini nohtiuser posted image


a te ne? user posted image  user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:23:53   
bt08
Ja sem šla skoz čez te slike,take ful lepe za pogledat.Upam da nam boš pokazala album,ko se poročišuser posted image .Da se dobimo na kavici nekje pa da bomo pogledale slike.
Naju bo pa Ester slikala,smo se že dobl enkat pa je ful vredu bejba.Slike pa tud lepe nardi.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:24:06   
FLASK_A
Sam zato, ker za urejanje mojih še nisem nikol plačala, pa me prav firbec matra, če je to res tko lepouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:26:40   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ja sem šla skoz čez te slike,take ful lepe za pogledat.Upam da nam boš pokazala album,ko se poročišuser posted image .Da se dobimo na kavici nekje pa da bomo pogledale slike.
Naju bo pa Ester slikala,smo se že dobl enkat pa je ful vredu bejba.Slike pa tud lepe nardi.


ja to se pa lahk zaneset name....takoj, ko dobim poročni album v roke se dobimo na kavi in boste videle končni izdelek...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:26:40   
bt08
Men je ful lepo,ker res tko ko pride kaka stranka me pogleda v nohte,pa vedno reče oz je kaka pripomba,da so lepe,a so vaše.....?user posted image Men se pa dober zdi a ne!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:28:16   
bt08
Romanca te držim za besedo!user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kšen košček tortice lahko prišparaš za nas od tukejuser posted image user posted image user posted image user posted image  jo kr v skrinjo dej,da jo pol še me sprobamo.user posted image user posted image user posted image user posted image Ker mislim da si ti prva nevesta na vrsti od nas!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: poroka 2008
22.11.2007 9:48:45   
Bubamaraa
u pišukaaa  punceee... sam sem res prva....user posted image


to bom poročalaaaa.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?