|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:25:05   
NATAŠI
o kako te je lepo brat ko si tako naspidirana user posted image  user posted image  user posted image , jaz pa izza papirjev komaj vidim monitor user posted image

o kok je super da greš jutri na probo, poslikaj se in prilepi user posted image

dneva- midva imava v oranžni in sem dala v zeleni barvi... natemno rdečo .. hm, poskusi mal s kombinacijami barv, težko si je predstavljat dokler ne vidiš... lahko je v živi barvi, če jih imaš rada. jaz imam full rada živahno stanovanje user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:32:07   
bt08
Sej jaz sem si predstavlala da bi dala gor nekej tazga zelen,al pa ne vem ful močno modro barvo.Bom vidla,zdaj mam temno modre,pa mi je tko monotono vse,temno.user posted image Jaz pa mam rada tud živo bolj,ker mislm posebej oranžna da te vzigne v zrak,da ti da polno elana.user posted image user posted image user posted image

Mene pa pol drug teden čakajo papirji in podobno.Bom že dans mal,da nav kriza pol.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:36:08   
Bubamaraa
punce jst pa komi čakam, da je konc službe dons.. in grem domov .... pa še moj dragi gre danes zjutri po najine prstane.... jih poslikam in prilimam slikico...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:45:29   
bt08
Romana lepo,da vidmo kako se vama bodo roke svetle,ko bodo prstančki gor!user posted image user posted image user posted image A sta tud vgravirala že?

Kaj pa boste vgravirale ime pa datum,a mate kej posebnega?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: poroka 2008
23.11.2007 8:56:01   
Bubamaraa
ja tud gravirala sva... sej glede na to, da sem  prstane podedovala sva ju dala prepucati in na novo gravirat...

je pa Sašo hotel samo ime in datum ...

ima pa moja prijateljica ful dobr....ima trot _(ime)_ in datum (ona), on pa ima čebelica_(ime)__ in datum .... ful meni simpatično....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: poroka 2008
23.11.2007 9:21:06   
bt08
Ja fajn trot pa čebelica,dober so se spomnil.Jaz tud ne bi samo ime pa datum,kej posebnga bi,kao najna mala skrivnost da je noter.user posted image user posted image user posted image
Ne vem še pol ko jih dobiva  bom razmišljala.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: poroka 2008
23.11.2007 9:30:52   
Bubamaraa
ja men je ful simpatično...sam moj Sašo o takih stvari noče niti slišat....

sej drgač je pa ta prijateljica tud na rr-ju po nickom čebelica-trot user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: poroka 2008
23.11.2007 11:26:59   
bt08
Sej za kero tako stvar tud ne bi Tomaž hotu,bi reku pa kaj je s teboj!user posted image user posted image user posted image

No pa sem mal frej spet,sedaj sem vse pospravla pisarno,trgovino,pomila posesala,sem bla prisna.Mam tak dan ko bi skoz nekej pospravlala,doma bo pa isto ko pridem.Sem pridna a ne?user posted image user posted image
Ve pa tud,ko ni nikjer nobene!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: poroka 2008
23.11.2007 12:29:37   
NATAŠI
o romana user posted image  user posted image  bomo prstančke vidle.-- superca

glede graviranja- ali boste dale le imena in datum? Jaz bi dala full tko kej posebenga, kakšno kratko misel ali kaj takega- ideje prosim user posted image , bi bil moj user posted image  verjeteno kar za user posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: poroka 2008
23.11.2007 12:52:28   
bt08
Jaz bi dala kak stavk ko si ga vedno ne vem izrečeva,odkar sva skupaj,ne vem kaj imata vidvauser posted image .
Midva od prvega dne ko sva skupaj prišla mi vsako jutro napiše sms,dobro jutro srček al pa mucek,vsak dan ko se ne zbudiva skupaj,sam to lih ne moreš napisat v prstane.user posted image user posted image
Nisem prepričana kaj bova midva napisala.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: poroka 2008
23.11.2007 14:34:26   
NATAŠI
barbara ko midva tud še nisva živela skupaj sva si vsako jutro napisala sms za dobro jutro in potem za lahko noč user posted image , zdaj pa itak vsako jutro se skupaj zbudiva in pančkat greva tudi skupaj in teh sms-jev ni več.. mislim, da bova našla kaj lepega da dodava k datumu in imenu user posted image

želim vam lep vikend...

in uživaj jutri na probi naša nevestica user posted image

- čakamo slikice oblek

- čakamo slikice prstančkov

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: poroka 2008
23.11.2007 16:32:35   
FLASK_A
Uživaj na probi nevesticauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Men je blo fuuul lušno!

Ja, uni čevlji so meni zelo dragi- 100eur ne mislim dat za njihuser posted image  

No, pa eno blondo imamo zdejuser posted image user posted image user posted image  Bravo! Jaz se bom pa na temnejšo rjavo pobarvala- prvič v življenju bom barvala laseuser posted image  Upam, da mi ne bo frizerka kej čudno naredia.... Kdaj grem, pa še nevem ampak barvala bi se pa ful!

Me smo se danes z jinjčki dobile in smo čvekale do onemglosti... Sem mal pred mojim domov prišla, pa si zdej kr sam kuhauser posted image user posted image

Aja, kavč... Ja nevem, sem sam prašala, če je dober za tolažbouser posted image user posted image  No, jaz bi pregrnila s kako bež barvo, pouštre bi dala v barvi kavča in isto pol tut pohištvo. Pa bi bilo čist dovolj pisano pomoje- no, samo moje mnenje... Da ni preveč šekast pol.

No, grem, se moram še kej mojemu zaročencu posvetituser posted image  Aja- tale trot pa čebelica... Sem se ful nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam slikice!
Uživajte, neveste- jaz se jutri dobim s fotogrrafom, ker prej nima cajta tako da- porocam!

PAPA!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: poroka 2008
23.11.2007 18:47:36   
bt08
Ojla!

No pa sem doma.Me je moj ati peu mal po trgovinah firbcat ko se je ta Qlandija odpra v Kranju,pa sem šla mal firbcat za darila,pa moške obleke....user posted image user posted image user posted image user posted image Sva sama z ožbejam,pa brez avta,pol nama je pa dolgčas,pa z našim dvema mal okol letamo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jutr grem,komej čakam res!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam upam da kej najdem pametnega.Aja kok se pa da ponavadi are,da vem s seboj vzet,tm 100 al pa ene 150 je dovolj a ne?user posted image

Za kavč pa pravjo da je carski ker je ful velik,mam rada ful veliko sedežno.user posted image user posted image

No vse se nekej stiskate z zaročenci,jaz pa sama,pa še ne vem kdaj pride.user posted image user posted image user posted image Jutr pa tud ko ma zbavo v  službi majo 20 letnico.Spet samauser posted image user posted image user posted image user posted image .

No jutri pa poročam kako je blo,držte pesti.

Lep vikend vam želim nevestice moje user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: poroka 2008
23.11.2007 21:36:12   
Bubamaraa
nevestice moje dober večerrrrrrr........

vglavnem sem malo praznovala rojstni dan... bilo je luštno.... in sem zdej tolk sesuta, da komi živim....

tko, da me čaka tuš pa pojstla....user posted image

barbara jutri ti želim veliko lepega pomerjanja...in prepusti se do konca in probaj čimveč oblek...... pa ne pozabi fotoaparat in, da nam pošlješ slikeeeeeeee.......

grem zdej pod tuš...


nočko moje nevestice...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: poroka 2008
24.11.2007 7:46:54   
bt08
Dobro jutroooo!

Sploh ne morem spat,mojedva sončka še pošteno smrčita v toplih postlah,jaz sem pa vstala.Ne gre in ne gre.user posted image user posted image user posted image Pa ful sla bo sem spala,Ožbej se je ob 22 zbudu in fertig,ne zspat,ob polnoči je bi kot da bi bila ura 17 ne pa polnoč.Ne vem kaj ga daje,una?user posted image Pol je seveda k nama šel ajat,ker je kr nekej jokal,pa nisem mogla spat kot bi jaz hotla ko se pikec raztegne na veliki postli,kot bi bil sam.user posted image Pa sem rekla dovolj mama,grem si lase prat,pol jih pa zbudim.

No se beremi in poročam,bodite z mano da kej najdem,sem kr mal živčna,kaj če ne najdem al pa podobno!user posted image user posted image user posted image

Lep ose mejte!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: poroka 2008
24.11.2007 8:38:25   
FLASK_A
Uf, salonov je mali miljon, tako da probaj vse, če se ne boš v nobeno zaljubila pa švrc drugam pogledatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam, da poročaš! Lepo se imej!

Drugače pa bo tale vikend izredno leteč, skos bom nekje- tako da vas bom samo prebrala, pišem pa v ponedeljek

Lepo se imejte nevesticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nikical -- 24.11.2007 8:53:07 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: poroka 2008
24.11.2007 13:20:07   
Bubamaraa
barbara lepo se mej!!!!!! in glej, da ne pozabiš na slikeeeeee......user posted image user posted image user posted image



jaz sem pa dons dobila prstane...tako so lepiii, da se jih ne moreva nagledat!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: poroka 2008
24.11.2007 13:26:56   
bt08
Evo meeeeeeeeee!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Super je blo res fantastično ne morem opisat,še sedaj se vsa tresem.Imam obleko,v njej se počutim kot ne vem kraljična res.Probala sem jih par bež,pa eno roza,pa nekej belih.Prvo dam gor,ups ta mi pa tud pod razno ni cool,drugo dam gor fletna,ampak bom še probala,trtjo dam gor vau ta bo moja,lepo postavo mi nardi,zoža trebuh,joške lepe....probam še par drugih,ne trteja je najboljša.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Belo bom mela pa sem rekla da bele ziher ne bom mela,in evo je že moja.Zvečer ko bom sama vam pošljem samo mail mi morte na zs dat pa dobite.

Res Andreja je bila tok cool,vse povedala takoj ko me je vidla,ta barva šampanj ti ne bo pasala,ker si svetla,in res,takoj jo nisme hotla poslušat pa mi je dokazala.Tok vredu punaa je ,vse želje vse kar sem si zamislila mi je dala.Morem samo pohvalt Grazio in mi ni nič žal da sem šla takoj tja.

Kupa sem si še vložke za moje joškice,pa dala mi je ker sem fejt punca lepo podvezico.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko bi ve vidle mojo mami,skoz ko sem sprobavala je jokala,skoz res tud slikat ni mogla,tok je srečna bal,jaz pa zraven,solze so kr tekle.
Punce dans sem tok vesela,srečna....user posted image user posted image user posted image

Pošljite mi maile na zs pa vam jaz slikice!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: poroka 2008
24.11.2007 13:57:11   
Bubamaraa
barbara supercaaaaa......user posted image user posted image user posted image user posted image

sem ful vesela zate...... ZS sm ti pa že poslala...tko, da slikiceeee prosimmmm.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: poroka 2008
24.11.2007 14:12:19   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako sem vesela zate!!!!! Komaj čakam slikice!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: poroka 2008
24.11.2007 16:24:54   
Bubamaraa
evo punce..naijini prstani;

user posted image

user posted image

user posted image


pa rečte, če nisem podedovala lepe prstane??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: poroka 2008
24.11.2007 19:12:00   
bt08
O Romana to so pa res lepi prstani,res so lepi,všeč so mi ker niso tako debeli oz široki!

Jaz sem vama pa tud poslala,mislim da pošilja.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: poroka 2008
25.11.2007 9:34:13   
Bubamaraa
barbara ful si lepo obleko dobilaaaa.....user posted image user posted image user posted image

kolk bomo me lepe nevesteeee......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: poroka 2008
25.11.2007 9:41:05   
FLASK_A
bravo barbarauser posted image user posted image user posted image user posted image  Vidiš, da se tudi zate našla lepa oblekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, res bomo lepeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: poroka 2008
25.11.2007 15:08:04   
bt08
Hvala punce,res sem vesela,da sem našla,čeprav nisem po jusu.user posted image

Včerej sem vabila delala,imela sem materiala samo za 18 vabil in so prav fletna ratala,Tko da bom šla še enkat v Antusa in da naredim do konca.user posted image user posted image user posted image user posted image

Dans sem dopoldan pospravla,sedaj se pa vsi trije mal valjamo po kavču pa počivamo.Kaj pa vi,a tud uživate?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?