|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:05:09   
fragola
Ma mi poveste skje ste tiste k pri vas pada sneg?


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:08:29   
Anja24
Iz Zasavja...no, vsaj js...gre pa tak moker sneg...ko bi vsaj čim prej nehal...kje si sonce????

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:14:20   
bt08
Anja ja bomo nekej našl,da bo sam dopoldan,ker to mi je muka popoldan,nič od neva,zj ob 12 začnem pa do 19.Kr nekej.user posted image user posted image user posted image user posted image

Fragola jaz sem iz Kranja,pa gre zdaj spet droben sneg,moker je pa kr pr norcih,ko kepo nardiš,če ti jo kdo vrže,kot bi skalo vrgu.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:14:40   
ellie
Iz hoč pri mb...ampak je malo prej nehalo snežit....zdaj pa dežujeuser posted image  pohorje pa je čist belo...

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:20:15   
baguSka
čeprav mene ful glava boli.... ..tale vreme vpliva ful name...


joj.. jst sm tud 10 minut nazaj skor padla.. sem se mogla prou na steno naslont, ker me je zacel zmanjkovat.. user posted image user posted image user posted image  to se mi ni se nikol v lajfu zgodil, cist bleda sem ratala, pa kr zavest sem zacela zgublat..

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:20:29   
Anja24
barbara, to je pa še večji user posted image ...js pa začnem ob dveh, pa če malo dlje spim tut nimam nč od dneva...

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:22:02   
Anja24
Baguska, da nisi user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:23:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

čeprav mene ful glava boli.... ..tale vreme vpliva ful name...


joj.. jst sm tud 10 minut nazaj skor padla.. sem se mogla prou na steno naslont, ker me je zacel zmanjkovat.. user posted image user posted image user posted image  to se mi ni se nikol v lajfu zgodil, cist bleda sem ratala, pa kr zavest sem zacela zgublat..


Mene tut kišta boliuser posted image Bedno vreme, prav res. Še dobro, da je Jaka kolker tolk priden in se sam igra, da lahko mal odmorimuser posted image

Baguska, a si na hiter vstala- to se men zgodi če prehitro vstanem in predno pride kri v glavo... Beda, ja.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:24:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Baguska, da nisi user posted image


Jaz sem tudi pomislilauser posted image Mogoče pa že pomaga moje držanje pestiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:25:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Baguska, da nisi user posted image


Det wud bi amirikl!!!user posted image user posted image user posted image  iz tvojih ust v bozja usesa!!!

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:27:33   
baguSka
Baguska, a si na hiter vstala- to se men zgodi če prehitro vstanem in predno pride kri v glavo... Beda, ja.


Ne nism. Stala sem. Ze neki casa.. in se pogovarjala z eno carinico.. Me je se ona vsa preplasena gledala kaj pocnem.. user posted image  In se full smesno mi je, ker mi je glih mal pred tem rekla, naj neham lenart skoz in naj raj otroke delam!!user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:28:23   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Baguska, da nisi user posted image


Jaz sem tudi pomislilauser posted image Mogoče pa že pomaga moje držanje pestiuser posted image user posted image user posted image



A tok hitr?? Od vceri na dons.. user posted image user posted image  Sam vceri nisva nc sexala ves.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:29:12   
FLASK_A
ma čist prou- pejt otroke delat! Tle vsi močno držimo pesti- še pes se ne muvne, sem mu naročila da naj tace skup tiščiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:31:00   
Bubamaraa
joj babe..sam sex vam gre po glav...user posted image

jaz pa do četrtka sama doma...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:33:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

ma čist prou- pejt otroke delat! Tle vsi močno držimo pesti- še pes se ne muvne, sem mu naročila da naj tace skup tiščiuser posted image user posted image user posted image


hehe... user posted image  hvala hvala...

ves, moj pes tud nc ne muvne, ko sexava.. na zacetku je firbcu pa hodu zravn, ker mu ni blo jasno kaj pocneva.. zdej pa uzaljeno lezi na svojem leziscu in naju ignorira.. user posted image user posted image user posted image  ker kao midva tud njega!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:33:56   
Anja24
Pol pa držimo pesti...da bo čim prej user posted image  Mogoč pa je kej...tut če včeraj nista user posted image user posted image  pa od predvčerajšnjimuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:34:06   
FLASK_A
Bubamaraa, prav boga si... Hujšat moraš, delat moraš, sexa ni na vidiku, glava boli... Kaj naj rečem... Usedi se v kot pa čakaj na četrtek- snežit bo nehal, pritisk bo boljši pa še sex se obetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:34:53   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

joj babe..sam sex vam gre po glav...user posted image

jaz pa do četrtka sama doma...user posted image


Itak. Sex je zdravilo za zivljenje!user posted image  Pravi carobni napoj.. :))))

Jaz pa sem od cetrtka do nedelje sama doma... user posted image  Nimas kej, sej si lohk same mal pomagamo.. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:35:49   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Bubamaraa, prav boga si... Hujšat moraš, delat moraš, sexa ni na vidiku, glava boli... Kaj naj rečem... Usedi se v kot pa čakaj na četrtek- snežit bo nehal, pritisk bo boljši pa še sex se obetauser posted image user posted image user posted image


Sej pravim, da je sex zdravilo za VSE!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:38:34   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Bubamaraa, prav boga si... Hujšat moraš, delat moraš, sexa ni na vidiku, glava boli... Kaj naj rečem... Usedi se v kot pa čakaj na četrtek- snežit bo nehal, pritisk bo boljši pa še sex se obetauser posted image user posted image user posted image


tolk sem jezna na mojo shzjševalno, da sem vsa penasta...

se morm prov izkihat,.....hujšam že več kot dva tedna in tehtnica mi kaže še kar -1kg...user posted image user posted image user posted image ....sam zdej že iz principa ne bom nehala dokler ne dosežem svoje....pa res se tako maram....user posted image user posted image user posted image


ja sexattttttttttttttt hočemmmmmmmmmm.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:38:43   
Anja24
ves, moj pes tud nc ne muvne, ko sexava.. na zacetku je firbcu pa hodu zravn, ker mu ni blo jasno kaj pocneva.. zdej pa uzaljeno lezi na svojem leziscu in naju ignorira.. user posted image user posted image user posted image  ker kao midva tud njega!





Pol so pa vsi user posted image isti, ha ha

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:39:43   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
hehe... user posted image  hvala hvala...

ves, moj pes tud nc ne muvne, ko sexava.. na zacetku je firbcu pa hodu zravn, ker mu ni blo jasno kaj pocneva.. zdej pa uzaljeno lezi na svojem leziscu in naju ignorira.. user posted image user posted image user posted image  ker kao midva tud njega!user posted image


O šit, men gre to toooolk na živceeee. Sej če sva v postli je OK, sam če sva pa kje drugje- kavč ipd. pride pa prec zravenuser posted image Eh, sej je kjut mali pesek.

Joj, zadnjič se je skor zadavil, ko je sredi svoje večerje moj mene nekej začel žgačkat, jaz sem se začela smejat- pes pa z briketi na pol grla prlaufa, se mu zatakne, pa začne kašlat pa kihatuser posted image user posted image user posted image Me je hotu branit revež maliuser posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:41:15   
FLASK_A
Bubamaraa, dej baterije ven flikni pa jih zamenjaj- vidiš, da tehtnica ne kaže prouuser posted image  user posted image

Pa mogoče jih še kje zamenjaj, ker četrtek je še daaaleeeeečuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:41:20   
baguSka
Hehe.. face ste!user posted image  Tole z drzanjem pesti pa kr pustite. ;) Jih je blo ze prevec k so drzal, pa so jih na koncu ze tok pesti bolele, da je brezveze.. user posted image

Sej lepo, da mi zelite vse naj naj, ampak raje vidim, da mi nic ne omenjate tega. Ker sem se ze nekak sprijaznila. In si raje mislim, da itak nic ne bo in nic ne upam prevec, pa bom potem tolk bl presenecena, ce slucajno kej rata.user posted image

Drugace pa hvala vsem.user posted image  Nekako upam, da bo mogoce to leto najino... Ampak raje ne bom razmisljala o tem in bom potem tok bl presenecena, ko bo.. user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:43:14   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Kwa so face tile nasi kuzoni... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?