|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.3.2008 16:27:13   
lyra*
FLASK_A   jaz tudi umiram za teke omareuser posted image user posted image user posted image ampak zaenkrat še ni prostora za kaj nakegauser posted image  pa daj pridi z nama v benetke malouser posted image prkolco pa lahko zaven uzameš-me ne moti!ali pa ga malo bodočemu možeku pustiuser posted image user posted image

baguska  a si dobla zs?

ellie  a kuhna je zelene barve?? mi je sploh ušeč,če pa je zelena pa je je še 100× boljuser posted image
pa te marjetice pr postelji so tut meni hudeuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: poroka 2008
3.3.2008 17:10:37   
ellie
Me veseli, da vam je všečuser posted image  sej midva bi tud imela hiško...ampak zaenkrat se je treba zadovoljit pač s tem...boljše kot ničuser posted image  bi jaz tud imela takšne vgradne omare (posebej sobico) če bi bil prostor...zdaj pa imava kar tiste ikeine. Tiste lučke v spalnici pa so res dobro prišle ja...pa v bistvu samo par evrov stanejo.

lyra* jap kuhinja je zelena...sem se dolgo odločalauser posted image

Bubamaraa vidim, da ste res uživali...tvoja pupika je že prava damauser posted image


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: poroka 2008
3.3.2008 17:12:29   
FLASK_A
Lyra, na splošno so mi te stvari všeč... Tut notranje ureditve.. Ali pa tole... Res mi je lepo... Prav minimal. Si prav želim čimmanj sten v stanovanju... Samo tiste nujne, ostalo bi imela čisto open user posted image Ufh, kje je še to.... To pa pomoje ne bo nikoli.. da bi si sama hišo naredila... Čeprav bi kar vriskala od veseljauser posted image user posted image user posted image Sej prenove tudi obožujem, tako da v nobenem primeru ne bom prikrajšanauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: poroka 2008
3.3.2008 17:25:06   
maya2
fragola: tnx... imata res luštno... a že živita tu ali to pride po poroki?user posted image

Midva ful iščeva kako parcelo, pa ni nič pametnega al pa sva izbirčna, al pa ne iščeva na pravih mestihuser posted image user posted image ..... potem bova pa tako montažno postavla, ker moj dela v enem slovenskih podjetij kjer delajo montažne hiše, pa že od prej nama je bila ta varianta precej boljša kot 'tradicionalna' gradnja.... Samo vseeno pa ne nameravava pretiravat z velikostjouser posted image

nič grem delat za službouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: poroka 2008
3.3.2008 18:45:19   
fragola
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

fragola: tnx... imata res luštno... a že živita tu ali to pride po poroki?user posted image

Midva ful iščeva kako parcelo, pa ni nič pametnega al pa sva izbirčna, al pa ne iščeva na pravih mestihuser posted image user posted image ..... potem bova pa tako montažno postavla, ker moj dela v enem slovenskih podjetij kjer delajo montažne hiše, pa že od prej nama je bila ta varianta precej boljša kot 'tradicionalna' gradnja.... Samo vseeno pa ne nameravava pretiravat z velikostjouser posted image

nič grem delat za službouser posted image



ne ne tle živivia že leto in pol oz. junija bo dve leti! Midva preanvljava to hišo, vendar nemisliva bit tle skozi, tudi midva iščeva parcelo vndar je ne najdeva in tudi midva bova delal mintažno tako atrijsko, tako da kadar bova mela parcelo se bom priporočalauser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: poroka 2008
3.3.2008 19:31:55   
baguSka
baguska a si dobla zs?


ja ne vem katerga..!? na zadnjega sem ti odgovorila.. user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: poroka 2008
3.3.2008 19:35:06   
baguSka
kadar bova mela parcelo se bom priporočala


user posted image user posted image user posted image  jaz pa, ko bova ta staro hiso podrla..

ellie res je zakon flet - super sta si spedenala!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: poroka 2008
3.3.2008 20:45:33   
bt08
Bubamara jaz bi tud rada vidla kok ste užival.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: poroka 2008
3.3.2008 21:42:59   
fragola
bubamara lepi ste! Katera je tvoja punca in kolk je pa stara? Ti si pa tista k ma ravne lase je tko?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: poroka 2008
4.3.2008 7:20:12   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

bubamara lepi ste! Katera je tvoja punca in kolk je pa stara? Ti si pa tista k ma ravne lase je tko?


moja punca je temnolaska....in ja jaz sem tista s trakom v laseh...ona ta škravžana je pa moja poročna priča in moja naj. prijateljica....user posted image user posted image user posted image

drgač pa dobro jutroo....čeprav mene ful glava boli....user posted image ..tale vreme vpliva ful name...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: poroka 2008
4.3.2008 7:29:56   
NATAŠI
dobro jutro

vabila bo nama natiskal en ki ima tiskarno, sama bom pa potem krasila user posted image  ... samo še do župnika moram da lahko začnem  user posted image  user posted image

a bo kaj snega? no zdaj pa res ni čas za njega

a katera pozna trgovino levček v btc-ju

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: poroka 2008
4.3.2008 8:47:07   
bt08
Dobro jutro bejbe!

Sneeeeeeeeg mamo!Sej mi je ok če je sneg,sam zj,ko bi mogl še zvončke pa mačice nabirat.Ožbej je čist navdušen nad današnjim vremenom.user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz pa tko no,ne preveč.

Bubamaraa lepe slikice,ampak Danja je pa čist od očija,nem oreš falit.Vrjamem da ste uživali.Mi smo pa rekl da drug teden ko damo od Ožbeja rojstni dan skoz (žurko ),gremo na Vogel se sankat,pa bomo mal slikal,pa se še mi pokažemo.
V soboto grem v Grazio z mojim po eno rožico,da vidim točen kake nianse oranžne bo da kupiva še zanj srajco in kravato.


Nataši hiter krasit da se mal naužijemo lepote vabil,in da lahko mal brskamo in gledamo.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: poroka 2008
4.3.2008 8:50:16   
FLASK_A
mi imamo pa dežuser posted image

povsod sneži, sam tu neuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: poroka 2008
4.3.2008 8:53:14   
bt08
Flaška tukej pada koker lahko,grozen,da marca pada sneg.

Sam vam pa povem da je 3 leta nazaj ko se je Ožbej rodil 6.3. padu sneg ful a ne,tm ene 20 cm ga je blo,po enem tednu ko sva šla domov pa nič več sledu od snega,je bilo tako toplo da smo šli kmalu ven.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: poroka 2008
4.3.2008 9:09:46   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

mi imamo pa dežuser posted image

povsod sneži, sam tu neuser posted image



pri nas pa piha burja in pada dežuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: poroka 2008
4.3.2008 9:41:33   
Anja24
Jutro...

kak smotan vremeuser posted image user posted image   ste pa kar pridne s čvekanjem, sem komaj sledila...naju je pa včeraj klical muzikant, da ne morejo špilat na poroki, ker gre pevka takrat na službeno potovanjeuser posted image  sva pa k sreči že dobila nove user posted image user posted image user posted image

Jaz bi tut pogledala slikce...user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: poroka 2008
4.3.2008 9:42:58   
Bubamaraa
sovražm sneg...sovražim dež...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: poroka 2008
4.3.2008 9:50:00   
NATAŠI
anja dobr se vama je izšlo user posted image

vreme- ma ja ... kr neki... bom kar tih rajš user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:01:45   
Anja24
Ja, res sreča...dobr, da sta pripravljena igrat, ker sva jim prej rekla, da sva se odločila za druge...upam, da ne bo še pri njima kej vmes prišlo...pa še cenej sta...manj res ne bi mogla dat za muskouser posted image user posted image

Zdej morava pa še fotografa najdit..ga še nimava...jaooooo

čez 14 dni pa po prstana user posted image user posted image user posted image  Vidva jih tut enkrat zdaj dobita, a ne Nataši???

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:05:17   
Bubamaraa
Anja in kdo bo to vama igral, če ni skrivnost?? pa kolk € hočta met???

drgač pa jaz hočem domovvvvvvvvvvvvvvvvvuser posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:11:15   
Anja24
Duo Stradar. Sicer sta sam dva, sam bo on tut v zdravilišču na harmoniko igral, ona počaka pred gostilno. Sta ža parkrat v gostilni igrala, pa je bla ta prava žurka...igrata vse, ni da ni...in to za 350€user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:12:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Duo Stradar. Sicer sta sam dva, sam bo on tut v zdravilišču na harmoniko igral, ona počaka pred gostilno. Sta ža parkrat v gostilni igrala, pa je bla ta prava žurka...igrata vse, ni da ni...in to za 350€user posted image user posted image user posted image


superr....pa res ful ugodnoooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:40:58   
Anja24
user posted image user posted image user posted image  bunde ven, sneg pada user posted image  svaštaaa

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: poroka 2008
4.3.2008 10:54:56   
bt08
Anja je pa res poceni,ni drago!Dober da obstajajo še taki.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubamaraa jaz sploh ne bi šla delat,bi kr doma ostala,kje je še 19 ko domov pridem.user posted image user posted image user posted image

Ja pri nas ga je že ful snega,skoz bolj pada,namesto da bi ga blo skoz manj.user posted image Pa še do jutri dopoldan je napovedan,skoz da bo padal.Jutr k bom vstala bo pa treba kidat,kr nekej.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: poroka 2008
4.3.2008 11:04:02   
Anja24
Oooooo, še ena k mora popoldan v službo. Pomisl še na mene, da nisi edina...sem še js reva...user posted image Men se tut ne da, prav muka mi je popoldan delat...Barbara, ti boš vsaj ob sedmih doma, js delam pa do enajstih user posted image user posted image user posted image    sej se bo enkrat kaj drugega našlo...in bomo delale samo dopoldan user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?