|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:57:20   
NATAŠI
fragola dobr je da ostali vse to lepo razumejo in sprejemajo. super je da bo tako kot je všeč vama in konec koncev imaš od prijateljev včasih veliko več kot od sorodnikov

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:13:27   
bt08
Flaška kako je fletkan v vodi Jaka.Mi smo se tud šli kopat ko je bil star tam okol 5 mesecev v Čatež,je noro užival,zdaj pa da ne govorim,ga domov ne spravmo.

Fragola lepo imata spedenano,jedilnica je super.Jaz bi tud mela jedilnico,sam mam pre malo prostora.Bom enkat poslikala kako imamo sedaj,pa kako bo pol,če ne bo do spremenb prišlo in se nam nasmehne sreča in gremo gradit našo hiško.

bubamara jaz bi tud gledala slikice.

Pri nas bi tako nekako zgledalo:

10.30 zbiranje svatov pri meni
11.00 pride Tomaž po mene
12.00cerkvena poroka
13.30 šranga pred cerkvijo
14.30 slikanje v preddvoru
16.00 civilna poroka
18.00-18.30 ohcet

Upam da bo ratalo,nimam pa pojma.


No v en vrtec smo oddal,zdaj pa še v našem kraju 17.3.Povsod je takla gužva da je joj.Sem rekla najbolj da ga v Lj vpišem.Pa taki kriteriji da dol padeš,mi ni jasno kako je lahko tak kriterij,pa da majo otroci nezaposlenih staršev prednost pred zaposlenimi.Najbolj da dam odpoved.
17.3 mava pa še zobarja,sistematski pregled,smo dobl pošto,to bo spet jok,me je kr strah.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:15:48   
bt08
Fragola lep oda bosta mela tako poroko kot si jo vidva želita,in da ne gledata na druge.user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz tud ne,eni sorodniki od Tomaža so ful čudni,povabla sva jih,ampak so takoj rekl da ne pridejo ker nimajo keša.Rekla sva jim da ne rabjo nič,amapk ne ne bodo pa konec.Silila pa ne bova nikogar!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:23:50   
NATAŠI
barbara a pri vas je pa šranga po cerkveni? Zanimivo a ne koliko različni8h običajev imamo pa sploh nismo iz tako različnih koncev user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:25:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

barbara.a. sem ti poslala geslo na zs! Poročaj!


se meni pliiiiis!?user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:27:26   
baguSka
elli: jaz tud čakam na pošto iz občine, je še kar ni... pa je zdaj že več kot 14 dni ko sva vložila


a tok casa se caka al kaj!? no, pr nama je zdej sele en teden.. pa me je ze skrbel.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:28:41   
ellie
fragola lepo imatauser posted image  men je ona dekoracija še posebej všečuser posted image
Poroka pa glavno, da bo takšna kot si jo želita...ne glede na to, koga bosta povabila...pa če so sorodniki prisotni ali pa ne.

Jaz še tudi razmišljam o enem delu sorodnikov...če jih povabit al ne. No...še imam malo časa za razmislek...


barbara.a. no upam, da dobite vrtecuser posted image  se strinjam s tem, da bi zaposleni starši morali imet prednost...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:30:37   
baguSka
Bubamaraa, ful ste lušni Mali dve sta pa pravi pozerki


Jst bi tuuuud... Pliiiis.. user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:37:25   
NATAŠI
ellie midva  bova pa prav izbrala katere sorodnike bova povabila in katere ne. tiste s katerimi se razumemo oz. ki mi kaj pomenijo

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: poroka 2008
3.3.2008 11:51:34   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

barbara.a. sem ti poslala geslo na zs! Poročaj!


se meni pliiiiis!?user posted image


tudi tebi sme poslala!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: poroka 2008
3.3.2008 12:13:30   
baguSka
Fragola ciiist hudo sta tole spedenala.. user posted image  Men je fuuull vsec! In cist vem kako je tole s teto iz Amerike.. ker midva sva tud dobila avgusta stanovanje, v katerem ni nihce zivel ze 20 let, pa sva ga mal pedenala, ampak glede na najine zmogljivosti seveda in glede na mejo, da stanovanje se ni pisan na naju.. :)) Ampak bom tud jaz enkrat dala slikce v album, da vam pokazem kaj sva nardila.. ;) Mi je pa fuuuull vsec tkole minimalisticno, pa vseeno prijetno toplo.. domace.. :)) In tko nekak sva tud midva poskusala nardit.. :)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: poroka 2008
3.3.2008 12:33:04   
bt08
Nataši s šrango je tkole pri nas,v moji vasi,kjer sem prej živela ni te navade.Bodo pa od njega iz njegove vasi šrangali,zato pa pred cerkvijo,drugače je na ulici v vasi pred hišo.

Flaška sem prej pozabla napisat lepi naprsniki,jaz jih pa ne bom mela,sem se kr odločila.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: poroka 2008
3.3.2008 12:47:43   
NATAŠI
No bom tudi jaz naše gnezdece poslikala (ko pospravim user posted image  user posted image ) ... obljubim user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: poroka 2008
3.3.2008 12:50:05   
NATAŠI
no da vam povem (sem kar pozabilauser posted image ) . V soboto sva šla mal pogledat obleke za mojega ženina, tko firbcat in potem sva šla v city park  v Art in kupila kuverte ter papir user posted image  user posted image  user posted image . Kuverte so v barvi smetne, potem papir za  vabila pa oranžno-rumen. Zdaj bom šla pa v btc v levčka (menda je tam tud full materiala) da nakupim sončnice in potem ... no še prej tiskanje... in potem ustvarjanje user posted image  user posted image  

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: poroka 2008
3.3.2008 13:06:13   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Fragola ciiist hudo sta tole spedenala.. user posted image  Men je fuuull vsec! In cist vem kako je tole s teto iz Amerike.. ker midva sva tud dobila avgusta stanovanje, v katerem ni nihce zivel ze 20 let, pa sva ga mal pedenala, ampak glede na najine zmogljivosti seveda in glede na mejo, da stanovanje se ni pisan na naju.. :)) Ampak bom tud jaz enkrat dala slikce v album, da vam pokazem kaj sva nardila.. ;) Mi je pa fuuuull vsec tkole minimalisticno, pa vseeno prijetno toplo.. domace.. :)) In tko nekak sva tud midva poskusala nardit.. :)


ja jaz se držim pregovora manj je več, ker meni ni všeč da je stanovanje načičkano! Manjkaja še kaki detajli, na hodniku morava naročit predsobo, pa še kopalnico in stranišče je treba preuredit, pa vnej zdaj preurejava, vam povem hiša je žakelj brez dna, midva mava še vrt. Zdaj ko bo cvetelo bom poslikala in vam bom pokazala še okolico!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: poroka 2008
3.3.2008 13:23:12   
ellie
NATAŠI jaz bom tudi morala še fajn premislit glede sorodnikov...mal mi je shit, ker v bistvu gre za mojega brata...sta se pred uh leti s fotrom skregala in potem je tudi z mano prekinil stike. Sej če se kje srečamo se pogovarjamo...ampak nekih drugih stikov pa nimamo. Se mi pa zdi noro, da ga ne bi bilo na moji poroki zaradi nekih x zadev, s kaeterimi jaz nimam veze. Po drugi strani pa sem mu tudi zamerila, da je z mano prekinil stike... Mah ne vem...bomo videli kaj še bo iz tega. Vprašanje če bo sploh želel prit...

bubamaraa jaz bi tudi prosila geslo na zs, da vidim, če ste res tako fejst uživaliuser posted image


Evo...sem tudi jaz odklenila moj album, če želi katera pogledat...zvečer ga zaklenem nazaj. So pa to slike iz čistih začetkov, ko sva še urejela najim domek...

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: poroka 2008
3.3.2008 13:26:20   
NATAŠI
ellie tako je... jaz bi ga povabila je vseeno tvoj brat in mogoče je ravno pravi čas za odkrit pogovor... če pa se ti zdi da to ni to in ti ne pomeni ravno nevem koliko da je zraven ga pa ne povabi. Kako pa si lahko pogledam album?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: poroka 2008
3.3.2008 13:28:05   
fragola
ellie zelo lepo stanovanje mate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image pomojem okusu je!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: poroka 2008
3.3.2008 13:33:44   
NATAŠI
sem vidla, ellie..... super je user posted image  user posted image  user posted image  full lepo, same "moje" barve.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: poroka 2008
3.3.2008 14:09:30   
bt08
user posted image user posted image Ellie zelo lep ostanovanje,kuhnja je take barve kot jo imam jaz v mislih za mojo,edino če me kej ne piči in si zaželim rdečo.Mal mamo še časa.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: poroka 2008
3.3.2008 14:30:36   
FLASK_A
jaz sem pa mahnjena na tak stil... Uf, umiraaaammmmm user posted image user posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: poroka 2008
3.3.2008 15:18:05   
maya2
OJ!

Jaz bi tud gledala slikiceuser posted image ... kje pa imate to?
Nama je včeraj končno ratal napisat vabilauser posted image user posted image user posted image sem poslala kolegici ki je slavistka, da mi lektorirauser posted image , nočem napak v vabiluuser posted image

zdaj se morava pa dogovorit še za tiskuser posted image

lp

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: poroka 2008
3.3.2008 15:28:07   
bt08
Maya klikni na ellie spodaj ma ikonco za album in boš našla njene albumčke notrti pa stanovanje.Ima lepo stanovanje.

Midva sva tiskala in vse ostalo sama.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: poroka 2008
3.3.2008 15:41:02   
FLASK_A
uaaaau, Ellie! Zelo lepo stanovanje! One lučke v spalnici so mi všeč, marjetkeuser posted image Komaj čakam, da bova midva šla živet v vanjino hiško in bova preurediila vse tako, da bo po najinem okusuuser posted image user posted image user posted image Samo to pa bo še daaaleeeeečuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: poroka 2008
3.3.2008 15:53:24   
bt08
Flaška sam da so cilji,midva jih imava tudi,čeprav so tud še daaaalllleeeeeeččččč!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?