|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:15:04   
Anja24
Moja pa naslednji mesec praznuje 10. rojstni dan. Pa tut nič ne sliši (kar ji ne paše) in skos bi se crkljalauser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:15:07   
FLASK_A
user posted image

zdej bom pa nehala...user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:16:03   
baguSka
Velik opozornosti rabi in on mora bit glavni. Tak razvajenc, skos ga morš crkljat....


No tak je moj. user posted image user posted image user posted image  No, moj je zlo prilagodljiv hehe.. Fuuull bi se igral skoz, ce vidi da se ukvarjas z njim, ce ga pa ignoriras, pa ignorira tud on tebe.. user posted image  Vesel je ce gre lahko ven, zelo rad pa tud spi - zjutri vedno tazadnji ustane.. user posted image  Pa nismo jutranji - sploh ne. Midva ob vikendih vcasih tud sele ob 12ih vstaneva.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:16:26   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz sem mojga peljala odstranit mehko nebo, zato da sem mu olajsala dihanje.. ker drugace je pa obup. Ze teh par dni zdele k je blo mal bl toplo, je dihu k zmesan.. user posted image


ojej.. revež... Ko mopsi, oni so tudi ful revežiuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:18:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Velik opozornosti rabi in on mora bit glavni. Tak razvajenc, skos ga morš crkljat....


No tak je moj. user posted image user posted image user posted image  No, moj je zlo prilagodljiv hehe.. Fuuull bi se igral skoz, ce vidi da se ukvarjas z njim, ce ga pa ignoriras, pa ignorira tud on tebe.. user posted image  Vesel je ce gre lahko ven, zelo rad pa tud spi - zjutri vedno tazadnji ustane.. user posted image  Pa nismo jutranji - sploh ne. Midva ob vikendih vcasih tud sele ob 12ih vstaneva.. user posted image


user posted image user posted image user posted image Moj tudi tako- scat gre ponavad komej okol 12huser posted image Ko pa vidi dež zunaj, pa kar zažlajfa, u rikverc pa nazaj na kavčuser posted image Tut scat ne rab it- da se ne bi slučajno kej zmoču na dežjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:19:09   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Moja pa naslednji mesec praznuje 10. rojstni dan. Pa tut nič ne sliši (kar ji ne paše) in skos bi se crkljalauser posted image


ja cartljivi so ti pesekiii....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:20:10   
FLASK_A
in še meni naaaajlepši pes na celem svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image :
http://www.irskiseter.si/

Je pa zahteven, ful veliko časa moraš biti zunaj z njim, dosti mora laufat... Pa ne paševa skupuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:22:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

Moja pa naslednji mesec praznuje 10. rojstni dan. Pa tut nič ne sliši (kar ji ne paše) in skos bi se crkljalauser posted image


Uau.. lepa leta.user posted image  Mi smo tud lani dal kuziko uspavat.. je bla ze 16 let stara in je bla full bogica.. user posted image

Ampak vasa ima se dosti casa!!user posted image user posted image

Mene je zdej kr strah kaj bo.. moj ma namrec le cca 10 let zivljenske dobe. Pa ze zdej ma 3 leta.. user posted image user posted image  Tok mi gre hitr cas..... ker moj najvecji soncek na svetu. Tok, da kr boli.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:26:58   
FLASK_A
Ooo, kako imamo vse rade naše dogije user posted image Naš ima tudi tri leta zdaj... Živel naj bi pa ok. 14... Tako dauser posted image user posted image user posted image Bomo še veliko skup!

Saj dalmatinci tudi, ne? Se boste še dolg cartaliuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:27:07   
baguSka
Moj tudi tako- scat gre ponavad komej okol 12h Ko pa vidi dež zunaj, pa kar zažlajfa, u rikverc pa nazaj na kavč Tut scat ne rab it- da se ne bi slučajno kej zmoču na dežju


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hehehe... ocitno je veliko takih, ki ne marajo kapljic... moj zbezi ze ko si roke perem in ko potem otresam z rokami pac spricam naokol in ze pred tem tooook zbezi na drug konec stanovanja, da se kr crta za njim nardi.. user posted image

dons mi je blo full smesno k lulat je se su.. potem pa zviiiz nazaj pod strehco.. in ko sem mu prekinla pot in mu rekla da mora se kakat, se je full uzaljeno obrnu.. naredu dva koraka in pogledu nazaj proti men, kao ce res mora hahaha.. in ko je vidu da ga gledam, je spet naredu dva koraka in pogledu, ce ga gledam.. user posted image user posted image  in tko ene 3x, ko pa je vidu, da hoce noce, mora kakat, da prej ne bova sla notr, je hitr zlaufu pod en grm, se pokaku in prlaufu nazaj k zmesan.. k da mu gori pod nogami.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:30:15   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako se delauser posted image Res so smešniuser posted image

Kam jih boste dale pri poroki? Jaz še nevem, s sabo ga ful ne bi rada vzela, ker ga bodo napitali z vsem možnimuser posted image user posted image user posted image

Baguska, sej vajin bo šel najbrž kar zraven, ne? Sej tako bi ga tudi jaz s sabo vzela... Sam tu pri nama bo pa polno ljudi in bo kuža ful bogi.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:30:54   
Anja24
To je hudo, ja...moja je zaenkrat še čist ok...Skos bi bla zuni pa laufala...upam, da bo še par let tako...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:37:55   
Bubamaraa
drgač mamo pa enega mešančka trenutno...ga je nam en tip pripeljal v žaklju in reku, da ga lahk mamo, ker mamo bajto....user posted image

pa tolk je prijazen in prijeten kužek, da ga imamo ful radi....bom prilimala slikico gor...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:38:11   
Anja24
Kam jih boste dale pri poroki? Jaz še nevem, s sabo ga ful ne bi rada vzela, ker ga bodo napitali z vsem možnim





Moja bo kar doma...ima tut prjatla, tko da ni sama...in sicer mačka. Ko ni nobenga doma onadva skos skupaj spita...in se tiščita...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:42:51   
Anja24
bubamaraa, to je pa full lepo...user posted image   da ste ga vzeli...pa ZS maš...

Zdej grem pa počas v službo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:50:01   
baguSka
Kam jih boste dale pri poroki? Jaz še nevem, s sabo ga ful ne bi rada vzela, ker ga bodo napitali z vsem možnim

Baguska, sej vajin bo šel najbrž kar zraven, ne? Sej tako bi ga tudi jaz s sabo vzela... Sam tu pri nama bo pa polno ljudi in bo kuža ful bogi.


Ne. Zal ne bo zravn. Sem tuhtala o tej moznosti, ampak verjetno nebi bil glih na miru tam... Kot prvo. Kot drugo greva pa ze isti dan v toplice, pa ga ne moreva sabo vzet.
Mi mamo tole itak full urejeno.user posted image  Ga ze tkole med sihtom vozim v varstvo - VSAK DAN, da revcek ni sam doma.user posted image  K moji mami - dopoldne, popoldne pa ga ma moj brat. user posted image  Se full grebejo vsi kdo ga mel.. user posted image  

Tko da bo tud na porocni dan pri njih v varstvu in potem na dopustu... kot vsako leto do zdej. Pa mu je cist lustno, pa mojim tud, meni pa tud.. user posted image  Prvic se spomnem kok je bla kriza, da sem sla brez njega za cel teden... sem kr jokala. :(( Zdej sem se pa ze navadla, da mu ni nc hudga brez mene.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:57:51   
baguSka
mene je pa sodelavc fuull prizadel zdele... jokam k dez... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

me poklice k njegovi mizi in mi pokaze en posnetek kako ameriski vojaki drzijo enga mickenga kuzija v roki in potem ga eden zabrise cca 50 metrov po zraku in full cvili... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in vsi se smejejo ko ga gledajo kako leti... in kar je najhujse v kljucno z mojimi sodelovci... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:58:07   
NATAŠI
Uvav kakšne čvekice ste user posted image  user posted image  

... jaz pa sranje v službi rešujem user posted image

Anja, jap midva pa dobiva drugo soboto prstančke user posted image  user posted image . muzko imata pa noro poceni user posted image  user posted image user posted image  , super

baguška kaj se pa teb dogaja da nisi mogoče user posted image  user posted image ... oh berem naprej in vidim da ste tudi druge na to pomislile user posted image  user posted image

uf kaj vam po glavi hodi user posted image  user posted image

no mi imamo tud kužija- Labradorec, star 3 leta

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: poroka 2008
4.3.2008 12:58:55   
NATAŠI
baguška user posted image  , pusti jih če so tako brez srca

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:03:18   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mene je pa sodelavc fuull prizadel zdele... jokam k dez... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

me poklice k njegovi mizi in mi pokaze en posnetek kako ameriski vojaki drzijo enga mickenga kuzija v roki in potem ga eden zabrise cca 50 metrov po zraku in full cvili... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in vsi se smejejo ko ga gledajo kako leti... in kar je najhujse v kljucno z mojimi sodelovci... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem videla naslovni text na 24ur.com, pa nisem šla gledatuser posted image user posted image user posted image Bi bila kot ti zdaj pomojeuser posted image user posted image
Grozno. Res so pravi BEDAKIuser posted image user posted image user posted image user posted image Desci smotani! Porkaš, kako so res lahko tako smotani, da se grejo smejat takim rečemuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:04:03   
baguSka
Wau tuki smo pa res same ljubiteljice psov... :))

No, mene je zdej sodelavc malenkost potolazu. Ko je vidu da sem zacela jokat kot otrok in se nisem mogla ustavt, je zacel raziskovat kaj se dogaja. In je ugotovil, da so v Washingtonu ze zaceli z raziskavo proti temu vojaku. In ne vem kolk ljudi se je ze oglasilo, da bo vojna proti njemu. Baje so zaslisali vse, ki so bli prisotni pri temu dogodku in so vsi rekli, da niso vedli da ga bo vrgu in da ne odobravajo tega. Smejali so se pa vseen.user posted image  Skratka, kuzek naj bi baje prezivel in naj mu nebi blo nic. Ampak prsezem, ce bi tega vojaka v roke dobila jaz, ga nebi vrgla samo 50m da bi letel po luftu, ampak bi ga z aviona dol porinla!!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:10:25   
FLASK_A
Sam men so pa te vojaki ful bogi... Pomoje so jim že tako možgane spral, da sploh ne vejo več kaj je prav, kaj ne... Kaj jim je všeč, kaj ji boli, kaj je toplo, hladno... Mislim, da bi se vse te stvari mogle takoj ustavt, vse čete odpoklicat, psihično uničene vojake na zdravljenje....

To je najhuje, ker se zaradi takih notranjih pritiskov človek začne znašat na druge, nemočne... Živali, otroke, ženske, moške...

Sploh ne vem, kaj bi bila primerna kazen za tega vojaka in ostale prisotne takozvane frajerjeuser posted image Pomoje kakšna nežna ženska z veliko ljubezni, ki bi ga skos stiskala in mu pokazala ljubezen in srce... grem stavit, da bi jokal ko dežuser posted image user posted image user posted image
Po drugi strani bi ga pa za user posted image obesla... Sej nevemuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:15:36   
fragola
Vidim, da se pogovarjate o psih, tudi midva ga mava in sicer zlatega prinašalca, bom dala pole gor sliko da ga boste vidle je tko lep, vendar je nagajivček!!! Ima zelo rad moje rože jaz vsadim rožo on jo pa pojeuser posted image , je bil kregan že neštetokrat, potem da neki časa mir pole se spet spomne da bi lahko malo jedu rože! Če veste kaj bi lahko naredil, da jih ne bi več jedu, kar na dan z besedo!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:16:33   
fragola
Aja, midva bova dala tudi 350€ za muziko in sicer sta dva fant in punca full obvladata in tudi animirata!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: poroka 2008
4.3.2008 13:22:21   
fragola

user posted image Že k mamo  grdo vreme, vam pošiljam malo morja, da se boste spomnle da bo kmalu poletjeuser posted image

< Sporočilo je popravil fragola -- 4.3.2008 13:31:40 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?