|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
2.3.2008 13:31:57   
trinity22
hojla

sem vidla, da ste pogledale oblekco, hvala za komentarjeuser posted image  meni je tudi ta najboljša, bolj ko se gledam bolj se  mi zdi, da je res ok, hvala za pohvale, kar se pa ziče mojega dragega jih pa ma res komi rosnih 25 je mal mlajši od mene, pa kljub temu že zelo, zelo zrel, najboljši jeuser posted image user posted image

Flask_a saj se bo uredilo, boš vidla, zvečer si bosta že dobra, se je pa treba včasih mal skregat pa ventile odpret je pa pol tolk slajše

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: poroka 2008
2.3.2008 13:38:46   
trinity22
no, da še to povem obleko sem probala v poročnem kotičku, prej sem dala povpraševanje kar prek neta - ker mi je na njihovi spletni strani najbolj padla v oči in potem so me poklicali in sem se dogovorila za probo, potem sem jih nekaj probala in ta je bila favoritka, tak da sem jo kar rezervirala in dala zanjo 100€ akontacije, bom pa imela še eno probo dveh oblekc, ki jih še trenutno nimajo v salonu pa me pokličejo ko bodo prispele in takrat se bom čisto dokončno potem odločila katera bo moja poročna obleka ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se pa lahko potem ta akontacija prenese na drugo obleko, če se slučajno premislim.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: poroka 2008
2.3.2008 16:39:31   
bankc
Ojla mene pa neki matra. Ali se boste vi s svati pred proko dobili pri njemu oz. pri vas? Ali boste imeli šranko?
In kdaj se dobiti s svati, če imaš poroko šele popoldne?

Upam, da me katera zastopi, kaj me zanima- sem že čist zmedena user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: poroka 2008
2.3.2008 17:14:29   
baguSka
Bankc, jaz sem bla ze na veliko porokah in ti lahko povem, da se obicajno vsi dobijo ze pred poroko, kjer je neka pogostitev (piskoti, kanapejcki, vincek, aperitivi...). Potem grejo zeninovi svati do neveste, kjer zenin prevzame nevesto (pri njej so tudi ze zbrani njeni svati) in potem grejo vsi skupi na poroko.

Upam da si me razumela!?

Grem pa maja na eno poroko, kjer ne bo tako. Se bomo pa vsi zbrali pred cerkvijo, kjer bomo vkljucno z zeninom pocakali nevesto, se bosta porocila, potem pa gremo v Piran se na civilno poroko. Ko pridemo ven bo sampanjec, potem pa gremo v Ankaran na ohcet. :))

Tko da naredi cisto tako kot tebi pase oz vama!! Meni recimo je blo na zadnji poroki celo najboljse, ker sem zamudila tisto pogostitev pred poroko in sem prisla direktno na grad, kjer sta se porocila. Pa je cas hitreje minil. Je pa fino po drugi strani pridt ze prej, da gledas kako zenin pride po nevesto in te zadeve.. Meni je blo vedno lepo, ko sem gledala neveste, kako so prisle skozi vrata in so hodile po stopnicah proti zeninu.. To je tisti trenutek, ko je nevesta tok lepa, da ti vzame sapo in ti gre na jok.. :)))

Vsekakor je odlocitev vajina in samo vajina. Ne glede na to kaj svatje recejo, ker verjetno glih nimajo cisto vsi enakega mnenja glede tega.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: poroka 2008
2.3.2008 17:15:01   
baguSka
Flaska, upam da ste se ze pobotali.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: poroka 2008
2.3.2008 19:00:52   
Jaguarka
Pozdravljene nevestice!

Evo mene. Ja, dobila sem službo... sicer ni sanjska, ampak mi po dobrem letu iskanja zelo prav pride in sem res ful vesela. Se čist drugače počutim sedaj, ko sem dobila službo user posted image

Vidim, da ste aktivne pri pisanju in vidim, da ste imele srečanje. Katere ste vse bile???

Naši nevesti nosečki čestitam user posted image user posted image user posted image   verjamem pa, da ti potem nosečnost postavi vse na glavo. Jaz ko sem šla probat obleko in si jo rezervirala, sem mojemu extra rekla, da naj pazi kaj dela, ker če do česa pride, lahko pozabim na to obleko user posted image user posted image user posted image

sicer pa jutri imam sestanek z družicami. Se bomo malo glede njihovih oblek pomenile... ostalo je vse njihova izbira... aja... samo nevesta se na koncu mora strinjati z izbranim user posted image user posted image user posted image sicer pa imajo prosto pot glede izbire user posted image sem malo zlobna ne user posted image

ja, pa ta teden greva vabila naročit. Vabila bodo iz Poročnega kotička, ampak še izbirava med dvema vzorcema. Ko bo prilika jih definitivno dodam v album.

V soboto pa če bova oba prosta greva v Avstrijo prostane naročit user posted image

To je na kratko vse...

Flask_a, ti pa se ne sekiraj preveč. Jaz sem včeraj iz službe priletela ko vihar domov in se kregala za brezveze (na koncu je bil moj za tisto kriv kar sploh veze nima z njim user posted image )
Jutri je nov dan in jutri bo že boljše ... sicer pa user posted image za tebe, da veš, da smo tudi me forumske nevestice s tabo...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: poroka 2008
2.3.2008 20:21:37   
bt08
Čer!

Dans sploh ni blo časa nič tukej gor klepetat,brskat.Skoz se je nekej dogajal.Pa obiski,so mi skor vso potico pojedli,jabolčno sem dans pekla.Najmi.

Flaška sej bo boljš,upam da ste že vsi trije objeti na kavču pred TV-jem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šibam mal pred Tv,pa vse 4 od sebe!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: poroka 2008
3.3.2008 7:15:48   
Bubamaraa
dobro jutrooo..

predno začnem delati, da vam zaželim en lep in sončen dan...tiste, ki ste v službi naj vam čimhitreje mine, ostale ga pa izkoristite in se zaužijte svežega zraku....

mi smo včeri bili na izletu na Zasavski Sv. gori....in če kero zanima naša foto zgodba naj mi da mail na ZS...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: poroka 2008
3.3.2008 7:55:54   
FLASK_A
Hvala punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja, včasih se je očitno res potrebno mal spičit, da potem lažje dihaš. Nič, z malčkom sva potem obrnila avto in šla po najinega atija, potem smo šli pa na morje vozičkat. Smo se potem kar lepo imeli, pa svežega zraka smo se nadihali. Bomo videli, če bo to kaj vplivalo na boljše razpoloženje ta teden...

Trinity, lepa oblekicauser posted image

Nasploh se naš album lepo polni in same lepe stvari so noteruser posted image Res lepo za videtuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: poroka 2008
3.3.2008 8:22:51   
bt08
No lepo Flaška da ste se lepo imeli.Mi smo doma pospravlali,pa čakali ene obiske ki so se najavili,pol so se pa nekej doma skregal,tako da so ob 18 ko sončka ni blo javli da jih ne bo.Sem bla jezna kot user posted image ,ker bi pol nekam šli vrjetno.

Jaz pa letam okol,ker vpisujemo Ožbeja v vrtec,pa so vsi vrtci tako zasedeni da je joj.V dva ga bom vpisala pol bomo pa vidl kaj bo,upam da ga bo dobil.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: poroka 2008
3.3.2008 8:29:33   
fragola
Dobro jutro nevestice, na primorskem smo se zbudili v prelepo jutro, no zdaj sem že za pisalno mizo in veselo delamuser posted image !
No moj bodoči možek včeraj ni prelomil obljube in me je res peljal malo na italijansko obalo in je blo res, čeprav je bila taka gužva, smo se vsi martinčkali, ker je blo zelo lepo vreme, potem pa okrog petih je pršla taka megla v minutki in nas je vse zalovila domov, no midva sva šla z prjatli na pico in smo se imeli prav fino!


FLASK_A sem vesela zate, da je zdaj vse ok!


Včeraj zvečer sem naredila album najinega doma, če katero zanima geslo ji ga
povem!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: poroka 2008
3.3.2008 8:54:32   
fragola
barbara.a. sem ti poslala geslo na zs! Poročaj!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:03:44   
NATAŠI
dobro jutro

evo mene user posted image

Evo mi smo se dobile in je bilo fino... le moj mali mi je mal nagajal. Kaj čem ko ima pa toliko energije in se mu mora skos dogajat user posted image .

iyra : sta se prav odločila glede datuma poroke in seveda  ostani še na naših čvekih user posted image

maya: všeč so mi tvoja vabila in konfetki user posted image  zelo lepo

baguška: kar prstanček si dobila- super user posted image  user posted image . na reakcijo vajinih domačih pa user posted image  .. res super, ti je še toliko lažje potem in se ne obremenjuješ da kdo nebi bil zadovoljen. res lepo od njegove mami da ti je dala prstanček user posted image

trinity: lepa oblekca user posted image . si pa faca, sta šla s tvojim kar skupaj user posted image

bankc: upam da je s tvojim pikcem vse ok ... saj kave bodo pa še user posted image

bubamara: user posted image  user posted image  kar naslednji mesec bo poroka user posted image  ... uf ampak je res že kar kmal user posted image . pa saj si že pripravljena, a ne user posted image

flaška: noo upam, da sta zgladila zadeve in je vse ok user posted image

elli: jaz tud čakam na pošto iz občine, je še kar ni... pa je zdaj že več kot 14 dni ko sva vložila user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:12:21   
NATAŠI
bankc midva bova imela šrango. .. pri nas doma seveda, enkrat od enajstih do 12.h verjetno. svatje- ma bo prišel tisti ki bo želel. nimamo ravno običaja da pridejo vsi na dom.

jaguarka čestitke za službo user posted image , začetek je in to je pomembno potem pa naprej user posted image

barbara držim pesti za vrtec user posted image

flaška no super da sta se poštimala user posted image  user posted image  ... saj pride vse sorte, takšno je pač skupno življenje, a ne user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:15:16   
fragola
Alora zdaj ko vam pošiljam geslo, zdaj bi pa rada še komentarjeuser posted image !
kaj se vam zdi, zdaj moram poslikat še ostale dele hiše in bom tudi tisto dala pole
gor !

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:21:36   
fragola
Midva bova imela šranko kot rečete ve, kar pri naju domo, ker itak mava svojo hišo bo potekalo vse pri naju doma, potekalo bo pa nekako takole.
- Svatje bojo pršli okrog 13:30
- jaz pridem s kočijo okrog 14:00, ker se bom oblekla pri starših
- 14:10 razni skeči
- 14:30 do 16:15 pojedina
- 16:20 odhod na grad Štanjel
-17:00 poroka
- potem bo sledilo čestitanje, nazdrav s šampanjcem
- slikanje
- ob 19:00 večerja
nekeko tako bo moglo potekat, kako bo bomo vidli pa tisti dan user posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:22:47   
FLASK_A
fragola, lepouser posted image user posted image user posted image A to imata prav novo hiško al sta svoje stanovanje preuredila? Jedilnica mi je user posted image

Punce, jaz sem dala že tut naprsne šopke na ogleduser posted image Upam, da se kaj vidiuser posted image

Baguska, upam da z Lyro kaj lepega najdeta v Benetkahuser posted image Jaz bi šla takoj zraven, ampak s tole mojo prikolico imam kar nekaj dela na poti... Pa kdaj drugič, ne?

Bubamaraa, ful ste lušniuser posted image user posted image user posted image user posted image Mali dve sta pa pravi pozerkiuser posted image

Mi smo se pa v soboto kopali... Je blo res fajn, mali je užival sto na uro, spal pa ko ubit potemuser posted image
če se kateri lušta gledat: http://jakalamovsek.moj-album.com/

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:25:33   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

fragola, lepouser posted image user posted image user posted image A to imata prav novo hiško al sta svoje stanovanje preuredila? Jedilnica mi je user posted image



ne to je hiška, vendar ni nova je stara, vendar jo preurejava, do zdaj sva preuredila kuhinjo, hodnik, spalnice, dnevno, zdaj pa je treba še kopalnico pa hodnik in fasada naju čaka in še teta iz amerike da prinese en kup evrčkovuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: poroka 2008
3.3.2008 9:54:35   
bankc
Flaska Jaka je pravi frajer. Pa kak že stoji.user posted image Moj je samo en teden mlaj od vašega pa še niti ne kobaca kaj šele da bi takole stal. Si mi pa dala idejo, da bomo tudi mi takole šli malo se kopati. Ker obožuje vodo.
Pa naprsni so full lepi user posted image .


Punce jaz pa nočem imeti takih naprsnih ampak neki čist drugačnega (pride rožica iz lesenih barvanih krogcev). Pa tega še nisem nikjer vidla. Idejo sem pa dobila na neki poroki. No bom še vidla. Upam da mi bo ratal ta teden iti v Ljubljano mal za material gledat.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:09:49   
NATAŠI
fragola zanimiv običaj user posted image  user posted image  .. a ne bo cerkvene poroke

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:14:05   
NATAŠI
flaška super šopki user posted image  user posted image  user posted image  kolk so dobri, res so mi všeč user posted image . jakov album si pa ogledam user posted image

buba- jaz pa nisem še nič dobila user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:19:10   
NATAŠI
sem si pogledala Jako, fleten ... joj kako rastejo a ne .... čisti očka user posted image . Je pa super da se ne boji vode user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:30:34   
ellie
FLASK_A sem pogledala album...ful ste luškani vsi skupajuser posted image


NATAŠI ja jaz tud že komaj čakam poštouser posted image  upam, da pride ta teden...če ne bom v petek kar poklicala pa jih malo zagnjavilauser posted image  sej kaj se pa grejo...da eno stvar odločijo rabijo toliko časa al kajuser posted image


fragola še meni geslo na zs prosimuser posted image  obljubim, da bom pokomentiralauser posted image  pri vama pa bo res nekaj malo drugačnega ta poroka...kuluser posted image

Jaguarka user posted image  za službo...je res fajn občutek neuser posted image


bankc midva ne bova imela šrange. Mislim, da se tudi s svati ne bomo dobili pri nama...ampak kar tam. Jaz se bom mogoče šla oblečt domov, tam kjer sem prej stanovala...bomo še videli, kak se bom odločila do takrat. Prej bi prišli samo priči...pa najini starši...to je pa to.


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:32:41   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola zanimiv običaj user posted image  user posted image  .. a ne bo cerkvene poroke


ne cerkvene ne bo, ker moj je taki ateist da je joj!

V bistvu pri nas je tudi običaj da se zbere na vsek svojem domu, vendar živiva že tri leta skupi in v lastni hiši že dve leti bo junija in sva se odločila tako, da se zberemo kar pri naju doma, se nama zdi najbolj pametneje!

Alora kar se tiče najine hiške je tako je stara in jo prenavljava bom poslikala še sobo (najino), in zunaj da boste malo vidli! Vendar misliva gradit in to prodat, ker jaz bi rada imel atris hišo ta najina hiša pa je preveč visoka za moje okuse, še na podstrešju lahko narediš stanovanje k je zelo veliko podstrešje90m2!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: poroka 2008
3.3.2008 10:36:17   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ellie



fragola še meni geslo na zs prosimuser posted image  obljubim, da bom pokomentiralauser posted image  pri vama pa bo res nekaj malo drugačnega ta poroka...kuluser posted image




geslo sem ti poslala, res bo drugačana poroka, ker bojo prisotni tudi samo prijatelji brez žlahte , to pa zaradi tega ker moj "nima" staršev! To pa pomeni, da na žalost sta oba alkoholika in njega je vzgajala nona-babica! Hvala bogu za nono, ker ga je vzgojila v dobrega fanta, k na žalost njegova mama ni naredila ničuser posted image
Moji starši bojo prisotni, vendar ostalega sorodstva ne bo, ker pač je reku če ne povabi njegovih staršev ne more ostalega sorodstva. In vam povem, da so vsi razumeli, ker poznajo situacijo!!

< Sporočilo je popravil fragola -- 3.3.2008 10:48:19 >

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?