|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.3.2008 13:37:59   
maya2
http://www.poroka-bo.si/revije/478

tole sem našla če katero zanima....

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: poroka 2008
1.3.2008 17:13:46   
FLASK_A
sponke za naprsnike dobiš tudi v Promaku. Pa fuuul lepo si naredila! Simpl, a zelo lepouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: poroka 2008
1.3.2008 18:31:08   
fragola
ojla nevestice user posted image user posted image user posted image  k ste se imele lepo!
Drgič pridem pa tudi jaz!user posted image

maya2 zelo lepe naprsne šopke, pa vabila in konfeti so mi zelo cortkaniuser posted image user posted image user posted image . Mi je všeč, ker je preprosto elegantno, skratko po mojem okusu!!!

Jaz moram začet delat vabila, saj smo če marca jaz pa se poročim junujauser posted image . nimam prav veliko časa več, ker bo treba jih še nest svatom, ma drui teden se res lotim delat!!!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: poroka 2008
1.3.2008 19:05:15   
baguSka
Hej hoj! Fuuull mi je zal ker nisem mogla pridt, ampak me je zadnji trenutek poklicala mami, da ji pridem neki pomagat, pol sva sle pa se prstancke skupi gledat... In sem ga nasla zase!!!user posted image  Samo da ga nismo mel v tej poslovalnici, ampak v eni drugi, pa sva sla dons ga z mojim pogledat in je bil tud on cist navdusen... user posted image  In sva ga kr kupila!! :))) Samo ga dobim sele v cetrtek, ker mi ga morajo za eno stevilko pomanjsat.. Res je fuuuuuull lep! Iz belga zlata pa s kamencki je posut. Ga bom dala v album, ko ga dobim.. :))) Zdej pa morava samo se enga za mojga najdt, ampak on ni tok zbircen, tko da bo pomoje full lazje.. user posted image  Sicer pa on itak prav, da ga bo verjetno kr na verizci nosu, ker ga mot ce ga neki tisci na roki.. :))) Men je itak vseen..

Dons sva pa sla pa k njegovim na kosilo, da sva jih sploh seznanila z najino poroko.. user posted image  In so bli tooook navduseni, da so skor s stola padli.. user posted image  Pa fuuuuull sem ponosna na njih in na svoje, da so tako lepo sprejel najino odlocitev, ki se btw tud njim zdi full sponska hehe.. user posted image user posted image  In se cist nic ne pritozujejo, ker oni niso povabljeni... :))))) Sej mal so ze prej vedel, da mava tako zeljo, ampak nisem bla prej se cist ziher kako bojo v resnici sprejel to, ko jim bova sporocila novico. Pa so se odlicno izkazal!!user posted image user posted image  In potem po kosilu, ko je sel moski del v dnevno, sva z njegovo mami ostale same in mi prinese prstan.. z belga zlata z diamantki... :)))) In mi pravi, da si full zeli da ga vzamem in da ji bo v cast, ce ga bom sprejela.. baje da ga je dobila, ko je rodila mojga partnerja... user posted image  Pa ji je premajhen in ga je dala meni... user posted image

Aja pa se to: sva sla dons z mojim po prstan in ga se enkrat probam in mi moj potrdi, da je res fuuull lep in da ga bova vzela in hocem dat denar iz zepa, da ga bom placala in me prehiti in ga on placa... user posted image  Niti najmnanj nisem pricakovala tega... res je blo fulll lepo.. :)))

Drugic ko se dobite cvekice, pa upam da bom prisla. :))

Lp.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: poroka 2008
1.3.2008 19:36:33   
lyra*
 baguska ful lepo da ti je dala prstan! lahko si srečna da so dobro sprejeli glede vajine poroke ker eni bi znali komplicirat!user posted image user posted image user posted image

ja jaz tudi nisem mogla prit! sm bila že v avtu in me je klicala najboljša prijateljica ker sta se z fantom nekaj ful skregala in je rabila malo družbeuser posted image

drugač meni je še vedno ful hudo ker nebo moje poroke...ampak usoda je pač tako hotela in se bomo sprijaznili z temuser posted image  drugače pa upam da me naslednič sprejmete na kofeuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: poroka 2008
1.3.2008 19:46:01   
baguSka
drugač meni je še vedno ful hudo ker nebo moje poroke...ampak usoda je pač tako hotela in se bomo sprijaznili z tem


no, sej prav tako.. ce je taka tvoja zelja, potem je to najbl pomembno.. jaz bi se sigurno odlocla, da bi se porocila s pikico v trebuscku.. :) ampak, ce je tvoja odlocitev taksna, potem je tako prav!user posted image  bo pa potem tolk boljse.. :)

no, ce te bodo sprejele in upam da mene tud, pa komi cakam da se spoznamo.. user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: poroka 2008
1.3.2008 19:47:08   
baguSka
aja lyra*!? potem tud za oblekco verjetno ne bos sla nic v IT gledat a ne??user posted image

ker mene se vedno fuuuuull zanima kje nabavit tisto mojo zeleno...user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: poroka 2008
1.3.2008 19:48:45   
baguSka
lahko si srečna da so dobro sprejeli glede vajine poroke ker eni bi znali komplicirat


sej sem.. fuuuull srecna sem!! :))) in sem jim to tud povedala, da sem ponosna na njih.. user posted image  in da jih se bl spostujem, ker upostevajo in spostujejo najino zeljo..

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: poroka 2008
1.3.2008 20:34:50   
lyra*
baguska  jaz grem vseeno v italijo! če ne druga pogledat obleko pa se nekaj zmenit pa malo v šoping! greš z mano?da vidiš oblekco pa si probaš če ti je pa maš čas!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: poroka 2008
1.3.2008 20:38:28   
Bubamaraa
maya2 ful luštno si vse poštimala...user posted image user posted image user posted image user posted image


baguska ful fajn, da se je vse tako lepo odvilo.....user posted image user posted image user posted image

lyra* ja sej odločitev je itak vajina....sam jaz bi se poročila..pi probala pa se ful prej....drgač pa uživaj v nosečnosti...in naj ti ti meseci čim hitreje minejooo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: poroka 2008
1.3.2008 20:39:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

baguska  jaz grem vseeno v italijo! če ne druga pogledat obleko pa se nekaj zmenit pa malo v šoping! greš z mano?da vidiš oblekco pa si probaš če ti je pa maš čas!user posted image


itak da bi sla s tabo!!! kdaj pa??? kje pa je to v italiji?? Milano??user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: poroka 2008
1.3.2008 21:11:11   
trinity22
ojla nevestice .... komi, komi sem se prebila skozi vse kar ste napisale ( celih 10 strani) pa sem ugotovila, da sem ogromno zamudila, srečanje naprimer, vem da ste uživale in tako je tudi parvuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz  pa sem danes pomerjala oblekice in sem neki slikc dala tudi v album, tako da lahko pogledate in pokomentirateuser posted image

ellie kar se tiče slik v mojem albumu, sem jih pobrala nekje na netu, tako da ti žal ne morem pomagat, pač sem dala not nekja kar mi je bilo všeč ...user posted image

Lyra iskrene čestitke za user posted image , bo pa poroka drugo leto še lepša, ko boste trijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem vidla, da ste ful pridne, da so priprave v polnem teku, tudi albumi se lepo polnijo in imate same lepe stvari noter. Tudi midva sva naročila že ves material za vabila in sedežni red oz. menije in sedaj upam, da me čimprej pokličejo, da jih narediva, potem pa dam kako slikco v album ...

Bodite čim lepše, se kaj oglasim ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: poroka 2008
1.3.2008 21:43:18   
lyra*
lahko greva v benetke en ful velik nakupovalni center ali pa v veronouser posted image user posted image user posted image kakor želišuser posted image  a v petek imaš čas?

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: poroka 2008
2.3.2008 7:37:33   
moci
lyra, čestitkeuser posted image in lepo nosečnost.



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: poroka 2008
2.3.2008 7:39:26   
moci
jaz sem šla včeraj gledat prstane v citypark in so veliko cenejši od tistih od zlatarne celje. pa še po željah delajo. 

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: poroka 2008
2.3.2008 8:53:17   
bankc
Ojla neveste. Upam, da pri naslednji kavici, da bom tudi jaz zraven. Nisem mogla pridti, ker sva imela z mojim pikcem pregled pri zdravniku, ker nekaj ni prav. user posted image

Sva pa včeraj že začela deliti vabila. In smo ga včerej zvečer z najboljšimi prijatli mal pili pri nama. Komi čakam, da se vseh vabil znebim. Pa na občini sva bila, da sva dokončno vse zrihtala za civilno. Sedaj pa po Veliki noči sam še za cerkveno zapisnik pa bouser posted image . Zdele enkrat (ko bo moj imel čas) bova šla pa v Avstrijo po obleko zanj in za čevlje za oba. Komaj čakam.

Tinity22 full lepa obleka user posted image .Ali je že rezervirana? Tvo dragi pa zgleda še full mlad.
Maya2 full lepa vabila in naprsni šopki user posted image . Jaz pa še vedno nisem šla po material za naprsne.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: poroka 2008
2.3.2008 10:07:54   
Bubamaraa
trinity ful lepa oblekicaaaa.....user posted image user posted image user posted image

v kateri izposojevalnici si pa bila??????  čeprav je tudi una druga lepa..tko zelo ekstra...user posted image

evo punce pa je nedelja in bo kmalu spet ponedeljek...

a vete, da se naslednji mesec jaz že poročimmmmmm....user posted image ..pišuka gre hiter cajt....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: poroka 2008
2.3.2008 10:17:32   
fragola
baguska user posted image user posted image user posted image za prstane, in pohvala staršem k so tko lepo sprejeli vajino odločitev, da bosta sama na poroki!user posted image user posted image user posted image

bubamara kako čas hiti naslednji mesej je že tvoj mesecuser posted image user posted image user posted image

lyra se strinjam z bubamaro jaz se bi tudi prej poročila, pač bi vse preložila na maj, juni! To je pa samo moje skromno mnenje!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: poroka 2008
2.3.2008 10:20:22   
fragola
trinity lepo ti stoji ta tvoja oblekca, lepa nevesta boš, user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: poroka 2008
2.3.2008 10:58:54   
FLASK_A
midva sva se pa tako grdo skregalauser posted image Sem ga od hiše poslala, zdej grem pa še jaz. Klinc gleda, sam pospravljam cele dneve! Zdej grem pa mal na lepš s svojim sinkom. Tako lepo je zunaj. No, bova pač samauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: poroka 2008
2.3.2008 11:16:15   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

midva sva se pa tako grdo skregalauser posted image Sem ga od hiše poslala, zdej grem pa še jaz. Klinc gleda, sam pospravljam cele dneve! Zdej grem pa mal na lepš s svojim sinkom. Tako lepo je zunaj. No, bova pač samauser posted image user posted image user posted image  



joj moja Flaškaaaa.....user posted image user posted image user posted image user posted image

verjemi, a se bo vse uredilo...pri meni je bilo isto prejšnji teden...in sem bila tud čist z živcami na konc....sam sej boš videla, da bo vse uredi....user posted image user posted image user posted image user posted image

veš zgleda, da je to čist neki značilno, da se pred poroko kregamo, ker smo itak vsi ful pod pritiskom in ko vsi si želimo, da bo ta dan maksimalno lep in popolen...pol smo pa me tko občutljive in razdražene in vse vzamemo za hudo...sej veš deci pa kot deci je pa tud vsaka malenkost dost, da se zmulajo in v jok pa na drevo...user posted image

sej bo....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: poroka 2008
2.3.2008 11:39:11   
ellie
 
FLASK_A oh boga...sej bo boljše. Očitno pri vseh pridejo takšni trenutki...zdaj se pa bosta pač vsak zase nadihala svežega zraka, pa bo boljše...boš videla.


Jaz bom pa zdaj 10 dni sama...je moj šel službeno v nemčijo. Upam, da dobim pošto iz občine, da so nama odobrili poroko izven uradnih prostorov...da lahko končno natisnem vabila. Pa da jih razdeliva, ko pride user posted image  nazaj.
 
trinity22 lepo ti paše oblekcauser posted image  men se zdi, da si kar pravo izbralauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: poroka 2008
2.3.2008 12:01:33   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

midva sva se pa tako grdo skregalauser posted image Sem ga od hiše poslala, zdej grem pa še jaz. Klinc gleda, sam pospravljam cele dneve! Zdej grem pa mal na lepš s svojim sinkom. Tako lepo je zunaj. No, bova pač samauser posted image user posted image user posted image  


mi je hudo zate, pridejo trenutki ko se je treba malo skregat, pa po toči zmeraj posije sonce, boš vidla ko prideta domou bo vse v redu!!!user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem malo jezna na mojega že ob devetih je šel kolesarit z prjatlom in ga ni še domou, se prav bojim ko bo pršu bo potem reku da je tko truden da ne gremo nikamor! Samo to naj si samo sanja, ker mi je obljubil, da gremo pogledat do morja! Upam, da bo držal obljubo!user posted image  Vam sporočim jutri če jo je držal!

< Sporočilo je popravil fragola -- 2.3.2008 12:05:04 >

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: poroka 2008
2.3.2008 12:53:32   
lyra*
FLASK_A    ne sekiraj se ker so tudi takšni dnevi! zdaj ko sta oba veni,se lepo nadihajta zvežega zraka potem pa bo že vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image

trinity22  tapravo oblekco si izbralauser posted image user posted image prava princeska siuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: poroka 2008
2.3.2008 12:54:21   
lyra*
fragola  če nebo hotu it ga kr spomni na obljubo mu daj kakšnega lupčka pa bo takoj za to da grestauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?