|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.6.2008 22:43:23   
Rubin.
Trnuljčica to sem še te hotela vprašat. Si zadovoljna z dreami košaro? Ima mali dovolj placa?


Sej vem da nisi vprašala mene pa ti bom vseeno odgovorila user posted image . Mi smo jo uporabljali 3 mesece potem pa ni hotela biti več not. Sicer pa je malo ozka.

Lepo ime Lili.
O Balonchy je tudi noseča, super user posted image .

lyra najprej čestitke za dve princeski user posted image  user posted image , glede zibke pa je mi nismo imeli, prav iz tega razloga, ker je ne moreš uprabljati dolgo. Se mi zdi, ko se začne otrok enkrat dvigovat, da ni varna. Sicer pa ti bo lahko katera, ki jo je imela več povedala. Mi smo nabavili kar kinderpet, je pa potem nekje pri 6 začela rotirati po njem, tako da sem ga celega obložila user posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 7:35:04   
kekec in mojca
Dobro jutro!

Moja srčka še spančkata (kak sta luštna!), pa sem prišla malo na klepet.

Frutka, BB bo ta teden v vrtcu, razen v sredo. Ati se mora učit, pa še naslednji ponedeljek  gre zadnjič v vrtec v to skupino. Čez počitnice bo doma. user posted image user posted image user posted image Vsi se veselimo, da bomo spet skupaj, sproščeni (ati malo manj, ker se bo še kar naprej učil za izpite, samo bo imel več časa, kot ga ima zdaj!), pa na morje bomo tudi vmes skočili, samo še ne vem, kam in kdaj. Kdaj pa ti misliš rodit? Boš malo pohitela in rodila nekje od 5. - 10. julija, da te bom lahko prišla v SG gnjavit in ti delat družbo, ko bo Lili nonstop spala? user posted image user posted image user posted image

Trnuljčica, kako dolgo mislite bit na morju?

Lyra, čaki ko bosta tvoji dve rožici začeli govorit... kak bo takrat luštno! user posted image user posted image user posted image Si predstavljaš najstništvo? Dvojni vložki, dvojne šminke, dvojna ličila, dve zaljubljeni najstnici... user posted image user posted image user posted image user posted image Ne, ne bo vam dolg čas!!!

Glede posteljice pa ti svetujem kar potovalni. Sta čisto ok, otroci noter dobro spijo, pa če boš šla kam na pot, ju lahko zraven vzameš. Pod pogojem, da imaš OGROMEN avto!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 8:25:21   
trnuljčica
Moj user posted image še spi , od včeraj...user posted image

KM 14 dni.

Frutka  velika mu je zaenkrat dovolj, le da raste kot konoplja in bomo videli (2mes 58,5 cm in 5015 g-torej v 2 mes 10,5 cm in 2155g ). Sicer pa dvomim da bo v njej 6 mesecev, ker je en hudo radoveden fantič. On bi bil na rami, da lahko gleda okoli. user posted image Če je notri in je buden se pa moraš non stop meniti z njim in mu pri tem peti, se spakovati, ...user posted image Pa še to zaleže za največ 15 min. Nato pa buuu. Tudi spuščena streha nato ne pomaga. Je kot papiga na rami...user posted image user posted image user posted image Gremo te dni po kengurujčka.

Willma drži se
Lyra jaz sem vedno hotela imeti dvojčici...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 8:34:42   
trnuljčica
Frutka a če vpiševa user posted image v vrtec šele aprila 2009, za september 2009 se dobi, ali je problem? Bi ga morala vpisati prej za sept 2009? 

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 9:04:56   
frutka_
Trnuljčica vpisi potekajo aprila. Ti boš naslednje leto  aprila vpisala svojega fantka za sept.2009. Vmesni čas boš najbrž morala nekako premostiti z varstvom. Edino, če boš imela srečo in boš dobila sredi leta fraj. Ne, ne rabiš ga prej vpisat. Če bo gneča ti bodo itak povedali. To bomo reševali naslednje leto.
Vrtnica to pa je čudno, da ne bi dobila prostora, če pa ste že imeli enega pri nas v vrtcuuser posted image . No, če si doma potem najbrž ni panike. Kaj ti niso podaljšali pogodbe?
Rubin&trnuljčica torej je košara za mirnejše osebke user posted image .

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:08:55   
arabela*
Jutro babike.
Vsem en user posted image .
Danes ja spet tako vroče,da je za znoretSi sploh ven ne upam,v ta beton.
Ve katera,kako je kaj z willmo? Je baje rodila,ne?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:33:07   
trnuljčica
Frutka saj midva imava varstvo, samo sva mnenja, da je dobro, da bi šel v vrtec, zaradi vrstnikov najpozneje pri 2 letih. Vendar bo naš 2 leti aprila 2010. Takrat pa verjetno ne more noter, a ne, temveč šele sept 2010? Zato razmišljava o sept 2009. No, če ne bomo dobili, bo moral kasneje v vrtec. Fajn bi pa blo, da ne bi imeli trmastih težav... Saj veš...user posted image Pa za njega bi bilo vseeno to boljše . Varstvo bi mu pustilo delati čisto vseuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: frutka


Rubin&trnuljčica torej je košara za mirnejše osebke user posted image .



Jaz sem mislila bolj v smislu, da je primerna za manj zvedave oz radovedne. Kaj češ učke enih user posted image pač rade doživljajo svet okoli sebe že zelo zgodaj.user posted image user posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:33:37   
trnuljčica
Wilma, rodila? Kdaj?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:34:11   
kekec in mojca
Willma je rodila ob 23.20 punčko, ki je težka 3910 g in velika 51 cm. Iskrene čestitke še tukaj.

Jo je pa porod presenetil in je rodila doma.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:37:45   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Willma je rodila ob 23.20 punčko, ki je težka 3910 g in velika 51 cm. Iskrene čestitke še tukaj.

Jo je pa porod presenetil in je rodila doma.



user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke Willma za pupiko. Je Lili?user posted image

Se mi je pa skoraj zaletelo (ravno sem pila...user posted image ), ko sem prebrala zadnji stavek. Bravo za pogumno mamo in očka.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:45:00   
kekec in mojca
Punčki je ime Lilia, ampak klicali jo bodo Lili.

Še eno Liliko čakamo... user posted image user posted image user posted image bo naš Tine dobil nevestico... user posted image user posted image user posted image

Blacky!!! Seznam je treba obnovit!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 10:51:57   
arabela*
Willma,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 12:25:58   
Janey
bravooo willmaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak sem mislima na njouser posted image a kar doma? me je kar streslo, samo da je vse dobro. bo že povedala kako je bilo. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 13:15:49   
Rubin.
Čestitke Wilma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trnuljčica glede vrtca pa je takole: jaz sem nameravala vpisati malo miss januarja letos v vrtec in ni bil problem, ker je bilo prosto, če pa prostega mesta ni pa te dajo na čakalno listo in čim se mesto sprazni, te pokličejo in otroka lahko vpišeš.  Tako, da lahko otroka vpišeš kadarkoli, ampak le če je prosto mesto. Glavni vpisi pa so aprila za september. Ravnateljica Tezenškega vrtca je na roditeljskem sestanku povedala, da so v Mariboru vsi otroci, ki so bili vpisani, dobili mesto, so pa odprli, mislim da je rekla 4 nove oddelke v Mariboru.

Vročeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malo za ohladitev:

user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 13:24:54   
*bubi*
Glavni vpisi pa so aprila za september. Ravnateljica Tezenškega vrtca je na roditeljskem sestanku povedala, da so v Mariboru vsi otroci, ki so bili vpisani, dobili mesto, so pa odprli, mislim da je rekla 4 nove oddelke v Mariboru.


Samo vrtec Studenci bo imel septembra 4 oddelke na novo. Tako da čisto možno, da je skupaj v MB novih oddelkov veliko več. Ja, leta 2005 je bilo ogromno user posted image , ti grejo letos v vrtec, če še niso, zato so letos ogromne potrebe. Pa vsaka generacija je še večja user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 13:25:51   
*bubi*
Willma, čestitke user posted image  user posted image user posted image user posted image


a kar doma user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 13:26:03   
kekec in mojca
Ravnateljica Tezenškega vrtca je na roditeljskem sestanku povedala, da so v Mariboru vsi otroci, ki so bili vpisani, dobili mesto, so pa odprli, mislim da je rekla 4 nove oddelke v Mariboru.


To pa ne bo držalo. Mi nismo dobili mesta v našem vrtcu. Pa tudi enih par poznam, ki imajo podoben problem. Mogoče je mislila na Tezenske vrtce?user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 14:00:50   
Rubin.
Ne rekla je tako, kot sem napisala. Če podatek ni pravilen, ne vem. A potem ga ne boste mogli dati v vrtec? Moje znanke so vse dobile mesto. Je pa res, da meni niso mogli obljubit, da bo v točno določeni enoti, katero sem izbrala, ampak smo sedaj dobili odg., da je sprejeta v to enoto. Kolegica ga je vpisala pa v Košake, pa ji tudi niso mogli obljubit da bo v Košakih ali v Tomšičevem, dobila pa je mesto. Ne vem. A potem so čisto vsi vrtci v Mb zasedeni, ali samo vaš vrtec?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 23.6.2008 14:02:36 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 14:06:36   
B.M.
Willlma ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala lepa vsem za odgovore glede plenic,še posebej pa tebi KM mislim da bo sedaj odločitev dosti lažja oz je že padla. Ko sem atiju pokazala vse odgovore sva se oba strinjala da bomo uporabljali plenice za enkratno uporabo.
Tega mnenja sva bila že prej a je moja mama začela da je bolje najprej bombažne in se mi zdi da je bila kar malo užaljena ker se nisva strinjala z njo,pa bo že preživela . Konec koncev je to najin otrok. Sicer se ne vtikuje tokrat pa se je videlo da je hotela da upoštevava njeno mnenje,saj sva ga samo odločila sva se po svojeuser posted image . Še enkrat hvala vsem.

lyra*jaz se strinjam s tem da zibelke ne moreš uporabljat dolgo in tudi mi2 bva kupila posteljico. Glede na to da pa dobote dve psinceki in da si rekla da imaste malo stanovanje  je mogoče res najbolje če se odločita za potovalne posteljice.Dve bolj kvalitetni in te bo finančno prišlo toliko kot če bi za enega kupovala lepo otroško posteljico pa še za na pot ne bo problemauser posted image


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 14:58:49   
Janey
kaka hiiicaaaaa....a ve grete ven v tej vročini? mi2 sma šla tu do trgovine pa mam ene 15 min, pa sma umrla skoraj,  mali je bil nazaj grede celi moker, spil je dl vode, kak pa šele jaz ko semg ga v breg gor tiščalauser posted image user posted image

kaj zdaj, kdaj bo kako srečanje??

v četrtek ob 5ih al pa 6ih, ko ni več hice???? pri dvorani tabor v oni gostilnici??user posted image
user posted image

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 15:01:43   
Janey
lyra če bi mi imeli zibko bi jo imeli največ 2 meseca...smo imeli tako pleteno košaro za čez dan in pri 2 mesecih je mali tak migal not, da smo ga nehali not dajat.
žal tudi v vozičku v košari ni htel bit...je bil 2,5 star pa je tak kričal ko ni nič videl...smo ga dali pri 3h v športni del, na prvo višino ko ni tak dvignjena in je blo takoj bolše. Kengurujčk pri nas ne pride v poštev, ker je taki migec da te vse boli po ih minutahuser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 16:57:10   
Vrtnica79
Willma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še tukaj čestitam za pupikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Je pa moglo it res hitro, da si kar doma rodila!



Rubin ej no, ne mi delat luštov z ono slikico malo višjeuser posted image .


Janey ja, vroče je ko user posted image . Sma bile zunaj od pol 11 pa do 3 in sma prišle domov cele prešvicane. Smo bili v parku- tam še je za zdržat v senci. Ampak pot domov pa je bila savna. Zdaj pa smo lepo doma na hladnem. Smo čisto dol zabarikadirani, okna bom odprla komaj zvečer.


Frutka ja, pogodba mi je potekla februarja tak da grem pol po izteku porodniške na borzouser posted image . Po eni strani je fino, ampak kar se tiče financ pa bo kar krizauser posted image . Joj, boljše da ne razmišljam.................




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 18:48:15   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

kaj zdaj, kdaj bo kako srečanje??

v četrtek ob 5ih al pa 6ih, ko ni več hice???? pri dvorani tabor v oni gostilnici??user posted image
user posted image



Je že skoraj 7 ura, pa je še vedno 30+ veni user posted image  

Mi danes nismo šli nič ven. Preden smo šli po bubija v vrtec, smo stanovanje ohladili, tako da je zdržno. In sem mislila (+ obljubila user posted image ), da greva zvečer po risanki na sprehod, pa sme že skeptična.  

Za srečanje pa bi bilo boljše čim bolj "zgodaj" zjutraj, takrat bi se še dalo zdržat. No, za četrtek jaz itak ne morem dopoldan, popoldan pa odvisno.... bi rada prišla, če bo le znosno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 18:53:01   
*bubi*
lyra* bubi je prva 2, 3 mesece veliko spal kar v mehki torbi od vozička. Smo mu jo še malo podložili, tako da smo dobili primerno ležišče. Potem pa sem ga s to torbo vred dala v kinderpet. Morda bi tudi tebi to bil izhod v sili za začetek, dokler ju ne daš v posteljice.

Vem, kako je, če v spalnici ni prostora za posteljico. Mi bomo zdaj imeli malo posteljico, ampak tudi ne bo za dolgo. Potem bo user posted image  pač moral v sobo k bubiju. Jaz bom pa šetala.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 19:42:58   
Janey
jaz zjutraj nikoli nimam avta se kak mesec

eno vprasanje:za vikend (od petka do nedelje) išemo neko poceni prenočišče v kopru. če katera za kaj ve 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Otroška trgovina na internetu 2.del
nada56

Kaj najraje bi kupovali preko interneta?

otroška obutev (6%)

otroška oblačila (22%)

otroška oblačila in obutev (6%)

otroška športna oprema (29%)

vse troje in igrače (37%)


Število vseh glasov: 140

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!