|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 14:46:53   
cati
Jaz pa sem danes videla user posted image user posted image
Pa še neko tvorbo v maternici za katero pa ne vejo kaj je user posted image

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 15:10:24   
trnuljčica
K&M  žal sem enakega mnenja kot Bubi. Sem prvo pomislila , da boljše, da naš user posted image nič ne zboli, ker ko malčki zboljo resno, je tri mesece tako en velik nateg.
Še vedno upamo, da ne bo v 6 % možnosti, da dobi sladkorno po user posted image ...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 15:14:41   
trnuljčica
Cati, jaz prvič še nisem imela solznih oči ko sem zagledala user posted image , na nuhalni pa...user posted image user posted image user posted image
Uživaj v user posted image .
Pa so kaj rekli za tvorbo?

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 15:18:26   
cati
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


Pa so kaj rekli za tvorbo?



Sanja se jim ne kaj bi lahko bilo,moram zato v četrtek še enkrat tja

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 15:22:23   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: cati


Pa še neko tvorbo v maternici za katero pa ne vejo kaj je user posted image





Upam, da ni nič hujšega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa fajn zrihtaj v četrtek, držim pestiuser posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 17:07:41   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: cati

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


Pa so kaj rekli za tvorbo?



Sanja se jim ne kaj bi lahko bilo,moram zato v četrtek še enkrat tja


A v bolnico ali k tvojmu gin?
No v vsakem primeru user posted image .Drži se.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 19:51:07   
kekec in mojca
Cati, držim pesti, da bo vse dobro! user posted image Poročaj, kaj si zvedla!

Kar se tiče fantov user posted image , a ste se oglasle, a? Sem vedla, da moram nekaj tako provokativnega napisat, se boste kar začele oglašat, katere vse boste imele fantke! user posted image user posted image user posted image

Bubi, ti pa glede spola sam tiho bodi! user posted image user posted image Ti bom s prstom požugala, ker imaš enkrat user posted image , drugič user posted image ... user posted image user posted image user posted image A boš dobila dvojčka? user posted image user posted image user posted image

Kar se tiče podaljšane porodniške, se za to, kar mislita Bubi in Trnuljčica, tokrat ne sekiram. Seveda si želim, da bi bil moj otroček zdrav, ampak jaz bi imela z zdravim otrokom podaljšano porodniško, če me razumeta!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 20:38:12   
kekec in mojca
Zdaj je sirena utihnila, pa lahko malo še nadaljujem.

Bubi, hvala bogu, da imaš svoje mnenje in da ga poveš, potem vsaj poteka debata! user posted image user posted image user posted image

Je pa res, da si sama želim podaljšano porodniško, da sem čimdlje z mojima sončkoma, da lahko izkoristim ta čas, pa četudi na račun podaljšane porodniške. Itak veš, da vsako, ampak prav zares vsako priložnost izkoristim, da ostane tudi ta velik doma.

Itak sem razmišljala, da bi šla na polovični delovni čas, ker bi potem bili več skupaj, ampak žal se bo to najbrž zgodilo ravno našemu atiju, obeh polovičarjev pa  družinski proračun ne bi prenesel najbolje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 20:56:37   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: B.M.

Vrtnica, čestitke prijateljici za fantka še od mene. Končno spet fant v poplavi punčk to leto!!!

Samo res, kogarkoli vprašam, vsi nosijo punčko ali pa so jo rodili... Razen naju s Trnuljčico. Aja, pa Janey.

(odgovor članu Blacky30)


Tudi mi čakamo fantak tako da jih jaz mislim,da res ne bo zmanjkalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imam pa eno vprašanje ker vas je že dosti mamic tu. Kakšne pleničke ste uporabljale prve mesece po rojstvu? Za ebkratno uporabo ali bombažne?



Za enkratno uporabo, pamperske.user posted image

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 21:02:54   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: B.M.

Vrtnica, čestitke prijateljici za fantka še od mene. Končno spet fant v poplavi punčk to leto!!!

Samo res, kogarkoli vprašam, vsi nosijo punčko ali pa so jo rodili... Razen naju s Trnuljčico. Aja, pa Janey.

(odgovor članu Blacky30)


Tudi mi čakamo fantak tako da jih jaz mislim,da res ne bo zmanjkalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imam pa eno vprašanje ker vas je že dosti mamic tu. Kakšne pleničke ste uporabljale prve mesece po rojstvu? Za ebkratno uporabo ali bombažne?



Za enkratno uporabo, pamperske.user posted image


Tudi jaz uporabljam plenice za enkratno uporabo.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 21:05:09   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Seveda si želim, da bi bil moj otroček zdrav, ampak jaz bi imela z zdravim otrokom podaljšano porodniško, če me razumeta!!! user posted image user posted image user posted image




Razumeva...user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 21:11:23   
Blacky30
Cati, drži se in nam poročaj, kako si zrihtala. Verjetno pa ni nič takega, drugač bi te že danes poslali v P, da podrobno pregledajo.user posted image

Willma, drži se jutri na pregledu in se javi, v kolikor slučajno še prideš nazaj.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 21:47:51   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: cati

Jaz pa sem danes videla user posted image user posted image
Pa še neko tvorbo v maternici za katero pa ne vejo kaj je user posted image



Čestitke za pregled, cati!

Pa malo se pripravi, da lahko čez en teden vidiš še en user posted image  user posted image  Ali pa je bil še en, pa mu ni uspelo....user posted image
Kakorkoli, ne sekiraj, se, ker nima kaj takega bit. Če bi bilo urgentno, bi te takoj poslali naprej.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 21:58:09   
cati
Hvala punce za vzpodbudne besede  user posted image  
Upam da ni nič in da bovse ok. In ker sem tak optimist sem se kr na nuhalno naročila user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.6.2008 23:34:24   
arabela*
Cati,drži se,pa poročajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 13:25:42   
Pandica
Oj,

včeraj sma bili veliko na "terenu" tak, da se nisem nič kaj javila pol.

Saj danes sma že tut naredili eno rundo z vozičkom, zdaj pa mi spi svoj lepotni spanec.
Hb, da je spet toplo in sonček zunaj, jeee, kako sem vesela   user posted image

Včeraj sem ji kupla fredov obroč tak, da zdaj pa imamo vse za morje perajt. Komaj že čakam, da gremo user posted image


Blacky30  bom ob priliki kaj poslikala user posted image in ti prilimala slikico, da ga vidiš.
Čivava je odrena sto na uro, se res takoj vidi, da so ti psi na baterije res zelo "pogumni" user posted image   Se spravi na Alana ( dogo ) , ki ima cca. 65 kg, on pa 1 kg user posted image si predstavljaš kako to izgleda in koliko je Alano večji od njega?
Kako pa kaj Nejc in mali sonček v tvojem trebuščku?


Vrtnica79   včeraj sem bila v mestu, pa mi žal ni zneslo, da bi te poklicala, ker sem imela full poti. No, pa drugič.
Kaj Lataša je že na morju? Kako pa je Vana?


Willma  a si šla "že" v Rim? user posted image


Bubi   kako pa si ti kaj?


cati   vse bo ok, boš videla user posted image   samo proč grde misli user posted image


B.M.   mislim, da si ti spraševala katere pleničke smo uporabljali prve mesece po rojstvu. Mi pamperske in jih še zdaj user posted image


K&M  & Trnuljčica  kako pa sta vajini user posted image ?


Čmrlika  kje pa si ti izgubljena duša? Daj javi se nam malo no...vsake tolko časa pa nam boš ja napisala kakšen post kako je tvoja pupika user posted image


A sem še katero pozabila? Če ja, se opravičujem user posted image







_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 14:43:19   
arabela*
Čao,babikeuser posted image
Kako ste mi kaj? Mi kar divjamo zunaj,ko je tak lep sonček.Ampak ugotavljam,da mi vročina več sploh ne paše.Kar sence iščem al pa kake trgovin s klimo,ko sem na potiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 16:02:42   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


K&M  & Trnuljčica  kako pa sta vajini user posted image ?



Naš je ok.  Raste kot konoplja. Ga dobro zalivamo. V 2 mesecih zrasel 10,5 cm.
Sicer odštevamo dneve do dopusta na morju.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 18:05:16   
Rubin.
Cati še tukaj user posted image , tisto boste pa v četrtek porihtale.

K&M jaz pa ti rečem, hvala bogu če se znajdeš, mislim da drugi niso zato nič prikrajšani. Je pa res, da je lahko vsak otrok srečen, čimmdlje je mama z njim. Če je možnost zakaj ne, če je ni kaj češ.

Vrtnica oh jaz pa sem mislila, da mi bi stare poturila user posted image , na sveže bi pa že prišla user posted image .

Saraya mi imamo isti problem, če zaspi čez dan, ampak spi 3 ure pa je potem ne morem terat spat spet ob 8h. Če pa čez dan ne spi, pa ob 7h ni noben problem, zaspi kot angelček. Je pa tako, da je tudi doma in potem lahko zjutraj spi po mili volji. user posted image

Pandica, mi smo tudi fredovega uporabljali, ko pa je enkrat pogruntala, da se da v vodi biti tudi brez njega, če se drži mame ali atija, je pa nismo več prepričali. Sedaj bi pa bila ful vesela, če bi hotela imeti rokavček, pa noče in sem spet jaz njen obroč user posted image .

Mi smo uporabljali na začetku Fixies, potem pa pamperske, iz same lenobe, ker se mi ne da prati bombažnih, so pa baje bolj prijazne koži.

No jaz sem pa danes slabe volje. So se mi včeraj začeli pojavljati izcedki, samo da me nervirajo. Moram počakati do 30. 6. ko imam uz, da vidim kaj bodo rekli strici.

Kaj je s tem vremenom? Zgleda da se bo do konec poletja odločalo kakšno naj bo user posted image . Sicer pa se je danes mala miss kopala v bazenčku in je ful uživala, jaz pa tudi, ko sem imela malo miru user posted image .

Dajte mi napisat, da ti izcedki nič ne pomenijo, da me malo potolažite.


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 18:36:59   
arabela*
Rubin,kakšni izcedki?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 18:51:05   
*bubi*
Bubi kako pa si ti kaj?


Dobro, hvala. user posted image
Trenutno v 30. tednu, trebušček raste user posted image  Še samo 2 tedna delam, potem pa dopust in porodniška user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam. Čeprav mi ni sile, počutim se prav fajn, nacartala se bom tudi še pred septembrom, sploh ko bo več časa, bom hodila od ene kolegice do druge user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 18:53:16   
*bubi*
Ja, lepo vreme.... Ta ploha ob treh je vse pokvarila, smo bili čisto mokri, pa smo samo od avta šli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 19:05:45   
arabela*
ja naju dve  stamalo je tud ploha dobila.
Sva nekaj s trgovine pozable prinest,pa sva skočile na brzino.Pa ravno na poti domov ta ploha.Pa sva se lepo pod strehico postavle,pa lučke pojedle pol pa šibnile do doma.Malečki je bilo seveda zelo zanimivo.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 20.6.2008 19:06:11 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 19:51:07   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Rubin,kakšni izcedki?


Ma takšni rjavi brezvezni. Upam da se bodo umirli, upam.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.6.2008 20:46:24   
arabela*
Rubin,če so rjavi te nočem strašit,ampak bolje da obiščeš zdravnikauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




IME ZA FANTKA
gugla

Katero ime za fantka bi izbrali?

Filip (34%)

Maks (15%)

Oskar (20%)

Matic (25%)

Tristjan (6%)


Število vseh glasov: 339

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!