|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 8:51:36   
Vesna
pozdravljene!mene tudi ful bolijo medenične kosti,in kolki,ponoči ko se obrnem me vse boli,in se prav zbudim zaradi tega.ma saj samo še par dni.
pri nas v gorici ful piha,jaz mam pa tako zatečene noge da drugo kot japonke ne morem obutuser posted image .
zgleda pa da smo imeli včeraj kar vse po vrsti nekakšne domače kuharske ali čistilne akcije,jaz sem tudi nekaj spekla,danes pa bomo vse likale.jaz mam tud namen  likat danes.
lp vsem

< Sporočilo je popravil Vesna -- 4.8.2006 8:52:00 >


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
4.8.2006 9:19:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 10:15:27   
miši
čestitke HUANITA!!!user posted image user posted image user posted image
 
čestitke bebi!!!! user posted image user posted image user posted image

andrejaz in stuhica sta ostali v porodnišnici, predvidoma bosta obe jutri rodili, jupiii! hruska je že doma user posted image .

še malo punce, še malooooo user posted image
lp vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 10:32:36   
Busybee
Čestitke Huaniti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pesti, da bo Andrewjiz in Stuhici čim lažje.

LP Vsem!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 13:43:04   
Vesna
čestitke huanitiuser posted image user posted image user posted image user posted image .bila sem na pregledu,in se vse že pripravlja,ampak še vedno nič.lahko bo danes je rekla dr.ampak to mi govorijo vsak dan že tri dni.popadki so bili že vidni na ctg ampak nisem jih čutila.mogoče ker ležim takratuser posted image .v glavnem jaz sem naslednjauser posted image .

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 13:48:54   
yennika
Samoyedka in vse ostale, ki vas zanima masaža presredka, vam bom pripela en zanimiv link.

http://www.spolnost.com/index.php?page=masaza_presredka

Sem pa septemberka-pdp8.9 in tudi korošica, pa še žlahtnica od vaše avgustovke saraje.

Jaz masaže nisem in ne bom prakticirala, ker je baje kar boleča....med porodom pa naredijo rez med popadkom, tako da se sploh ne čuti!!!No, mogoče malo zapeče-baje.

Vsem vam želim hitro in lepo porodno izkušnjo. Upam, da bom imela to čast, da vam jaz sporočim veselo novico v zvezi z sarajo.

LP

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 14:16:32   
piscancek
KR NE MOREM VERJET, DA ZA VSAKO, KO POGLEDAM TU GOR, JE SPET ENA NOVA MAMICA MED NAMI. SEJ NORMALNO, DA SMO ZDAJ PA ŽE KONČNO ME NA VRSTIuser posted image user posted image

andrejaz še enkrat iskrene čestitke za user posted image  Sarouser posted image

Zdaj pa še Stuhica, kako je kaj z njo, pa Ptica je imela dans pregled in se ni nč javla, tako da zgleda da se že kaj dogajauser posted image user posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 14:30:47   
Busybee
Andrejaz: čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 14:37:29   
Samoyedka
Yennika, pozdravljena! Hvala za link- mislim, da bom tudi jaz raje preskočila tole masažo, nič kaj prijetno se ne sliši, pa okretna tut nisem več najbolj. Mislim, da jih pri nas itaq skor vse prerežejo, že preventivno, da ne bi prišlo do raztrganin, pa kolikor se še iz SŠ spomnim, naredijo rez res med popadkom, tako da niti ne veš kdaj. No, okrevanje menda ni najbolj prijetno, ampak se (menda user posted image ) da preživet, pač treba obroček nabavit pa na higieno pazit.

Piščanček, no fajn, če drugače ne bova pa res v čakalnici kakšno rekli, drugače pa lahko tak potem na kofetek odracava. Te bom pocukala- se mi zdi, da se te še iz MŠ v SG spomnim, ne vem če nisi celo nasproti mene sedela. Jaz sem bila pri vas sicer samo na predavanju za EA- saj si bila ti tut maja?

Si grem zdaj glavo barvat, ker imam meterski narastek, pa noge bi bilo treba malo porihtat...Uf, matrarija.
A sem že povedala, kak je fajn, ko dež gre? user posted image
Pupe, uživajte.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 15:10:56   
najina pikica*
bebi in očku čestitke ob rojstvu sinčka nejcauser posted image user posted image user posted image
HuAnita in očka čestitke ob rojstvu sinčkauser posted image user posted image user posted image
sm tok vesela,da bo moj nikc imel tut mal moške družbe...user posted image user posted image user posted image

Andrejaz in očka čestitle ob rojstvu sareuser posted image user posted image user posted image

kaj pa je s Suhico user posted image ...eno user posted image  za rečo...

kako lepo podoživljanje,ko se vsakič vklopim na forum in izvem kako lepo novico user posted image
za vse ostale pa,ki še čakate na najsrečnejši dogodek user posted image  za srečo!!!

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 15:45:07   
Nea
Čestitke HuAnita!!! user posted image user posted image user posted image

Vsak dan ena manj. Jaz  sem tudi precej neučakana. V prvi nosečnosti sem v tem času 39t1d že imela ta prave popadke, zdaj pa še nič konkretnega. Se mi zdi, da je vsak dan bolj mirno, pa še user posted image danes ne brca preveč.

Na tistem linku je masaža presredka res hudo opisana in si predstavljam da vsi tam opisani postopki/koraki ful bolijo. Jaz si to delam veliko bolj enostavno in po navodilh, ki so priložena Weleda olju za masiranje presredka.
Sicer sem slišala, da je olivno olje tudi dobro za masažo.
Tukaj že v  materinski šoli priporočajo  masažo presredka in pitje čaja malinovih lsitov tako, da sem se tudi jaz tega držala.

Lep pozdrav!
Nea


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 16:30:32   
piscancek
Samoyedka, ja midva sva obiskovala MŠ meseca maja, sam js se pa na žalost ne spomnim katera mi je sedela pri tem predavanju nasproti. Ampak, po moje ko te bom vidla bo vedla. Js imam kratke blond lase, pa velik trebuhuser posted image . Se bova že nekak zmenli.

Lep preostanek dneva vsem user posted image  in mamicam, pa vašimuser posted image



_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 18:33:44   
saraja
OjlA!!

SEm še kar v enem paketu, danes sem bila na CTG-ju, ki pa spet ni kaj pokazal, delati sem ga morala 2 krat, ker ji prvič ni ustrezal, ne vem zakaj, pri popadkih je črta ravna! Samo jaz neke sumljive bolečine pa ja čutim, saj ne vem a je od napenjanja, ker pojem veliko grozdja user posted image

Tudi mene bolijo medenične kosti, pa komaj se prestavljam, tak da mi je res sumljivo! Moje dete je zadnje čase zelo živahno, je kar neutrudljiv!!

Danes imava tudi midva z user posted image vgnezditvenega, selimo se v novo kuhno user posted image user posted image , končno na svojem, to sem si zelo želela!

Vse manj nosečk nas je, veliko vas je že odpotovalo v Rim, tudi jaz komaj čakam, čeprav, ko me kaj zaboli pa nastane že taka panika, da ne vem kje se me glava drži user posted image user posted image

Babike lepo se imejte in uživajte!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 20:39:21   
melitkica
Andrejaz še enkrat iskrene čestitke za sončico Saro! user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi očku in bratecu!user posted image user posted image user posted image

Hitro okrevaj!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 20:54:48   
Valentina76
Že veste? tija75 ima hčerko Tio.


LP

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 21:02:24   
miši
stuhica je ob 16.15 rodila fantka, ime mu je Alvin!

JUPIIIII!

čestitke stuhica!!!
 
čestitke tija75!!!

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 21:04:45   
Busybee
Čestitke Tiji75 za malo Tio!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Čestitke Stuhici za korenjaka Alvina!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 21:26:35   
Sandra*
GORENJKE!!!!!! VSE STE ME PREHITELE, PA PRVA SEM IMELA PDP!user posted image user posted image user posted image

NO AMPAK KLJUB VSEMU, VSEM ISKERENE ČESTITKE!

ČESTITKE STUHICA!user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE ANDREJAZ!user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE TIJA75!user posted image user posted image user posted image


Jaz sem imela danes spet pregled. Plodovnica je ok, ctg ok, pokazal je en popadek, tako da upam, da se bo kmalu kaj začelo. Našemu otročičku se godi v buhiju in se mu sploh ne mudi na svet! Upam, da mi ne bo treba v porodnišnico na sprožitev poroda.

Kako se kaj držite ostale, a ste tut že tako nestrpne kakor jaz?

Lp, Sandra

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
4.8.2006 21:51:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 22:04:05   
Samoyedka
user posted image Čestitke Tia75 user posted image

user posted image Čestitke Stuhica user posted image

user posted image Čestitke Andrejaz user posted image

Uf, kako jim zavidam, da lahko že cartajo svoje user posted image Upam, da bomo ostale tudi po tem tempu sledile user posted image

Lahko noč, pupe


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
4.8.2006 22:40:59   
najina pikica*
user posted image suhici in očku čestitke ob rojstvu princauser posted image

user posted image tija75 in očku čestitke za malo tiouser posted image

....bravo punce...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
5.8.2006 7:04:03   
Nea
Čestitke tija75 in stuhica !!!user posted image user posted image

Ostalim pa dobro jutro!
Že od pol 6 ne spim. Sem že pobrala perilo in dala kosilo za kuhat tako, da ko se ostali zbudijo, lahko gremo kam ven... predvsem pa nabavlat kaj za čez vikend.

Moj user posted image se je popolnoma umiril in šele tu in tam čutim kakšno brciko. Trenutno se počutim OK. Videli bomo kaj bo dan prinesel.

Vsem skupaj lepo soboto!
Nea

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
5.8.2006 9:14:30   
TODI
pozdravljene!!

Iskrene čestitke stuhici, andrejiz, tiji75, prav tako njunim očkom za korenjake user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mi smo še v enem kosu, sicer imam kakšen popadek ali dva na dan ampak to naj nebi bilo še nič. Mi je rekel nadomestni G da do šest na dan ni nobena panika, saj nevem če mu naj veramem ali ne, ker sem bila prej odzuni kakor not in v 5 minutah sem že sedela v avtu in se peljala domov..
Moja mi dela Uz vsakokrat ta pa me je samo potipal on rekel vse je vredu se vidimo čez 14 dni. Toda mislim da bom prej rodila, mam tak feeling, da bo tako kot prvič 14 dni prej, ker me že vse boli in ponoči ne morem spati, da ne govorim kake priprave imam zjutraj da vstanem iz postelje, sem slabša kot naša bakica ki ima 93 let.

Najina pikica s katerega dela Lj pa si??


tolk za sedaj se slišmo!!

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
5.8.2006 9:20:22   
piscancek
user posted image user posted image user posted image TIJA75, ČESTITKE ZA MALO TIOuser posted image

user posted image STUHICA, ČESTITKE ZA SINKA ALVINAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
5.8.2006 9:33:45   
tiasha77
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
TIJA75
ANDREJAZ
STUHICA
HUANITA
ZA VAŠE MALČKE! VSEM VSE NAJBOLJŠE IN NAJLEPŠE!
 
Kar se tiče rezanja presdka, res malo zapeče ampak šivi niso tko huda stvar, kot se zdi. Če pa izrecno ne želite rezanja, pa povejte babci, pa bo ona ocenla al bo treba al ne.

Držte se punce, vidim, da se je začelo zares! Kar lepo po vrsti v Rim:))

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?