|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odštevanje-marčice
4.3.2006 13:15:30   
tananejka
INESuser posted image user posted image user posted image
 
ISKRENE ČESTITKE ZA OSKARJAuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Uživajte v cartanjuuser posted image

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Odštevanje-marčice
4.3.2006 17:31:37   
PiaM
user posted image user posted image user posted image  Ines, čestitke za sinka!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce, za mano je tudi težka noč. od včeraj popoldne sem imela bolečine do 3.ure zjutraj kot da bi me nekdo narazen trgal, da nisem mogla niti hodit, ležat, sedet , niti na wc lulat...user posted image  To se mi je dogajalo že prvič nekaj dni pred porodom. Zgleda, da se telo pripravlja na porod, pa še trtico sem imela zlomljeno pred leti in poškodovano hrbtenico in verjetno zato take bolečine. Niso pa to bili popadki, čeprav me občasno šraufa že kar nekaj dni, tako da sem ostala lepo doma. Sem upala, da se mi vse skupaj malo pomiri in danes se hvala bogu počutim dosti bolje.user posted image  Otroček se giblje lepo kot ponavadi, drugače bi že šla v porodnišnico, da me pogledajo.

Kako se počutite kaj ostale?

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Odštevanje-marčice
4.3.2006 18:28:00   
fionaP
Ines, iskrene čestitke!

Stavim, da bo naslednja SončicaT, pa tudi PiaM mi je nekam sumljiva user posted image

Pri nas se še nič ne dogaja, samo na čase sem tako utrujena in zadihana, da se moram kar malo uleči. In še malo kašljam. Možeka že malo panika grabi (ali pa gnezdi user posted image ), pa je danes dal iniciativo za pospravljanje, "ker potem ne bo časa". Celo kleti se je lotil, kar se ni zgodilo že nekaj let. Zdaj se dejansko da odpreti vrata in stopiti noter user posted image user posted image user posted image

lp
Fiona
---------------------

the final countdown: še 4 dni!!!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Odštevanje-marčice
4.3.2006 18:38:28   
Businka
Iskrene čestitke, Ines! Veliko veselja in cartanja s sinčkom!

Danes sem si privoščila popoldanski spanec, nekaj me matra, kot bi bila prebava user posted image  Še zdaj sem zaspana:/

Lep preostanek večera vsem marčicam user posted image

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Odštevanje-marčice
4.3.2006 19:09:03   
soncicaT
Čao.

Mi smo še doma, je pa res da ves dan ležim in počivam...prejle sem spet imela ful sluzi, vendar na srečo ne krvavo.

Seveda tudi bolečine v križu so prisotne, ampak ne redne, pa trebušček mi otrdeva, se mi zdi da user posted image  fajn stisne takrat.user posted image

Je rekel včeraj g, da je lahko porod v dveh urah, lahko pa je čez 14 dni, no ja..user posted image .

Glede na to da večino časa ležim, še nekako umirjam situacijo, bomo pa videli v pon , kaj bo rekla moja G.

Me pa tudi že vse boli od tega ležanja in že komaj čakam da greva.

Pa še herpes na ustnici sem fasala, zdaj še do nobene lekarne ne morem, pismo.user posted image

Ok, lepo bodite, pazite na trebušnike.user posted image

Nič, bo še treba počakat malce.

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 9:02:33   
PiaM
Dobro jutro, punce, ki ste še ostale tukaj.user posted image
Spet smo se zbudili v belem.user posted image   Me je kar minilo, ko sem ven pogledala! Upam, da je to zadnja runda snega in da se potem res počasi začne lepše vreme in težko pričakovana pomlad. Sem rekla danes zjutraj naši drugi princeski v trebuhu, da naj še lepo par dni počaka na lepše vreme, zdaj pa ne vem če me bo kaj ubogala...user posted image   Sicer pa se je situacija pri meni lepo umirila in se počutim "še kar" dobro. Ni več tistih hudih bolečin, šraufa tu in tam bolj malo, le ponoči pa dežuram na WC-ju. 
Kaj boste počele danes, razen malo počivanjauser posted image  seveda?

Držim pesti za naslednjo, ki bo šla rodit!!!user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 9:49:26   
barba
Dobro jutro punce!

Zgleda, da boste/bomo vsak drug dan (2., 4.3.) v marcu rojevale. user posted image  Zastavljeno je tako, da je naslednji dan D 6.3., jutri. user posted image  Čakam sms-je.user posted image

Pri nas dežuje že od petka zvečer skor brez prestanka. Vse je ful razmočen, da me še na sprehod ne vleče.user posted image  Pa taka pomlad.user posted image
Mogoče je vreme krivo za vse težave ponoči? Jaz sem dons dobr spala tam do 3h, pol sem pa še sam dremala. Groza!user posted image  Zdej sem taka, kot bi me vlak zgazil. Bom šla popoldne mal starše pogledat in bo boljš.user posted image

Lepo preživite ta deževen/zasnežen dan!
LP, barba

P.S.: Sem smotana! Skor bi pozabila napisat, da se vam Ines. zahvaljuje za čestitke in vam sporoča, da se veselo cartajo. Več bo pol sama povedala.

< Sporočilo je popravil barba -- 5.3.2006 9:54:05 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 10:27:55   
Peli
Ojla!
Vidi da ste ble kar pridne odkar sem vas nazadnje brala.
ČESTITKE - Mojci P -za Jakauser posted image user posted image user posted image
                    Anuš - za Kleouser posted image user posted image user posted image
                   Jerneji - za Lanouser posted image user posted image user posted image
                   Katjiandraž - za Anouser posted image user posted image user posted image
                   Ines - za Oskarjauser posted image user posted image user posted image
Želim vam vsem čimbolj pridne in zdrave otročke - pa veliko crklanja.
 Mi se imamo kar dobro ponoči kar spimo, naš Aljaž je in spi, le včasih malo pocmevka, v glavnem mamo kar pridnega fanta. Sedaj mamo že 2100g, saj zelo rad je, včasih je prav nenasiten.
 V glavnem naše marčice držim user posted image za vas da se vam čimprej zaključi user posted image in da boste čimprej lahko k sebi stiskale vaše user posted image , do takrat pa čimveč potrplenjauser posted image .
LP

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 10:37:36   
tananejka
Živjo punce!

Ja, tale pogled skozi okno je res ena sama žalost user posted image . Upam, da se res v torek začnejo malo bolj topli dnevi. Torej Barba praviš, da bo jutri spet navaluser posted image . Mislim, da je PiaM zelo blizu, čeprav se z user posted image  meni naj počaka še par dniuser posted image . Tudi jaz sem spala do treh, potem sem se pa do 6ih premetavala po postli....ob pol sedmih sem pa že z eno od mojih user posted image  brala knjigice.

Lepo se imejte in upam, da bo že danes kakšna lepa novičkauser posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 11:01:14   
soncicaT
Dobro jutro iz zasneženega Maribora, kaj ne bo konec te zime letos.user posted image

Nič, pri meni situacija se je tudi umirila zaenkrat..se mi zdi PiaM, da se nama kar podobne stvari dogajajo..user posted image , boš videla, se znava res še videt v porodnišnici...user posted image

Meni se je herpes malo umirili, si ga pudram s pudrom v prahu in z labelom mažem, pa se mi je zmanjšal malo (trkam). Nikol ne bom pozabila, ko sem ga dobila en dan pred maturantskim plesom...hudo!user posted image Izgleda, da psiha dela svoje. Je pa res, da sem jedla sadje, in če ni temeljito umito, fašem takoj herpes, glede tag sem res občutljiva.

FionaP...pri nas se mi tudi zdi da moj user posted image  gnezdiuser posted image , posodo pomiva, kar nekaj čisti, potem sem ga pa malo hecala, zdaj pa se noče več tako "gnat"user posted image .

Businka...porod se včasih začne s prebavnimi motnjami.user posted image

Marec06..moj user posted image  je že nekaj časa čisto spodaj, ampak ne vem a se je trebuh spustiluser posted image ,  glavico čutim že nekje čisto "pri izhodu".

Tananejka, ti imaš že dvojčici, ne?user posted image  To mora biti zanimivo in lepo, ne?

Mislim da se nam kar bolj dogaja kot februarčicam.user posted image  

Seveda tudi jaz predlagam kar lepo gosji red...skratka lepo po vrsti user posted image


Lepo se imejte, jutri šibamo na ctg, pa da vidimo kje smo.user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 12:01:55   
mateja78
INES ISKRENE ČESTITKE ZA SINEKA OSKARJAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Za nami pa je prav prijetno mirna nočuser posted image . Podolgem času sem spala kot ubita celo noč, še lulat mi ni blo treba it. Danes pa ima tamali že cel dopoldan telovadne vaje , tako da zgleda da še nič nebo. Zanimivo je da ko sem stopla v zadnji teden manj imam znakov. Zgleda da nas bo kar naenkrat presenetilo.
 
Za vse , ki boste že danes šle pa držim pesti za čim lažji in kratek poroduser posted image .
 
LP Matejauser posted image
 
 
A ja pa še to.Ker sem bila kar nekaj časa odsotna s foruma ne vem kam lahko sporočim če me tamali mogoče preseneti ( na katero številko lahko pošljem sms).

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 12:04:55   
Businka
Pozdravljene!!!

"Businka...porod se včasih začne s prebavnimi motnjami.user posted image " - Vendar nisem imela težav s prebavouser posted image Zdaj se počutim kar ok, nobenih čudnih motenj user posted image

Najin user posted image se ponoči lepo spančka in nič ne brca, zjutraj me je že začelo skrbeti. A brcajo Vaši sončki ponoči? Po zajtrku se je zbudil in zdaj vsako toliko časa masira trebušček user posted image

Deževen pozdravček user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 12:42:51   
soncicaT
Nekaj sem še pozabila vprašat.user posted image

Meni zdaj že dva dni zeloo otrdeva trebuh..danes ponoči kar skoraj celo noč..user posted image  

Me prav skrbi za našega pikeca, ker ne vem a je lahko to nevarno?!

Zdaj pa res ne vem, a naj spet grem v bolnico na pregled, al lahko počakam do jutri ko imam ctg...

user posted image  danes sicer tu in tam pobrcka, ni pa zelo hudo živahen.

Kaj menite, ne bi rada spet težila v porodnišnici, itak imam jutri pregled...


Hvala, lp

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 13:51:49   
barba
Beti1 vas je prehitela po desni!

Takole je napisala: "Pa smo zbezali našega BLAŽA v ta sneženi dan. Špela, Andrej, Žiga"
 
ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa še popravljen seznam:
 
03. miška1,  user posted image  
06. čebelicamaja user posted image
07. neja, Ptuj user posted image
08. fionaP, user posted image
10. Ribi06,

10. MAREC06
11. mateja78,
11. tananejka,  user posted image
12. PiaM user posted image
17. mucica1,  user posted image  

18. lilu,  user posted image
19. businka
20. ninchy28,

20. soncicaT,  user posted image
21. Karmen 23
23. Tasja 23 
24. Katyusha

25. katerina,  user posted image
28. barba, Kranj
Tadejka, Tiya


že rodile:
22.12.2005 Anajmad, Ula
16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja

24.02. MojcaP, Jaka

 
02.03. Anuš, Kleo
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana

04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž

V marcu zaenkrat vodijo user posted image . user posted image
 
Lep dan še naprej!

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 14:10:51   
barba
Še popravek k mamicam, ki so že rodile:
22.12.2005 Anajmad, Ula

16.02. Peli, Aljaž
17.02. Frizerka, Karin
17.02. Lara 78, Urša in Anja

24.02. MojcaP, Jaka
 
02.03. Anuš, Klea
02.03. Jerneja, Lana
02.03. Katjandraž, Ana

03.03. februarčica Eviii, Dejan
04.03. Ines., Oskar
05.03. Beti1, Blaž

< Sporočilo je popravil barba -- 5.3.2006 14:12:32 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 14:17:25   
mateja78
ČESTITKE BETI1 IN FEBRUARČICI EVIIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NO PA SO SE MOČI MED PUNČKAMI IN FANTKI ROJENIH V MARCU IZENAČILE. LE TAKO NAPREJ.
 
LP MATEJAuser posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 14:32:22   
PiaM
user posted image user posted image user posted image  Čestitke za našo Beti in Blaža!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja78)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 15:02:17   
neja
Ines. in Beti1 ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image  in en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vajina sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Tačas, ko prideta iz porodnišnice, bo mogoče že lepo vreme in boste lahko uživali v sončku. No, me ostale pa še bomo malo počakale (saj nam drugega ne preostaneuser posted image ).
 
LP
 

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 15:25:16   
Businka
Čestitke Beti1 in njeni družini user posted image user posted image user posted image
user posted image
Kako je lepo roditi na ta pravljičen dan, lahko se boste spominjali "tstega dne je padel močen sneg, bel kot ena zimska zavesa"user posted image user posted image

Veliko zdravja in lepega vremena še tako naprej user posted image

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 17:29:57   
fionaP
Beti1, še tukaj čestitke tebi in tvoji družinici na ta pravljični dan!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Businka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 18:09:50   
tananejka
Bravo Beti1user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE OB ROJSTVU BLAŽA. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 18:48:11   
ribi06
Čestitke Jerneja, Katjaandraž, Eviii, Ines, Beti1 user posted image user posted image user posted image . Ta vikend pa našiuser posted image  res nimajo več miru v naših trebuščkih.
Tudi jaz imam nonstop trd trebuh, predvsem ponoči. Dežuram tam do treh zjutraj, potem pa mogoče zadremam za dve urci.
Krči spodaj in v hrbtu pa tam max. deset na dan. Ampak se že vlečejo cel mesec.
Res ne vem kako se bo začelo zares...

Katera user posted image bo priplavala na svet naslednja?
Lp,
PDP: 10.3.2006

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 20:02:20   
Peli
user posted image user posted image Čestitke Beti1 za Blaža!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribi06)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 21:22:15   
tananejka
Dobr večer punce!

Tale sneg nam pa letos ne da miru. Pri nas smo imeli celo štalo, ker se je podrla ena od sosedovih smrek.....na srečo je padla na ulico (1. meter stran od avtomobila). Če bi se podrla katera od večjih bi nam lahko poškodovala hišouser posted image . Moj oči pa user posted image  in sosedje so do zdaj sekali veje in privezovali ostale smreke. Smo pa jezni, ker že nekaj časa prosimo, da se smreke posekajo. Naši punci sta čist prestrašeni (smo glih gledale čez okno, ko se je podrla) in bosta danes spali pri nama. Sta izkoristile prilikouser posted image .

SoncicaT: Ja, maš prav....imet dvojčici je res nekaj lepega in zanimivega....pa gužva je v postli, ko se obe zabubita k namauser posted image

Torej se je prehitevanje po desni že začelo....Beti1 nas je kar nekaj prešprintala user posted image .


Bo katera na vrsti že danes ponočiuser posted image ??? Meni se res ne da v ta sneg, tako da prepuščam prostor kateri od vas.

NOČKOuser posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Odštevanje-marčice
5.3.2006 21:38:23   
Lara78
Drage Marčice!

Komaj sem vas našla, ko ste kar skočile na odštevanje.. user posted image  Najprej bi se vsem zahvalila za čestitke!!!! Verjemite mi, da nisem utegnila priti do računalnika kaj več kot samo poslati nekaj slik najbolj radovednim prijateljem in sorodnikom.
Z dvojčicama je dela kar verjetno dvakrat toliko, zato mi mož kar veliko pomaga. Trudimo se z dojenjem.. mleko sedaj je, a premalo da bi nahranila dve nenasitni usteci. Punčki sta pridni in se imamo kar dobro. Res se moraš prilagoditi ritmu in tudi podnevi malo pospati, ker ti sicer zmanjka energije.

Peli.. me veseli, da ste uredu.. sem imela pa tudi jaz naporen prvi dan ko sem prišla domov.. sem bila nervozna in tako.. pa je minil in sedaj je vsak dan bolje!!!

Lepo se imejte.. veliko zdravja in sreče z vsemi marčicami in marčkom user posted image user posted image .
Ko bo kaj več časa se kaj javim.

Lp

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




IME ZA FANTKA
gugla

Katero ime za fantka bi izbrali?

Filip (34%)

Maks (15%)

Oskar (20%)

Matic (25%)

Tristjan (6%)


Število vseh glasov: 339

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!