|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:10:36   
Eviii
sm rekla, da bo danes gužva user posted image . petrina sporoča:

moji prekrasni novici je ime mija in je na ta svet prikukala danes ob 9.26, velika 49,5 cm in težka 3220 g.

čestitamo user posted image user posted image user posted image . to je blo pa hitro, če so ji ob šestih sprožli porod... bo sama več povedala, ko se vrne domov.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:16:55   
jasnica
No tudi Aishi se je želja uresničila. Rodila je očitno brez sproženja poroda. Malo upanja mi še vstane, če njen otroček včer še ni bil zrel, danes pa je rodila, potem imam jaz tudi 0,01% možnosti da mi jutri reče da sem odprta.

user posted image user posted image user posted image user posted image mene je tko STRAH! Pa ne vem v čem je fora, da je nujno treba sprožit in to že drugi dan čez rok!?! Sej tud če moja pikica ne dobiva (kao) več dovolj hrane, ji je pa notr lepo in toplo, drugače se bi že prej odločla da gre ven! Glede na to da so mi polovico nosečnosti grozil, da bom imela predčasni porod ji zdej verjetno paše v mojem trebuščku!

Sama depresija me je danes. Kar sedim za mizo inuser posted image , pa sama sebi se smilim ko user posted image !

Evii tebi tudi želim da se ti začne kaj odvijat v teh štirih dneh, da nav treba sprožit!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:17:43   
marty5
Čestitke user posted image user posted image user posted image  petrina in en velik šopek  user posted image user posted image user posted image  za Mijo!

Eviii, danes pa imaš enega dela....user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:20:58   
Eviii
sm se kr odločla, da pripravim seznam, da nas malo opomnim, da je treba it rodit počasi user posted image user posted image user posted image . sicer bi lahko tudi tinkatonko črtala iz seznama user posted image , ampak bomo to prepustili za kasneje, ko bo spet zahupalo.
 
FEBRUARČICE (5) user posted image
17. tinkatonka, Ljubljana
22. jasnica, Ljubljana
22. Vijolica77, Maribor
25. Eviii, Izola
25. marty5, Izola

FEBRUARČKI (25) user posted image
10. december PUNČKA – Jery (22.2)
12. januar EVAN - Kami (4.2.)
19. januar MANCA - bobika (12.2.)
20. januar ANJA - baGSi (5.2. )
29. januar TAJA - wallery (11.2)
29. januar SARA - sarazan (12.2.)
30. januar GAL - ursa_p (16.2. )
31. januar LEV- sazi (13.2.)
2. februar GAL – čuko (4.2)
3. februar NEJC – nuka (4.2.)
3. februar KLEMEN – pika-poka (7.2)
4. februar EVA ZALA – natalia (8.2)
5. februar TJAŠA – kimi79 (5.2.)
5. februar AJLA – karin412 (20.2)
14. februar AVA – taja27 (22.2)
15. februar ROK – Ezi (7.02)
16.februar GAJA – suky (23.2)
17.februar GABER – aldo (13.2.)
18.februar NEJC – ursi (19.2)
19.februar MOJCA – malamisha (8.2)
20.februar ENEJ – ninaki (22.2)
20.februar JOŠT – Tina76 (19.2)
21.februar NEJA - SašaR (17.2)
23.februar AJDA - AishaM (11.2)
23.februar MIJA - Petrina28 (21.2)

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:21:02   
jasnica
Čestitam petrina user posted image user posted image user posted image , Miji pa user posted image igračko!

A imam jaz tudi lahko upanje, da bo šlo tako na hitro?!

Evii in Marty se še enkrat opravičujem, ampak sta edini ostali ki me poslušata!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:27:44   
Eviii
ja, danes je kr delovno... bom mogla delat nadure se mi zdi user posted image .
jasnica, jst tudi upam, da bova obe dočakali spontani porod. jst se ne bi ozirala na tisto, kar druge pišejo. pač, včasih se morejo dohtrji odločit v prid mamice in otročka. meni je zadnič zdravnica povedala, da pri porodu vedno najprej mislijo na mamico in šele potem na dobro otročka. samo tko, za informacijo. jst se ne bi sikirala na tvojem mestu. pr meni je pač tko, da sm mičkina, pa še s temi ledvicami imam probleme. in so se odločli za tako proceduro, ker v nasprotnem primeru tvegam cr. ti pa povem, da imam še vseeno raje, da mi sprožijo porod kot pa da mi nardijo cr.
danes ko me kr tko preplavljajo novice o porodih oziroma, da se kr neki dogaja okol mene, sm že kr malo našega-o user posted image  nadrla, da če misli tudi on-a kej al ne. pa sm v zahvalo in odgovor dobila kr eno fajn brco v desno rebro user posted image . pa mi je povedal-a svoje, češ, mama pusti me pri miru!
jst mam danes po kosilu pregled pri g, ob dveh in pol. me prou zanima, kaj mi bo reku. pa še predvsem me zanima njegova reakcija na mnenje g iz bolnice, ki mi je predpisal sprožitev poroda v pondeljek...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:39:36   
a&m
Držim pesti in čakamo na tvojo novico!!!!



_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:40:55   
marty5
Jasnica, te čisto razumem....samo kot je rekla Eviii - se ne smeš ozirat na razne zgodbe in zgodbice. Je isto kot pri naravno začetih porodih. Večina jih gre super skozi, se pa tu in tam najde kaka izjema. Ljudje smo pa taki, da si ravno izjeme zapolnimo, ne?

Sploh pa - vse se še lahko spremeni. Najbolje, da poskusimo odmislit in jo kam mahnemo za kako urco. Vsaj pri meni je tako - če sem doma, samo mislim in tuhtam in razglabljam ter seveda, se smilim sama sebi.

Pač, nekako moramo mislit na to, da se bo tudi za nas vse najlepše izteklo. No, zdaj smo pa res le še 4.....Vijolica se ni še oglasila danes. Mormo se držat gor, ena drugo user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 10:44:06   
Eviii
prej sm malo razmišljala. in sm ugotovila, da smo ostale mi tri, ki so nam najbol grozili s predčasnimi porodi. meni so začeli težit že nekje novembra, marty malo kasneje, pol si pa še jasnica pršla na vrsto (za vijolico ne vem). tko da smo ostale tiste, ki so nam najbol grozili. in na koncu smo zadnje... ne vem, no.
zdej grem pa malo pred bajto na sončka, si malo nabrat pozitivne energije user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 12:45:43   
Vijolica77
Opa punce!
Kakšne novice, čestitke mamicam in njihovim pupam. Tinkakotnka pa bo tudi kmalu. Fino AishaM, da je rodila, čeprav bom očitno jutri brez družbe na CTG (ne smem pozabit kakšne revije). še nekrat čestitke in čimbolj se cartajte!
Meni sicer niso nič napovedovali, da bi mi kaj grozilo prej, sem res imela eno tako lepo nosečnost, da bi kar ponovila, zaenkrat je še tudi vredu, le dan čez rok, samo upam da mi ne bo potrebno čakat tako dolgo kot Aishi. Samo danes sem skoraj prepričana Evii, da ti nič ne bo zahupalo zaradi mene in moje bebe.
mi je pa ful zanimivo to, da je to tipična moja značilnost, ki se je navzela moja beba, nikamor se mi ne mudi. Vse opravim vedno tako kot treba, ampak vedno nekje proti koncu, tik pred zdajci (kot reče moj dragi). Tako, da kar dvomim, da se bo kaj hitro zgodilo. Pa še moji doma me jezijo, da glede na to, da sem tak velik šprtni fan, ne morem rodit pre 26., ko bo konec OI, da ne bi slučajno kaj zamudila. 26.2. je sicer tudi datum, ko bi naj rodila po NS. Tako, da do takrat se še ne sekiram tako zelo.
Jasnica...glede zapletov, ti se dogajajo tudi pri naravnih porodih ali pri umetno sproženih. (sem sedaj videla, da ti je podobno svetovala tudi marty, če dve tako misliva bo že držalo, a ne). Ti samo pozitivne misli in predvsem misli na to, da boš kmalu stisnila k sebi svojo ljubo dete. Vse pa bomo zagotovo mislile nate in ti pošiljale pozitivne vibracije. Pogum velja!
Marty...jaz sem skoz v pogonu, vedno nekaj delam in se potikam okrog, pa res pomaga, nehaš mislit, sedaj pa bi bil že čas. Samo potem pa srečaš ljudi, ki te zagnjavijo že z znanimi vprašanji. To je edino, kar mi je zares zoprno.
Tako, darge moje sotrpinke, glave gor, saj bo kmalu (moj zadnji datum je 8. marec)! Se še beremo danes!
Lp Urša

_____________________________

24.2.2006 se je rodila najina Zala

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 12:54:50   
marty5
Sem se vsa zadihana vrnila s sprehoda in trgovine. Bomo vidli, če so težke vrečke in hoja po stopnicah kaj pomagali...user posted image

No, drugače pa sem danes podrla rekord - do niti ne 12. ure so me že 4je vprašali, če je kaj novega ipd....user posted image . Zdej se je že user posted image  pričel pritoževat, da ga vsi sprašujejo - v službi, na malici.....čisto prav mu je, ker se je včeraj delal norca z mene, ko me je še kelnerca v piceriji vprašala, če še ne zibamo user posted image . Sem zlobna, ne?

Drugače pa, si krajšam dneve s čiščenjem in pucanjem...sicer več ne vem, kaj zaboga bi lahko še oprala in očistila....no, vsaj stanovanje je tako čisto kot najbrž še zelo dolgo ne bo user posted image . Sem tudi opremila zibko s posteljnino - bom slikco dodala v albumček....tukaj bo spančkal naš sinko prve 3-4 mesece. Dokler je pač ne bo prerastel, pol pa mašira v posteljico in v svojo sobico.

Ja, je pa res ironija....decembra se nisem upala skoraj niti v trgovino, da ne bi kaj sprožila in sem upala, da dočakam vsaj sredo januarja.....no, pa kje smo zdaj user posted image . Sicer pa - še dobro, da je tako, ne? Moj uradni PDP je res 25.2., amapk na 2eh UZ je po meritvah bil 2.3. Sicer nisem nikoli dala veliko pozornosti na to, ker sem bila prepričana, d abo prej....zdej pa vse kaže, da bo nekaj na tem.

No, zdej pa komaj čakam novičke o Tinkitonkiuser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Vijolica77)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 13:18:11   
puncica
A so že kakšne novičke od tinkatonke. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 15:43:31   
soncicaT
Pozdravljene, februarčice!!!user posted image

Jaz sem sicer marčica, ampak vas redno spremljam,da se malo seznanim s tem, kaj me čaka, vas namreč z veseljem berem...

Iskrene čestitke vsem mamicam...ja zdaj pa se seznam kar krajša...user posted image

Kar ne morem verjet, da gre februar že h koncu in da smo na vrsti že marčice.user posted image

Lepo bodite, vsem ki še čakate na porod, želim seveda čim lažjega!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 16:07:14   
Eviii
od tinkatonke še nobenih novičk. upajmo, da bo kmalu kej zahupalo pr meni... sicer sm se pa spomnla, da sm zaprla zvonjenje prej, ker sm bla na kontroli pri g. bom šla preverit in se pol oglasim.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 16:09:29   
Eviii
no, pa so tle novičke...

danes ob 13.15 uri je v najino življenje posijalo najmočnejše sonce. rodil se je anej, velik 53 cm in težak 3190 g. presrečna novopečena starša tina in jani.

bravoooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 16:17:08   
marty5
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa je mali Anej le pokukal ven user posted image user posted image user posted image .

Eviii, kako pa je šlo s tabo na pregledu? Kaj novega?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 16:24:26   
Eviii
pa tudi aisha je prej pisala, da je vse ok in da je porod čudovita preizkušnja. in seveda, da nas vse pozdravlja...
pa še moje novičke. je bla moja sestrca z mano, ker se glih pripravlja na izpit iz ginekologije in porodništva in je vprašala mojga g, če lahko prisostvuje pr pregledu, sej je bil samo trebušni. in sta me kr fajn zdelala... v glavnem, nič novega. še vedno ima naš-a user posted image  premično glavico, kar pomeni, da se še ni spustil-a v medenični kanal. in to nej bi se pri prvorodkah zgodilo nekje v 35-36 tednu. pa nič. hm, samo res upam, da mi ne bo treba na cr... če ne, bomo pa tudi to pretrpeli.
me pa danes že cel dan neki muči. zdej pa še ta buši. sta me res moja sestrca in g zmatrala.
vijolica, pr meni je podobno kot pr tebi. meni so kolegi napovedovali, da bo moj otrok zanalašč pršu vn par dni pred oi, tko da jih ne bom mogla nič spremljat user posted image . zdej pa valda čakamo, da bo oi konc, pol pa gremo lahko v akcijo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 18:39:11   
Tina76
Lep pozdrav!

Sedaj sva prišla iz LJ. V kliničnega bom sprejeta kot doječa mati vendar šele v ponedeljek. Naš mali sonček je stabilen in ga najverjetneje jutri čaka druga operacija .... to je zašitje trebušne stene....bravo Jošt. Zadeva se je dokaj hitro popravila in smo optimisti. Čez vikend bo bolj ali manj spal, da se ranica lepo zaceli nato pa v ponedeljek cartanje z mamico. Punce kaj vse vidiš na otroški intenzivni.....jooooooooooooj. Čuvajte svoje angelčke in se vsak dan zahvalite da so zdravi. Vsi nimajo takšne sreče.

Danes se je JOšt ful odzival na najina glasova in naju ljubko gledal, se kremžil, pačil in bil taki cuker.........joj punce, ko to pišem se mi kar meša. Sem ga že dvignila in popestovala (vendar v inkubatorju), ker je bila v službi ena ful fajn sestra. Moje zlato bitje je tak mehko in krhko, vendar ima srečo saj je močen fantič... 3740g in 50.5 cm....lepo, ne?

Porodna izkušnja......peace of cake. Jaz bi šla rodit takoj še enkrat. No, resno.... imela sem kratek in skoraj neboleč porod. EA je tudi naredila svoje in tako kot je rekla moja G : Hvala Bogu za EA, vsaj ženske več ne rojevajo kot v kameni dobi. In prav ima.

Porodno izkušnjo bom na široko opisala drugič!

Vsem novim februarskim mamicam, ki so rodile za mano pa ISKRENE ČESTITKE in veliko nežnih trenutkov z vašimi srčki!


Še se javim!

Tina

P.S.

Vsem še enkrat hvala za izrečene tople besede in lepe želje.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 18:45:43   
ninaki
Hej punce,

najprej hvala vsem za cestitke!!!!! In pa cestitke vsem novim mamicam, ockotom in dojenckom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tini76, ockotu in Jostu pa veliko poguma. Drzimo pesti!!!!!

Midva sva danes prisla domov. Enej je super. Dojenje steklo, redi se vsak dan bolj. Moja gin se je precej zmotila v napovedi teze - za 700g v minus, tako da smo se mickeni. Pri meni je porod "sprozila" prijateljica. Je bila na obisku, pol ure po tistem, ko je sla, se je zacelo s popadki - bolecina kot pri menstri, spredaj v trebuhu, zadaj v krizu. Na zacetku nic posebnega, potem se stopnjujejo. Meni so se vmes celo malo ublazili, tako da sploh nisva vedela ali iti ali ne. 2h sva jih doma predihovala, potem sva se pa odlocila, da se greva pokazati. So se pa takoj zaceli na 5 minut. Midva sicer nisva prekmalu prisla, bi pa lahko se malo doma pocakala. Samo nisva vedela kako mocni bodo, oz. morajo biti in sva kar sla. Zdaj veva za drugic user posted image V porodni sva cakala, da se do konca odprem in predihovala popadke. Pomagala je masaza kriza - user posted image user posted image user posted image user posted image za dragega. Popadki so se pocasi stopnjevali. Dobila sem tudi umetne, ker se nisem dovolj odpirala. Do 6cm je slo z mojimi, potem se je pa ustavilo. Umetni so vse skupaj pospesili, tako da sem se v susu odprla 10 cm. Babica kar ni mogla verjeti. Moram pa reci, da so bili ti popadki cisto nekaj drugega, kot prejsnji. Na momente tako mocni, da mi je celo telo zakrcilo, kot da bi me kdo boksnil v trebuh in bi se "zaprla" kot skoljka. Tako so me zakrcili. So pa pomagali, da se je Enej dol spuscal. Njegovo spuscanje sem precej cutila v krizu - na koncu nisem vedela ali so popadki prisotni ali ne, saj je bilo tiscanje v krizu non stop prisotno. Babica je se rekla, da bomo spraznili mehur, samo Enej se je odlocil, da bi pokukal, tako da sem 2x pritisnila in je bil zunaj. Babica ni mogla verjeti, je rekla, da je bilo tako super, da lahko cez 2 leti se 1x pridem user posted image Punce, poslusajte babice. Super so, super vodijo cez porod. In pa dihajte in sproscajte se vmes, ko popadkov ni. Jaz sem si z vsakim vdihom in izdihom dopovedovala, da sem mehka, da se odpiram, da se vse razteguje in siri in da bo Enej kmalu zunaj. Moram vam pa povedati, da je bilo pri meni tako, da takrat, ko so bili ta mocni popadki nisem mogla pravilno dihati. Je prevec zakrcilo. In takrat sem se tudi jaz zakrcila. Tako da sem dragemu narocila, da me je non stop opozarjal, da se moram sprostiti in dihati. To mi je precej pomagalo, saj so popadki tako mocni, da se avtomaticno zakrcis. In pa, probajte doma potrenirati iztis s spodnjim delom - torej lulanje in kakanje. Zapomnite si kako pritiskate, ko greste kakat. Taksno pritiskanje je za iztis. Bodite pogumne, ne se ustrasit. Ne bom rekla, da ne boli, ker boli. Samo bolecina pride in mine. Z vsako bolecino pa bo vas mali soncek blizje vam. In nagrada, ki jo prejmete na koncu, je vsega vredna. Se vecje bolecine. Mene je edino malo begalo, ker sem se spomnila iz MS, da se pritiska sele cisto na koncu, ko babica rece. Ko sem imela tiste popadke, ki so me zakrcili, me je mocno sililo na pritiskanje. In si nisem upala. No pol mi je pa babica rekla, da naj kar pritisnem, da bo sel Enej prej dol. Tole me je malo zbegalo, ker ko sem pritisnila, je bilo lazje, kot pa zadrzevati pritisk. Skratka, punce, ne se bat. Kar hrabro. Rojstvo je res nekaj neverjetnega, ko pa gledam moja fanta tam ki corita na postelji, mi gre pa kar na jok. Zelim vam, da bi cim prej v roke dobile svoje zakladke. Kar pogumno!!!

Lepo spite,

Nina


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 19:36:36   
jasnica
ninaki prav lepo si opisala porod. Ko preberem kako kakšna hitro rodi, spet dobim upanje in pogum!
Tina76 bom še naprej držala pesti, da bo z vajinim Joštom lepo napredovalo!

Jaz pa sem vse pospravila, oprala in zlikala.Otroška soba je pripravljena, posteljica čaka v spalnici, skratka vse je na svojem mestu. Še enkrat pregledam stvari za v porodnišnico, potem pa se posvetim sebi in svojemu dragemu, ker je najina zadnja noč, ko bova sama. Komaj čakam da stisnem svojo punčko k sebi in ji dam enga velzga lupčka.
Še 12 ur do odhoda v porodnišnico! Živčki delajo na polno!
Upam da bom jutri kmalu popoldan lahko zahupala pri Evii in da se ne bo tako zelo vleklo! Mislim da boste vse vesele ko bom nehala tarnat!

Pozdravček!

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 20:30:16   
marty5
Tina76 mi še vedno močno držimo pesti, da bo Jošt čim prej okreval in ga boste lahko cartali doma ter pozabili na te težke prve dneve user posted image user posted image user posted image

Ninaki, tvoja izkušnja pa je res balzam za dušo user posted image user posted image user posted image . koliko pomenijo te besede, ko veš, da te v kratkem to čaka user posted image

Pri nas še vedno nič - le klicev in sms-jev je vedno več user posted image . Ampak ok, me na trenutke živcira, ampak sem se po svoje že navadila na to.....

Jasnica, jutri pa pogumno. Mi bomo vsekakor držali pesti, da bo šlo hitro in seveda komaj čakali, da preberemo novičke o tebi in hčerkici user posted image .
Jaz grem tudi jutri v porodnišnico - na pregeld - in upam, da bodo pogledali, če sem kaj odprta in če se kaj riše na obzorju. Da bomo lažje preživeli vikend user posted image .

Eviii in Vijolica - kot kaže pa bomo ostale družba 3eh.....vsaj do nadaljnega, no. user posted image  Še malo pa bomo res vse mamice - čez 14 dni smo že ziher vse na drugem forumu, ne?

Želim vam mirno noč - predvsem tebi jasnica - da boš jutri spočita za veliki dan user posted image



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 22:00:00   
Vijolica77
Ojla punce!
Tina76...sploh ne veš kako sem vesela, da si se javila in nam sporočila kako ste, še posebej Jošt. Še naprej bom mislila na vas in držala pesti še za drugo operacijo.
Ninanki...čudovita izkušnja, prav lepo si jo z nami delila in nam tako vlivaš nekaj poguma in upanja, da se bo kmalu zgodilo.
Jasnica...vso srečo in pogumno jutri, morda pa te že ponoči kaj preseneti. Pa dobro in predvsem naspano noč ti želim.
Marty in Evii...ostale bomo poslednje tri, najboljše za na konec. Jaz imam jutri znova CTG v porodnišnici in upam, da se bo tokrat kaj dogajalo. Mi je pa začel končno otrdevati trebuh, vsako uro vsaj 2-3X za kar nekaj minut. In dete se je nenormalo umirilo, si nisem mislila da je to sploh pri tem divjaku mogoče. Upam, da to končno kaj pomeni in mi res ne bo potrebno čakati tako dolgo kot AishiM. Si sploh ne znam predstavljati.  Sedaj pa grem gleadti drsanje do konca potem pa spat in upam, da me kaj preseneti, sicer pa se beremo znova jutri.
Lahk noč in lepe sanje
Urša

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
23.2.2006 23:03:47   
jasnica
Najlepša hvala za spodbudne besede! Zdej grem pa poskusit spat, sej sem kar utrujena in mislim da bo šlo.
Jutri pa malo javim kakšno je stanje!

Lep vikend! Pozdravček, Jasna

(odgovor članu Vijolica77)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
24.2.2006 7:27:58   
puncica
No febraurčice katera bo naslednja še štiri. Držim pesti da boste čim prej rešene in imele svoje zaklade v naročju. Ja pa ČESTITKE tinkatonki koooonnnnčno, njo sem pa res ful pogosto spremljala.
FEBRUARČICE (4) user posted image
22. jasnica, Ljubljana
22. Vijolica77, Maribor
25. Eviii, Izola
25. marty5, Izola

FEBRUARČKI (26) user posted image
10. december PUNČKA – Jery (22.2)
12. januar EVAN - Kami (4.2.)
19. januar MANCA - bobika (12.2.)
20. januar ANJA - baGSi (5.2. )
29. januar TAJA - wallery (11.2)
29. januar SARA - sarazan (12.2.)
30. januar GAL - ursa_p (16.2. )
31. januar LEV- sazi (13.2.)
2. februar GAL – čuko (4.2)
3. februar NEJC – nuka (4.2.)
3. februar KLEMEN – pika-poka (7.2)
4. februar EVA ZALA – natalia (8.2)
5. februar TJAŠA – kimi79 (5.2.)
5. februar AJLA – karin412 (20.2)
14. februar AVA – taja27 (22.2)
15. februar ROK – Ezi (7.02)
16.februar GAJA – suky (23.2)
17.februar GABER – aldo (13.2.)
18.februar NEJC – ursi (19.2)
19.februar MOJCA – malamisha (8.2)
20.februar ENEJ – ninaki (22.2)
20.februar JOŠT – Tina76 (19.2)
21.februar NEJA - SašaR (17.2)
23.februar AJDA - AishaM (11.2)
23.februar MIJA - Petrina28 (21.2)
23.februar ANEJ - tinkatonka (17.2.)

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
24.2.2006 8:28:56   
marty5
No, punce moje, mene tudi v porodnišnici nočejo user posted image .

Danes naj bi šla tja, pa sem prej klicala, da vprašam, kje se moram prijavit oz. kdaj naj pridem (pač nisem še bila in mi je vse skupi španska vas....). Pa mi vsega naveličana gospa na drugi strani reče, da če me nič ne muči, naj do ponedeljka niti ne hodim (rok imam jutri). Tako, da je vse preloženo na ponedeljek in bomo še en vikend preživeli v dveh.....

Sicer sploh ne vem komu še pišem....user posted image . Ostali sta mi le še Eviii in Vijolica. Ali me bosta tudi vedve zapustili user posted image ?
Eviii, če ne boš kaj prehitela, pa se bova v ponedeljek skupaj odpravili pogledat, če ta dva naša user posted image  mislita kaj ven ali ne.

Tako, zdej sem spet malo razočarana, ker spet ne bo nič in ne bom zvedla nič. Danes bo boljše, če me ljudje pri miru pustijo in si ne drznejo me spraševat, kdaj bomo zibali user posted image . Grizem....



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?