|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 11:45:30   
tinkatonka
suky...ČESTITKE za deklico Gajo!user posted image user posted image
 
Sej se nam je zdelo, da si že mamica, ker si bila med pogrešanimi. Komaj čakam da nam opišeš svojo porodno zgodbo!

Lp tina

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 11:50:25   
tinkatonka
user posted image  zdaj nas je pa res ostalo zelo zelo malo. Do konca februarja je z današnjim dnem še 8 dni, prav toliko nas še čaka na svoje user posted image , pa se lahko zmenimo,da bo vsaka en dan na vrsti, da bo bolj zanimivo. user posted image  Katera se javi za danes???? No pa še statistika....




FEBRUARČICE (8)user posted image
11. AishaM, Maribor
17. SašaR
17. tinkatonka, Ljubljana

21. Petrina28, Slovenj Gradec
22. jasnica, Ljubljana

22. Vijolica77, Maribor
25. Eviii, Izola

25. marty5, Izola
 
FEBRUARČKI (22)user posted image
10. december PUNČKA – Jery (22.2)
12. januar  EVAN - Kami (4.2.)
19. januar MANCA - bobika (12.2.)
20. januar ANJA - baGSi (5.2. )
29. januar TAJA - wallery (11.2)
29. januar SARA  - sarazan (12.2.)
30. januar GAL  - ursa_p (16.2. )
31. januar LEV- sazi (13.2.)

2. februar GAL – čuko (4.2)
3. februar NEJC – nuka (4.2.)
3. februar KLEMEN – pika-poka (7.2)
4. februar EVA ZALA – natalia (8.2)
5. februar TJAŠA – kimi79 (5.2.)
5. februar AJLA – karin412 (20.2)
14. februar AVA – taja27 (22.2)
15. februar ROK – Ezi (7.02)
16.februar GAJA – suky (23.2)
17.februar GABER – aldo (13.2.)
18.februar NEJC – ursi (19.2)
19.februar MOJCA – malamisha (8.2)
20.februar ENEJ – ninaki (22.2)
20.februar JOŠT – Tina76 (19.2)


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 12:24:36   
marty5
Čestitke, suky user posted image user posted image user posted image

Hčerkici pa le vse najlepše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 12:26:58   
marty5
Joj, kako smešno zgleda seznam user posted image ......smo prav ta zadnje borke, ki ne zapustijo fronte user posted image . Vedno bolj sem prepričana, da bom jaz zaprla obdobje februarskih user posted image  2006.......rade volje pa prepustim to lepo delo kateri drugi user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 12:30:21   
jasnica
Suky, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa mislim da danes ne bo nobene, ker se pri nobeni nič konkretnega ne dogaja, razen če kakšen user posted image na hitro preseneti. Drugače pa se mi zdi da se SašaR nič ne oglasi.
Skratka moj datum bo kar 24.2, sem prepričana da prej ne. Pa sej petek ni daleč!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 14:11:32   
AishaM
Suky, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Punce, zdaj pa bi bila že rada jaz na vrsti. Sem že 10 dni čez PDP. Prosim!!

Karin412, hvala za porodno zgodbo. Sem se kar malo zjokala zraven od ganjenosti. Si vse tako živo predstavljamuser posted image .

Vijolica77, a jutri imaš CTG v MB porodnišnici? Jaz tudi ob 9.20. Mogoče se vidiva.

Petrina28, tudi jaz zadnje čase nič kaj ne migam. In sedim kot kokoš - katera upam, da bo kmalu znesla jajceuser posted image user posted image . Tudi mene malce skrbi moja kondicija za porod. Ampak po moje takrat kar iz nič dobiš neko moč, da ti uspe izpeljati stvari do konca.

Eviii, veš, jaz pa nimam kaj dosti izkušenj z ribicami. Vem, da imajo rade vodo in moj možek je že navdušen nad tem, da bo user posted image  vozil na plavanje za dojenčke. Sem rekla samo - SUPER.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 14:57:06   
tinkatonka
AishaM....ti kr pejt rodit pred vsemi nami. Samo upam da to ne bo šele v soboto. Če želiš biti zdaj med nami, ki smo še ostale, prva, pejt kr danes rodit, da se potem lahko zvrstimo za tabo. user posted image

Sej sem rekla, da ne bom jamrala, ampak bi pa prov z veseljem. user posted image  Se strinjam z jasnico, ki je rekla, da vprašanje, če bo danes katera rodila. Je že malo pozno. Razen če se bo vse odvijalo blazno hitro. SašaR se pa že tako bolj redko javi. Je imela PDP na isti dan kot jaz, se mi pa zdi, da sem jo še danes videla potikati se po RR forumih. Sicer mislim, da nas bere kar redno, ampak napiše pa zelo malokrat kaj.

Grem zdaj dokončat kosilo. Sva z user posted image  že ornk lačna. Dejte punce naj vas malo zvija in špika, da se bo vsaj kaj dogajalo danes. Jaz sem tko in tko rekla,da danes ne bi rada rodila, oz. če me bo že zvilo naj me ponoči oz. proti jutru. upam da bo user posted image  vsaj to upošteval, če jaz že njega upoštevam in mu še pustim, da plava v mojem trebuščku.

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 14:59:53   
tananejka
Februarčice!

Ne morem si misliti kako nestrpno pričakujete svoje user posted image , tiste, ki ste še ostale.
Zdaj pa res....kar vsaka si naj izbere en dan.....po moje boste vse želele danes ali pa jutriuser posted image .

Lahek porod in naj vam čakanje čim hitreje mine,

SREČNOuser posted image user posted image

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 16:08:17   
Eviii
jaomene... vidite, kako smo obupane, da nas še marčevke hodijo tolažit in preganjat user posted image user posted image user posted image .
suky, čestitke user posted image user posted image  user posted image . pa mali gaji seveda tudi.
kar se pa tiče porodov. če malo pogledamo in si zapišemo vrstni red oziroma želje. najprej aisha (kr nej bo danes - ne kasneje kot jutri!!!), pa za tinkatonko vemo, da ima bukiran 24.2. jst imam določen 27.2. (lahko bo tud naslednji dan, odvisno, kako hitro se bo vse odvijalo). kaj pa ostale? dejmo si vsaka rezervirat en datum in bomo pol vidle, če znamo spoštovat pravila user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 16:23:32   
jasnica
Evii jaz grem tud 24.2. Ob osmih zjutri moram bit v porodnišnici, glede na to da nisem odprta mi je pa ginekologinja obljubila da bom proti večeru, ali pa popoldan rodila.

Tinkatonka kdaj pa moraš bit ti tam?
Ampak jaz sem si full želela vedit kater dan bo, sem dons kr bolj sproščena in moj me je pohvalu, ker nisem NIČ sitna in zadirčna. Sem končno spet kot prej- polna energije, nasmejana in nič obremenjena. user posted image user posted image user posted image ZAME!!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 16:24:03   
marty5
O, če lahko zbiram, zberem petek - 24.2. Poleg tega, da je 1 dan pred PDP in da je lep datum, bi še tašči nardila neizmerno veselje, ker ima rojstni dan in si bo za vselej zapomnila rojstvo prvega vnuka user posted image

Sledi pa tisti slavni AMPAK.....

No, mojemu user posted image  se je malček zmešalo, ker zadnjo uro brca kot nor.....morda pa išče izhod???user posted image user posted image user posted image  Prej me je tako brcnil, da sem prav solzico dobila od bolečine.....

Včeraj sem bila še kar ok in me to čakanje ni več kot toliko motilo. Danes pa smo spet po starem. Seveda so na to vplivali tudi klici in sms v stilu, če je kaj novega. Najraje bi izklopila telefon in ga vrgla v morje user posted image . Kako ljudje ne razumejo, da je to zelo zelo moteče za user posted image  pred rokom ali celo po???? Meni na kraj pameti ne bi prišlo. Pa saj bodo zvedli. No, sem mogla malo pojamrat.

Uh, danes je živi dolgčas.....bom nehala, da mi ne bo spet internet crknil od jamranja user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 17:27:29   
Vijolica77
AishaM...CTG imam v MB porodnišnici jutri ob 9.00, tako da se lahko srečava. Sploh glede na čakanje, ki si mi ga že opisala. Če pa se boš odločila roditi, ti ne bom nič zamerila, ti kar čimprej opravi.
Prav vesela sem bila sporočila o Joštu, je prav fino slišat vzpodbudne novice.
Marty...meni pa se je v nasprotju s tabo danes povsem umiril otroček, se komaj kaj premakne. Sem pa tako norenje imela ta vikend, uf kako me je nekajkrat zabolelo. Čeprav je res fino ko čutiš te brcike, kdaj res zabolijo.
Se še beremo in upam Evii, da ti bo kaj znova zahupalo.
Lp Urša

_____________________________

24.2.2006 se je rodila najina Zala

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 18:35:34   
tinkatonka
Hojla punce!

No to je pa moje zadnje javljanje danes. Spet me pride mal možek domov pogledat,user posted image pa mu moram kaj dobrega skuhat, pa seveda se pocrklat, dokler sva še sama dva. Mi je zdele trenutno ful ful slabo. Razlog...prenažrla sem se z bomboni. user posted image  Pa še mali je začel ful razgrajat po otrdelem trebuhu, tko da ma pravo fešto zdele. Najbolj neprijetno mi je kadar me od znotraj "žgačka" po mehurju. Pol sem pa skoraj vsakih 10 minut na wc-ju. Mam tak občutek, kot da mi bo mehur razneslo, pol pa še kapljico komaj polulam. Res je lumpek ta moj fantiček. No najbrž ima to much energije zaradi vsega cukra, ki sem ga zaužila danes. Sem si najbrž čist sama kriva.

jasnica...meni ni še nič točno rekla G, ob kateri uri moram it v porodnišnico. Jo bom jutri vprašala kako je zdej s tem. Jutri imam pregled ob 2h popoldne, in sicer imam spet CTG , če me bo pa vaginalno pregledovala pa nisem čist zihr, ker me je že včeraj. Mislim da sicer jutri na pregledu ne bo nič drugače kot je bilo včeraj. Pomojem se nič bolj ne odpiram niti popadkov nimam, je pa res da mi trebuh otrdeva, samo kot zanalašč, nikoli takrat ko sem pri G. 

Vse se nekaj gužvamo za petek 24. februarja. Če hočte vam prepustim moje mesto, ampak samo v primeru da potem jaz rodim jutri ali pa najkasneje v četrtek.user posted image  Zdaj smo pa že barantat začele. Joj smo hecne. user posted image user posted image

No punce. Uživajte!!!

Se beremo jutri dopoldne. Pa Evii upam da imaš po oknom spalnice kaj prostora, da bodo kaj tovornjaki mimo vozili in hupali. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Vijolica77)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 18:42:22   
petrina28
Halo!

A si lahko jaz izberem 22.2.? Na pregledu je ginekolog ugotovil, da sem dva prsta odprta, lepo zmehčana, samo še nimam zadosti skrajšanega materničnega vratu.. CTG v najlepšem redu, popadki taki minimalni, nekaj čez 20...

Ker pa sem kljub jemanju železa in tablet za boljšo absorbcijo železa še vedno slabokrvna (hemoglobin 95), moram jutri ob 9h v bolnico, da malo staknejo glave in se odločijo, če je smiselno sprožit porod, glede na to, da sem že tako odprta in zmehčana...

Lahko se torej zgodi, da bo jutri pri Evii hupalo ali pa se bom z dolgim nosom vrnila domov in še naprej težila, kdaj za vraga se bo kaj začelo dogajat....

LP, P.




(odgovor članu Vijolica77)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 19:34:45   
Eviii
kaj zdej smo že postale stare branjevke na tržnici user posted image ? se kr okoli datumov kregamo. glede na to, da je še en dan mimo in ni nobena rodila, nam ostane še 7 dni, pa 8 nosečk. zdej se pa računi več ne izidejo... če bi jst lahko izbirala, vam vsekakor prepustim jutri in četrtek, ker mojga možka ni. more it službeno v gardo in ne bi rada, da bi se takrat kej dogajalo. če ne, bo pa uletel nazaj domov. drugače bi pa jst rodila v soboto, da nardim uslugo sestrci, ki ima rojstni dan in sm jo vprašala, kaj hoče za darilo in je rekla, da nečaka user posted image . pa bomo vidli, če jo bo ta ubogal-a...
jst sm pršla malo prej domov. sm šla v šoping. in ko so me vidli kolegi in kolegice tkoj vsi v obup: pa kaj še kr okoli klatiš? ne bi bla ti doma in počivala? halooooooooooooo? kako pa nej potem sprožim popadke, če se malo ne muvam? pa še v paranojo padem, če sm cele dneve doma...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu petrina28)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 20:10:33   
marty5
No, še zadnjič danes tudi jaz...

prej sem šla na en kratek, a intenziven sprehodek (gor v hrib) - ravno do naše porodnišnice. Toliko, da se malo razgibam in sem malo manj tečna kot sicer user posted image . Da pa bi kaj sprožilo, sem že kar obupala, ker dnevno prehodim 3× 3 oz. 4 nadstropja stopnic.

Jaz pojma nimam, kako zgledajo kaj pregledi v porodnišnici. Ko sem G vprašala, mi je rekel, da enostavno grem tam in če ni nobenega, pozvonim user posted image . In kaj naj rečem - sem prišla na pregled??? Malo čudno zveni.....Pa niti ne vem kdaj it - najbolje enkrat zjutraj, ne?  No, do petka bom že naštudirala user posted image


Nič, grem gledat drsanje...druzga itak ni, pa še všeč mi je postalo user posted image .

Lepo in mirno noč....ali naj raje rečem, nemirno noč user posted image  - da se vendarle kaka porodna akcija začne? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 21:23:26   
sarazan
Joj user posted image , kako vam privoščim, da kmalu rodite. Prav verjamem, da to čakanje ni ravno prijetno. Jaz sem kar vesela, da me je tako prehitelo. (Čeprav včasih kar pogrešam bušija. Takrat je bila Sara samo moja, zdaj jo pa vsi mečkajo po rokah user posted image .)

Marty je spraševala o receptu za pospešitev dogajanja. Žal ga nimam, pojma nimam, zakaj je mene tako prehitelo. Nekateri pravijo, da so krive stopnice v 3. nadstropje, ki sem jih premagala en večer prej user posted image .
Mi je pa oče rekel, da je zanesljiv način, da sprožiš porod, če poješ malo gobic (vloženih ali kuhanih). Ne vem, če bi verjela. Če bo pa katera poskusila, naj pa ne pretirava s količino !!! Gobe so kar težka hrana (pravzaprav so začimba in ne hrana) in neprimerne za zvečer.

Držim pesti, da hitro spoznate svoje user posted image  in se nam pridružite na Starši čvekamo.

PS: Sem dala 3 nove slike v album. Naša punca kar hitro raste user posted image .

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 22:02:05   
Eviii
pa smo že mislile, da danes ne bo nič... se je oglasla sašar:

pa sem le prišla! ime mi je neja. rodila sem se 21.2.2006 ob 15.38 in imam 51 cm in 3460 g. lep pozdrav iz ljubljane.

čestitamo user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 22:27:09   
Eviii
zdej nas je ostalo še 7... pa res upajmo, da bo vsak dan kaka manj. jst postajam že kr paranoična, če sm samo doma in nič ne počnem. pa se skušam zamotit z miljon neumnostmi. danes sm na primer delala goblen. sm se hotla lotit doktorata, pa nism mela moči. mogoče bo pa jutri ta pravi dan user posted image user posted image user posted image .
zdej grem pa malo ninat oziroma počivat, da si pridobim malo energije za drugi teden. joj, prou si ne morem predstavljat, da bom čez en teden (vsaj upam) pestvala našega-o user posted image ...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
21.2.2006 22:34:59   
AishaM
SašaR, ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image .


Sarazan, jaz že vem, kaj bom jutri malicala ... gobice...user posted image user posted image  . Tako, da če vam jutri javim, da sem rodila, potem deluje!

Lepo noč želim vsem.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
22.2.2006 7:03:40   
tinkatonka
Dobro jutro čvekice!
 
Ja tinkatonka spet navsezgodaj razgraja tu po RR-ju. Najprej seveda čestitke sasiR za punčko Nejo. Sej ji kr fovš, posebej zato, ker je imela PDP na isti dan kot jaz, pa mene niti približno še nič ne zvija. A ni danes tisti dan (22.2.),ko smo se pred kakimi 4 dnevi vse gužvale, da bi rade na ta dan poln dvojk rodile? No upam da se to uresniči kateri izmed nas. Torej še 7 dni in še 7 tečnih user posted image .

FEBRUARČICE (7)user posted image
11. AishaM, Maribor
17. tinkatonka, Ljubljana
21. Petrina28, Slovenj Gradec
22. jasnica, Ljubljana
22. Vijolica77, Maribor
25. Eviii, Izola
25. marty5, Izola

Mislim, da ste punce tko prijazne, da spustite mene in AishoM naprej, ker sva že obe kr dosti čez rok. Jaz sicer gobic ne maram, tko da jih ne bom jedla za malico tko kot Aisha, si bom pa najbrž privoščila kakšno toplo kopel. Sicer se mi ponavadi potem sploh ne da dolgo notr ležat, ampak če bo pa to še kaj dodatno relaksiralo moje utrujeno telo, pa toliko bolje. Moram rečt, da sem na trenutke že kr utrujena od te nosečnosti. Bolijo me zgornje stranske trebušne mišise, da v mišicah v lopaticah sploh ne govorim, al pa o medeničnih kosteh. Vglavnem mislim, da je res čas da se ta nosečnost počasi zaključi, ker trenutno, ravno zaradi te okornosti, ne uživam prav preveč.

Danes imam pregled ob 14h, na katerem pomojem ne bom izvedela ničesar novega. Spet bom čakala kot osliček tam v čakalnici. Je pred mano še ene par nosečnic naročeno na CTG-ju, pa ponavadi se tko zgodi, da pri kakšni izmed njih user posted image  spi, potem je pa več kot pol ure priklopljena na CTG in se potem vse zavleče. No ja. Bom že potrpela. Si bom s sabo kaj za brat vzela, pa upam da bo hitreje minilo in da bom tam do 16h, ali pa pol petih že gotova. Čeprav je ful lepo, da vem da naj bi naš user posted image  prišel na svet v petek, se mi zdi to sproženje poroda čisto mimo. Po eni strani bi še kak dan počakala, če bi se porod sam od sebe začel s kakšnimi popadki ali razpokom plodovnega mehurja, po drugi strani pa si želim, da pride user posted image  čimprej ven, na tak ali drugačen način. Ma sej ne vem. Imam še dva dni fore, pa bom vidla. 

No tako! Dosti za sedaj. Če ne prej, se vam javim popoldne po pregledu.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
22.2.2006 7:36:08   
jasnica
Dobro jutro!
Tinkatonka ti si pa res vsako jutro full pridna. No danes je moj PDP ampak ga z veseljem oddam tebi ali Aishi.Zvečer me je spet noro špikal in bolelo po trebuhu, da sem komaj pod tušem stala in do postelje prišla, danes pa je spet mir in bom kar na petek počakala.
Popoldan dobim zaveso za otroško sobo- komaj čakam!! Pa še enkrat prah pobrišem in tla pomijem, potem pa bo sobica pripravljena!

Kar se tiče gobic, pa ne verjamem. Sem jih v nedeljo pri kosilu kar dost pojedla, pa sem še vedno v enem kosu. Da ne govorim kolk vloženih pojem.

Spet sem polna energije in grem malo pospravljat, pa nohte si moram uredit, pa psa bosta mogoče kakšen sprehod doživela z mano,..

Želim vam lep dan in obilo optimizma!!user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
22.2.2006 7:44:22   
Eviii
jutro. še ta druga tajnica se oglaša. danes me je možek zbudu že pred eno urco. je šou na eno srečanje golfistov v gardo in pride nazaj jutri zvičir. tko da jst vam današnji in jutrišnji dan rade volje odstopim, da greste končno rodit... pol bom pa razmislila, če ne bi tudi naš cajt počasi napoču. sm pa v istih dvomih kot tinkatonka. po eni strani bi rada, da naša hruška čimprej pade z drevesa v moje naročje, po drugi strani bi pa rada počakala, če se bo to zgodilo samo od sebe. pri meni je edini problem v tem, da se naše bitjece bliskovito razvija (predvsem redi, zato sm se odločla, da ga-jo bom kr bajsi klicala user posted image ) in da mi bo to povzročalo velike probleme pri porodu, ker sm zelo mičkina. in bi se res rada izognila cr-ju.
jst mam še zadnji pregled pri g jutri ob 14.30, pa nič ctg-ja... še dobro, da so mi vse preiskave nardili zadnič v bolnici in da so me malo pomirili.
to noč sm spet dobro spala (čeprou sm se kr zgodi zbudila in ne vem, če sm se naspala). vrjetno temu res pomaga, če zvičir ne jem dosti. samo neki mičkinega, da potešim lakoto.
danes bomo spet lenarli (neki novega user posted image ). pa itak imamo tle eno kislo vreme na obali in mi res ni, da ni kej pametnega počela... se beremo kej kasneje.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
22.2.2006 8:08:12   
marty5
Dobro jutro,

danes smo pa res vse zgodnje user posted image . Samo še 7 nas je....lahko naredimo tekmovanje v tečnobi in jamranju user posted image .

Vas tu pa tam vsaj kaj zvija....mene popolnoma nič. Se mi zdi, kot da sem noseča kakih 7 ali 8 mesecev. Edino kar me je po novem začelo bolet, je mednožje - kot da je vse pretegnjeno user posted image . Morda se širi in pripravlja za mojega velikana user posted image .

Glede gobic sem pa tudi jaz skeptična, ker sem v ponedeljek naredila lasagno iz gobic...in nič. Ursa_p pa nam je seks svetovala user posted image .

Skratka, Eviii, jaz upam, da bom najkasneje drugi teden tudi jaz rodila in ti delala družbo v porodnišnici...s tem, da meni ne bodo nič sprožali vsaj kakih 4 - 5 dni po PDPju, .....sej ne vem res, kaj je boljše. Če pa pride pravočasno...aleluja! Počasi bom še molit začela....

Danes greva z user posted image  na pico. Sem si jo prav zaželela in bogve kdaj jo bom lahko spet jedla...ja, v teh dneh izpolnjujem "zadnje želje" user posted image . Pa še malo ven grem, da ne bom tako grozno tečna.

Danes je tudi lep datum - katera gre v Rim? Jaz spet bi, pa user posted image  ni za.....

Se oglasim še kasneje.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Zdaj smo na vrsti FEBRUARČICE
22.2.2006 9:19:26   
Kami
user posted image za pogrešano Suky in user posted image  za hitro SašoR ter njihove user posted image !

Punce, tko ste hecne, da vas je veselje brat. Ohrante še neki tele dobre volje za na porodno mizo, pa bo!user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?