|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 12:59:35   
štručka
Ah, to priklapljanje na CTG gre tudi meni na živce. V 10 min lahko ugotovijo le to, da je z user posted image  vse ok. Če bi želeli beležit popadke oz. "kako blizu smo", bi nas morali priklopit vsaj za kakšno uro.

Še pred nekaj leti mame teh CTG-jev sploh niso poznale. Tudi meni se zdi bedasto se vozit na CTG, ker je edina posledica to, da sem vsa vznemirjena. To sem pa že tako in tako.


(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:03:20   
MatMaj
Saj to ravno jaz pravim. Kaj pa oni lahko ugotovijo v 10 min???
Naj grejo nekam. Sploh se mi več ne da. Upam, da dobim čim prej popadke ali pa da mi voda odteče in jih ne rabim več hodit tja gledat.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:22:40   
meta22
Hojla čvekice!

mi je kar hudo zate MatMaj. že kar en lep čas navijamo zate, pa kar nič. z umetnimi popadki sem se pa jaz tudi morala sprijazniti. bo vsaj vsega enkrat konec, če že tvoj user posted image  noče ven. 
lahko pa ste srečne, da hodite na ctg in slišite vsaj srček svojih user posted image . tako vsaj veste da je vse ok.jaz ctg-ja še sploh nisem imela, pa srček slišim samo na pregledih, ki pa so bolj redki. vse kar lahko opazujem so gibi mojega user posted image user posted image user posted image  da vem da je vse ok. raje bi ležala tam tistih 10 minut in bi vedela da je vse ok. mora pa biti mučno hoditi tja za tistih 10 min. to pa verjamem. ampak vse, samo da sem pomirjena.

še dalje navijamo za tiste, ki ste že čez rok. vse bomo prišle na vrsto!

LP
Meta

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:30:04   
AlenkaIST
10 min ctg-ja? Dobre ste. Jaz ležim tam vsaj 20-30 min. Nazadnje sem imela občutek, da sem bila še dlje. Hrbet, L bok, D bok, pa spet L bok, pa D bok.
G mi pa tudi pove ali je zadovoljna in kako je s popadki.

VSE ČESTITKE PURI user posted image  V sredo bo verjetno že doma, je pa v porodnišnico prišla že 7cm odprta user posted image
 
MAJ   50cm in 2660g

< Sporočilo je popravil AlenkaIST -- 9.1.2006 13:31:06 >


_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:35:05   
štručka
Oooooo Puriiiiiiuser posted image user posted image user posted image  lep začetek poroda.....user posted image user posted image user posted image  in čestitke za štrucouser posted image

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:42:33   
meta22
 
 
Juhuuuu puri, iskrene čestitke celi družinici!!!user posted image user posted image user posted image user posted image   

Je moralo biti pa ekspresno. no bomo videli v sredo. pa tudi verjetno je vse ok, da bosta tako hitro doma.POROČAJ!!! saj ene nimamo drugega dela kot tale forum prebirati. pa me ful veselijo take zgodbice.
 
LP
Meta

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:43:29   
Anonimen
Čestitke Puri in Maj!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:47:00   
pikica*
Čestitke Puri še v mojem imenuuser posted image user posted image user posted image !!! Si pa kar dobro pospešilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:54:04   
tinkamiška
bravo puri, maj in atiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 13:55:02   
uniq
ČESTITKE PURI IN NANNNuser posted image user posted image  PA user posted image  NAJ PRINESE SREČO OBEMA DRUŽINICAMA!!!
 
Drugače pa drage moje...vidim da smo že vse naveličane čakanja. Vidim da nimam samo jast napdov slabosti in da je tudi drugim rado slabo. Tudi jast ctg še nisem mela, za user posted image sploh ne vem kolk je velik/a. Tko da komaj čakam na porod sicer slutim da bo zelo boleč...ampak bomo že potrpeli. Drugače pa do lune je še 5 dni in se s tem nekoliko tolažim...
Nimam volje za nobeno stvar...in vse in vsi mi gredo na živce. Najhuje je ko srečaš poznanega un pa ...o a še kar vztrajaš...mislim ej.
Tko da bejbike moje se poslavljam da ne bom še katero zamorila...mogoče bo kmalu bolje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 14:17:01   
AlenkaIST
ja, ja tudi meni vsako jutro pozvoni telefon, da me domači povprašajo: a že kaj šraufa? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu uniq)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 15:16:42   
štručka
Punce!

Če katera še nima avtosedeža, je akcija v baby centru:

maxi-cosi znižan na 19.000sit.....:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=156984

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 15:33:31   
pikica*
Pa ne me hecatuser posted image . Točno takega sva kak mesec nazaj kupila v Pikapolonici za 25k in sem mislila kakšen biznis sva naredila. Joj, da moj  user posted image  to vidi. Bo spet rekel, da prehitevam, na koncu naju pa zato stvari dražje pridejo.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 15:35:55   
nejca1
Najprej, čestitke tudi tebi puri in malemu Maju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Midva s user posted image  sva končno doma, sva zapravila celo plačo user posted image , in sicer registracija avta, pa nova bunda, steklenička za malega ina nastavki za dojenje - pa je šlo 200.000 user posted image .

Ja, očitno bomo vse rodile na rok ali pa še kasneje, ker se pri meni nič ne dogaja, samo bradavice me bolijo za znoret.

Ne vem, zakaj G tako različno delajo - jaz že od 33. tedna nisem nobenega UZ več imela, a splohej e dovolj plodovnice, v petek me sploh ni pogledala, ali sem že kaj odprta, CTG  pa tako ni nič pokazal. Zdaj grem v sredo spet na CTG, bomo videli.

Pozdravček, Nejca in user posted image

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 16:08:46   
LE&TA
MatMaj, te ful razumem, že mene stalno sprašujejo, če je kej, pa kaj še delam doma... pa mam rok v soboto. Mislim pa da počakajo največ 10 dni po roku, pol ti pa sprožijo porod. Tko da upam, da boš kmalu srečna mamica!! user posted image

Morm vam povedat, da se mi je stanje u riti precej izboljšalo - mislim na hemeroide!! Pomagalo mi je rdeče olje, domače zdravilo!!
user posted image  dans spet mal bolj brca!

Puri, čestitke!user posted image user posted image user posted image 7 cm to je pa fino!!

No, zdej pa čakat katero bo luna obdarila!user posted image

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 16:19:51   
Anonimen
LE&TA, super, da se ti je stanje izboljšalo. Samo glej, da se ti ne bo na hitro spet poslabšalo. To se lahko zgodi čez noč.

PURI, čestitke user posted image user posted image . 7 cm je pa res super.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 16:32:02   
shooo
cestitke za puri!!!!user posted image user posted image
pri nas se nic ne dogaja. pridno hodim na akupunkturo in upam da bo pomagalo. v petek pregled, upam na ctg. malo me je streslo ko je G povedal da bo nasa bubi imela 4kg!!!


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 17:07:34   
Lumpi
Čestitke Puriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se pa odločila, da mi naredijo CR. Sem včeraj govorila z eno, k dela v porodnišnici in mi je zatrdila, da je v mojem primeru skoraj brez veze poskusiti, če bi mogoče naravno rodila. Pravi, da se ponavadi avtomatsko naredi CR.
Sem se sprijaznila s tem in sedaj mi bo lažje.

CR ne pride v poštev edino, če imam svoje popadke. Pa še to ni 100%.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 18:23:10   
AlenkaIST
Da vas ne bo skrbelo user posted image . Jutri grem že zjutraj v Ljubljano k staršem, potem pa imam še pregled. Verjetno se do popoldneva ne bom nič oglasila, dokler me user posted image  ne pripelje nazaj domov.

V kolikor bom imela kakšno novičko pa jo sporočim kateri preko sms-ja. bodite v cvetju user posted image

Alenka user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 18:36:00   
emaa
Nannn, puri čestitam vama, pa je za vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 18:49:26   
lumpy
Končno še novičke o Puri - 7cm ? VAV???Je pa moglo it hiter potem naprej.

Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

CTG -
jaz ga imam ravno jutri ( četrtega).Jaz pa vedno ležim tam najmanj pol ure, zadnjič ko ni bilo gužve so me pustile celo bolj dolgo. Pa tudi meni ni jasno okrog tega izvida - sem rekla zadnjič zdravniku, kako je , če je vse ok in če se že kaj kaže, pa mi je odgovoril da iz tega izvida on ne vidi, če bi šlo za kakšne popadke, ampak samo če je z otrokom vse ok  Sem pa mislila da kaže oboje - otrokov utrip in popadke???

Bradavice -
tudi mene bolijo kot šus. Sploh se ne smem kam ruknit, že majica mi gre na živce, kaj šele da bi se jim hotel približati moj user posted image .

A je že kaj novega? Še katero kaj ščipa ? Je katera šla?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 18:55:00   
nejca1
...še vedno nič ....
Moogče bo luna kaj pospešila, ali pa ne...
Jaz imam Ctg enkrat ta teden - kadar hočem ... Zdaj sem se odločla, da ne bom več tako odštevala dnevov, ker se potem še bolj vlečejo, bom zdaj še uživala teh nekaj dni. Je danes neka znanka rekla: O, zdaj, ko umiješ sebe, sta oba umita, nahraniš sebe, sta oba sita ... potem pa se vse obrne, ti pa obvezno na koncu ....

Saj bo, nobeden še ni noter ostal user posted image

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 19:02:05   
lumpy
Ja prav imaš Nejca - nobeden še ni notri ostal in tudi naši malčki ne bodo, bo pa potem toliko bolj čarobno, ko se sedaj toliko matramo in čakamo in čakamo...

Zanima me kje so še kaj naše januarčice:
 
Caffee - se ni oglasila že od 05.01.2006
Renan - od 02.01.2006
Žan Luka - pa že celo večnost ne duha in ne sluha

pa še katera?

Kaj je z njimi - katera kaj ve? Že uživajo družinsko srečo?

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu nejca1)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 19:56:44   
Nyah*
Jupiiiiiiiiii, user posted image user posted image user posted image  PURI in MAJ !!!
ISKRENE CESTITKE, VSE NAJLEPSE CELI DRUZINICI OB NOVEM CLANU!!
 
Ja ta punca pa zna, ni kaj, da ti caka doma in  da se odpre 7 cm user posted image user posted image , ta pa je pogumna!

Pri nas se nic novega, jutri imam pregled, me je kar malo strah, da ostanem tam. Pri nas baje vsako, ki je malcek odprta in ima user posted image  tezje od 3,5kg obdrzijo, da gre rodit z umetnimi popadkiuser posted image user posted image , meni to ni vsec!!!

Sem pa doma 5 minut od bolnice, bom kar rekla naj me domov spustijo, pa pridem nazaj s svojim user posted image  ko pride iz sluzbe.

Drugace imam se kar take bolecine obcasno, kot da bom dobila perilo, hmmmuser posted image , cudno ni kaj. Tudi jaz sama ne hodim vec nikamor, se mi ne zdi varno, pa se ledeno je.

V glavnem, Alenka (ce ima se kera pregled tudi) dobro opravi(te), ostale se tudi dobro drzite, pa se pisemo jutri!

Mirno nocko!

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: JANUAR - naš mesec!
9.1.2006 21:29:56   
nejca1
A ni bila rija tudi januarka? Sem pravkar prebrala, da je rodila fantka ....
Iskrene čestitke vsem tremuser posted image user posted image user posted image .

Punce, a je vlečljiva prozorna sluz znak, da se končno bliža dan D? Ni je sicer veliko ...

Sladko spančkajte, dokler še lahko user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?