|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 7:49:01   
josephine27
Lukka nočem se vtikat v tvoj način vzgoje ampak če ji boš govoril, da to buba in ajsin in ji vse na dolgo razlagal te ne bo nikoli nič ubogala in ti kolobarji bodo kar pogosti. Kolikor vem je tvoja punčka še majhna. Pri otrocih je veliko odvisno od barve glasu in tona kako jim to poveš. Strogo, jasno in odločno je treba ukazat. Ne pa jim na dolgo razlagat. No vsaj pri takih stvareh, kjer je pač nujno postavit mejo. Mi imamo drugače zaščito na vtičnicah ( kar se mi zdi pametno) ampak jima kljub temu nisem nikoli dovolila tam šarit, ker kje drugje je pa nimajo in boljš, da se tega pač čimprej navadijo.

_____________________________



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 10:20:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Doll


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Torej jaz če otroku nisem nikoli dala čez rit,to pomeni da imam moderno vzgojo in da moja dca dirigirajo pol familije in še ostale user posted image ?!


Ne, niti slučajno to tega ne pomeni. Če napisanega ne razumeš, ti nisem kriv. Če tebi ni blo treba otroka udarit, ni nujno, da nekje na svetu ni otroka, za katerega je to edini vzgojni ukrep, ki pali in finta je, da se tega z zakonom ne sme prepovedati. Kaj od tega ti ni jasno?


Glej poznam kar nekaj staršev no ne nekaj ,ampak veliko ,ki pravijo da edino z udarcem uspejo priti kam. Mi je pa čudno ko pride takšen otrok k meni,pa ga ne rabim udarit user posted image

In ko gledam takšne starše kaj vse delajo oz. njihov način vzgoje,ja vidim da nimajo pojma vzgajat .. govorijo pa marsikaj .........


Preden greva naprej v tej debati me zanima, koliko imaš otrok in koliko so stari?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 10:25:08   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Pridem iz vc-ja, mala hodi okrog vtičnice v dnevni sobi. Posedem jo dol in ji razlagam, da je to ajsi, da bo morala potem v bolnico in tako dalje.
Pridem naslednji dan izza vogala, spet pri vtičnici z enimi igračami. Spet rečem, da je se tega ne dela, da bo jo potem bubalo in ne vem kaj še vse.
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.
Bolje kolobarje na riti, kot da bi (bog pomagaj, ne upam si predstavljat) bil danes brez nje!

Mož mi je doma naredil predavanje in malo je manjkalo, da nisem nalomil še njega! user posted image Ga ni zakona, ga ni policiaja in socialnega delavca, ki bi mi solil pamet!


Tole je provokacija.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 10:30:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
da mal posolim:
če bi pa kupil uno nočno lučko, ki sveti, če jo daš v vtič in s tem pokril nerabljeno vtičnico, bi ji pa prišparal kolobarje.


Seveda mateyka :) Pa prehod za pešče je tudi brez veze a ne? Zakaj pa ne bi kar ceste zaprli, da se avtomobili sploh ne bi smeli vozit, zakaj torej obstajajo prehodi za pešce. Nočem zaščitit, ampak vzgojit tako, da ne uporablja v nenačrtne namene. user posted image


ja, ful dobra primerjava, sem čist fascinirana nad briljantnostjo user posted image

on a serious note:
mislim da živiš v iluziji če misliš da otroci pri dveh, hm če dobro premislim tudi pri petih-šestih in še kasneje, vse delajo po logiki in "načrtih" uporabe. tvoji mali želim vse najbolj in ne želim da bi ji redno kolobarje dajal. to je vse.
tam kjer se da zaščitit pred nevarnostjo, predlagam raje to kot kolobarje. tam kjer se ne da pa se itak mora uporabit kak drug način - pa ne mislim kolobarjev. nista samo ti dve možnosti.

pa še nekaj ti povem iz lastnih izkušenj. ne ji vse prepovedovat, tako da bo 70% stvari ne. ker te bo nehala poslušat. pametno izberi kaj je ne, ker potem te bo veliko bolj resno jemala, ko bo tega samo 20%.
aja - in ne razlagaj ji kot znanstveniku na zagovoru doktorata zakaj to ne in bla bla bla. otroci pri teh letih ne razmišljajo na enak način kot ti. verjemi mi kot pedagogu. ne to delat. dosegel ne boš nič več, samo poslušat te bo nehala. premisli kako to razložit v enem stavku, da bo razumljivo dvoletniku, in basta.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 10:41:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Pridem iz vc-ja, mala hodi okrog vtičnice v dnevni sobi. Posedem jo dol in ji razlagam, da je to ajsi, da bo morala potem v bolnico in tako dalje.
Pridem naslednji dan izza vogala, spet pri vtičnici z enimi igračami. Spet rečem, da je se tega ne dela, da bo jo potem bubalo in ne vem kaj še vse.
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.
Bolje kolobarje na riti, kot da bi (bog pomagaj, ne upam si predstavljat) bil danes brez nje!

Mož mi je doma naredil predavanje in malo je manjkalo, da nisem nalomil še njega! user posted image Ga ni zakona, ga ni policiaja in socialnega delavca, ki bi mi solil pamet!


Tole je provokacija.

Stanislave_ že nekaj časa nisem vidla na RR   user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
18.5.2013 11:12:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Pridem iz vc-ja, mala hodi okrog vtičnice v dnevni sobi. Posedem jo dol in ji razlagam, da je to ajsi, da bo morala potem v bolnico in tako dalje.
Pridem naslednji dan izza vogala, spet pri vtičnici z enimi igračami. Spet rečem, da je se tega ne dela, da bo jo potem bubalo in ne vem kaj še vse.
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.
Bolje kolobarje na riti, kot da bi (bog pomagaj, ne upam si predstavljat) bil danes brez nje!

Mož mi je doma naredil predavanje in malo je manjkalo, da nisem nalomil še njega! user posted image Ga ni zakona, ga ni policiaja in socialnega delavca, ki bi mi solil pamet!


Tole je provokacija.


In provokacija je še kako uspela.......user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
19.5.2013 1:26:57   
ronja
Doll, po moje se tuji otroci pri nas drugače obnašajo kot doma - drugo okolje, drugo vse. Na rojstnodnevni zabavi je tudi pri nas šel kakat fantek, ki ga mama na noben način ni mogla v to prepričat, tu je pa sam rekel, sploh nisva vedela, da sicer ne gre oz. ima plenico in sva ga pač peljala in je bilo vse super - njegova mama pa vsa srečna:). Se sicer strinjam s teboj, da vsekakor verjetno večina otrok ne rabi fizične kazni, da skapira, da nečesa ne sme.

Lukka, provokacija gor al pa dol, tako nekateri res razmišljajo:
- prvo zaščiti vtičnice, ne smejo bit kar tako nezavarovane.
- drugo - če jo že udariš, ne naredi tega tako hinavsko, da se ji smeješ, jo odpelješ stran od problema in jo potem v drugem prostoru namahaš - pa res misliš, da je kaj razumela? po moji ji ni bilo nič jasno! Saj ni bilo nič povezano!
- tretje - daj kdaj malo poslušaj moža - zgleda da mu z malo kar laufa, mogoče se lahko kaj naučiš od njega. Imaš kup pravil in niso rangirana - otrok pa se potem ne znajde. Naredi si hierarhijo, kaj je res NEEEEE, kaj je NE, kaj ne in kaj "mogoče, če sem dobre volje". Če maš preveč stvari prepovedanih, ne bo nič več razumela...
- mislim, da na Norveškem že obstaja prepoved fizične kazni tako da boš moral najt nov način vzgoje.
Podpis pod josephine.

kajalin, ne pravim, ad se to pri vseh otrocih da, vendar vseeno - vsi otroci ne rabijo fizične kazni. Malih še nisem udarila, pa imam 3 in je tavelika stara 5 let (kmalu bo 6), tako da mislim, da se z nekaterimi pač da zmenit drugače. Sem jih pa odvlekla čez cesto, jim proti njihovi volji umivala zobe, iztrgala kabel iz rok, itd... Vse to jim je bilo tudi neprijetno, mogoče celo bolj kot ena čez rit, tako da se ne delam lepe, samo pravim, da delujejo različno in sem vsak dan vesela, da sem zadela loto z malimi:D.

PS. otroci nekak čutijo, kdaj si nekaj naredil za njihovo dobro, ker je bilo nekaj nevarno (sploh če jim potem razložiš) in si jih grobo potegnil stran, recimo, kdaj pa si popenil, ker ti je žilica počila. Prvo manj zamerijo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 10:37:03   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Lukka, provokacija gor al pa dol, tako nekateri res razmišljajo:




Tole je provokacija v več smereh. Gej z otrokom je ena smer, potem se pa nadaljuje do sem, da je kao malo namahal da je plava. V tem trenutku zame dvoma ni več.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 13:34:07   
ronja
kalbo, moj odg. je bil namenjen tistim, ki res tako razmišljajo, luka naj se pa zabavauser posted image . Tudi z imaginarnimi literarnimi liki sem se prav fajn imela, ko sem brala knjigeuser posted image , tak da me te provokacije niti ne motijo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 14:45:43   
mamamajča
Nisem brala vseh komentarjev, napisala bom samo to:

Imam dva otroka, en je star 6 in drugi 2.5. Oba sta dokaj karakterno zahtevna, bom rekla, nista pa tezavna.
In NE, mi ne skaceta po glavi in dirigirata pol familije, pa ju nikoli ne tepem. Sem pac clovek, ki si znam avtoriteto vzpostaviti drugace. Tako da ne enaciti prosim vzgoje brez fizicnega kaznovanja in zavijanja v vato.

In jaz sem en tistih otrok, ki vemo, kako je, ko dobis konkretno klofuto od mame in prav zaradi tega ne bom ena tistih mam. Pika.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 14:48:06   
mateyka
kako je že enkrat Gina napisala? da je ona tud mislila, da je vse v pravih prijemih in vzgoji, da se otrok primerno obnaša, dokler ni tretjega dobila. pol pa je dojela, da so tud geni vmes..

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 14:52:47   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Tako da ne enaciti prosim vzgoje brez fizicnega kaznovanja in zavijanja v vato.



Ne bom vse dokler ti ne boš enačila ene čez rit s fizično zlorabo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 14:53:06   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kako je že enkrat Gina napisala? da je ona tud mislila, da je vse v pravih prijemih in vzgoji, da se otrok primerno obnaša, dokler ni tretjega dobila. pol pa je dojela, da so tud geni vmes..


Tko nekak je to ja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
20.5.2013 15:21:04   
mamamajča
kalbo ne enacim.... :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 14:16:59   
Lukka
Marija, saj ne morem verjet! Me nekaj dni ni sem gor, potem pridem in se vsi zgražate nad mojimi dejanji, pa vsi obremenjeni z nekimi pravokacijami...
Glej, nimam namena pravocirat in niti ne vem zakaj toliko polemike o tem.
Še vedno ne vem točno, kaj dejansko imate za pravokacijo. Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem???? Hej, daj no, vsi smo kdaj pa kdaj kakšno čez rit dobili, pa zato ni nihče od nas revež no...
Ja, jaz priznam, da tamalo ko mi pokne živc stresem ja... Zakaj pa je ne bi? A ji s tem škodujem? Ne, s tem ji še malo krvni pretok ojačam... Konec koncev pa to ne gre za dnevno opravilo, temveč res vzgojni ukrep v sili, ki se ga jaz pač poslužim.
To je to. Brez filozofije. Kar se pa tiče pravokacije user posted image , hja vesel sem da sem drugod, ker mislim, da v Sloveniji še vedno komu ni jasno, da imajo gayi lahko otroke... Zanimivo, tam kjer živim je vsaj 15 odstotkov takih družin, pa mislim, da jih je celo več. Ne vem točnega podatka, ampak ko sem ga nazadnje vedel (dve leti nazaj) je bil odstotek tak. Tako da... Ne vem zakaj je to tako čudno. Pa ok, vsak pač po svoje. Ni kaj. Za to se pa res ne bom ob tla metal.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 14:23:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem????


Ne.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 14:40:52   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem????


Ne.


moram priznat da jaz tud ne. mi je pa fotr enkrat tako s kuhalnico in marogami dal. ker sem bila 15 min prepozna iz igrišča.

pa je dobila kako čez rit kdaj, ne zanikam; tako z roko in bolj simbolno - wounded pride pravim jaz temu ;)..

čaki me je spomnilo to na uno štorjo, k mi jo je enkrat fotr pravu:
da je cigan namlatu svojga sina vsakič ko je ta šel po vodo. pa ga sosed vpraša zakaj to? pa pravi cigan da zato, da bo bolj pazljiv. ker ko je vrč enkrat razbit, je brezveze namlatit sina. in pol ga vsakič ko gre po vodo za preventivo fajn namlati.
briljantna taktika.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 14:48:12   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Marija, saj ne morem verjet! Me nekaj dni ni sem gor, potem pridem in se vsi zgražate nad mojimi dejanji, pa vsi obremenjeni z nekimi pravokacijami...
Glej, nimam namena pravocirat in niti ne vem zakaj toliko polemike o tem.
Še vedno ne vem točno, kaj dejansko imate za pravokacijo. Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem???? Hej, daj no, vsi smo kdaj pa kdaj kakšno čez rit dobili, pa zato ni nihče od nas revež no...
Ja, jaz priznam, da tamalo ko mi pokne živc stresem ja... Zakaj pa je ne bi? A ji s tem škodujem? Ne, s tem ji še malo krvni pretok ojačam... Konec koncev pa to ne gre za dnevno opravilo, temveč res vzgojni ukrep v sili, ki se ga jaz pač poslužim.
To je to. Brez filozofije. Kar se pa tiče pravokacije user posted image , hja vesel sem da sem drugod, ker mislim, da v Sloveniji še vedno komu ni jasno, da imajo gayi lahko otroke... Zanimivo, tam kjer živim je vsaj 15 odstotkov takih družin, pa mislim, da jih je celo več. Ne vem točnega podatka, ampak ko sem ga nazadnje vedel (dve leti nazaj) je bil odstotek tak. Tako da... Ne vem zakaj je to tako čudno. Pa ok, vsak pač po svoje. Ni kaj. Za to se pa res ne bom ob tla metal.


Jaz sem svojo nekajkrat po riti, ni mi pa nikol padlo na misel da bi jo s kuhlo? pasom, ali čem desetim. zakaj že? da bolj boli al kaj? v čem je štos?

uglavnem, ne, jaz je nisem nikoli namahala da bi imela modrice. ko sem jo, sem jo vedno z roko po riti, nikoli po drugem delu telesa, in po mojem mnenju, skoraj prenežno, ker se je potem vedno smejala na ta moj vzgojni ukrep user posted image Zdej je pa že ženska, pa pravi da se nobene pljoske po riti ne spomne user posted image


in še...prOvokacija user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 14:56:05   
LuLu
Jah, ena deca bi v sobo laufala, ko bi zagledala kuhalnico, moja bi samo butasto gledala, kaj po zraku mešam z njo user posted image
meni je tudi uporaba sredstev za tepež po riti ali rokah... bljak! Mi na kraj misel ne pride ga s kuhalnico vdarit. Pa to ja boli hudiča... kaj če bi mene kdo tak vsekal? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 15:03:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

in po mojem mnenju, skoraj prenežno, ker se je potem vedno smejala na ta moj vzgojni ukrep user posted image

Meni se tudi moj smeje in pravi, sploh me ni bolelo, jaz pa, ko mine jeza, si mislim, da hvala bogu user posted image
Gledam pa še vedno jezno user posted image

Malo pa sem se še manj dotaknila, pa je parkrat tak tulila, kot da bi ji roko zvijala... eh, sem nehala, ker je kljub tečnarjenju bolj tiho, kot če se jo dotaknem po riti user posted image  

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 15:04:25   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jah, ena deca bi v sobo laufala, ko bi zagledala kuhalnico, moja bi samo butasto gledala, kaj po zraku mešam z njo user posted image
meni je tudi uporaba sredstev za tepež po riti ali rokah... bljak! Mi na kraj misel ne pride ga s kuhalnico vdarit. Pa to ja boli hudiča... kaj če bi mene kdo tak vsekal? user posted image


Jokala bi. Jaz bi tudi! in tega človeka ne bi hotla nikol več vidt!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 15:13:01   
ronja
. Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem????

Nikoli in tudi nimam niti najmanjše želje po tem.

Eno vprašanj, lukka:a ti svojo malo natepeš samo doma ali tudi v javnosti? Ker potem mi ni jasno, kako se sekiraš, kaj bojo rekli, če je mala umazana... A misliš, da kuhalnico in po riti p vzbuja občudovanje? in to glih na Norveškem, kjer so precej manj "tradicionalni", tudi kar se vzoje s tepežem tiče...

Če ji s tem škoduješ? Nemogoče je vnaprej povedat, kako bo določen ukrep vplival na otroka, ker so različni. Vsekakor pa škoduješ vajinemu odnosu. Potem se pa čudiš, če ma očija rajši in ga bolj uboga...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 17:52:28   
ZmajTolovaj
Če mene vprašaš, lukka zganja še bistveno hujši psihični teror s svojo dojenščino. Buba? Ajsi? Lepo te prosim. user posted image user posted image
Jaz sem tud tamalo čez rit, ko je skočila na cesto, bolj iz šoka kot jeze, in je zaleglo. Si je zapomnila za vse večne čase. Če bom pa hotla, da bo marogasta, ji pa kupim kostum za pusta.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
21.5.2013 21:19:48   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Marija, saj ne morem verjet! Me nekaj dni ni sem gor, potem pridem in se vsi zgražate nad mojimi dejanji, pa vsi obremenjeni z nekimi pravokacijami...
Glej, nimam namena pravocirat in niti ne vem zakaj toliko polemike o tem.
Še vedno ne vem točno, kaj dejansko imate za pravokacijo. Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem???? Hej, daj no, vsi smo kdaj pa kdaj kakšno čez rit dobili, pa zato ni nihče od nas revež no...
Ja, jaz priznam, da tamalo ko mi pokne živc stresem ja... Zakaj pa je ne bi? A ji s tem škodujem? Ne, s tem ji še malo krvni pretok ojačam... Konec koncev pa to ne gre za dnevno opravilo, temveč res vzgojni ukrep v sili, ki se ga jaz pač poslužim.
To je to. Brez filozofije. Kar se pa tiče pravokacije user posted image , hja vesel sem da sem drugod, ker mislim, da v Sloveniji še vedno komu ni jasno, da imajo gayi lahko otroke... Zanimivo, tam kjer živim je vsaj 15 odstotkov takih družin, pa mislim, da jih je celo več. Ne vem točnega podatka, ampak ko sem ga nazadnje vedel (dve leti nazaj) je bil odstotek tak. Tako da... Ne vem zakaj je to tako čudno. Pa ok, vsak pač po svoje. Ni kaj. Za to se pa res ne bom ob tla metal.


za dobro tvoje "polze" si zelim, da je to res provokacija...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dr. Zoran Milivojević: Otroka je najboljš...
23.5.2013 7:00:54   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Še nikoli niste namahal malčka (ne gre za smrtni pretep, ampak s kuhalnico nekaj čez rit) da se mu ne bi poznalo potem????


Ne.


Ne.
S kuhalnico pa res ne, saj nismo v srednjem veku, madona. Moji dve kvečjemu dobita eno po riti, ampak če je res sila, beri nevarnost in ja priznam, s tem izražam svoj strah, Ko mi je tavečja enkrat pri 3 letih skočila na cesto in je manjkalo dobesedno za mišji rep, da je ni zbil avto, sem jo čist avtomatsko, pa če bi vsi policaji tega sveta tam stali, me ne bi brigalo. Da bi vzela pa kuhalnico ali pas ipd... jao no, kr zmrazi me.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?