|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 8:05:15   
neika
evo, poročam - 77,9, torej -0,5 kg od prejšnjega tedna.

miška, spet si mi ušla....

vsem skupaj user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 8:30:38   
malabiba30
dobro jutrooooo dekletaa...

evo ,da se malo javim...tale teden ki je za menoj je bil poln "negibanja" in ležanja, ker sem bila prehlajena in sem se morala pazit za delovni vikend , tako da sem bila danes zeloooo  vesela ko sem stopila na tehtnico, saj je ta kljub popolnemu mirovanju še vedno na isti številki....torej na 63,5kg

gremo novim zmagam naproti user posted image user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 8:40:35   
Lili28
Dobro jutro, drage dame user posted image

Ne ne, nimam minusa na tehtnici, ampak +, in sicer +0.2, so bili le trije r.d. vmes... AMPAK ta teden BOM RAZTURALA, boste videle user posted image user posted image user posted image

O prehranjevanju danes bom kasneje, sem pa že zajtrkovala kos kruha z malo sirčka in skodelico čaja. Tako.

Uspešen teden vsem in user posted image vsem za minuske user posted image

(odgovor članu malabiba30)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 8:45:08   
malabiba30
hm....moja prehrana danes?

zajtrk: kosmiči s skuto in mlekom
malica : kaki vanilja
kosilo: polnozrnate testenine in pesto omaka
malica: mandarine
večerja: ena "kraljevska" solata (zelje, paprika, kumare, tuna, korenček)

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 9:16:31   
HuAnita
zgleda, da sem na mišični masi spet pridobilauser posted image , sem bila v soboto še celo po 62 kg, dfanes pa 62,7 kg?!

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 10:00:48   
bambixxx
dobro jutro,

moji podatki za ta teden:
Ime:            Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
bambixxx     -0,3kg      -17kg      86kg        65kg     69kg

kake lepe okrogle cifre user posted image . pa čestitke vsem za minuse in vzdrževanje user posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 11:07:18   
tinca35
Pa se javljam še jaz. Današnj stanje 82,6kg.  Upam da bo šlo tako naprej.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 11:13:50   
sesil
sem vedela da bo težko obdržati tisti pridelan rekord med boleznijo. no, ma vseeno sem zadovoljna, je šlo samo +0,5 kg gor.

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 13:38:39   
happy85
bambixxx tehtnica ni nič manj pokazala, sem se pa jaz počutila dosti bolje user posted image   je bil pa včerajšnji dan bolj praznovalno obarvan (po kosilu še pršut...) tako da po pričakovanjih ni bilo danes nobenih sprememb. Sem pa dobila nov zagon in sem prepričana, da mi bo drug teden uspelo poročati o minusku user posted image

neika le pogumno naprej in boš videla, da bo uspelo, da bosta kmalu zagledala user posted image in boš potem z veseljem poročala o tedenskih + in ne - in se bomo vse veselile s teboj, ko bo šla teža navzgor user posted image

Drugače po tednu lenarjenja, zaradi slabega vremena, včeraj končno uspela iti na en daljši sprehod. Če bo pa popoldan tako vreme kot je sedaj, bom pa kar zavila malčka v topel kombinizonček in bova šla na pot. Sem pa tudi iz podstrešja privlekla orbitrek in bomo poskusili s počasnim tempom malce povaditi user posted image

čestitke vsem za minuske!!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 15:54:21   
loremi
Pozdravljena dekleta!

Pridne ste, moram rečt!
Moja tehtnica se je pa zgleda pokvarila, noče in noče pokazat manj user posted image . No ja, moje stanje je na istem, nekak kr stagniram zadnje čase, ampak je treba it naprej.

Srečno vsem!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
24.10.2011 18:37:57   
sramežljiva
Tudi meni vaga kaže bolj čudnouser posted image .Danes mi je pokazala 67,3 kg.Se bom morala malo v roke vzet.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 6:32:04   
neika
danes pride moj mož iz tujine in moja "dieta" bo na preizkušnji, saj veste, kako in koliko pojejo moški.

sama se še vedno držim zastavljenega - nič enostavnih OH, brez bele moke, sladkorja, krompirja, riža. Zaenkrat mi tak jedilnik odgovarja, je pa težje, ker ni več toliko domače zelenjave. Najbolj pogrešam domači paradižnik, ker imam res rada razne mešane solate. Bomo pa "plastiko" jedli čez zimo....user posted image .

bambixxx, ti si zdaj točno na taki teži, ki je moj zaenkrat največji cilj - videt šestko spredaj. Do tja je še slabih 8 kg, v pol leta, upam, da jo bom dosegla.

happy, hvala za želje!


< Sporočilo je popravil neika -- 25.10.2011 6:34:28 >

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 8:00:06   
miška17
TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,3kg        -20,2kg         97,6kg       68kg     77,4kg
sramežljiva           +0,5kg         -5,6kg          72,5kg        65kg    67,3kg
nova_tukaj            -0,5kg        -15,1kg         78,7kg       60kg     63,6kg
bambixxx   
           -0,3kg         -17,0kg         86,0kg       65kg     69,0kg
malabiba30           -0,0 kg       -18,5kg          82kg          65kg     63,5kg
Lili28                     +0,2kg         -1,4kg           71kg          60kg    69,6kg
taly                         -0,0kg        -1,6kg            64,2kg      60kg    62,6kg
HuAnita                   -0,0 kg       -2,3kg           65kg          58kg   62,7kg
neika                      - 0,5kg        -2,1kg           80kg         65kg    77,9kg
happy85                 -0,0kg        -8,0kg           67kg         55kg    59,0kg
sesil                         +0,5 kg      -3,5kg           84,0kg       70kg    80,5kg
loremi                       -0,0 kg      -8,6kg             83,6kg     65kg    74,5kg
tinca35                     user posted image kg         -0,9kg        83,5kg       65kg    82,6kg



Niso javili kg, ponedeljek 24.10.2011:
1.teden
urshak                   -0,2 kg        -2,4kg         104,2kg       80kg   101,8kg
vila                           0,0 kg      -37,0kg         125kg        73kg    88,0kg
Vilma                      +0,4 kg      -9,8kg           78kg          65kg    68,2kg
zvoncki                   +0,5 kg      -1,0kg           82kg          60kg    80,0kg
RAKICA1                +0,8 kg         -2,0kg          70kg         60kg    68,0kg

2.teden
janapan                 -0,7 kg         -5,7kg          70,0kg       57kg    64,3kg
pricakujeva            -1,0kg           -5,1kg        84kg          63kg   78,9kg
tejci1981                user posted image kg          -2,1kg        98kg          70kg   95,9kg
karmy85                -0,0kg           -5,0kg        71,8kg       60kg    66,0kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,31.10.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.



(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 8:01:59   
miška17
Čestitke vsem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem, pa uspešen teden, ki je pred nami.user posted image

Lep pozdrav, si pišemo


< Sporočilo je popravil miška17 -- 25.10.2011 8:15:15 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 8:11:43   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: neika


miška, spet si mi ušla....



Bežim, bežim....user posted image

nejka lep dan ti želim in lepo snidenje z tvojim možem. user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 9:56:34   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: neika

bambixxx, ti si zdaj točno na taki teži, ki je moj zaenkrat največji cilj - videt šestko spredaj. Do tja je še slabih 8 kg, v pol leta, upam, da jo bom dosegla.


boš, boš, po moje še prej user posted image .

pa obilo cartanja z možem ti želim user posted image .

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 12:22:06   
Lili28
Uf, končno 5 minutk... user posted image

Najprej dolg od včeraj: zajtrk: kos kruha z malo sirčka; m: crispy kruhek + kava z mlekom; k: puran z grahom in motovilec (njaaaaam); m: jogurt; v: košček purana od kosila. Pijem pa čaj (brez sladkorja, se razume), voda mi je v tem vremenu prehladna, mlačna voda mi deluje pa umazana, čudak, saj vem user posted image user posted image user posted image Bo v redu? No, pa migala sem tudi 1h, zato se mi rogljiček z marmelado odšteje user posted image   user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx
pa obilo cartanja z možem ti želim user posted image .


Podpis.

Pa lep dan vsem. Škorenjčke gor pa po lužah cmok cmok user posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 16:06:34   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28


Najprej dolg od včeraj: zajtrk: kos kruha z malo sirčka; m: crispy kruhek + kava z mlekom; k: puran z grahom in motovilec (njaaaaam); m: jogurt; v: košček purana od kosila. Pijem pa čaj (brez sladkorja, se razume), voda mi je v tem vremenu prehladna, mlačna voda mi deluje pa umazana, čudak, saj vem user posted image user posted image user posted image Bo v redu? No, pa migala sem tudi 1h, zato se mi rogljiček z marmelado odšteje user posted image   user posted image



Hm..., kako naj to povem. Tvoj jedilnik ni slab, ampak nekaj pogrešam.

Pogrešam več sadja ali  zelenjave pri vseh obrokih.

Pri večirji bi dodala zelo malo oglikovih hidratov npr.: 30g kruha ali 60g kuhanih testenin ali 80g polente ali 60g riža ali 80g krompirja. 

Pri kosilu pa bi dodala npr.: 60g kruha ali 120g kuhanih testenin ali 160g polente ali 120g riža ali 160g krompirja.

Napisala sem ti v g, da imaš predstavo, koliko je zelo malo oglikovih hidratov. Upoštevala sem tvojo težo.

Rogljički z marmelado pa čim manj. Le občasno.

Upam, da nisem preveč zatežila. Količine sadja ali zelenjave, pa lahko, če si boš želela, napišem kdaj drugič.

Lp


< Sporočilo je popravil miška17 -- 25.10.2011 16:08:36 >

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 21:38:57   
neika
vmes, ko se mož tušira, javljam, da zaenkrat ni nič opazil, pa saj on vidi po takem času samo tisto med brado in popkomuser posted image ...in od popka navzdol...

hvala za lepe želje, sem že boljše volje!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.10.2011 22:46:17   
happy85
neika lepo izkoristi trenutke/dneve, ki prihajajo. Moški pa itak več časa rabijo, da opazijouser posted image

Lili28 pohvala za uro telovadbe, jaz danes nisem šla na sprehod, sem pa za dobrih 10 min šla na ala orbitrek...

Miška17 bolje, da jaz ne napišem svojih jedilnikov - je zelo malo sadja in zelenjave. Mogoče sedaj, ko bo treba začeti za malega pripravljati hrano, tudi jaz kaj sadja in zelenjave zraven vteknem v usta user posted image nekako se  od sadja ne najem, solate pa samo zase ne znam pripraviti - ker je ne pojem veliko, majhne količine pa nikoli ne ratajo tako okusne kot velike (pa če recimo kupim eno zeleno solato, jo potem polovico zagotovo vržem stran, ker prej zgnije) sem tudi večkrat se lotila, da bi pripravila kakšne solatke, ali pa kaj drugega z zelenjavo, ampak je vedno v receptih kaj takega kar ne maram, ali pa kakšne začimbe, ki jih niti ne poznam, ali pa vsebujejo jogurte/mleko user posted image

Drugače gre počutje na bolje, upam da bo v drugi polovici tedna še bolje ali vsaj tako dobro kot v prvi. Vedno nekje v torek/sredo teža pade, a se potem do ponedeljka dvigne user posted image ampak ta teden sem odločena, da končno po dolgem času premagam tehtnico  user posted image user posted image



(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.10.2011 0:36:11   
miška17
neika brezskrbi enkrat bo že opazil mož, da te je manj.user posted image

Lili28 user posted image user posted image user posted image sva dve, ki sva migale včeraj 1 uro. Hm, do spomladi mi bo enkrat že uspelo preteči  vseh 10km.user posted image Zaenkrat sem v  minulem  dnevu pretekla samo 8,5 km.

happy85 sadje ali zelenjava je dodatek obroku z vitamini. user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 26.10.2011 0:41:41 >

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.10.2011 7:25:54   
taly
Končno se je tudi moja tehtnica pomaknila malo navzdol, upam da vzdrži do ponedeljka. Trudim se jest bolj zdravo hrano, a kaj ko sem kar naprej lačna, sploh zvečer. Ne morem pa reči da je to lakota, bolj dolgčas. Migam več kot sem, sadja in zelenjave je po mojem kar nekaj na jedilniku. Ko pa berem vaše jedilnike se mi zdi da jaz pojem dost več.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.10.2011 7:44:58   
nova_tukaj
Happy85 te čisto razumem, da imaš malo zelenjave na jedilniku. Pri nas je zelenjave tudi bolj malo na jedilniku, ker mož ne je nič druga kot paradižnik, jaz pa rdečo peso, kakšno zeleno solato, fižolovo in to je to. Zelene solate si ne naredim skoraj nikoli, ker je tako kot praviš. Če delaš večjo količino je veliko boljša, kot pa za par vilic. Sem pa pojedla kar nekaj rdeče pese ob obrokih v zadnjih treh mesecih.

Saj ne morem verjeti, da imam že danes tretji vodni dan user posted image !

Lep dan vsem!!!

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.10.2011 8:06:08   
Lili28
Dobro jutro vsem user posted image

Miška17 hvala za tvoj komentar, ne opravičuj se za napisano, napisala sem zato, da kdo to pokomentira user posted image

Drugače pa: trudim se, da zraven mesa ne bi dodajala OH, zato jih ti pogrešaš. Trudim se namreč, da bi malček ločevala (to nikakor ni ločevalna, niti od daleč). Kdaj se mi lušta samo slan krompir z goro solate, takrat se mirno odrečem šniclu user posted image user posted image

Skratka, prepričana sem, da ti bo moj včerajšnji jedilnik bolj všeč:

zajtrk: kosmiči z jogurtom
malica1: kava z mlekom, malica2: jabolko
kosilo: testenine s paradižnikovo omako + solata
malica3: banana
večerja: solata s tuno in košček kruha

Hvala za pohvale glede telovadbe, danes grem spet user posted image Pa bravo tudi tebi miška17, kapo dol za tele kilometre user posted image

Neika: možek bo že opazil, ne skrbi. Še kilca, dve, ko bodo drugi začeli opažat in komentirat, bo tudi on bolje pogledal, opazil in bil ponosen, boš videla, taki pač so user posted image user posted image Sploh pa se mi zdi, da bližnji dosti kasneje opazijo take spremembe...

happy85: kot, da bi brala sebe o tem gibanju teže teden - vikend user posted image

happy85, nova_tukaj: meni je bilo enkrat rečeno, da za obrok sadja šteje tudi stisnjen pomarančni ali limonin sok user posted image

nova_tukaj: srečno z vodnim dnem user posted image Saj ne da dvomim vate (bolj vase), ampak ali tukaj se nič ne pregrešiš?

Ojej, roman... Srečno vsem, smo na vezi user posted image

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.10.2011 9:47:04   
nova_tukaj
Pregrešim user posted image . Pijem tudi čaj Fit&Slim (kakšen liter), samo nič sladkan!!! Pa kakšno skodelico Barcafeta tudi Fit&Slim capučino, narejen z vodo!!! Si pa vse te capučinote delam z pol vrečeke na enkrat, da ne bi bila doza premočna zaradi dojenju user posted image

Upam, da niso tole prehude pregrehe user posted image

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?