|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:59:10   
ronja
instant kosmiče dobiš v Intersparu (jih poliješ z melkom in se v trenutku zmehčajo (jih ni treba kuhat da so mehki), Kolln al neki tazga.

Joj, to je zanič! Rajši vzami navadne, pa jih 5 min. kuhaj v vrelem mleku, bo isti rezultat, samo da bojo dobriuser posted image

jagoda, kupuj 70% čokolado, za v peciva je super, pa ni tako zelo sladka in redilna. Je pa malo dražja, to je res... Zato jaz malo kombiniram, vsake maluser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 18:48:53   
witch
ronja je glih odšel pa že pride nazaj user posted image 2 dni bosta šla pa ful hitro user posted image jaaaa ne sekiraj se za kilograme. Uživaj v nosečnosti, pa tudi če boš zdaj nabrala največ od vseh nosečnosti, vem, da bodo tudi ti odvečni kilogramčki zraven treh mulčkov hitro šli adijo. user posted image

Jaz sem zjutraj naredila 35 trebušnjakov in se bom potrudila, da jih bo vsak teden več. Ker na 30 sem bila zdaj kar tri tedne se mi zdi user posted image
Z: ista skuta kot včeraj
M: jabolko
K: kislo zelje in kos domačega kruha (se mu nisem odpovedala, ker je bil še topel direkt iz peči)
M: -
V: hamburger user posted image
Sestra je prišla na obisk in pripeljala hamburgerje. In ko je že doma na mizi ga verjetno ne bodo metali, ker hrana se ne meče user posted image in sem ga pohrustala. zdaj me pa trebuh boli user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 18:50:47   
StrawberrY
Ronja, hope2 te išče na Kuhajmo skupaj. Za tist Jakčev fižol. No saj mene tud zanimauser posted image Pa vidim, da nimaš časa tja pokukat haha.

"Rooonja, help še iščem tvojo pomoč, prosim"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 18:55:12   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

instant kosmiče dobiš v Intersparu (jih poliješ z melkom in se v trenutku zmehčajo (jih ni treba kuhat da so mehki), Kolln al neki tazga.

Joj, to je zanič! Rajši vzami navadne, pa jih 5 min. kuhaj v vrelem mleku, bo isti rezultat, samo da bojo dobriuser posted image

jagoda, kupuj 70% čokolado, za v peciva je super, pa ni tako zelo sladka in redilna. Je pa malo dražja, to je res... Zato jaz malo kombiniram, vsake maluser posted image



Uh jaz pa že prav vesela, ker obožujem kosmiče. Pa jih potem pozabim namočit, pol pa že kam letim pa ni več časa. In sem rekla no fajn.
Ampak tista mateykina pita dobr zgleda, ne bi bilo švoh da bi jo dal dol. Ne pite, mateyka ker nam skoz skomine dela user posted image user posted image user posted image
Mateyka, sej veš da se hecam.

Saj v te mufine sem dala grenki kakav, ker mi je ful boljši, notr pa nugat čokolado, pa čokolado z okosom vanilijevih piškotov. Joj kako so bili dobri. V pol mase sem dala pa naribana jabolka. Tud teli so bili carski.

witch in ronja, en objem za vaju, ker nimata lubijev doma user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 21:58:28   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
jagoda, kupuj 70% čokolado, za v peciva je super, pa ni tako zelo sladka in redilna. Je pa malo dražja, to je res... Zato jaz malo kombiniram, vsake maluser posted image


jaz temne kupujem zato ker so mi ful boljše, ne zato ker manj redijo.. temna čokolada je zakon! user posted image gorenjkina 70% temna je ful poceni, se splača..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 18.10.2011 22:12:59 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 22:12:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
instant kosmiče dobiš v Intersparu (jih poliješ z melkom in se v trenutku zmehčajo (jih ni treba kuhat da so mehki), Kolln al neki tazga.

Joj, to je zanič! Rajši vzami navadne, pa jih 5 min. kuhaj v vrelem mleku, bo isti rezultat, samo da bojo dobriuser posted image


to je recept je za suhe kosmiče - zakaj pa misliš da je napisano instant kr tko mal? user posted image pa ni vse instant zanič no - čokolino je tud instant pa je ful dober user posted image
sej bom poslala iz švedske ene hude finske za probat - oni ful razturajo z žitnimi kašami, je njihov trademark in tradicija. sem probala instant ovsene, ki jih je frendica prinesla s finske in so zakon. je mela vrečo od ne vem - 3 kile? hud žakelj v glavnem user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 22:14:48   
uškinamama
sem zgubila rdečo nit (vmes gledam razočarane gospodinje)

Čokolino , fuj in fej.
Kosmiči mnjamsi.
Fižol tudi (joj moja uš obožuje fižol na solato, prebranec, pasulj, namaz iz fižoča in čičerike...)

Za slamnate vdove user posted image user posted image  .

Jaz sem bila danes na eni izi telovadni -auč. To ne morem verjet kako hitro izgubim kondicijo. Jedla sem okej (razen jote sem si morala vzeti dodatek user posted image ) Bodite pridne.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 22:23:57   
mateyka
aja, pozabla - evo, redkev z medom; obdelava za sirup
user posted image
user posted image

najina večerja: solata, ajdov kruh z orehi, ribje palčke (ostanek od madamine večerje)
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 4:49:18   
ronja
Uživaj v nosečnosti

To pri meni ne obstaja... Probala 3x, celo, pa še 2x začetek, pa res razen prve pol ure in zadnjo minuto, ko zagledaš dete, ne uživam niti malo! Komaj čakam, da mine! Danes sem šla prej spat, z malimi, ob 22:30 nekje in se zbudila ob 1h, ker mi je bilo tako slabo. IN nisem mogla nazaj zaspat... Še vedno mi je slabo in še vedno ne morem zaspat...

pa tudi če boš zdaj nabrala največ od vseh nosečnosti, vem, da bodo tudi ti odvečni kilogramčki zraven treh mulčkov hitro šli adijo.

Hehe, saj bi ti rada verjela, da je tako izi, samo poznam par mamic s 3mi, ki se tudi ubadajo s kilogramčki - tak da ne vem, če je to glih garancijauser posted image . Čeprav če bo šel lubi za en teden na teren ali pa če bomo same na morju, bo pa skor ziher šlo dol, vsaj po izkušnjah sodečuser posted image .

to je recept je za suhe kosmiče - zakaj pa misliš da je napisano instant kr tko mal? user posted image pa ni vse instant zanič no - čokolino je tud instant pa je ful dober

Ni vse instant zanič, samo instant ovseni kosmiči so zaničuser posted image . Sem jih probala na morju, je ostalo še od sestre lani - fuj! Tapravi so fuuuul boljši, to je vse ko bi moko namočil v mleko... Kosmiče imam pa tudi jaz rada, saj vidiš, da jih skoz jem.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:08:18   
Najaa
oh ronja, si bla pa zgodnja. user posted image
Pa kakšne dobrote se lepijo tule zadnje čase. In potem naj človek hujša?! user posted image user posted image Jaz pa sploh nisem za peko. Kuham rada, pečem na štedilniku tudi, ko je pa pečica v pitanju me pa mine. Pa ne vem zakaj. user posted image
Kaj bom danes jedla?
Z: čokoladni rogljiček user posted image
M: sadje
K: tunina solata
M: predvidevam, da kokice, ker greva s hčerko v kino
V: ne vem še.,..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:19:06   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ni vse instant zanič, samo instant ovseni kosmiči so zaničuser posted image .


ti pravim - sem probala to pito s finskimi instant kosmiči in je ful dobra. pa sem kr zbirčna in ne rečem vsaki sladki stvari da je ok user posted image

danes pa dobim gobovo juho in muffine za kosilo..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.10.2011 9:21:15 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:30:44   
Vilma
Ojla punce,
včeraj sem fino razgibala desno roko in pri dveurnem stanju sem (predvidevam) izgubila tudi kakšno kalorijo. user posted image  Sem namreč likala, saj to tudi šteje med zmerno telovadbo ane? user posted image
Ronja imaš prav. NImam kaj dodati. Po mojem vas bom en dan presenetila z novico glede opustitve kajenja. Je pa tudi res, da si od domačih nič ne pustim dopovedat, tako da mi na enis trani sicer ni prijetno, da me takole soočaš z resnicami, po drugi pa je to edina prava pot. Hvala ti za to, cenim ko je človek iskren tudi takrat, ko je treba povedati manj prijetne stvari. user posted image
Uškinamama, kako pa je s tvojo pljučnico, si se že pozdravila, je že bolje? Pišeš, da si bila na izi telovadbi. Ampak kondicijo po pljučnici izgubi vsak, po mojem bo še nekaj časa trajalo, da se vrneš na stare tire.
Mateyka redkev z medom... Jaz sem mislila redkev naribat in potem potopit v med, na tvoji prečudoviti fotki pa zgleda kot sirup? Kaj moram to skuhat pa precedit? Prosila bi te, da mi malo razložiš, kako se to naredi. Drugače pa je tista pita s kosmiči podobna jabolčnem potresencu (apple crumble), le da ima kosmiče, jaz bom to zagotovo sprobala. user posted image
Ronja, malo več poskusi počivat, če si utrujena, ok? Nosečnost pa dva mala otroka...to še hude športnice ne zmorejo. Saj veš, kako se reče: poslušaj svoje telo user posted image
Včerajšnji jedilnik:
Z: 1 PZ kruh z marmelado, 2 dl jabolčnika
M: kaki
K: pašta s paradižnikovo omako in olivami, rdeča pesa
V: riba z zelenjavo, par kislih kumaric
Po večerji me je ob devetih stisnilo za jest, sem si privoščila še malo pršuta in oliv.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:41:07   
uškinamama
Jutrooooo, mali zbolel user posted image , ajd ponovi vajo.

Vilma jaz sem okej, še pokašljujem ampak nimam več tistega občutka dušenja. Hvala za skrb user posted image  Tvojo telovadbo bom ponucala danes jaz ( joj se mi ne da). Ti si okej?

Mateyka, na grmado s tabo user posted image  tukaj klestimo ne nabiramo baročne obline. Kakšni muffini, pite, med....proč s tem  (čeprav tisto pito bom naredila ob priliki). Aja, in ful mi je dobro, da so na slikah , ki jih objavljaš še inarine roke user posted image

Neika dobrodošla

Kako naši dve nosečnici (ronja vidim, da nisi imela noči, again , upam, da si jo vsaj koristno izkoristila user posted image )

Jagodka ne lomi ga, še to malenkost do cilja le zdrži. user posted image

JEDLA sem dva plazma piškota in kavo,  zdaj pusto šunko (puranja fit) in papriko,  potem peljem malega k zdravniku (ga budim že pol ure  in  se ne more zbudit) , za kosilo imam joto od včeraj, pa še nekaj bom naredila zraven.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:55:28   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Jutrooooo, mali zbolel user posted image , ajd ponovi vajo.



user posted image za Uš! Da se hitro pozdravi, da bo lahko praznoval.user posted image

mateyka, tista solata pa dobr zgleda, končno si dala nekaj manj kaloričnega gor user posted image

ronja, biba bodita pridni in cartajta svoje zaklade v trebuščku

uškina mama, pa ne tako hitro s telovadbo, da se ti ne bo pljučnica ponovila, to je dolgotrajen proces zdravljenja in boš še kar nekaj časa brez kondicije

vilma, bravo za dve uri likanja, men tud na misle ne pride, da bi tok časa peglala. Leti peglezen skoz okno.user posted image

najaa, uživajta s hčerko v kinu. Kaj gresta gledat?

Ena mi je napisala (pa se mi ne ljubi nazaj gledat katera user posted image ), da naj poročam o knjigi Moški, ki sovražijo ženske. Sem nekje na polovici (knjiga ima več kot 600 strani) in mi je ful všeč. Takoj me je posrkala.




< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 19.10.2011 10:01:16 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:55:55   
ronja
Hvala ti za to, cenim ko je človek iskren tudi takrat, ko je treba povedati manj prijetne stvari.

vilma, sem vesela, da nisi vzela za slabo - resnica včasih ni prijetna za slišat, pomaga pa res skoraj vedno - vsaj v takih primerih pa res vednouser posted image . Telo se prej ali slej upre, če delaš z njim ko svinja z mehom. Verjemi, meni se moje dostikrat, pa sicer dokaj zdravo živim (z izjemo sladkarij, vendar jih nenoseča vedno takoj pokurim, tako da mi niso škodljive), samo teram se navadno "mal preveč". Pa res je škoda - vem, kako je, če ne moreš dihat in ful ni fino. Ne se zezat s pljuči, samo ena imašuser posted image . Saj vem, da vsaka odločitev rabi čas - vzemi si ga. Ko pa se odločiš, obljubim, da te bom spodbujala na tvoji poti, ok?

Saj veš, kako se reče: poslušaj svoje telo

poskušam počivat - samo v tem res nimam prakse... Ko sem bila v Oš, sem bila precej bolna in precej preležala in sem se navadila, da vsako sekundo, ko nisem pribita v postelji, hočem izkoristit... (no, taka sem bila že pred oš, samo takrat sem bila skoz zdrava in me je bilo povsod polno baje;). Moje telo bi bruhalo in noče spat ponočiuser posted image . Ful je zoprno in totalno neproduktivno. NIsem se navajena take, tele nosečnosti so mi čista groza, moja produktivnost pade za 90%!

(ronja vidim, da nisi imela noči, again , upam, da si jo vsaj koristno izkoristila

V moji postelji sta spali dve predšolski punčki, tako da - ne, nisemuser posted image . Lubija ni, da bi me uspaval, sem se najprej 2 uri premetavala v upanju, da bom zaspala, potem sem obupala nad tem in sem probala delat, amapk mi je bilo tako hudičevo slabo, da nisem praktično nič naredila (dejansko ne moreš mislit na ene zame precej težke zadeve), če ves čas tehtaš, a naj greš bruhat ali boš lahko zdržala brez. Vem, da se neumno sliši, ampak dejansko meni možgani ful slabše delajo v takih okoliščinah. potem me je še bolet začelo in jebila zmaga popolna. No, ko sem nekaj končno uspela napisat, sta se pa malidve začeli premetavat, ker me ni bilo zraven, ko sem prišla v to sobo pa zato, ker je bila luč (brez nje pa rezultatov ne vidim, na pamet pa ne morem pisat)... Tak da - kaj naj rečem? I'm a looser baby...user posted image No, saj zdaj sem boljše, upam, da mi steče, drži pesti!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 9:59:16   
uškinamama
Ronja, držim pesti (delam keglove vaje zraven user posted image ) da napišeš in dokončaš ta članek . O tvoji noči pa ......kidam ja svom snagom na ljevo....(veš od kod je to)

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 10:00:55   
ronja
user posted image za Uš! Da se hitro pozdravi, da bo lahko praznoval.

Podpis! Punci že sprašujeta, če bomo šli k njemu na praznovanjeuser posted image . Čeprav glede na Ronjo danes, se mi zdi, da ne bo dolgo, ko bo tudi ona zbolela - ta res čisto vse pobere, kar mimo pride... No, sa bo vsaj prekužila in mogoče ne bo bolana v user posted image user posted image .

Aja, sva zadnjič računala, koliko nas bo, če bi bili najini otroci tako "pridni" kot midva - in sva naračunla, da če bojo vsi prišli na obisk, nas bo 17 (mi2 + 3 otroci+3 partnerji od otrok + 9 vnukov (če ma vsak 3)). Da ne omenjam, da Ronja pravi, da bo res imela 3, Lejla pa se je odločila, da kar 4... Lubi računa na Svita, da si eno karieristko izbereuser posted image , ker 9 mulcev (po možnosti še enako starih, ker so oni tudi dosti skupaj - dosti možnosti, da se nekak hkrati za podmladek odločijouser posted image ). No, sta ga mojadva pol potolažila, da saj vsi 3je ziher ne bojo meli toliko otrok (onadva že vesta, sestra nima še nič, brat še pričakuje, midva bova zdaj počasi zaključilauser posted image )... Ampak si misliš: 17!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 10:03:18   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja



Aja, sva zadnjič računala, koliko nas bo, če bi bili najini otroci tako "pridni" kot midva - in sva naračunla, da če bojo vsi prišli na obisk, nas bo 17 (mi2 + 3 otroci+3 partnerji od otrok + 9 vnukov (če ma vsak 3)). Da ne omenjam, da Ronja pravi, da bo res imela 3, Lejla pa se je odločila, da kar 4... Lubi računa na Svita, da si eno karieristko izbereuser posted image , ker 9 mulcev (po možnosti še enako starih, ker so oni tudi dosti skupaj - dosti možnosti, da se nekak hkrati za podmladek odločijouser posted image ). No, sta ga mojadva pol potolažila, da saj vsi 3je ziher ne bojo meli toliko otrok (onadva že vesta, sestra nima še nič, brat še pričakuje, midva bova zdaj počasi zaključilauser posted image )... Ampak si misliš: 17!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj naj rečem, plodna družina!user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 10:08:04   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

user posted image za Uš! Da se hitro pozdravi, da bo lahko praznoval.

Podpis! Punci že sprašujeta, če bomo šli k njemu na praznovanjeuser posted image . Čeprav glede na Ronjo danes, se mi zdi, da ne bo dolgo, ko bo tudi ona zbolela - ta res čisto vse pobere, kar mimo pride... No, sa bo vsaj prekužila in mogoče ne bo bolana v user posted image user posted image .

Aja, sva zadnjič računala, koliko nas bo, če bi bili najini otroci tako "pridni" kot midva - in sva naračunla, da če bojo vsi prišli na obisk, nas bo 17 (mi2 + 3 otroci+3 partnerji od otrok + 9 vnukov (če ma vsak 3)). Da ne omenjam, da Ronja pravi, da bo res imela 3, Lejla pa se je odločila, da kar 4... Lubi računa na Svita, da si eno karieristko izbereuser posted image , ker 9 mulcev (po možnosti še enako starih, ker so oni tudi dosti skupaj - dosti možnosti, da se nekak hkrati za podmladek odločijouser posted image ). No, sta ga mojadva pol potolažila, da saj vsi 3je ziher ne bojo meli toliko otrok (onadva že vesta, sestra nima še nič, brat še pričakuje, midva bova zdaj počasi zaključilauser posted image )... Ampak si misliš: 17!user posted image



Itak, da pridete na praznovanje user posted image  , do nedelje računam, da bo boljši..upam vsaj.
17 ? Naša starša imata tri otroke, trije otroci so poročeni, eden izmed otrok je poročen  in  z partnerjem dobil še tri otroke, vseh pravih vnukov je štiri. Koliko nas je user posted image  

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 10:54:53   
Brinčika
Koliko pa ste shujšale do zdaj, kako vam je učinkovala ta dieta z jajci?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 11:34:54   
ronja
Koliko nas je

15user posted image . No, me zanima, koliko bo nas na koncuuser posted image . 9 vnukov si kar ne predstavljam... tašča ima zaenkrat 4, pa je kar veselo, kadar so vsi tam (res pa je, da so vsi 4je v roku 2 let). Na moji strani sta zaenrkat samo moji mali, sestra štrajka, ni tip za otroke imet, brat sicer računa imet veliko familijo, vendar se mi nekak zdi, da si ne predstavlja čistouser posted image ... Pa tudi malo pozno sta začela za kakih 5 otrok, kolikor je planiraluser posted image . Ampak pustimo se presenetitiuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 15:37:28   
mateyka
ok, očitno grem res na to kavo v Acapulco ob 11h - me je poklical oče od metulj333 da bi mimogrede pobral slike od naše tamamle zanjo (da se ne bodo po pošti zlomile - so v okvirjih) in sem rekla, da bom verjetno kje tam ob 12h in zdaj pač MORAM bit tam s slikami, da jih lahko pobere - sem se zapečatla, ni kej user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY
mateyka, tista solata pa dobr zgleda, končno si dala nekaj manj kaloričnega gor user posted image


se mi je zdel da zdej pa moram dat neki manj "groznega" - saj vidiš, uškinamama že grozi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma
Mateyka redkev z medom... Jaz sem mislila redkev naribat in potem potopit v med, na tvoji prečudoviti fotki pa zgleda kot sirup? Kaj moram to skuhat pa precedit? Prosila bi te, da mi malo razložiš, kako se to naredi.


surovo redkev olupiš in izdolbeš. not natočiš med in pokriješ. pustiš na hladnem mestu čez noč in naslednji dan imaš sirup (iztočiš iz redkve v primeren kozarec). in to je to.

Drugače pa je tista pita s kosmiči podobna jabolčnem potresencu (apple crumble), le da ima kosmiče, jaz bom to zagotovo sprobala. user posted image


ja, crumble pies majo - to je smulpaj. majo ful dobro malinino - hallon smulpaj, to jejo s sladoledom ali stepeno smetano:
user posted image
user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 15:40:33   
mateyka
bom probala v bodoče manj "nehujšarskih" fotk popat - obljubim..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 16:39:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, očitno grem res na to kavo v Acapulco ob 11h - me je poklical oče od metulj333 da bi mimogrede pobral slike od naše tamamle zanjo (da se ne bodo po pošti zlomile - so v okvirjih) in sem rekla, da bom verjetno kje tam ob 12h in zdaj pač MORAM bit tam s slikami, da jih lahko pobere - sem se zapečatla, ni kej user posted image



Kaj hočeš rečt, da se ti ni šlo z nami na kavo?? user posted image Ti ti ti!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.10.2011 17:34:03   
mateyka
ne, hočem rečt, da sem hotela počakat kako se bom jutri zjutraj počutila, pa zgleda da to ne bo mel velike veze user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?