|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarke 2012
28.9.2011 20:27:33   
metka.cvetka
Pozdravljene,

vidim da ste bile pridne pri pisanju, jst sem letala naokoli.
Prebava se je uredila tako da grem delat za 4 ure (in
res upam, da ostane na tem!). Sem pa kar malce
razočarana, saj imam res apetit in sem pred zanositvijo
tehtala 61 kg, pa sem potem pridno pridobivala, a sem tolk
izgubila s tem prebavnim motnjam, da imam 63,2 kg, a
trebušček je dobro viden na srečo.

Matične celice: jst sem se en mesec kar pridno ukvarjala
s tem, pa še sestrična je pri enem predmetu na faksu
predelovala to temo in nekak moji zaključki so:
- privat zasebne banke res da shranijo te matične
celice in to vse po vrsti, ampak pomembno je, da
je primerna količina teh matičnih celic (kar zasebniki
ponavadi ne preverjajo - nisem pa vseh klicala priznam)
in pri zasebnikih ti plačaš in ti hranijo to do 50 let in
če boš to že potreboval se lahko na koncu izkaže, da je
teh celic itak premalo. Tako da v namenu imam te
zasebnike poklicat in vprašat, če preverijo, če je število
matičnih celic primerno.
- javna banka ti vzame matične celice in pregleda, če so
res ok (morebitne okužbe, primerna količina) in če ustreza
vzorec (menda da jih ustreza okrog 30 % odvzetih matičnih
celic) potem jih shranijo, a so na razpolago vsem kot kri
naprimer.
Meni osebno pristop od zasebnikov ni kul, razen, če najdem
zasebnika, ki preveri, če je število celic res zadostno.
V javni banki je pa tako, da če rodiš v petek po 11 uri (se
mi zdi) ne pride v poštev, ker bi od vzetja matičnih celic
do shranjevanja trajalo več kot 48 ur (med vikendom ne
delajo) kar pa ni dobro oz. matične celice niso uporabne.
Pri zasebnikih je tudi problem, da menda nekateri
shranjujejo v tujini in od vzetja do shranjevanja naj ne bi
preteklo več kot 48 ur, tam se pa noben ne sekira kolk
časa je preteklo in bodo celice shranili tudi če je transport
trajal dalj. Zdej to so informacije ene punce k se je s tem
ukvarjala 1 mesec, brala sem brušure od zasebnikov,
zdravnika, ki dela na tem področju in kolegice, ki
študira biokemijo. Ne jemat to za sveto, jst tud še nisem
odločena, ker mi je zadeva zelo zanimiva in sem tud
brala da so na japonskem že pomagali človeku s
matičnim celicam, sam pri nobeni takšni bolezni rakavi
(enega so ozdravil neplodnosti, pa v EU so eno punčko
zdravil sam ne vem kolk je kej pomagal nimam podatka).


Glede brcik: sem v 18. tednu in še nič ne čutim brcik :(

Glede imen:
Anausicaa: zanimivo, da ima nek tuj glasbenik (moški) ime
Mika in sem ves čas mislila, da je to moško ime, a je v
Sloveniji to žensko ime. Zelo  me je presenetilo. Lepo ime...

S pozdravi,

metka.cvetka

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Februarke 2012
28.9.2011 21:32:27   
cilla
Z matičnimi celicami že zdravijo, že vsaj ene par let. Ampak ne vsega, kar lahko prebereš našteto v brošuricah zasebnih bank. Tudi na Pediatrični kliniki pri določenih boleznih opravljajo presaditve matičnih celic, ampak kolikor sem brala in se pogovarjala z zdravnikom s PK, ki se s tem področjem ukvarja, uporabljajo le darovane matične celice oz. v redkih primerih sveže lastne matične celice, ki jih bolniku odvzamejo pred zdravljenjem, jih prečistijo, preverijo, če je količina zadostna, in potem opravijo prenos. Če pri nas v javni banki ni kompatibilnega vzorca matičnih celic, jih dobijo iz mednarodne mreže.
Meni se zdi 2000€ ful denarja, sploh za nekaj, kar je danes, ta trenutek, zgolj nek obet oz. upanje, da bo znanost čez leta pogruntala, kako zdraviti vse tiste bolezni, poškodbe z našimi lastnimi matičnimi celicami. In ko bo znanost toliko napredovala, bodo še bolj kot danes znali bolniku tudi odvzeti matične celice in ga pozdraviti s frišnimi.
Tako kot kri - če bi jo potrebovala, dobim v javni banki in ne rabim imet svoje shranjene. In tudi če bosta moja fižolčka zbolela za tako boleznijo, ki jo bo mogoče zdraviti z matičnimi celicami, se zanašam na javno banko.
Če potegnem analogijo - tudi pse že zdravijo z matičnimi celicami, ravno zadnjič sem bila na predavanju. Uporabljajo ali darovane celice ali pa jih psu-bolniku odvzamejo, prečistijo, pripravijo in mu jih potem vbrizgajo nazaj.

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Februarke 2012
29.9.2011 13:30:25   
Teta M
evo,sem se naročila na OGTT(cuker test)..13.10 ob 7.15..grrrrrr,so rekli naj računam,da bom tam vsaj do 11.30h....vse je drugače kot lani,ko sem to opravljala....
Naslednji pregled pri moji G je pa 19.10.2011


< Sporočilo je popravil Teta M -- 29.9.2011 13:31:24 >


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Februarke 2012
30.9.2011 10:01:02   
srecka_nosecka
Pozdravljene vse user posted image v tem prečudovitem sončem vremenu!
user posted image vsem tistim, ki ste že opravile morfologijo. Jaz še zmeraj čakam (sedaj le še dva tednauser posted image ), da bom ponovno zagledala najino detece. Me pa vsak dan razveseljujejo brcike v trebuščku, ki pridno raste. Sedaj prav čutim, kako se trebušne mišice, ki so bile pred zanositvijo precej čvrste, počasi raztezajo in povzročajo kratko ampak zelo ostro bolečino. Še najhuje je, ko se obračam po postelji oz. ko kihnem. Zanima me ali katera user posted image občuti tudi občasno otrdevanje trebuha na določenih mestih? Meni se je to zgodilo sedaj ene tri krat (predvsem zvečer, ko se uležem na kavč), ampak nisem zaradi tega nič komplicirala. Če se bo to dogajalo bolj pogosto bom omenila svojemu ginekologu.
Glede izbire vozička in ostale opreme nisem še nič gledala in tudi pred decembrom nisem nameravala še nabavljati.

Izkoristite lepo vreme za sprehod v naravi in uživajte v najlepšem času!

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Februarke 2012
30.9.2011 18:15:18   
dvojčica6
srecka_nosecka mislim, da je to kar normalno, sicer ne vem, ali se ti maternica širi al pa so že kao krči, ki so včasih od utrujenosti al pa proti koncu dneva kar pogosti spremljevalci user posted image sploh proti koncu...mislim, da fajn pomaga magnesol za nosečnice (magnezij)

mene pa matra bolečina v sramnih kosteh, sm danes zjutraj vstala in sm en čas hodila ko ena nona...še v križu me je zbadalo...mislim, da preveč tamalo (plus ostalo špežo k jo ponavadi tovorim v tretji štuk) dvigujemuser posted image user posted image user posted image pa zadmnje čase se s kolesom okoli furava in lahko tudi, da me od vsega tresenja tolk vse boli...jamr jamruser posted image

seznamčič bom drugič popravljala...sm danes tko lenaaaa...pa še vse mi gre narobe...sm hladilnik pokvarilauser posted image user posted image user posted image jah...tko je če se spraviš nad led v zmrzovalniku z nožem user posted image user posted image user posted image lenoba lena... no, sej je bil že star in za u penzijo sam vseeno sm bla user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu srecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Februarke 2012
1.10.2011 11:06:57   
arupnik3
ojla
ja dolgo se nisem oglasila ste me kej pogrešale user posted image

no pregled ki sem ga imela 19.9. oz morfologija je uspela vse ok za spol še ne vemo me je dal G na bolniško ker me velikokrat tko spodaj trebuh boli pa je reku strogo počivat če ne pa v bolnico user posted image no upam da ne bo treba user posted image
naslednji pregled imam 11.10.
ja voziček in ostala oprema je od prej je vse v bolj ne vtralnih barvah tko da je vseeno user posted image
no bomo pa kupili kakšno malenkost seveda ....me zanima predvsem podloga za na previjalno mizo če ma kera kak dober predlog???

no grem se zdej zabavat z likanjem
uživajte user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Februarke 2012
3.10.2011 9:11:32   
metulj13
Ojla!

Ponedeljkovo jutro:)  Enostavno nimam volje do dela in popoldan me čakajo še predavanja. Od danes naprej bodo zame kr pestri ti dnevi. Se pa tolažim s tem, ker vem, da bodo tko dnevi hitreje minevali in bo hitreje prišel dan poroda ;)

Čestitam vsem za dobro opravljene morfologije in preglede, nekatere pa to še čaka, tko da srečno vsem!

Kar se tiče otrdevanja trebuha, je menda to normalno, če se to ne dogaja prepogosto.

Zadnje dni imam občutek, da tutim nežne brce in božanje, tko da sem kr vesela, ker občutim srčka ;) Nekako sporoča da je vse OK ;)

Pozdrav vsem, jaz pa nazaj po delu.

Lep sončen dan!!!



(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Februarke 2012
4.10.2011 8:37:51   
Sončica66
Pozdravček user posted image

ufff kako hitro je minil tale par dnevni oddih na Primorskem. Morje je bilo suuuper za kopat, sonček in visoke temperature so vse samo še polepšale... sem kr veliko plavala, da sem spravila malo noter user posted image . Tako sem se res 1.v življenju kopala 1. in 2.oktobra v morju, ki je imelo celih 23 stopinj.

No, med drugim sem si pogledala tudi vozičke, in sicer na obali Baby Boom in v Ljubljani Baby Spa in Lux4Kids. Nekako sva se z mojim odločila za 4 kolesni voziček, se mi zdi bolj stabilen in tudi po obliki nama je veliko bolj všeč. Pri vsakem vozičku najdeš kakšne malenkosti, ki so ti pri drugem bolj všeč. Baby Boom se mi ne dopade, ker je naslon pri športnem delu premičen z tisto vrvico in se mi nikakor ne zdi stabilno, 3 kolesni voziček sicer ima mehanizem, a je športni del kar 10 cm krajšiuser posted image . Baby Spa voziček mi ogrodje ni všeč, se mi zdi premalo masivno, jajčka otroška absolutno premalo podložena, pa tudi športni del ni nič kaj posebnega in ima samo tri stopnje premika naslona. Vglavnem, voziček me ni najbolj prepričal in še premišljujem.... Najbolj od vseh treh ogledanih se mi dopade Lux4Kids Q7. Ima štiri velika napihljiva kolesa, košarica je oblečena v flis, kar je za začetne mesece idealno, zelo všeč mi je da se na košarici naslon regulira, zraven je mali vzglavnik, ima veliko odprtino na strehci za poleti, jajčka je bolj kompaktna, pa tudi športni del se mi dopade. Morda je nekoliko manj dodatne opreme kot pri Baby spa, a mi je voziček veliko bolj všeč.. Tako,zdaj je treba premlet, morda še kaj pogledat in se odločit user posted image user posted image user posted image .

Drugače se super počutim, edino vsake toliko dni imam na spalni srajci veliiike packe, saj mi že kakšna dva tedna nekaj teče iz prsi.. bo treba počasi blazinice nabavit. Gibi moje pikice so vsak dan izrazitejši, smo v 22.tednu in zdaj se že res prav čuti, trebušček pa tudi raste z svetlobno hitrostjo...

Nooo, pa sem  se razpisala malo danes. Lep jesenski teden vsem skupaj, izkoristite še zadnje sončne dni!


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu metulj13)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Februarke 2012
4.10.2011 10:22:27   
arupnik3
punce
jst bi se tudi pridružila na FB mi pomagate prosim kje vas najdem????
hvalauser posted image

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Februarke 2012
4.10.2011 14:45:56   
mz13
Ojla souser posted image ! Kako ste?
Če gledate že kaj opremo, midva sva zdaj bolj na vozičkih in sva si nagledala Maxi Cosi Mura 3 - kompakten voziček zgleda in prijazna prodajalka v Baby centru nama je povedala, da se nama splača to kupit zdaj v oktobru, čeprav še ne rabimo takoj, ker bo neka 3 dnevna akcija, ko dobiš 10 € bonusa za vsakih 50 € nakupa - to se pa že splača res. Toliko za info, če bo katera kaj kupovala zdaj tam. A že ima mogoče kater izkušnje s tem vozičkom Maxi Cosi Mura 3?
Kakšno pa je kaj vaše mnenje glede postavitve opreme za dojenčka - da ima takoj vse v svoji sobici ali da je najprej posteljica v spalnici, previjalna v kopalnici ali kako imate to organizirano? Jaz bi nekako najraje, da bi bilo vse v njegovi sobici, torej na enem mestu in da spalnica ostane spalnica...ne vem še to kako bomo izvedli.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Februarke 2012
4.10.2011 15:44:35   
LILI/NIK
no midva še nimava nč točno določen kak bo... mam pa izkušnje,, da je dobr met v začetku poteljico čim bližje postelje.. ko je treba ponoči vstajat , malega takoj slišiš pa ni ti treba daleč- drugo sobo.. tak da posteljica bo ob postelji... sm najbolj ziher... :) veliki bratec dobi svojo sobo user posted image previjalne pri niku nisem imela zdej pa bo verjetno v spalnici če pa ne bo prostora kajti zgornji štuk se še dela bo pa vsaj en čas v kopalnici. jst sem zaenkrat na lovu za manjšimi stvarmi, oblačila pa tak... mal čekiram cene...pozdravčekuser posted image

(odgovor članu mz13)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Februarke 2012
4.10.2011 18:22:27   
Teta M
Pri nas je previjalna v kopalnici še od hčere,ki je trenutno stara 9 mesecev...bomo pa tudi probali dokončati to zgornje nadstropje,pa bi jo prestavila potem v otroško sobico..čeprav praktično je pa kar,če jo imaš v kopalnici,ker ves čas rabiš vodo,itd...v nasprotnem primeru,si pač  vse prej pripraviš in neseš v sobico...pa pri kopanju mi je super,da jo takoj v kopalnici potem oblečem,da jo ne nosim ven ,pa v drugo sobo...tako da razmišljam tudi o tem,da bi jo vseeno pustila še v kopalnici za drugega otroka,vsaj nekaj časa še...no bomo videli....Za posteljico se tudi jaz strinjam,da je v štartu blizu tebe, sploh če boš dojila...sicer je odvisno tudi od otročka...eni že od štarta prespijo skoraj celo noč brez hrane...naša se je pa zbujala oz.se še vedno kar nekje na 3 ure,tako da jo imam še vedno pri sebi v spalnici,definitvno pa jo bomo čimprej preselili v otroško(ki jo moramo dokončati pred prihodom novega člana/članice),da bo prostor za novorojenčka ob meni...
arupnik3: pošlji mi svoje podatke tukaj na zs, pa te bom poiskala na FB, ter te dodala v skupino...ne najdeš nas,ker smo skrita in zaprta skupina tam,tako da samo me vidimo kaj pišemo in katere članice smo...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 8:06:29   
arupnik3
dobro jutro
evo hvala user posted image
zdej grem pa avto spucat potem pa kosilo time uživajte papa

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 11:07:30   
mz13
Eno vprašanje: poznate te blazine? http://www.blazina.com/
Zgleda zelo uporabna zadeva. Katera že uporablja?

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 14:23:23   
srecka_nosecka
Mz13 Blazin katerih navajaš link sama ne poznam, sem pa že gledala precej podobne v velikih trgovskih centrih, kjer se prav tako dajo kupiti. Cena je približno enaka, mogoče malce nižja. Tudi sama študiram, da bi si že sedaj v obdobju nosečnosti z njo omogočila lažji počitek, ampak ostajam v dilemi, saj imam mnenje nekaterih nosečnic, ki pravijo, da niso nič kaj priročne. Če boš nabavila, javi kako si zadovoljna.

Lep dan vsem user posted image in veselo poskakovanje user posted image v trebuščkih!

(odgovor članu mz13)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 16:34:43   
LILI/NIK
glede blazine...jst mam tako kot je ta na sliki neli velikost b... sam da mam od odeje škofja loka, sem jo dobila v dar od bivše tašče, ko sva mela z malim probleme z dojenjem... nama je pršla zelo prav, pri dojenju, da otroka gor nasloniš, pol da si podložiš roko če maš takega otroka ko ti spi samo na rokahuser posted image pa zdej si jo podložim al pod koleno al pa pod glavo... men je kr ok...sem jo pa dala trenutno k sosedi ko je šivilja da mi naredi preobleko, ker v zimskih mesecih je pač mal težje to posušit, če je pa za preoblečt pa je to mal lažje...ravno mal prej sem šla merit posteljico, da vemo kakšno velikost jogija nabavt ob enem pa sm našla še odejico in posteljnino- seveda vse v modri barvi, no pa vrtiljak je čist lep pa delujoč, pa še lučko ma... tak da neki nam pa le ne bo treba kupit user posted image

(odgovor članu srecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 17:46:15   
metka.cvetka
Ojla nosečke.

Glede blazine: jst sem v prve dobila to blazino, ne ravno to
Neli blazino, a nekaj podobnega, pa mi je dost prav prišlo.
In za spanje in kasneje ko sem rodila. Tko da jst si jo bom
mogoče zdej kupla.

Midva sva pri prvi hčerki imela in posteljico in previjalno v
najini sobi, pri drugem otročku previjalna ne bo mogla bit
v najini sobi, ker sva se midva selila, posteljica bo pa pol
leta ob nama. Nekak se mi zdi najbolj praktično.

Glede vozičkov ne morem nič svetovat, ker ne poznam :(
Sem pa videla, da ima kar nekaj mamic vozičke v svetlo
zeleni barvi pa se sprašujem, če je ta barva moderna.

Imava pa tale voziček http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192519
in ga bova tud pri drugem otročku obdržala, edino en
problemček je, da je športni del malce plesniv in upam,
da to v čistilnici ven spravijo...

No mi odštevamo od naslednjega pregleda, morfologije, ki jo
imamo 17.10. tko da bo mal še trajal. Smo pa danes
"stopil" v 19. teden. še mal pa bomo na polovički.

Moja prva hčerkica ima spet ene izpade, pa dvomim, da
so zobki, sumim, da je neprespana iz vrtca...
Razmišljam,da bi jo po vrtcu dala eno uro spat, sam
k dvomim, da bo zaspala. Prov utrujajoče zna bit to
da se skos neki pritožuje in joka... Za vsako
malenkost :(

Lep večer vsem,


metka.cvetka



(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 17:52:52   
metka.cvetka
Ah sej lažem, nimamo tistega vozička k je zgoraj link
ampak tega:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192513

- ta ima tri kolesa...

LP

metka.cvetka

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 19:02:24   
Teta M
Glede blazine, jaz imam podobno, mi je prav prišla med nosečnostjo-med spanjem, pa potem med dojenjem, pa ko je bila mala malo večja,sem jo tudi ponucala za marsikaj...tako da jo bomo še koristili...

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Februarke 2012
5.10.2011 19:25:38   
mz13
No super, se pravi je tale blazina kar praktična zadeva.... se tudi meni zdi, da bi prav prišla že zdaj med nosečnostjo in potem kasneje pri dojenju kakor tudi potem za igro, ko se otrok plazi po njej.... mislim, da bomo kar nabavili to blazino in povem potem še svoje izkušnje.
Lep večer,

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Februarke 2012
6.10.2011 19:09:21   
dvojčica6
zdravo nosečke! veselo božamo trebuščke?user posted image sm danes ssrečala eno k ma v soboto rok in ma ogormen trebuh...sm kar pozabla kako je na koncu...sej sebi se ne zdiš tako velik, sam drugim si pa verjetno kot en planetuser posted image user posted image user posted image

o čem se debatira?

previjalna... fajn je v kopalnici, ja...ma mi nismo meli te možnosti in na koncu se je izkazalo, da ni nobene panike, če je v sobici...mamo bolj ogrevano...v kopalnici smo greli sam s kaloriferjem, če smo se tuširali, v sobici pa cel dan... pa z vodico tut ni blo panike, smo pač eno posodico meli zraven previjalne pa košek za umazane vatke in mi je blo super, ker sem jo kdaj sredi noči previjala pa je blo vse napol v spanjuuser posted image user posted image user posted image Tko da na začetku je res mamici bolj prijazno, da ma previjalno&posteljico in vse v sobici... pol pa že itak bebica komandirauser posted image user posted image user posted image

blazina...ben js te blazine nisem rabila, ma tut nisem mela problemov s spanjem&trebuhacom... če sm rabla oporo pr dojenju sm pa dala kar en povšterček...

voziček... mamo Jaguar Car (http://www.bolha.com/jaguar-car-vozicki/jaguar-car-3v1-rdece-barve-oglas1276627739)... zaradi avta in cene...zloži se res na majhno... je kul, edino vodljivost bi lahk bla boljša, je prednje kolo mičkeno pa se na šudru bolj slabo znajde, ampak mi smo itak bolj po asfaltu vozili... sem pa že menda napisala kjiri vozički so mi fajn...če ne bi imela mičkenega prtljižnika in če bi imela šoldkov na pretek bi izbrala kak Bebe Comfort al pa Jane Slalom al pa PP Skate...  Maxicosi Mura je baje v redu voz, ga ma frendica in je za vse terene ok, kompakten, vodljiv... 

hmmmm...to bo to... lp babe



(odgovor članu mz13)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Februarke 2012
6.10.2011 19:46:57   
Sončica66
Teta M sem vidla blazino na tvoji slikci na fb pa me zanima kje si jo kupila. Namreč gleda te blazine in so vse zvite v klopčič (črka U), jaz bi pa imela tako kot ti... da je podolgovata in primerna tudi za spanje zdaj v teh mesecih....




_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Februarke 2012
6.10.2011 21:23:48   
mz13
Sončnica66 te blazine se uporabljajo čisto po želji, Je tak material, da si oblikuješ po svoje, lahko ravno kot kača, kot klopčič, oviješ kot rabiš tisti trenutek.

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Februarke 2012
7.10.2011 9:43:11   
rea24
POzdravček vsem skupaj!user posted image

Glede blazine, men se zdi super, jo uporabljam ze sedaj in paše spat z to blazino med nogam, ker me strašno boli medenica, tko da hodm k da bi bla ze cist na koncu nosečnosti.

Midva tut z mojim urejeva zdej spalnico in dnevno sobo, ker trenutno smo bolj na tesnem s prostorom in živiva pri mojih starših, ampak je tut to ze cist dost. Treba je blo pa mal izolacije dodat pa okna zamenjat pa prebelt. Midva bova imela posteljico zaenkrat kar v najini sobi, je mož naredu že tudi kotek za najinega sončka. je stene pobravou tko da ma svetlo plave in roza kvadrate, strop pa temno plav z zvezdicami. previjalna bo pa tudi al v spalnici alpa v dnevni, ker mamo zlo zlo mejhno kopalnico.

moj sonček že precej razgraja, tako da se že kar vidi ko se trebuh premakne in je prou super filing.

Pa še eno vprašanje a ima že katera izcedek iz dojk? danes se je pri meni pojavil izcedek iz ene dojke ne vem a bom mogla ze zacet nosit blazinice.


lep pozdravček čeprav deževen


(odgovor članu mz13)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Februarke 2012
7.10.2011 10:02:34   
arupnik3
ojla
ja blazinica no jst je nimam in je nimam namena kupit pri taprvi punčki sem podložila kr s kakšnim pouštrčkom tko da ni panike...
no meni iz dojk še nič ne teče ... se pa spounim kako je blo prej in sm si dala blazinice ja
llp uživajte meni kr paše tako vreme

(odgovor članu rea24)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?