|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 8:39:15   
veselka
jutro,

jaz sem prvič zlikala samo prvič in tudi tokrat bo tako, da bo vse tipitopi pripravljeno. potem pa itak ni časa likat. vsaj meni se zdi brez veze. mehčalec uporabljam, ampak imam ekološkega ecover, prav tako prašek, ker konvencionalnih umetnih ne uporabljam. nama je pa sedaj pralni stroj šel, upam, da pride serviser čimprej in da ne bo predrago. sušim pa v sušilcu. tukaj pri nas tudi, če sušim zunaj, ima perilo čuden vonj. notri ne sušim, ker morava v jeseni že tako vsako leto sušilec zraka vžigat.

danes imam pregled. 3 tedne nazaj je imel moj fantiček cca 2700 g (ocenjeno z Uz; naj bi imel vse večje - obleg trebuščka, glave, BP in dolžino stegnenice; in tako je že od morfologije), sedaj slabe 4 tedne pred PDP ga zopet merimo kako raste. sporočim.

danes imam mojo damico doma, ker je imela včeraj drisko, ki se je na srečo hitro končala. na preged moram pa v LJ, tako da jo kasneje mož prevzame.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:04:04   
lananai
Shilou, iskrene čestitke še tukaj ob rojstvu Mihca. Lepo ime. user posted image Ja, sem lih včeri zvečer razmišljala, da se bo počasi začelo za nekatere...

likanje in pranje
- jst ne kompliciram sploh. Delam vse isto kot sem že prej. Edino gel za pranje sem zamenjala, ker mi je moj prejšnji začel presedat. Sem kupila Dreft Baby Sensitive. Drugač pa dam gela vedno ful malo in nič mehčalca. Meni se zdi, da jst slabo prenašam mehčalec. Pa sem ugotovila, da ga sploh ne pogrešam. Likam sploh ne, ničesar. S tem si tud ogromno dela prišparam.

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:17:38   
marelicadoo
dobro jutro

čestitke shilou - zdaj moram pa res torbo pripravit - očitno gre za res

sicer bomo videli kaj bodo jutri rekli na ctg

jaz sem v mullerju kupila tekoči prašek - ki je brez barvil pa nevem še česa - gor piše da je primeren za dojenčke - ma pa vonj po kamilicah

in ta prvo rudno sem jaz vse oprala brez mehčalca - pol bomo pa sprot videl kako in kaj, ker eni pravijo da ni panike zaradi omehčevalca samo da daš pol vode in pol omehčevalca -tako da bomo pol naprej videli kako in kaj

glede likanja - tokrat sem mu vse zlikala, ker sem tudi sušila zunaj tako da naslednjič pa samo zložim ven iz sušilca in bo stvar urejena

mene pa zanima nekaj drugega a ve perete od user posted image cotke posebaj ali vse skupaj user posted image

jaz to rundo sem imela tolk vsega da sem lahko prala samo njegovo - za naprej pa nevem user posted image

aha pa še nakaj me zanima - glede samolepilnih nalepk za otroško sobo - vaše izkušnje in kje ste jih kaj nakupile - jaz sem jih čisto slučajno opazila v katalogu od pikapolonce in sem čist navdušena user posted image zato me zdaj zanima mal več o tem, ker ravno eno sobo še urejamo in tu ne bi jaz preveč komplicirala samo malo bi jo spremenilauser posted image

aja za fb skupina oktoberke 2011 - sem jaz to prav najdla user posted image

tako da želim vam lep dan ki očitno ne bo prevroč tako da se ga bo dalo lepo preživet

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:26:05   
lananai
ja, pod oktoberke 2011 nas najdeš na FB user posted image

Jst perem vse skupi. No, za mojega dam ponavadi posebej, ker ima še kake bolj usrane stvari + ima rad mehčalec, da mu dišijo cunje. user posted image

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:31:14   
marelicadoo
oj

odlično zdaj samo še počakam na potrditev user posted image

saj jaz sem imela tudi takšen plan, da zdaj ta prvič samo njegovo pol pa kar vse skupaj -ne bomo nič kompliciraluser posted image

pozdravček

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:54:05   
majuška10
hojla!
lepo presenečenje!!! ČESTITKE SHILOU za fantka in obilo cartanja. jst sem zdej v 37 tednu in imam še cca 25 dni do pdp-ja.
Pranje in likanje jst sem prala ločeno pri prvem - skor do 1 leta in tako nameravam tudi zdaj. Sem pa takrat uporabljala -namesto mehčalca alkoholni kis in mi je bilo kul. Mehčalca pri nas sploh ne uporabljamo, ker imamo stalno neke probleme s kožo, tko da že zdaj uporabljamo samo pralni prašek )dash, za dojenčka sem pa persil sensitive.. Likam večinoma vse (razen pliša,...), sem tako navajena. Zaenkrat- dokler smo 3 mi laufa, nevem pa kako bo zdaj ko bomo 4.

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 10:57:13   
majuška10
a imamo res tudi na fb skupino oktobrke2011? super, pol se bomo pa lahko tja preselile :-)vas moram it prav poiskat. tam je tudi skupina majčic 2009 in so prave čveke!je luštno skupaj pol spremljat somesečnike,pa še veliko idej,nasvetov... dobiš zraven user posted image

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 11:24:18   
jenny700
ja punce kje pa ste se skrivale do sedaj...?? hehe..hec...pridružte se nam na fbju :)
opažam pa da so debate ful bl stekle, vrjetno zato, ker so že nekatere na porodniški, spet druge na bolniški...in je vrjetno malo več časa tudi za kakšen komentar na forumu :) lepo, lepo...počasi bomo začele polnit seznam novorojencev ;)

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 12:09:45   
marelicadoo
oj

zdaj imamo še časa dovolj za čvekat pa to user posted image

fb poštiman tako da sem prav vesela user posted image

pozdravček

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 12:48:03   
jenny700
Informacija za tiste, ki čakate na enkratno denarno nadomestilo, naj bi bilo že jutri nakazano na TRR! Seveda velja za tiste, ki so oddali obrazec do konca septembra...

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 12:57:07   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: majuška10

a imamo res tudi na fb skupino oktobrke2011? super, pol se bomo pa lahko tja preselile :-)vas moram it prav poiskat. tam je tudi skupina majčic 2009 in so prave čveke!je luštno skupaj pol spremljat somesečnike,pa še veliko idej,nasvetov... dobiš zraven user posted image


Čaki, čaki, a ti si majčica 2009 in smo tam tud skupi? user posted image Kaj ne poveš...

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:03:52   
Sa.Ka
Dan. user posted image

Evo, jaz sem tudi pripravljena za user posted image . Imam vse oprano, zlikano...

Perem od vsega začetka z mehčalcem že pri prvorojenki, likam vse , razen pliša.  Likam rada.user posted image Meni je to najlepše likat te male cunjice od otroka. user posted image Tudi najino likam vse.

V soboto smo nabavili še vso drobnarijo za user posted image , flaške, dude in te zadeve bodo prekuhane, če jih bomo rabili. Pri prvi jih nismo veliko, prve 4 mesece sploh ne. Po dudi mi je bruhala, tako da je imela kar vgradno- prstek.user posted image Pri enem letu je sama nehala cuzat, ko se je prvič prehladila in ni mogla dihat skozi nos.user posted image

Zdaj me čaka samo še dostava posteljice in previjalne deske, ampak to bom pustila, da uredita moj dragi in prvorojenka. Bosta skupaj napravila vse potrebno. Samo v omari bo čakalo vse oprano, pripravljeno.user posted image Nakup drobnarij je bil en lep izlet, saj si je dala prvorojenka duška in izbirala zadeve po policah. Je bila zanimiva in prikupna.user posted image

Zase napravim samo še torbo za v P in to je to. Smo v nizkem štartu. Zdaj gre pa res zares.user posted image
Na FB me pa ne bo punce, ker imam eno tako fejst izkušnjo kako vse postane javno. Tko, za vednost. če bo kakšna pisala tu ok, če pa ne pa tud ok. Bomo itak imel dovolj dela prve mesece z bejbiji.user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:12:02   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: marelicadoo

aha pa še nakaj me zanima - glede samolepilnih nalepk za otroško sobo - vaše izkušnje in kje ste jih kaj nakupile - jaz sem jih čisto slučajno opazila v katalogu od pikapolonce in sem čist
tako da želim vam lep dan ki očitno ne bo prevroč tako da se ga bo dalo lepo preživet


Jaz sem kupila v Mercatorju te nalepke, ki so spodaj in so mi všeč. Če mi rata, pošljem še slikco, kako je v sobi, ker so ene že prilepljene. Imajo jih v vseh mercator tehnika trgovinah in Hipermarketih M.

Vzela sem te: http://www.mimovrste.com/artikel/4370023221/stenska-dekorativna-nalepka-medvedki  in http://www.mimovrste.com/artikel/4370023524/stenska-dekorativna-nalepka-brata-medveda

Potem tele rožice: http://www.mimovrste.com/artikel/4370023928/stenska-dekorativna-nalepka-rozice-3d#predstavitev  , če mi rata pošljem slikce, ker prav luškano pridejo.

In pa mater, ki sva ga že dala na eno podlago in bo ob rojstvu montiran v dnevno sobo, kjer bomo že zraven zapisali velikost... potem naprej pa ob večjih dogodkih.  Naj bo trajen spomin. : http://www.mimovrste.com/artikel/4370021724/otroska-stenska-dekorativna-nalepka-medvedki-meter#galerija

to je to..  še pofotkam in pošljem.

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:13:53   
lananai
Sa.Ka, jst bom pisala tuki, obljubim. Vsaj dokler bo čas. Če pa časa ne bo, me tudi FB ne bo videl. user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:15:45   
Sa.Ka
Kam pa boste dale te nalepke? Nad posteljico? Naše izkušnje so take, da smo jih morali 2x zamenjati, ker nismo vedeli, da otrok tudi zraste in jih potrga, malo poje, malo pregrizne..user posted image user posted image user posted image user posted image Tak da so to rundo pristale kar precej visoko.user posted image  
V otroškem kotičku za igranje ( za kasneje) pa jih sploh ne bo več.user posted image Tam se šele dogajajo dogodivščine.user posted image

Nalepke imate pa vsepovsod, pikapolonica, baby center, večji merkatorji, ...ma skoraj povsod.

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:16:01   
lananai
Mica Potica, res luštno, samo ful predrago. Ne dam tolk denarja za nalepke. Bom jst prilepila sliko mojega Smrkca, če mi ga kdaj uspe dokončat... user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:16:48   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Sa.Ka, jst bom pisala tuki, obljubim. Vsaj dokler bo čas. Če pa časa ne bo, me tudi FB ne bo videl. user posted image


No, bomo videli.user posted image user posted image user posted image user posted image   eh klinc,sej ne morem vedet če me ni tam na FB.user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:18:59   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Sa.Ka, jst bom pisala tuki, obljubim. Vsaj dokler bo čas. Če pa časa ne bo, me tudi FB ne bo videl. user posted image


No, bomo videli.user posted image user posted image user posted image user posted image   eh klinc,sej ne morem vedet če me ni tam na FB.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:21:00   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Mica Potica, res luštno, samo ful predrago. Ne dam tolk denarja za nalepke. Bom jst prilepila sliko mojega Smrkca, če mi ga kdaj uspe dokončat... user posted image


jaz imam gubelin smrkec, ki je bil še od mojga...torej je star tam nekje 25 let. Še zdaj ga nismo namontirali na steno.user posted image user posted image user posted image Bomo ta teden.

Evo, to so te malenkosti, ki jih pozabim.user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:22:35   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Sa.Ka, jst bom pisala tuki, obljubim. Vsaj dokler bo čas. Če pa časa ne bo, me tudi FB ne bo videl. user posted image


No, bomo videli.user posted image user posted image user posted image user posted image   eh klinc,sej ne morem vedet če me ni tam na FB.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ja no sej je res.

Evo, stroj piska, je oprano. Se tipkamo kaj kasneje.user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:24:11   
SRCE
Ojla...user posted image

A ima mogoče katera izkušnje z odtekanjem plodovnice? Res da nisem prvič noseča ampak nikol ni bilo spontano..oz.da bi mi odtekla plodovnica...ali lahko tudi po kapljicah in ali je lahko kaj narobe če se ne grem takoj pokazat?Mam tak čuden občutek,da mi je prej malo odteklouser posted image ....

lp

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:35:19   
babkaa
srce- ja lahko odteče tudi po kapljicah, nam so rekli v šoli, da si naj damo vložek, če je obarvano rumeno in ima vonj je urin, drugače pa je plodovnica....nevem...

janja506- a si šla na akupunkturo? kako je? jaz mam v sredo 35 tednov, moram en dan poklicat...

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 13:35:52   
Mica Potica
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Mica Potica, res luštno, samo ful predrago. Ne dam tolk denarja za nalepke. Bom jst prilepila sliko mojega Smrkca, če mi ga kdaj uspe dokončat... user posted image


ne vem no, meni se ne zdi toliko drago.  Saj jih je v enem paketu več, pa mercator ima dosti ceneje.  Jaz sem jih dala bolj za svojo dušo. Tako ali tako, ko bo naša pupa večja, bomo kupili novo pohištvo ( zdaj je samo posteljica in previjalna ), kar mislim, da bo kar nekaj časa. Takrat pa bomo videli kaj bo njej všeč in verjetno spremenili. Saj se te 3D nalepke z klahkoto odstranijo in prestavijo kam drugam.
Sem pofotkala, zdaj pa ne znam pripeti.  Merelicadoo, si ti na FBju?

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 14:03:57   
marelicadoo
ojla

ja ja sem na fb (špela - če ti kaj več pove) - mi je danes ratal se vpisat user posted image

in hvala za linke user posted image - so tako cute da bova pol mogla z mojim it obvezno en krog v merkator user posted image

in ja tudi naš bo imel v sobici zaenkrat samo posteljico noter pa še kakšno našo malenkost pa se mi zdi da mora bit mal naven videt da je to soba user posted image

tako da res hvala za vse informacije user posted image


(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 14:10:57   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: SRCE
A ima mogoče katera izkušnje z odtekanjem plodovnice? Res da nisem prvič noseča ampak nikol ni bilo spontano..oz.da bi mi odtekla plodovnica...ali lahko tudi po kapljicah in ali je lahko kaj narobe če se ne grem takoj pokazat?Mam tak čuden občutek,da mi je prej malo odteklouser posted image ....


Meni je v prvo odtekala plodovnica par ur, preden sem se šla pokazat. Je pa tko zgledalo, da sem se ponoči morala večkrat obrisat z brisačko med nogami, ker je bilo neki mokro (na rjuhi nič). Pa potem je bil dnevni vložek zelo hitro moker. In vsakokrat, ko sem vstala iz sedečega položaja, je neki ven priteklo.

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




meso
čevap

katero meso va je bolše

na žaru (66%)

v pečici (10%)

k kotličku (3%)

v ponvi (4%)

na ražnju (8%)

pohane (9%)


Število vseh glasov: 77

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!