|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 16:55:13   
jenny700
Zgleda da ste mele kar probleme s CSD..pri meni je bilo vse tako hitro 14 dni, tako za denarno pomoč, kot obvestilo o porodniškem (nastopim 20-ga..komaj čakam)...

punce ali kaj veste v kolikem času morate potem otroka prijavit na CSD (za otroške dodatke) pa za obvezno zdravstveno zavarovanje?

LP

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 17:04:29   
si.pikica
čau!
jaz sem danes klicala na CSD in mi je rkla, da saj si lahko zračunam kdaj mi začne porodniška (28 dni prej) in da odločbo bom sigurno dobila v kratkem...user posted image  ni se mi zdela najbolj prijazna

glede zdravstvenega zavarovanja ne vem kako je, za otroški dodatek imaš pa 90 dni časa po rojstvu, potem dobiš tudi za nazaj, če daš vlogo kasneje pa samo od takrat naprej. tako je tudi za denar, ki ti ga da občina (vsaj pri nas imaš mislim da 3 ali 4 mesece časa). to je sicer enkratni znesek, ma če dš prepozno vlogo ne dobiš nič.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 22:13:18   
Sa.Ka
Čer.
Tudi jaz sem že mislila klicat na csd za odločbo, pa sem jo potem včeraj dobila, torej v 14 dneh.user posted image Baje se na večina csd-jih držijo teh zakonskih odpošiljk, kao imajo časa do vstopa do porodniške.
Drugače pa je potrebno javit na csd takoj ko rodiš, kar vaši dedi naj kličejo.user posted image   Šele takrat dobimo drugo odločbo, za 2 del porodniške.
Za otr. doklade imaš čas 90 dni, dobiš za nazaj, če po 90 dneh vlagaš vlogo, dobiš od tekočega meseca naprej.

Punce, upam, da imate urejeno očetovstvo pred porodom, boste imele manj dela po porodu. Ker če tega nimate, boste letale od urada do urada, da vam ponovno izdajo rojstni list, kajti v primeru da nimate tega urejeno, bo na prvotnem listu vpisana samo mati, oče ne bo. Tko, dobronameren nasvet.user posted image





(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 22:30:04   
Mica Potica
Hejla,

ja glede tega očetovstva sva midva prava zmagovalca... Vsepovsod govorijo kako si moraš to urediti, še v materisnki šoli je govorila.. pa greva midva in vse urediva. Danes pa dobim pošto, da so ugotovili, da sva poročena in da je zapisnik ničen, saj je to potrebno le za zunajzakonske partnerje. heheheheh...  pa ženska ni pogruntala, da sva morda poročena, zaradi priimka in istega naslova?   Skratka, midva sva pač mislila, da pač moraš to uradno urediti, čeprav nama je bilo čudno.

In še nekaj - danes sva imela malce izleta v Graz in sem uleteta še v Toys4you ( ali kaj že ) in sem kr zasvetla. Ful izbire, cene za iste izdelke pa nižje. Npr. kopalna brisačka od BabyFehn, ki je v pikapolonci cca. 17€, je tam 14,50€, pa še več barv imaš.  In nasploh že dude in flaške - vse je ceneje. Res, da ne tolilko, da se ti splača samo zato gor zapeljat, ampak bedasto se ti zdi, da imamo slovenci takšne cene, avstrijci pa višje plače, pa nižje cene. Nas prav ropajo.  :))))
Sem pa vesela - sem kupila kopalno brisačko, pa ful lepe medvedke z glasbo za na posteljico, in koš za plenice ( sva se odločila kar za plastičnega s pokrovom, ker so te kasete res drage.

Zdaj pa utrujena v posteljo, ker je bilo res veliko hoje... Jutri je še en težek dan, saj sva povabljena na poroko.

lahko noč!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 22:36:56   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica

Hejla,

ja glede tega očetovstva sva midva prava zmagovalca... Vsepovsod govorijo kako si moraš to urediti, še v materisnki šoli je govorila.. pa greva midva in vse urediva. Danes pa dobim pošto, da so ugotovili, da sva poročena in da je zapisnik ničen, saj je to potrebno le za zunajzakonske partnerje. heheheheh...  pa ženska ni pogruntala, da sva morda poročena, zaradi priimka in istega naslova?   Skratka, midva sva pač mislila, da pač moraš to uradno urediti, čeprav nama je bilo čudno.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa zmagovalna. Ma kaj res nisi vedela, da tega poročenim ni treba?user posted image user posted image user posted image sem se zdaj pa nasmejala. Je pa seveda uradnica tista ki je sfalila na polno črto.user posted image Ne moreš verjet.

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 22:39:29   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Mica Potica



In še nekaj - danes sva imela malce izleta v Graz in sem uleteta še v Toys4you ( ali kaj že ) in sem kr zasvetla. Ful izbire, cene za iste izdelke pa nižje. Npr. kopalna brisačka od BabyFehn, ki je v pikapolonci cca. 17€, je tam 14,50€, pa še več barv imaš.  In nasploh že dude in flaške - vse je ceneje. Res, da ne tolilko, da se ti splača samo zato gor zapeljat, ampak bedasto se ti zdi, da imamo slovenci takšne cene, avstrijci pa višje plače, pa nižje cene. Nas prav ropajo.  :))))
Sem pa vesela - sem kupila kopalno brisačko, pa ful lepe medvedke z glasbo za na posteljico, in koš za plenice ( sva se odločila kar za plastičnega s pokrovom, ker so te kasete res drage.

Zdaj pa utrujena v posteljo, ker je bilo res veliko hoje... Jutri je še en težek dan, saj sva povabljena na poroko.

lahko noč!


Ja, tole mi je pa znano s cenami. Nam drugorodkam je lažje, že vse vemo kje je ceneje, pa kaj res rabimo za v drugo.user posted image

Uživajta na poroki, pa imej pri sebi zalogo vode, jutri bo spet vroče.user posted image

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Oktobrke 2011
9.9.2011 22:42:34   
Sa.Ka
Jaz s košem že v prvo nisem komplicirala, sem imela kar tisto rolo vrečk, ki so bile včasih dostopne v trgovini pri blagajni ( se jih tudi kupi ) in sem vsako plenico lepo zapakirala notri in via na balkon v koš. Isto mi je fajn pršlo v poštev pri vseh teh mrežastih hlačah in vložkih po porodu. Sam daš not, zavežeš in via v koš.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Oktobrke 2011
10.9.2011 2:28:43   
Mica Potica
Ja Sa.Ka  res je zmagovalna   :))))) 
ampak v MŠ je tako poudarjala to, da moramo it prej in urediti, predvsem pa me je zmedlo, ker vsepovsod piše, da moraš imeti poročni list s sabo; jaz vprašam če rabimo, pa ona razlaga, da ne več in da zdaj se že vse prej uredi in je nadaljevala zgodbo v urejanje papirologije. Pa smo mislili "ajde ok", je že naša država takšna, da rabi en kup papirologije še tam, kjer je ne rabi. Ja, še bolj smešno pa je, ko je na zavodu kar pisala in še brala, pa ni pogruntala. Ziher si je mislila: Eh, ne moreta bit poročena, saj nista takšna kekca, da bi bila tukaj"   :))))


Kakšne vrečke natančno misliš in kje se jih da kupiti?

Drugače pa - evo pa mamo burno noč. Cel popoldan hoje pomeni - cela noč bedenja, ker imam noge takšne kot da bi po žilah rojil kup čebel. :))))
Nedelja bo še bolj zanimiva - sploh se mi ne da na to poroko.   :(

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Oktobrke 2011
10.9.2011 8:00:27   
veselka
jutro,

jaz sem od danes na porodniški, pa mi še niso uspeli papirjev od CSD poslat. Sem klicala, je vse pripravljeno, samo direktorica še ni podpisala.
ob porodu pa kolikor se spomnim glede lastne porodniške nič ni treba sporočat, ker je začetek porodniške fiksen, razen če rodiš pred nastopom porodniške. javi samo mož oz. partner, da sporoči, kdaj bi rad koristil očetovski dopust. no, vsaj tako je pri nas.

jaz pa za mojga malčka nimam še nič pripravljeno. počasi pišem seznam, kaj še rabim. spal bo itak v spalnici. ampak je treba še vse sestavit.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Oktobrke 2011
10.9.2011 12:54:24   
jenny700
Sa.ka tud jaz mislm uporabljat te vrečke...so dostopne v tavelikih trgovinah..zdi se mi brez veze koš kupovat, pa pr ns se tko hitr smeti filajo, tko da tud z neprijetnim vonjem ne bo pomoje težav...
ja mi2 še sedaj nisva uredila glede očetovstva, upam da naju ne bo otroček prej prehitel...greva drug teden, ker še čaka od računovodkinje da mu izpolni list za plače...
kot jaz vem, naj bi oče samo prišel na CSD z rojstnim listom, da bi lahko koristil 15 dnevni dopust...no itak se pa od CSDja do CSDja razlikujejo pogoji??

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Oktobrke 2011
10.9.2011 14:20:57   
Mica Potica
jenny - za očetovski dopust mora tvoj izpolniti vlogo, ki jo mora izpolniti še njegova služba. Vpišejo se dohodki zadnjih 12 mesecev, zato ker je dopust plačan s strani države in potrebujejo te podatke. Zraven se mora podjetje požigosati in podpisati.

Glede očetovstva je pa res, da samo pride in da en osebni dokument. Ona zapiše in prebere in to je to.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Oktobrke 2011
10.9.2011 18:43:03   
jenny700
vem, vem...glede na to, da je samozaposlen mu more računovodkinja izpolnit obrazec, vpiše mu pač minimalne plače v RS zadnjih 12 mesecev...(glede na to da plačuje minimalne prispevke)...
ma rada bi oboje rešla očetovstvo in očetovski dopust, da mu ne bo treba tokrat hodit :)

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 12:14:24   
veselka
IZVIRNO SPOROČILO: jenny700

Sa.ka tud jaz mislm uporabljat te vrečke...so dostopne v tavelikih trgovinah..zdi se mi brez veze koš kupovat, pa pr ns se tko hitr smeti filajo, tko da tud z neprijetnim vonjem ne bo pomoje težav...
ja mi2 še sedaj nisva uredila glede očetovstva, upam da naju ne bo otroček prej prehitel...greva drug teden, ker še čaka od računovodkinje da mu izpolni list za plače...
kot jaz vem, naj bi oče samo prišel na CSD z rojstnim listom, da bi lahko koristil 15 dnevni dopust...no itak se pa od CSDja do CSDja razlikujejo pogoji??



oj, v porodnišnici dobi potrdilo o rojstvu in gre z njim na CSD. Rojstni list pride z zamikom (lahko nekaj tednov).

zdravstveno zavarovanje pa moraš uredit v roku 60 dni po rojstvu, seveda z rojstnim listom, ta čas pa preko zdr. kartice enega od staršev.

< Sporočilo je popravil veselka -- 11.9.2011 12:21:38 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 13:36:08   
jenny700
veselka..verjetno imaš potem tudi čas uredit otroške dodatke v roku 60dni?

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 14:40:17   
Janja506
Zdravo nosečke, kako ste? Upam, da bolje kot jaz.
Včeraj sem se že dopoldan slabo počutla in enako popoldan, pa si le izmerim temperaturo, pa vidim 37,6 stopinj, vzamem lekadol, grem pod tuš in v posteljo, temperatura čez nekaj časa pade. Ponoči pa sem se spet začela slabo počutit in izmerim 38,1. Takrat pa me je bilo malo strah, ker ob 3h zjutraj naš otročiček spi, in ga nikakor nisem mogla zbuditm da vidim,če je z njim vse ok. Potem je le začel malo migat. Zjutraj sem šla pa kar k zdravniku v porodnišnico, da pogleda kaj je oz. da vidimo, da je s tamalim vse ok, ker se v 37.tednu nosečnosti ni s tem za igrat.
No naredili so mi ctg, pa ultrazvok in je bilo vse ok, jutri grem pa še enkrat kri pa vodo dat. Sem pa oboje dala ravno v petek (ker sem v četrtek imela pozitivni urin v ambulanti), ampak sama še nisem vedela, kaki so bili rezultati, pa je pogledal v bazo podatkov, pa je videl, da so bili vredu.

Tako da nimam pojma kaj mi je. Temperatura mi še zmeraj skače malo gor malo dol in tako je tudi moje počutje. Bomo videli kaj bo.

Lp

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 14:43:42   
jenny700
Janja...a ni to čisto nekaj običajnega da temperatura raste pri nosečnicah...ravno zadnjuič so nam v šoli za starše omenili, da je to nekaj čisto normalnega...kaj pa zdravnik pravi?

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 15:06:13   
Janja506
Možno, da je to normalno da raste temperatura, samo mrzlice, vročinski udari in glavoboli pa ne vem če so. Meni je moja ginekologinja rekla, naj raje preventivno grem na kontrolo in sem šla. Sedaj pa bomo videli kako pa kaj dalje.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 15:07:51   
jenny700
ja edino pravilno...če se slabo počutiš...bolje da greš na pregled, pa da si pomirjena potem...

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 20:09:41   
majuška10
Hojla! Tudi jaz se vam javljam sicer na hitro- po dolgem času.  Počasi se začenja naš čas.Malo me skrbi, ker zgleda da bo tale otroček res velik, že prejšnji teden naj bi imel cca 3kg, jst pa še cel mesec do roka... Vsa teža gre na mojo bebico in me je en sam ogromen trebuh. Ogromno dela imam z našim 2letnikom ki je pričel še z vrtcem, skratka imamo pestro, počitka je bolj malo -ali nič. Bo že.

No se še kej javim, drgač pa tudi jst imam strašne težave z nespečnostjo, otrdevanjem trebuha, boksanjem in brcanjem v vse možne predele.... pestro,luštno in edinstveno,... vsakič znova.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Oktobrke 2011
11.9.2011 20:57:03   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: jenny700

veselka..verjetno imaš potem tudi čas uredit otroške dodatke v roku 60dni?


to pa je 90 dni, za nazaj.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 7:15:09   
Mica Potica
Dobro jutro...
Ste videle na FBju? Pa imamo novega novorojenčka - Miha.
Včeraj je rodila Shilou.

Čestitke še enkrat!!! user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 7:48:49   
pokamoka
heeej

Mica Potica... hvala za info iz fb-ja... jaz nisem na fb-ju in nisem vidla:)

Shilou... iskrene čestitke... bodite zdravi in veseli:):):)

Dobro jutro vsem skupaj... kako ste nosečke??? Jaz sem o.k. Počitek mi pomaga, da je moje počutje super. Nič ni narobe z mano (moram trikrat potrkati po lesu)... vse štima... samo počivati moram:) Ampak... mi je o.k. tako:) Trebušček me ne ovira, tak da upam, da bo tako ostalo še par teh tednov. No, če pomislim, jih imam pred sabo RES še zelooo malo. Danes smo dopolnili 36. teden... in danes sem uradno začela s porodniško:):):) Naslednji pregled imam čez en teden. Po mojem mi bodo delali CTG... vsaj tako se mi dozdeva:)

CSD... ko sem šla iskat formularje za izpolnit, so mi rekli, da po rojstvu otroka oče sporoči, da se je dete rodilo, potem pa oni naprej uredijo, kar je potrebno. Midva sva pač oddala tiste (prve) papirje, ki sva jih izpolnila sama in najini delodajalci (plača zadnjih 12 mesecev in da so seznanjeni, da bomo rodili)... sem pa v petek dobila odločbo o mojem porodniškem dopustu, ki pač traja uradno tri mesece. Potem pa po rojstvu menda dobiš še odločbo o dopustu za nego otroka, ki pa ti traja do konca porodniške. Vsaj jaz štekam to zadevo. Če se pa motim, naj me pa ena, prosim, popravi.

Likanje??? Punce, a vi VSE komplet likate??? Štekam, da bom likala rjuhice, pa bombažne oblekice, pa plenice... ampak sprašujem se za plišaste pajace za otročka... hmm... ker če to likaš, potem se ta pliš kar uniči. Al kako vi to naredite???

Kaj pa pranje??? Perete strogo brez mehčalca??? Jaz sem sicer že vse oprala in sem uporabila malo mehčalca in pri pranju izbrala dodatno izpiranje... in tako nekako nameravam delati naprej. Vem, da pravijo, brez mehčalca, ampak sem si rekla, da če bo s tako malo mehčalca šlo, ga bom kar uporabljala. Dokler ne bi bilo problemov, jih sama ne bi delala. Pa tudi cunjice so lepše in nežnejše, če uporabiš malo mehčalca. Nimam sušilca, tak da sušim na zraku. Kaj pa ve???

Toliko za zdaj... zdaj bom še malo pregledala net in potem malo na kavč:):):)
se beremo
pa pa

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 8:03:51   
Mica Potica
Pokamoka - tudi jaz sem danes upradno na porodniškem dopustu. Jutri pa še pregled in da vidimo, kako napreduje naša pupa. Vem le to, da ima moč v nogah in čut za ciljanje v tarčo. Ker vedno z nogico močno zadane ravno direkt v rebra.  :)))

Tudi jaz se sprašujem glede likanja cotk..  Nam je rekla v MŠ, da je to bolj kaprica, da lažje zložiš. Zdaj pa ne vem.
Perem s tekočim praškom Frosch ( obvezno iz Mullerja, in ne spara ) in dodam maloooo mehčalca, prav tako frosch. Zakaj ravno ta prašek? Ker sem prej uporabljala Ariel, Luno ali persil, pa so se mi vsi trije tako zagabili v nosečnosti, da ne morem vonjati prav nobene cunje, ki je oprana s temi praški.  Ta prašek pa nekako sploh ne vonjam, oz. vonjam neko limono. Zato se mi tudi zdi, da ne bo motil naše pupe. Seveda pa obvezno zraven dodam krpico za lovljenje barve.
Prej sem kupovala lističe, kjer jih je 20 v škatlici in moraš dodati enega oz. 2, če je bolj intenzivna barva oz. več pisanega perila. Zdaj pa sem v mullerju našla od istega proizvajalca eno krpo, ki je za večkratno uporabo ( priporočeno za 30 pranj ) in je za isto ceno. Tako da, zdaj perem vse s to krpo in me sploh ni strah, da barve zbledijo oz. se kaj razbarva. Seveda, še vedno ne bom dala skupaj prati nekaj živo rdečega in svetlo rumenega...  :)
Sušim pa ali v sušilcu ( ostale reči, cotk glih ne bi, da se ne skrčijo ) ali na stojalu ( notri ), ker nismo ravno na podeželju in smo v blićini ceste, ima perilo čuden vonj in postane sivo, če ga sušim zunaj. Se pa psomnim, da ko sem bila še doma, da je vedno perilo ki se je sušilo zunaj, tako lepo dišalo. Tako da, ti kar suši zunaj.

(odgovor članu pokamoka)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 8:33:02   
jenny700
Pa smo dočakala še enega oktobrčka ;)

jaz likam čisto vse...no vsaj te tanove cunjice sem oprala vse na 40...zato sem pa vse skupaj še "razkužila" z likalnikom, pliš se mi ni nč uniču...Po nasvetu prijateljice sem kupila Persil sensitive v Mullerju, pa so cunjice res mehke, dišeče...bomo pa vidl kaj bo potem našmu čmrlčku pasal...
drugače pa tudi nekatere dejejo tudi mehčalec vmes pa nič ni narobe...

(odgovor članu Mica Potica)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Oktobrke 2011
12.9.2011 8:38:17   
SRCE
Jutrouser posted image ..

SHILOU čestitke user posted image  user posted image  user posted image .....

so oktobrčki pohiteli...user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!