|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 8:11:19   
Jana73
Seznam posodobljen user posted image .

Glede morfoloških meritev... V materinski knjižici je stran pred UZ-ji, kjer so povprečne mere za določeno gestacijsko starost. Preverite tam! 

Lepo nosite!

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 8:54:44   
marelicadoo
dobro jutro

hvala za popravek na seznamu in kako si kaj ti

pozdravček

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 9:23:26   
Nevihta123
IZVIRNO SPOROČILO: Weeda

Šibava na Havaje, k prijateljem, ki bodo tam 2 leti in potem še malo naokoli po drugih otokihuser posted image . Bo pa sploh fino, ker tokrat ne bom nosila 15kg ruzaka...bo moj dragi obložen kot mulauser posted image .


He, He, bravouser posted image user posted image

(odgovor članu Weeda)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 9:28:37   
Anonimen
čau punce,

evo, na brzino. Sm že kopalnico vso pomila in posodo v stroj zmetala, zdej pa u akcijo (trgovina...). Včeraj sva se z mojim dogovorila da greva na Šolto, zdej pa šibava v agencijo po dodatne informacije. Je bla že kera dol?

Nič, potem še kaj več napišem. Lep dan vam želim. Čau čau

Lana73, super si, ko tkole urejaš seznamček. user posted image

(odgovor članu Nevihta123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 10:14:52   
gospayamahica
Jana73 ....posredujem še svoje podatke za oktoberke user posted image
 
gospayamahica, 31 let, user posted image  še 0, PDP 4.10., morfologija narejena 23.5., Lendava

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 10:23:06   
jenny700
heeej bejbe ;)

no danes sem se prav razveselila fbjovga povabila oz. naznanila, da bo v pondeljek 30.05. ob 10h na Bledu organizirana vadba (buščekcenter slovenija) za nosečke in mamice z dojenčki. Več informacij kopiram:






Zakaj bi telovadili v zaprtih prostorih, če je pa zunaj tako lep sončen dan, prijeten spomladanski zrak, ptički, metuljčki, rožice in vse je lepo zeleno okrog nas…

Vabljeni na PROMOCIJSKO URO, ki se bo zgodila v ponedeljek 30.5.2011 od 10:00 v Regatnem centru ob Blejskem jezeru.(V primeru slabega vremena bo vadba prestavljena). Zbrali se bomo na parkirišču Regatnega centra ob 9:55.

OBVEZNA OPREMA:
-za nosečnice: športna oblačila in obutev, voda, armafleks
-za mamice: športna oblačila in obutev, voda, armafleks oz. odeja za vadbo na travniku
-za dojenčke: vozički in vse potrebno za na teren

PRIJAVE zbiramo na 040/ 57 37 57 ali info@buscek-center.com!

Upam, da se srečamo ;)

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 10:25:04   
gospayamahica
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

čau punce,

evo, na brzino. Sm že kopalnico vso pomila in posodo v stroj zmetala, zdej pa u akcijo (trgovina...). Včeraj sva se z mojim dogovorila da greva na Šolto, zdej pa šibava v agencijo po dodatne informacije. Je bla že kera dol?

Nič, potem še kaj več napišem. Lep dan vam želim. Čau čau

Lana73, super si, ko tkole urejaš seznamček. user posted image



Ooo si pridna!!!Jaz pa sem danes kar vzela dan off....sem pa zato včeraj vso stanovanje pospravila, prašino zbrisala, kopalnico zdgnila....vse kar sem pač lahko naredila!!!Danes bom pa verjetno samo peglala user posted image

Glede dopusta, pa greva z mojim kar nekam na slovensko obalo za vikend, potem pa na hrvaško, čim bliže slovenski meji. Kar je ziher, je ziher!!!

Uživajte nosečke in lep sončen dan vam in vašim buščijomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 14:18:11   
pikomiko
user posted image user posted image user posted image danes dopolnila točno 5 mesecev!!!
Kaj čas beži. Mi je kar hudo, ker bo nosečništva tako hitro konec. No bomo vidli, če bom v 9m še tako razmišljala user posted image .

Nevihta123 hvala za vzpodbudne besede in uživajta na Havajih. Svojga pa dobro otovori user posted image .
Weeda vem kako si utrujena, tud jest ta teden hodim okoli, ko povožen user posted image , upam da bo po pregledu boljše.

Jana73 hvala za ažurno urejanje seznama.
zdaj grem pa tud jaz likat, sam se ne bo, ti šment.

Pa pa


(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 15:34:26   
sončica25
zdravo!user posted image

nekaj me zanima.......ene user posted image pravijo da se ne sme kopat v bazenih, druge user posted image spet da sploh ne, eni G priporočajo in drugi spet ne...........no, dejte se zmislit...pač ja, itak da mi nebi bilo fajn če bi kaj staknila sam da pa zdej v vodo ne smem??user posted image mi imamo zelo blizu kopališče in bom ziher šla...itak se ne mislim namakat cele ure, ampak tolk da mal poplavam in grem ven......sam res sem opazla da mogoče ene čist preveč pretiravajo z vsem...ja porkaduš....sej nismo bolane ampak user posted image !!!!
in če nam priporočajo plavanje zaradi razbremenitve našega teleščka zakaj ne.........aja, pa to......eni priporočajo tampone(nosečniške??) ravno zaradi tega da ne pridejo bakterije v nožnico, eni pa spet da ne ker jo izsušijo....no, pa mi povejte komu naj zdej vrjamem?????user posted image

lep dan pa se še tipkamo......

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 15:47:47   
gospayamahica
IZVIRNO SPOROČILO: sončica25

zdravo!user posted image

nekaj me zanima.......ene user posted image pravijo da se ne sme kopat v bazenih, druge user posted image spet da sploh ne, eni G priporočajo in drugi spet ne...........no, dejte se zmislit...pač ja, itak da mi nebi bilo fajn če bi kaj staknila sam da pa zdej v vodo ne smem??user posted image mi imamo zelo blizu kopališče in bom ziher šla...itak se ne mislim namakat cele ure, ampak tolk da mal poplavam in grem ven......sam res sem opazla da mogoče ene čist preveč pretiravajo z vsem...ja porkaduš....sej nismo bolane ampak user posted image !!!!
in če nam priporočajo plavanje zaradi razbremenitve našega teleščka zakaj ne.........aja, pa to......eni priporočajo tampone(nosečniške??) ravno zaradi tega da ne pridejo bakterije v nožnico, eni pa spet da ne ker jo izsušijo....no, pa mi povejte komu naj zdej vrjamem?????user posted image

lep dan pa se še tipkamo......




sončica25
Tudi jaz imam kopališče blizu in sem se odločila, da se bom hodila kopat. Termalna voda, ki pa ni topla, zato predvidevam, da ni leglo bakterij, kot v toplih bazenih pozimi. Voda je klorirana in se sproti "menjava", tako da če plavam kašnih 10 ali 15 minut, mislim da mi ne more biti hudega?!?!
Tudi mene bega vse skupaj, saj eni pravijo lahko, drugi ne, .... potem ne smeš tega, pa onega, pa tretjega....ja bentiš, bolj bom/o pazile, huje bo!!!

Tako da po moje ne bo hudega, če se okopamo poleti user posted image  Komaj čakam, da odprejo bazen, pa gremo z buščijem plavat user posted image

Glede vsega v nosečnosti, pa sem se venomer držala neke zlate sredine, VEDNO sledila svojemu počutju in instinktu....saj kar enim paše, drugim ne....vse ženske in vsaka nosečnost je drugačna tako, kot je kamenja na svetu user posted image

Lep dan še naprej!!!

(odgovor članu sončica25)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 16:16:43   
jenny700
jeeej pa sem končno malo dežja dočakala :)

mislim da tole z baeznom ne more biti nič narobe, če greš plavat v bazen,ki ima tam okoli 24 stopinj...najboljše je pa mislim v morju...

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 16:27:47   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: marelicadoo

dobro jutro

hvala za popravek na seznamu in kako si kaj ti

pozdravček


Meni gre super! Danes sva se z moni23 dobili na kavi...user posted image

(odgovor članu marelicadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 16:32:19   
Jana73


user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število , pregled, amniocinteza, kraj, morfologija
 
1. 10.
amon , x , user posted image 1 ,  x, KP
*Anna*, 28 let , user posted image 1 ,  x,   Notranjska
miska 21,  x, user posted image 0 ,  x,  x
sensiTive,  23 let, 0user posted image ,  po 23. maju,  okolica Ljubljane
superstar7, x, 0user posted image ,  x,  x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, Lj
marelicadoo, 35 let, 0user posted image   17. junij, Novo mesto, 25. maj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0user posted image , 1. junij, okolica Lj, 1. junij
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image  11. april,  x  
anonimna7 , x , 1 ,  x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  9. junij, Gorenjska, že mimo
becky27,  28 let, 1user posted image , x, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, Krško, 16. maj
gospayamahica, 31 let, ,  x, Prekmurje, 23. maj
 
5. 10.
Shilou, 27 let 0user posted image ,  x,  Maribor, 20. maj, user posted image

6. 10.
nanita, 22 let, 1user posted image , 9. marec, Velenje, 3. junij, user posted image
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, 7. junij
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, Ce
Nevihta123, 34 let, 1user posted image , 17.marec, Sl. Konjice/CE
inja22 , 24 let, 0user posted image ,  12.maj, Ivančna Gorica, 26.maj


 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, Ce

9. 10.
Weeda, 27 let,  0 user posted image ,  15. julij, Komenda, 26. maj, user posted image

10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  31. maj,  Logatec, 31. maj
ŽanaTaja,  32 let, 2 user posted image ,  9. april, Kamnik
janja 506,  23 let, 0user posted image , 12. maj,  Štajerska, 7. junij
pokamoka,  30, 0user posted image ,  3. maj,  Z SLO, 31. maj



11. 10.
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april,  Štajerska
 
12. 10.
*rebecca*,  27 let, 0 ,  23. junij,  Notranjska

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  6. junij, KP
carmik, 20 let, 0user posted image , x, Ljubljana, 30. maj
oktober11,  x, 0 user posted image ,  5, maj,   Maribor
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, Štajerska
divja,  29 let, 1user posted image ,  29. maj,  x, x


15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  14. marec, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april,  Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec,  x
 
16. 10. 
SRCE,  x, 0user posted image ,  x, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 0user posted image ,2. junij, Gorenjska, 2. junij
Nia*, 30 let, 0user posted image ,  10. maj,  Celje

19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, MB, 2.junij
marjanita, 30 let, 0user posted image ,  23. maj, Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, 0user posted image ,  x,  Lj
si.pikica, 33 let, 0user posted image ,  1. junij, AC 12. maj, Koper

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , 13. maj, Koroška, 13. junij

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 6. maj, Ce, 20. junij
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x,  Lj, 20. junuij
strumf, 28let, 1user posted image , 1.junij,  Kranjska,x
 
23. 10.

24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec,  x

25. 10.
Jana73, 38 let, 1user posted image , 3.5., AC 23. maj, Štajerska
zana21, x let, 2 , x, x, 22. junij


26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0 user posted image , 28. marec, AC 17. maj, Primorska, 20. junij
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x
nosek5, 27 let, 1user posted image ,  18. marec, LJ
Neya26, 28 let user posted image 0   x,  Lukovica, 13. junij
anak, 28 let, user posted image 0 ,  10. junij, CE, 10. junij
alenkica30, 30 let, user posted image 1 ,  15. junij, Ptuj, 16. junij

 
27. 10.

jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec,  NM
pikapolonica5, 27 let, 0 user posted image ,  x, x
pamb,  28 let, 1 , 0user posted image ,  8. junij, okolica Maribora, 20. junij
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  33 let, 1user posted image ,  x, Pomurje, 8. junij
frnikola 982,  x, 0user posted image ,  x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x  

30. 10.
sončica25, 26 let, 1user posted image17. maj, okolica Velenja, 29. junij

31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x
lananai , 30 let, 1user posted image ,  11. maj, Savinjska, 15. junij
Klara-1,  28 let, 0user posted image ,  1. junij, Gorenjska
bucka11,  25 let, x ,  x,  x

 

user posted image

SKUPAJ NAS JE :  69
NOSEČKE : agotha, asdf81

 Z NAMI ZAČELI:
 



user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 16:33:01   
Jana73
IZVIRNO SPOROČILO: gospayamahica

Jana73 ....posredujem še svoje podatke za oktoberke user posted image
 
gospayamahica, 31 let, user posted image  še 0, PDP 4.10., morfologija narejena 23.5., Lendava


Leta so manjkala... sem te dodala že k prejšnjemu seznamu :)

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 16:41:08   
oktober11
joj, kak lepo vam, ki ste že imele morfologijo. mene naslednji četrtek čaka in že komaj vidim če je vse ok in kako se premikamo user posted image user posted image user posted image
tudi jaz sem par dni nazaj pogruntala da me otrok opozori nase če se uležem na trebuh. tako da če je kaki dan mir v bušiju, potem grem hitro to taktiko sprobat.
meni to vreme ful paše, ker sem drugače zmrznjeno bitje in me vedno zebe. moj dragi ponavadi reče da ko pa jaz rečem da je toplo, te mamo pa res tropsko vročino user posted image sicer pa sedaj upam da ne bo take nevihte kot v torek zvečer, ko me je blo kar fejst strah, kar me načeloma nikoli ni bilo user posted image , dragi pa je danes odsoten. glede na to da se je sonce v mb že začelo skrivati, sem že rahlo v skrbeh user posted image
drugače sem pa zadnje dni čisto nora na češnje, sem za kosilo in za večerjo pod drevo in upam da mi ne bo slabo glede na to koliko jih pojem user posted image
prepovedi v nosečnosti pa je res ogromno, nisem pričakovala da je vse skupaj tak strogo. načeloma se držim da ne jem in počnem stvari ki so "prepovedane", vendar npr. za bezeg niti vedela nisem da ga naj ne bi uživali, pa sem vseeno sok pila. eh, res je najboljše svoje telo poslušati in ugotoviti kaj kateri user posted image ustreza.
tako, sedaj pa se je pričelo grmenje in bliskanje, grem se kar nekam v pojstlo skrit in kako urco user posted image user posted image lep dan, souser posted image .

p.s. smo že na polovici, še malo pa bomo na štartni ravnini user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 18:03:25   
Anonimen
oj oj,

spet en hitr vklop v naš "oktobrke2011". user posted image  Kako je to lepo, ko koooončno nekam spadaš - mislm tle, na RR forumih. user posted image  

Jst se že dva dni trudim z enim angleškim seminarjam za moj magisterij, in sm čist okupirana. Tle na mizi mam tono knjig, potem pa še "navadn" kompjuter + prenosnik... Neki bo že ratalo, a? user posted image

Sam da tole kopanje pokomentiram. Nekatri G pravijo da kopanje v bazenih res samo plavanje, nič namakanja - not, zaplavat, ven in potem OBVEZNO PREOBLEČT v suhe kopalke. Drugče pa naj nebi bilo nič narobe. Joj, kolk mi gredo te "prepovedi" na jetra. Ravno včeraj sva se z mamo pogovarjale-ko je bila ona user posted image  je normalno vse jedla, delala, bila na morju in sedela v mivki z mojo starejšo sestro in se igrala ... danes pa mal k da nismo "z marsa". Ne to ne ono, ne tega, ne tistega ... Eh, zdrava mera razuma in je, res pa, da se malo bolj počuvamo, ma vse za naše user posted image .

Jst mam to navado s preoblačenjem kopalk že kr nekej časa ker sem  enkrat takooo grozno vnetje mehurja fasala, da se ne grem več. In se lepo vsakič k iz  vode pridm preoblečem, čeprav me kak folk na plaži tkole gledauser posted image . Ma me ne zanima, jst poskrbim zase in je.

Nič, zdej pa letim nazaj v seminarsko, dokler me je volja in dokler me bo še user posted image  pustil, ker ne mara če mami preveč sedi za kompujterjem, me začne brcat. user posted image

Lepo lepo se mejte, tiste k ne marate vročine pa UŽIVAJTE v ohladitvi, me "ta zmrznjene" bomo pa že dočakale sončka.

čau čau

(odgovor članu oktober11)
  Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Oktobrke 2011
27.5.2011 18:37:02   
Klara-1
Hej nosečke. Upam, da uživate na polno.
Kje naj začnem?

- Dobrodošle vse nove user posted image .

- V soboto smo v Baby centru pustili celo premoženje. Smo kupili voziček, pa posteljico, previjalko in lupinico, banjico in blazino za dojenje, ki je sedaj fin pripomoček za lažje spanje. Ok, mogoče je res prehitro, ampak se je splačalo in sva dobila lep popust v obliki bonov in res vsak dodatni evro prav pride.

- Kar se zdravja tiče... hvala vsem, ki ste mi poslale dobre želje. Kakih 5 dni sem se odlično počutila, od včeraj naprej pa spet težave. pa antibiotikov še niti nisem do konca pojedla. jih imam še za 2 dni. Non stop sem na wc-ju, ampak tokrat lulam ogrooooooooomno, čisto vsakič. Danes se je pridružila še neznosna žeja. user posted image user posted image mal sem brskala po netu in upam, da niso to znaki sladkorne :S. Sicer mi je prejšnji teden zdravnica naredila navaden test na tešče, pa je bilo ok. Tako da... očitno neke sile ne dovolijo da uživam v nosečnosti.

- Kopanje v bazenih... pomoje lahko, samo res zaplavat, potem pa pod tuš in se preoblečt. No preoblečt se je treba tudi, ko iz morja ali jezera prideš, ker mokre kopalke so najboljši povzročitelj vnetij sečil. Sem se 3 leta zdravila zaradi kroničnega vnetja, ker sem enkrat v neumnih najstniških letih lepo posedala v kampu v mokrih kopalkah.

Če se še kaj spomnem bom pa naknadno napisala. :)

Pazite nase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 8:55:46   
si.pikica
pozdravček!

sem v službi, pa še nimam toliko dela, zato sem vas prišla malo pozdravit.
glede kopanja pa sem tudi jaz vidla, da so mnenja zelo različna. sama sem bila pred dobrim mesecem v toplicah. mi je G rekel, da se lahko normalno kopam brez tamponov, samo da naj se ne preveč namakam in naj se ne nastavljam masažnim šobam. sem se pa vsakokrat, ko sem prišla ven preoblekla. prej tega nisem počela.... sicer pa tudi nikoli nisem imela nobenega vnetja. zdaj pa komaj čakam, da se morje segreje še za 2-3 stopinje in potem grem veselo plavat in se razmigovat.

počutim se še vedno super, brcanja še ne čutim, čisto rahlo žgečkanje pa že kar nekaj časa. v sredo imam pregled in komaj čakam. verjetno bom takrat dobila datum za morfologijo.

lp vsem user posted image

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 8:59:56   
si.pikica
pa še to:

moj G pravi, na se ne preveč sekiram in če se počutim dobro, lahko marsikaj počnem. kot je ena že zapisala, nismo bolane, temveč user posted image . tako pravi tudi moj G, ki je tudi drugače zelo fajn in sem z njim zadovoljna. se pa še vedno pazim pri prehrani, solato res temeljito operem, ker še nisem prebolela toxe.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 10:03:05   
lananai
Jst se ne upam kopat v bazen. Sem imela preveč problemov z vnetji in vsem ostalim pred to nosečnostjo, tako da se nočem hecat s tem, da bi spet kaj fasala. Bo že kopanje do morja počakalo. Mogoče že ta teden, če bo morje dosti toplo. user posted image

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 15:43:23   
pikomiko
Dan dan

Kopanje v bazenih mi ni ljubo (polno bakterij), če pa bi ga imela doma, bi se definitivno kopala. Morje je slano in sol je v bistvu naravni razkuževalec, čeprav je tudi v morju polno navlake, katere niti ne vidimo. Mislim da samo plavanje in potem preoblečt, ne more škodovat nikjer.
Sej tud paštet ne smemo....pa morje drugih stvari. Jest jem vse po malem. Punce ravnajte se po občutku in ne pretiravajte v stvareh, ki kao niso primerne pa bomo zdrave ko ribe. Boste vidle naši user posted image bodo pa tudi.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 16:12:42   
Janja506
Pozdravljene,

vem, da je to vprašanje še za določene prezgodaj ampak me vseeno zanima, če ste že izbrale bolnico, kamor boste odšle rodit?
Namreč jaz sem bila do sedaj prepričana, da bom šla v Maribor, odkar hodim na telovadbo za nosečnice na Ptuj (vodi jo babica iz porodnišnice Ptuj), sem začela oklevat. V mislih pa imam še bolnico v Murski Soboti, kjer imajo epiduralno na voljo 24h. V Mariboru je možna samo med tednom od 8-15h.

Torej, kam boste šle in zakaj?

Hvala

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 20:22:25   
Anonimen
ojla punce,

jst mam pa danes en tak dan user posted image . Nism za nikamor kot doma na kavču se smilit sama sebi. Ponoči sem zlo slabo spala oziroma sploh nism, k je tko treskalo in bliskalo pr nas, mene je pa tega groooooooozno strah. Tako grezno da bi se zjokala. In to že iz otroških let pomnim. Vedno ko je grmelo sem šla spat k mami in atu, še v Osnovni šoli. In še danes je tako. Pač ne grem več k staršem, ampak me je grozovito strah. Ne vem sicer od kod izvira ta strah (me pa zanima) ampak je zlo neprijetno. In tako sem celo noč vsa trda ležala v postelji in si mašila ušesa. user posted image  
Moj user posted image  se je sicer tudi zbudil ko pač ve kako mi je, me nekaj časa crtal, sam tud on ne more bedet vso noč. Tko da sm zjutraj ustala in se preselila na kauč, brez vsake volje za karkol. Razen tega da sem napisala še del seminarja in šla na sprehod s user posted image , nisem naredila čisto nič. In komaj čakam it spat! Upam da bo mirna noč.

Drugače bom pa zdaj 2 dni sama, ker gre moj dragi v frankfurt na koncert njegove najljubše glasbene skupine in mi je kr mal hudo. Ajajaj ti hormoni. user posted image

Janja506: kar se tiče porodnišnic - jaz bom rodila v Postojni, ker mi je itak najbližje (10min z avtom) tko da o kaki drugi sploh ne razmišljam. Tu dela tudi moja G in že praktično poznam cel protokol (oktobra pa ga še sama proizkusim user posted image ). Glede EA pa meni nič kaj preveč ne diši, čeprav je tu na voljo 24h/dan. Pa ne zaradi drugega ampak to, da mi nekaj vstavljajo v hrbet mi nekak ne potegne. Ok, sej mogoč sem čudna, ma mi ne gre. Ravno zadnjič sva se z mojim pogovarjala kako jaz kot velik panik in strahopetec, vse v zvezi z nosečnostjo sprejemam zlo dobro. Nič me ni strah, nobene panike če me kaj špikne ... in tako se tudi poroda zaenkrat še ne bojim. Trenutno ga komaj čakam in se ga po eni strani veselim, kooooončno bova imela malo pikico pri sebi. Ne me met za mal čudno k tko razmišlam.
Če pa se katerakol odloči za EA ji pa čist nč ne oporekam al karkoli, vsaka se po svoje odloči in ima popolno pravico do tega. Danes je to vse hvala bogu možno in zakaj ne izoristit, če si se za to odloču.

No, zdej sm pojamrala in se mal razpisala, grem še mal pojest, pol pa nazaj na kauč v upanju da bo jutrišnji dan bolj pozitiven.

Lep večer vsem skupaj.

(odgovor članu Janja506)
  Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 21:24:30   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Janja506
Torej, kam boste šle in zakaj?


Celje, ker je najbližje. Sem šla tudi v prvo in bila zadovoljna.

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Oktobrke 2011
28.5.2011 21:40:43   
Lucy_
Pozdravljene nosečke!

Pa da se vam še jaz pridružim...sicer malo z zamudo, samo eni smo malo bl počasni user posted image . No sm tudi jaz oktobrka (26.10) user posted image , NS uspešno opravljena, morfologija še ne, in spola tudi še ne vemo (ampak upam da bomo čez dober teden!)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!