|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 13:06:35   
PapuaNG
daaan!

Z zamudo še z moje strani čestitke U-ju user posted image . Včeraj je bilo luštno na improviziji, smo se nasmejali. Le spanja je bilo potem nekoliko premalo, ker sem šele ob polnoči prišla domov. Pa nič za to-se mi zdi, da ji je konkretna doza smeha pomagala prebuditi speči organizem. Čeprav se mi danes spet nič ne da delat user posted image Je že kronično. Pa bo treba počasi...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 19:17:47   
betty.ford
h'alauser posted image

danes dobila še drugi željeni vlakec, zase pa sem kupila zvonček za na tirniceuser posted image
moram priznat, da je ta zvonček zakon!

sicer sem utrujena... evo, že šibam, vsak bi gledal svojo risanko,...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 22:25:34   
šivilja
Ledenka - tole je bilo z Geox:

http://moja-manuma.blogspot.com/2011/05/razocaranje-nad-geox.html

Smo pa danes dobili popolnoma nove čevlje, ker očitno je bila reklamacija upravičena. So pa začudeni, ker sem bila edina z reklamacijo in bodo zdaj naše poslali v Italijo v preiskavo. No ja - kot rečeno - nikoli več.

Gremo spat - jutri sem devet ur v službi

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 23:04:14   
betty.ford
hehe, mene v soboto čaka neskončno veselje do dela user posted image

super, šivilja, da so ti zamenjali. včasih si res razočaran nad kakovostjo kakšne znamke, od katere pričakuješ kvaliteto.

veke si že z zobotrebci podpiram. ampak sem trdno odločena, da še enkrat naložim pomivalni stroj (danes mi je že enkrat opral, pa pralni stroj 2x, tako da bom imela vikend bolj čist...)

iz brloga delam gnezdo. user posted image

eurovision song contest? sem ujela našo. mi pesem ni ravno top of ampak če priznam, so mi šle kocine pokonci - ma, zavist na stran (user posted image ), čas je da že kaj naredimo na teh popevkah_ mislim, da gremo naprej. user posted image

nič, še enkrat stroj pa spat.
lahko noč vam želim pa seveda lepe sanje!!!

(še ena današnja cvetka: pravljica za lahko noč je bila danes malček grozljiva in mi otrok reče, da bi rad zraven mene spal. "a te je strah?" "ne, ne, samo bližje bi rad šel, da se tebi ne bo treba stegovati" user posted image )

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.5.2011 8:39:10   
PapuaNG
jutro,

spali odlično. Tako super, da sem zaspala in k sreči se je mulček zbudil malo čez sedmo, sicer bi zamudila v službo. Ampak-konec dober, vse dobro. Sem pa vesela za Keučevo, da je prišla naprej, si zasluži. Kakšne druge, ki so prišle naprej, so kr neki in res ne bi bilo fer, da se ne bi naprej uvrstila.

Danes pa frizer na urniku user posted image Komaj čakam, samo še odločit se moram, kaj bom naredila s svojim naglavnim gnezdom.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.5.2011 9:17:41   
koala.cek
dobro jutro,

kako ste kej ?

mi smo fajn, otroka sta šla na enodnevne počitnice.

sicer bo pa lep dan kljub temu da je petek 13. kajne ?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.5.2011 13:08:27   
koala.cek
hihih

no koment:

'' Ne, ne jaz pa ne bom šla v penzijo niti pri 43 letih delovne dobe!!!!!
Niti pri 65 letih!!. Bom vztrajala najmanj do 78 leta. Zakaj? Ker bom vsak dan ponovno srečna. Ja  resnično srečna, saj bom vsak dan v novi službi !!!!!Kdo se bo pa spomnil pri 80. da sem že inventar v naši firmi…??
Vsak delovni dan bo nekaj novega. Sodelavci me bodo imeli radi, ker bom vedno dobre volje in prijazna, saj jih bom prvič videla. Pa tudi če bom malo bolj počasna, mi ne bodo "zamerili", saj bom vedno prijazna in ustrežljiva (zdej vsake toliko časa malo popizdim, ker sem čisto živčna od neprestanega stresa…).
Normo bom naredila, če jo bom zmogla, če pa je ne, pa tudi prav, ker me itak ne bodo mogli odpustiti brez mojega soglasja.(hi,hi, hi….)
Še prosili me bodo, da grem v penzijo, a se ne bom dala. Zakaj pa? Plača bo dobra - boljša kot penzija. Čakala bom na BONUSE!!!! 
In vsi me bodo pustili na miru, ker jih bo strah, da ne bi razburili človeka v mojih letih. Če me bo udarila kap, bodo tako oni krivi. Oh, kako bo luštno! Že kar vidim njihove prestrašene obraze, ko jih bodo moji otroci tožili za povzročeno bolečino ob moji smrti!
Na WC bom lahko hodila vsako uro po 20 min (zaradi inkontinence)…..
In če se mi ne bo dalo na šiht, bom pa šla v bolniško. Se bo že našla kakšno bolezen - saj to ne bo problem - že sedaj pri štiridesetih bi se kaj našlo….. Moj dohtar, ki bo takrat še delal (že sedaj je star skoraj 60 let), bo pa tako sproti pozabil, da sva se prejšnji dan videla…. to bo veselica, vam pravim. Bolniška bo tako in tako boljša  kot penzija, ki je ne bo….( ja, no ste že pozabili???.  tako pravi Svetlik… ).
Doma me bo čakalo kosilo, ki ga bo skuhala vnukinja, ki bo že 10 let brezposelna…pomagala ji bo pa moja šestdeset letna hči, ki do takrat ne bo imela niti enega delovnega dneva.
In vsi bomo srečni….''

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.5.2011 14:16:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dobro jutro,

kako ste kej ?

mi smo fajn, otroka sta šla na enodnevne počitnice.

sicer bo pa lep dan kljub temu da je petek 13. kajne ?


Se še tolažim, da se še lahko popravi user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.5.2011 7:30:34   
nikolet
jutro

je že sobota, kaj gre hitro, k ni treba it v službo.... no sam še dva dni pol pa šihtuser posted image
upam na lep vreme k če ne se mi bo zmešal.... sem sama drug teden z mulčki pa še v službi je baje norišnicauser posted image


nč grem pospravlat... mogočeuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.5.2011 16:21:33   
koala.cek
helu, zatišje hmmm

ma jest sem mutirala. prav res. postala sem prava mati, žena, gospodinja,...danes sem naredila prvič v životu golaž. v tanovem ekonom loncu. baje je bil odličen. zraven pa še kremšnite. za aperitiv sem pripravila coctajl mimoza. ja ja, ljubezen skozi želodec2. super stvarca. komaj čakam da preizkusim ''pečeno rdečo peso z modrim sirom in orehi'''

uživajte v sončem dnevu.

ps: no ja, sej niti ni tako slabo, če je naša guliverlandija odpadla. sem pričakovala slabše vreme, ampak takole pa tudi ni od muh...user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 7:07:02   
Leela
jutro,

v rudniku, grem zdaj po kavo.
Včeraj smo šli na kosilo s prijatelji in smo imeli šov trmarjenja. Oh what a joy. V avtu sem rekla F. hvala lepa, ker si bil taka tečka. In mi je nazaj odgovoril zelo veselo: hala leeepa.user posted image
Popoldne je bilo pa fino spat.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 7:27:33   
Leela
moj hotel, vljudno vabljene:

https://www.theleela.com/


user posted image

< Sporočilo je popravil Leela -- 16.5.2011 7:33:22 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 7:56:47   
majana79
Jutro!

oho leela, a mam kej skonto? user posted image

a je bil vikend? ne bi vedela... otrok se je premetaval celo noč, se zbujal, zjutraj je imel pa poln nos zelencev user posted image sicer vročine nima, ampak... groza od groze.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 8:21:12   
betty.ford
jutro!

včeraj sem dobila idejo, da v življenju doživljamo tiste stvari, ki jih moramo popraviti, izživeti bolj po scenarijuuser posted image . da se nam krog življenja vrti in vrti in vsakič izključuje tiste stvari, ki smo jih naredili po planu.

kakšen vikend! sem bila včeraj slamnata in sem se komaj spravila od doma na obisk, kamor smo bili povabljeni. otroka sta tam seveda uživala, meni pa se je spalo in sem bila sploh nezanimiv gost.

sicer se nam danes obeta lepo vreme. otroka se socializirata, mene pa čakajo nakupi,... še prej pa si bom privoščila kavo in očistila bom hladilnik, da ne bom potem imela izgovorov, da je prepoln (kot da kdaj jeuser posted image ),...

majana, upam, da bo z J. vse okej! user posted image

Leela, jaz bi tudi user posted image       hehe, jaz pa častim kakšen teden tretmaja na klinikiuser posted image


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 8:40:13   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

oho leela, a mam kej skonto? user posted image




Ti samo reči, da me poznaš in ti bo moje osebje dalo popust.
betka tvoja klinika pa tudi rula seveda. user posted image

majana F. tudi že 4 dni ponoči ne spi. Mu pa čist vsak dan dajem olynth v nos, da ne bi šlo naprej. veš pa ne sigurno kaj se bo izcimilo.user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 8:52:34   
koala.cek
jutro, aha zdej pa vem kje imate žure. pa Fb vidim da tudi obvladate. user posted image user posted image

mi smo imeli pester vikend. poln enih norih občutij. user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 8:53:08   
majana79
leela, jaz sem mu danes tut kar operil špricnila, itak je na ORl rekla da ga lahko brez problema uporabljamo

upam da zdrži še ta teden, da se nam uspe cepit proti pnevmokoku... se mi zdi da ga vsaka taka sprememba vremena prec vrže

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 9:20:28   
Leela
meni tudi vsakič P reče naj mu operil našpricam (3x na dan)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 10:09:29   
PapuaNG
jutro,

pa je spet delovni teden. Do vikenda se bom ravno prav sestavila nazaj user posted image Je v soboto moj dragi praznoval (že ene tretjič user posted image ) s frendi in smo meli piknik/žur varianto, pravi mali festival. Jih je cel kup praznovalo, tako da je bilo čez 100 ljudi. Super kul user posted image Edino spanja je bilo premalo. Še mulček ponoči ni hotel spati sam, ampak nisem imela moči se bosti z njim, tko da sem ga malo pred tretjo v posteljo prinesla. Ampak danes bom pa vztrajna, če bo imel spet taka nagnjenja, da se ne navadi spet. Zgleda je mel spet mal krizo, ker je bil za vikend pri babici. Ampak hecno-pri babici pa lepo spi user posted image

Uglavnem, uživajte danes, kjerkoli že boste!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 10:13:06   
ivanamdb
juuuuuuuuutrcek
hb da je ponedeljek....je bil lep vikend, ampak sem tolk utrujena da res rabim mal cajta zase...smo bili mal okoli, pa na vecerjo v soboto, je bil rd od enega prijatla, in smo se zraven gledali eurovision user posted image user posted image (no comment), vceraj smo pa bli na lokalnem bazencku. jp, odkrila sem da nasa vasica ima tudi sportno halo s bazenckom. ma sploh ni mal bazen, pa se un bazencek za malcke ima...gospodicna je seveda hotela v velik bazen....hb za ta bazen, zdaj ko vem da je tuki blizu bomo sli cimvec, ker da ima energije za prodajo! je bla tolk na spidu vceraj da ni bilo normalno. se muffine in panna cotta smo naredili, vsi trije skupi...pa se ne vem sto stvari naredili...ampak ni bilo zadosti...zaspala tamo po 21.30....user posted image

uuuuuh leela fensi hotel imas! drugac, luna je tko da je trmarenje & co. normala....mi smo ta vikend zaceli "on a short fuse", in potem je moj pogledal koledar, in reku "kva so afz rekle o luni? jp, bo kmalu luna"...in sva takoj bili flegma...
majana - upam da je samo nosek, da ne bo nic drugega.

zdaj grem neki delat...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 10:23:16   
ledenka
moram poklicat za cepljenje proti pnevmokoku... še za to dozo, ki je po 2. letu. zaradi njegovih ušes bom raje cepila user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.5.2011 11:28:11   
betty.ford
včeraj sem dobila idejo, da v življenju doživljamo tiste stvari, ki jih moramo popraviti, izživeti bolj po scenariju


se mi je zdelo, da ni moglo tole zrasti na mojem zelniku. Svižčev dan!user posted image  očitno imam neke čudne flesh backe,...

koalčka, WtFB!


drugače pa: hladilnik bo počakal do jutri! me je moj poklical, če greva na kavo. ma, je pasalo. in sem ugotovila, da prav paše, ko sva samo midva in da že dolgo nisva bila takole na kavici. sva se lahko celo pogovarjala brez prekinitev! user posted image

lepo bodite in izkoristite tale ponedeljek. dela se prav krasen dan!

Leela, user posted image  me prav zanima, kako bi pogledali uslužbenci tvojega hotela, če bi se res prikazala tam user posted image  si mi prav polepšala dan!

lp;

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 8:37:11   
koala.cek
dobro jutro,

luna trka tudi pri nas. zmajček je šel z jokom skozi vrata vrtca. kar se že dolgo ni zgodilo. mogoče, ker sem ga danes jest peljala po dolgem času...

tavelik pa bi boga in pol vlekel v vrtec. danes gredo v arboretum, pa sej nisem vedela kako ga naj oblečem ?


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 8:37:51   
PapuaNG
jutro,


madonca ste bile zgovorne včeraj user posted image Midva sva bila včeraj popoldne brez mulca, ga je tast vzel, tako da sva imela malo časa en za drugega. Je pasalo user posted image . Mulček je bil pa zvečer kot navit, ponoči je blo pa tako tako...dvakrat budnica, da bi pil, pil...še dobro, da obstaja user posted image .

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 8:50:38   
betty.ford
zmajček je šel z jokom skozi vrata vrtca


vidiš, koalčka, jaz sem se še do pred kratkim hvalila, kako naš oh in sploh rad hodi v vrtec. zdaj ne več. ali pa, kot praviš, zaradi mene, ki ga zjutraj pospremim.

ko zagleda vrtec, se ustavi in me vpraša KAM. ko mu povem, da v vrtec, se mu kar malo učke zarosijo in mi pove, da ne bi šel, da bi šel z mano pa domov pa kamorkoli - samo ne v vrtec.

z vzgojiteljicama se še nisem uspela pogovorit, a kot kaže, je z njim v vrtcu okej, ker drugače povedo, če je drugačno obnašanje, kakšen neprijeten dogodek,...

nekako se mi zdi, da je kriva moja služba. ehhh,...

jutri ju doma obdržim.

napravljam ju pa kar po zimsko: kratek rokav, dolg rokav, jopica, jakna. like the onionuser posted image  šrekca mala!

Papua, kava tudi meni vedno bolj paše!
je zadnjič kolega kazal eno mešanico, s katero ti sploh ni treba spati! user posted image



ah; tempirano imam. v službi spet nadomeščam bolniško in se mi je vse na glavo postavilo. kaže se mi še ena delovna sobota (že tretja za povrstjo) in ravno to soboto smo misili praznovati. nedelja je no-go.
mi ni logično, da vedno, ko želimo praznovati, je nekaj narobe.

še dobro, da nismo dobili tistega placa za praznovanje, da nam ni treba še tega odpovedovati.

a lahko še enkrat: EHHH,...user posted image

moram prebrat svoj podpis user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?