|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 9:09:54   
PapuaNG
jutroooo,


nadomestni hladilnik že čaka doma, hvalabogu. Bomo vsaj jogurte pa sirčke lahko dali na hladno. Pa pivo! user posted image Ivana-novega hladilnika se mi pa zaenkrat še ne splača kupovat-je tale manj kot tri leta star, tak novi stane pa čez 1000 evrov. Tako da bomo še malo počakali. Čeprav, ko sem zdaj nadomestnega dala v kuhinjo, se mi sploh ne zdi tako slaba ideja, da bi še enega manjšega sčasoma kupili. Ker bo ta veliki kmalu premajhen. Sploh če nas bo več. Sej pozimi še gre, ker lahko marsikaj daš ven, poleti je pa kriza.

Darila-nimam ideje, kaj bomo mulčku dali. Verjetno kakšno knjigo. Pa velikooo ljubezni user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 9:55:41   
ledenka
jutro user posted image  

najprej da poročam, M je spal normalno, enkrat sredi noči je sicer pricapljal k meni, ampak vstal je šele po 7h user posted image  očitno mu je manjkalo spanja...

popoldan smo zmenjeni za plavanje, gremo malce v Atlantis pogledat. pa gužva je danes na šihtu, moram še ene zadeve od včeraj dokončat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 11:54:48   
PapuaNG
aja, a ste gledale včeraj pri poročilih o balkanskem bojevniku? Sem bila ravno dežurna v priporih lani decembra, ko je on poslušal cd-je s prisluhi. Tko da se lahko 'pohvalim' da sem 'pazila' na balkanskega bojevnika in se celo rokovala z njim! hahahahhahuser posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 13:50:46   
Leela
vreme se menja, user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 15:22:06   
ivanamdb
daaaaaan
uh tuki je tolk vroce user posted image in komaj je maj....kva bo avgusta?!?!? sosed penzionercek je reku da bo danes dez....bomo verjeli? user posted image
drugac, utrujena, glih koncala prevod (en dan pred terminom), zdaj pa moram 40 str. spet prebrat in pogledat ce je vse fajn in lustno....bljak....
a ves papua da ta ideja o 2 hlad. sploh ni slaba! mislim, mogoce, en velik hladilnik in posebaj en srednji zamrzovalnik, ker men se zdi da mi vedno pomanjkuje prostora....hmhhh .... ampak mislim da tud ce bi imela celo "sobo hladilnik" (kot tele v restoranu) vseeno ne bi bilo dovolj prostora user posted image
zdaj grem neki mal "gricnit" za malco...potem grem po gospodicno. mislim da bove kar sle na igrisce.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 15:25:09   
ivanamdb
a jaaaaaaa to sem pozabla povedat, una "tiger mom"...pardon mislim da je boljs rec "alpha mum" user posted image me je prej klicala...ker sem ji zadnjic rekla da zal ne moreve na njihove "playdate" ker so ponavad prezgodaj za naju - da naslednji teden organizirajo piknik in da ce bi rada sla in bla bla bla... hm...zdaj pa me zanima a je to un pattern in slummy mummy knjige - ko je alpha mom hotela zraven slummy mummy v organizaciji? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 15:26:22   
PapuaNG
Ma mi mamo že zdej premalo placa v hladilniku. Ker smo pa še ultra zelenjavojedci, se zadeva hitro nafila, sploh če ne kupuješ vsak dan, ampak enkrat na teden na tržnici npr. Pa na živce mi gre, da mam vse čist zafilan - pol pa pol stvari ne vidiš in posledično grejo v franže.

Sem pa tko lena danes...se pozna, da ni šefice user posted image Pomoje je to pomladna utrujenost, drugi del user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 15:34:09   
ivanamdb
jp jp res! mi tud, zelenjava in sadje mi pol prostora okupira, pa se ene 3-4 lit. mleka...ker mi fuuuul pijemo a ne da se mi vsak dan kupit...tko da je ze pol placa okupirano, a ja pa se una tupperware skatla za solato...ta en stuk uzame! a zamrzovalnik, kao 3 predala ima...ja notr das 2 pizze 1 sladoled in skoraj je ze ful! mah!
in prav je tko, ko je tko poln pol stvari ne vidis in je pol za nic...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 15:35:18   
ivanamdb
a ja luna je...men mozgane na 1/2 delajo (hahahaha razlika pa se ne vidi)

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:21:32   
koala.cek
no tole s hladilnikom je pri nas čisto ista zgodba. skoz je nekaj, pa nič ni. user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:24:43   
betty.ford
ku-kuc!

a je bila danes ena lepa zaspana sreda, a? leela, hvala v imenu našega zmajčka. sem ugotovila, da od sedaj naprej obema isti dan dam darila za rojstna dneva!

smo se zbudili v krasno jutro. jaz in moja mulčka. prvi se je zbudil prej in ves navdušen budil zmajčka, naj vstane, da ima rojstni dan! zmajček pa je jamral, da hoče spat (kakšen špilferderberuser posted image ) in sem se raznežila, ko mu je prvi dal lupčka pa ga pobožal in navdušeno, kakšno darilo je dobil! (vlakec, itak user posted image  - tisoč namenov, a vedno pristanem pri vlakcih)         no, zalomilo se je potem, ko je prvi hotel pogledati, si sposoditi, sabo v vrtec nesti zmajčkovo igračo,... jutri grem še po enega user posted image

ma, ni mi žal, da sem ju rodila! enkratna sta! unique. moja moja,... če bi me zdajle videle, bi si mislile, kaj tale koka joka. user posted image

nikolet, vesela zate!




hladilnik pa je pri nas več ali manj prazen. smo se preveč razvadili mestnega življenja. več ali manj sproti kupujemo. občasno pa nas mami oboroži z domačimi pridelki.

šivilja, ti zavidam njivico! lepo jo obdeluj!
daj, povej, so ti že rešili geox reklamacijo?

huuuh,... mislim, da bom odprla breezerja. čin!

nič s slikico - si boste morale predstavljati. user posted image

< Sporočilo je popravil betty.ford -- 11.5.2011 21:25:13 >

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:27:07   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

aja, a ste gledale včeraj pri poročilih o balkanskem bojevniku? Sem bila ravno dežurna v priporih lani decembra, ko je on poslušal cd-je s prisluhi. Tko da se lahko 'pohvalim' da sem 'pazila' na balkanskega bojevnika in se celo rokovala z njim! hahahahhahuser posted image user posted image


user posted image  hudo, Papua! polna presenečenj si! user posted image

pa user posted image  za 2000. objavo!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:45:57   
maja1488
Ooooo betka, vse najboljše U!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:52:01   
betty.ford
I user posted image  U    user posted image

šibam spat. se mi že vrti od likohola. user posted image  kaj "abstinentu" naredi kapljica likohola,... user posted image

lahkno noč vam želim pa prijetne sanje in pogumno v jutrišnji četrtek - ker bo fantastičen!!!user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:52:05   
maja1488
Hladilnik imamo mi tavelik in skrinjo taveliko pa sta vedno polna, za jest pa nč ni user posted image . SI ne predstavljam manjšega hladilnika. Bi imela večjega, pa ne vem če sploh obstaja.

Umrta sem...jutri grem končno k frizerki. In pedikuro se morm spravit nardit, ker je že čas za japonke.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 21:53:09   
betty.ford
In pedikuro se morm spravit nardit, ker je že čas za japonke.
user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 22:12:25   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

ku-kuc!

a je bila danes ena lepa zaspana sreda, a? leela, hvala v imenu našega zmajčka. sem ugotovila, da od sedaj naprej obema isti dan dam darila za rojstna dneva!

smo se zbudili v krasno jutro. jaz in moja mulčka. prvi se je zbudil prej in ves navdušen budil zmajčka, naj vstane, da ima rojstni dan! zmajček pa je jamral, da hoče spat (kakšen špilferderberuser posted image ) in sem se raznežila, ko mu je prvi dal lupčka pa ga pobožal in navdušeno, kakšno darilo je dobil! (vlakec, itak user posted image  - tisoč namenov, a vedno pristanem pri vlakcih)         no, zalomilo se je potem, ko je prvi hotel pogledati, si sposoditi, sabo v vrtec nesti zmajčkovo igračo,... jutri grem še po enega user posted image

ma, ni mi žal, da sem ju rodila! enkratna sta! unique. moja moja,... če bi me zdajle videle, bi si mislile, kaj tale koka joka. user posted image

nikolet, vesela zate!




hladilnik pa je pri nas več ali manj prazen. smo se preveč razvadili mestnega življenja. več ali manj sproti kupujemo. občasno pa nas mami oboroži z domačimi pridelki.

šivilja, ti zavidam njivico! lepo jo obdeluj!
daj, povej, so ti že rešili geox reklamacijo?

huuuh,... mislim, da bom odprla breezerja. čin!

nič s slikico - si boste morale predstavljati. user posted image


Najprej - vse najboljše tvojemu zmajčku


Njivice pa res delujejo terapevtsko. Čeprav tale, ki sem si jo letos omislila je pa kar velika, upam da mi ne zraste čez glavo (bom pa tebe poklicala na pomoč)

Od Geoxa pa še ne duha ne sluha - če si bojo vzeli 8 delovnih dni, imajo še več kot en teden časa. Oh ja, never again.



Ravno razmišljava o poletnem dopustu - a je too much, če sem od konca junija do začetka septembra 22 dni na dopustu????? Drugače se mi nekako ne izide, da bi vse želje spravili pod streho (doma bi bila približno dva dni, ostalo pa po svetu)

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 22:15:40   
majana79
šivilja, če ti ga dajo, ga vzemi... pri nas ni šans da te ni toliko časa

pa vse najboljše U.!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 22:21:08   
ledenka
vse najboljše U! user posted image  Betty, čestitam ob RDju sinka

šivilja, kaj je bilo z geoxom? 22 dni se meni ne zdi dosti, jaz mam namen vsaj 3 tedne vzet v kosu pa malo še tako. pa še en dan lanskega dopusta imam user posted image

maja, si me spomnila na pedikuro... moram lak namalat, tale, ki ga imam, je napol odluščen.

hladilnik - upam, da bo naslednji dovolj velik user posted image  sicer je pa tud ta, ki ga mam, vedno prazen.

sva bila z M danes na plavanju z nečakinjo, prav fajn je bilo. če so otročki v dvoje, so na trenutke celo lažje obvladljivi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 22:30:41   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
sva bila z M danes na plavanju z nečakinjo, prav fajn je bilo. če so otročki v dvoje, so na trenutke celo lažje obvladljivi user posted image


Mhm, sploh če ima tadrugi svojo mamo in gre ****kat potem v drugo hišo user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 22:35:21   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mhm, sploh če ima tadrugi svojo mamo in gre ****kat potem v drugo hišo user posted image
je bla mama zraven, ampak tamaladva sta bistveno boljše sodelovala pri plavanju kot sicer. noben ni težil glede rokavčkov itd. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 6:07:11   
nikolet
jutro

ne morem spat...

danes so otroški... jupi!!!

vsem zmajčkom želim vse najboljše... tudi tisti ki so že imeli dve leti....in tisti ki bojo še imeli user posted image

uživajte


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 9:10:31   
koala.cek
what a nigth user posted image user posted image

ma jest se bom na morje preselila user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 10:40:26   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
what a nigth user posted image user posted image
ma jest se bom na morje preselila user posted image


can i come?

user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.5.2011 12:56:55   
koala.cek
a greš z menoj ? user posted image

sej je koj tam gor....

so same lepe, velike, rdeče,.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?