|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 8:51:45   
betty.ford
Midva sva bila včeraj popoldne brez mulca, ga je tast vzel, tako da sva imela malo časa en za drugega. Je pasalo


ja, si moramo večkrat kaj takšnega privoščit! user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 9:20:12   
koala.cek
mah, naš gospod mož je tudi zbolel...sem ga komaj prepričala da naj gre že enkrat k dohtarju. in danes je pristal na AB. jutri naj bi šel v Bruselj...mislim, norec zmešan. v četrtek in petek pa gre na preiskave. tako da zdaj imam doma še enega otroka, ki je potreben nege, čajčkov, limonic, masiranja, materine dušice inpd...ampak jest bi šla v petek na morjeuser posted image

ah bomo že kajne ?


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 14:04:19   
PapuaNG
joj, se vidi, da je danes luna, so vsi neki nataknjeni user posted image Pri nas je cela bruka, ker neki razmišljajo o zaklepu interneta. Se gre naš informatik danes pravdat. Kakšna mama pa bom, če ne bom brala RR? user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 14:54:16   
Leela
betka nič ti nisem fouš, da imaš tak delavnik user posted image

Luna trka ja

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.5.2011 15:15:32   
ivanamdb
uh ja luna, podpis! user posted image user posted image
danes sem neki ful delala zjutraj in sem si potem rekla...dovolj! in sem sla packat v kuhinjo....user posted image zdaj ne vem kaksno ime je tem receptu, v bisvtu kot ena slana torta od zavitih palacink, notr pa sparge, kuh. prsut, sir in malo pesta, in potem vse prelito s besamelom...izgleda okusno...ne vem kako je, ker bom popekla glih pol ure prej, tko da vam povem po vecerji....upam da moj ne bo nic sr@l tipa "a lahko bi dodala to, a si mogla se to...."
zdaj grem pod tus, en kofe spit in grem po gospodicno.... kva bova delale dans popoldan...vreme je brezveze, tko da do zooja ne bi sla, hmmmmm neki doma packat mozno...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.5.2011 9:45:53   
koala.cek
jutro,

luna sucks. danes se me je pa tavelik držal za kiklo. tamali pa je nekam dojel, da ga tudi mama lahko včasih pelje v vrtec. user posted image

spali ok. vsi trije v zakonski postli, ata pa smo poslali v otroško sobo, da se revež vsaj malo naspi.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.5.2011 9:18:34   
koala.cek
no tako, luna je za nami in prihajam k sebi. user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.5.2011 11:25:11   
PapuaNG
koalči, so se vse preselile na FB. Bo zgleda kar zamrlo tukaj...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.5.2011 13:17:15   
koala.cek
a tko. no pa nič. user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 13:14:59   
koala.cek
pišuka, ve ste na FB čist preveč aktivne...vam sploh ne sledim....user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 13:22:56   
majana79
tam ni raznih we're sorry, errorjev in podobno, lahko celo normalno postaš user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 14:50:54   
Leela
oj,
jaz hodim s kurami spat zadnje čase. Pa vas samo na hitro preberem, če utegnem.

včeraj so me iz vrtca klicali, da je F. čist pikast. P je rekla, da je viroza ali alergija. Samo, da ni dolgčas.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 14:51:58   
Leela
maturanti so zaplesali četvorko in zablokirali promet. sem se morala glih tam voziti ob 11h.
mladina

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 16:16:02   
majana79
ja leela, kaj pa ne spremljaš poročil pa hodiš s kurami spat user posted image

v bistvu je danes povsod po LJ spet cela zbrka user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 18:23:24   
ivanamdb
vecerko punce. tuki se javljam ker sem na vlaku in fb ne funkcionira...grrr....ta https...
moj je danes samohranilc user posted image user posted image ker sem jst sla neki do munchena, in se vrnem sele pozno zvecer...ze ene parkrat me je klical in dal "full report" o vsemu, kako je, kaj delajo, in vse skupi, tudi gospodicna mi je rekla "ciao amore" user posted image .

uuuu leela a danes so bili maturanti....lustno user posted image   pikepoke za F.ja da ni nic resnega! D je enkrat imela taksno virozo, bila je ful pikasta, ampak nobene vrocine ni imela.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 19:28:12   
ledenka
user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 20:39:16   
majana79
ledenka? user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 22:26:40   
betty.ford
ja, tako ali tako moramo na zmajčkih še 20 strani napisat, da lahko zaklenemo temo, ne? user posted image

otroka zaspala. me prav zanima, kako bomo jutri vstali. oz. na kakšen način. sta bila totalno prešvicana in umazana... adrenalinska!

seveda ju je voda spremenila v prelepa otročka.user posted image  če odštejem pljuvanje v lijak (med umivanjem zobkov), ki je bilo seveda vse prej kot to...

jem ostanke dneva. upam, da se ne zredim od dobrega!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.5.2011 22:28:04   
betty.ford
Leela, če ne bi zapisala, sploh ne bi vedela za maturance! a da je bila danes četvorka? srečnica, da si jo videla user posted image

pa vse dobro tvojemu mulčku!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.5.2011 5:45:07   
nikolet
jutro

evo pa sem že vstala, sploh ne vem kaj me je predramilo... verjetno srbi.... me je včeraj učk bolu za znortuser posted image   sploh ne vem več kaj naj naredim, bolj ko pravim da ne smem preveč bit na blagajni bolj me turijo na prvo al pa drugo blagajnouser posted image ****, pa taka šefica, sam za dve osebi gleda da je po njuno za ostale se ji pa fučka, jz pa budala sem misenla da bo kaj bolje......
uglavnem sem slabe volje, in upam da bo hitr ura 14:00h da grem domov, k mi že vse preseda, k mislejo da so vsi šefi.....


drugače pa leela: upam da se je F pocajtal....
maturancki ples: HB da ne delam v LJ. aja pa to je pijančevanje, ma kaj vidjo mladi v alku... sem gledala poročila včeraj, so bli ob 13h vsi mal čudniuser posted image


nč zdej grem pa delat

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.5.2011 11:16:21   
nikolet
živjo punce

kaj a ni nobene več tle gor...

no grem pa na FBuser posted image

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.5.2011 7:35:33   
Leela
jutro

da nas malo dvignem.

Včeraj sva bila z L. na polikliniki. Mislim res banana republic. Čakava na ta pregled pol leta!!!. Na koncu vse paciente razporedijo v ambulante in dr. hodi po vrsti in vsakemu posveti par sekund. Nič ne vpraša o problemih, pove en stavek in to je to. Pri naju je bil celo 30s ker sem ga spraševala kako naj eno kremo uporabljam in on zelooo z odporom odgovarja. na koncu mi pa reče, da je to kortikosteroid in da tanjša kožo. Ja hvala, zakaj pa misliš, da te sprašujem. Vse je  zastarelo, moldavija. Naslednjič grem samo še samoplačniško. Za tole bi plačala 50€ in bi celo kaj pametnega zvadela in dobila prava navodila in takoj bi na vrsto prišla. Mislim, P mi več pove kot ta specilist.
Pa to kar mi je nikolet o očesni povedala me tudi kar zmrazi. Ni čudno, da so vsi dobri zdravniki odšli.
kako oko nikolet?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.5.2011 9:27:23   
betty.ford
da ne bosta samo vidve klepetali user posted image  - mi FBja ne odpre.

imam pa danes kar fajn začetek dneva - v trgovini sem ugotovila, da v denarnici nimam plačilne kartice, gotovine pa samo 1€ - včasih bi si za to še kaj lahko kupila, tako pa bom morala zdržati do konca službe ob oreščkih pa čaju user posted image user posted image

Leela, nikolet,... čakalne vrste tudi meni ne ležijo. predvsem tako, kot si rekla Leela, da si potem vzamejo samo minutko ali celo kakšno sekundo več časa zate.

moj mali ima danes zobozdravnika. upam, da bo premagal bolečino - glede na to, da ga je prejšnji teden že zobek kljuval, verjamem da bo.
verjamem v pogum svojega otroka!user posted image

lepo mi bodite in uživajte na sončku!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.5.2011 9:29:59   
betty.ford
aja: še vedno nimam novih očal, ker: moram po napotnico k svojemu osebnemu zdravniku, jo nesti do okulista, da me on naroči čez... v najboljšem primeru 3 mesece??  premišljujem, če je tisti zdravstveni bonus pri očalih vreden tega - koliko ti pravzaprav subvencionirajo? katera ve?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.5.2011 9:41:16   
Leela
http://www.zzzs.si/zzzs/info/egradiva.nsf/0/dfdc914987e44e2ac1257353003ec73a/$FILE/SEZNAM%20S%20%C5%A0IFRANTOM,MK,POSTOPKI,CS,%207.5.2011._po%20UO.xls


488 vrstica

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?