|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 17:18:26   
Tanja_
Dan!

Dobr da je konc tedna. Smo pa imeli super izobraževanje danes-sem se veliko novega naučila,zdej pa samo še praksa manjka. Me je pa kr strah kroženja-ne vem, kdaj se bom jaz vsega tega naučila...

BTW-popravilo stroja bi bilo okrog 130€,se je moj odločil, da nima smisla, tko da mormo it po novga.Semr azmišljala, da bi starega prodala-a mislite, da to kdo sploh kupi?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 18:20:35   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

uh ledenka, jst bi jo kar malo podrezala. Ko tast ful ni velikokrat prišel mulčka pogledat, sem mu malo za hec pa tudi zares rekla, da ga mulček sploh ne bo poznal. In zdaj če le lahko, ga enkrat na teden vzame popoldne iz vrtca in zvečer pripelje nazaj user posted image Pa čeprav nima nobene babnice okoli. Se mi zdi, da ga je bilo prej mogoče malo strah, kako bo z njim pa to, zdaj je pa že prav na kul user posted image Se ne ustraši tut če mulček joka. Edin za previjanje pa še ni najbolj, ampak ok. Sam, če recimo tast tut po tem prigovarjanju ne bi nič ukrenil,se tut jst ne bi trudila...

še pol urice, pol pa viiiikeeend!



ej aleluja in svaka čast tvojemu tastuuser posted image user posted image user posted image

jest tudi sanjam da bom taka babica. bi enkrat na teden vzela otroka po vrtcu in potem bi šla na izlet. in seveda zvečer nazaj. a ni to fino ? ne pa da moram sedaj prosit in fehtarit, če bi slučajno imela čas ....mah bljak, sej tega ne počnem več.

< Sporočilo je popravil koala.cek -- 15.4.2011 18:21:39 >

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 20:31:12   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Na hitro ker sem leteča.

Babe, AKCIJA! Danes sem v LJ, če gre katera z mano jest. Okrog 8h sem v okolici Azurja če vam ta paše. Če pa ne, pa me obvestite na SMS kje in kdaj se dobimo. Če ne bom prejela nobenega SMS pol bom šla kar nazaj domov, na RR ne bom uspela it čekirat... Če se ne vidimo pa lepo popoldne in lep vikend.

Čaw!

Jaaaaa, seveda! Za bolančke en kup pikapok da se pozdravite!user posted image user posted image user posted image user posted image



ahuser posted image  kdaj jaz šele berem tole... smo šli v shopping na Rudnik. no, bolje, če ne bi šli, nisem jaz za družinske shoppinge - predvsem, če moža vzamem s seboj (on je hujš ko baba glede nakupovanja!!!!user posted image )
je bilo enih par kregov... pa precej pozno smo prišli domov.

zaključek: od sedaj nakupujem ločeno. obvezno.

ledenka user posted image   odnosi so sila komplicirana zadeva.

jaz danes - padem samo še v posteljo.

lahko noč vam želim in sladke sanje (jaz sanjam o tistih milijonih, ki bodo podeljeni v nedeljo!user posted image )

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 20:57:47   
šivilja
popolnoma umrta



bila na sestanku za glasbeno šolo - nisem ziher, če si res želim nakopati to na glavo, samo otrok ima strašno željo - od drugega razreda dalje po 3x na teden, jao meni pri treh otrocih

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 21:38:50   
eelyy
Z malčkom sva imela danes pestro pri frizerju nikoli se ni tako obnašal kr obnorel je se ni hotel usedti,ne lepo na vse načine probanja je sedel pri meni in se drl kot jesihar cel salon je odmeval,pa drugače vso prijaznost sta  ble kr 3 okoli in mu vse ponujaleuser posted image .Spotoma sva šla prvič sama do bc kjer so povsod igračke,ponavadi če gre mož je lažje in je kr zagrabil en kup igračk sem ga odpeljala do poganjalčkov se je hitro odločil in smo šliuser posted image .

majana;Si prestavljam,kao ti je.Pri nas od mesca oktrobra do februarja je bil vedno 2tedna doma in to pri koncu meseca.Jst več nisem vedla kaj bi pa še L sem mela za rihtat,včasih mi je kdo pomagal,še jst sem bla bolana..uglavnem noro res.Pošiljam vam cel kupuser posted image user posted image user posted image user posted image

beti;Jst sopingiram ko sva brez otrok,ker res nimam energije še mirit malčka in še kej pogledat.Ponavadi je pa moj siten on vse na hitro pogleda,jst bolj kej pregledujem sam pretirano že spet ne.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 21:41:10   
eelyy
Živa;Še za vas veliko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 21:52:08   
zoja10
malca naštimana, se vidimo v lipici..user posted image
T že cel dan razlaga da bo konkote gledala in božala.... user posted image

prou paše en tak izlet... po dolgem času user posted image


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.4.2011 7:28:46   
FLASK_A
partibrejkerke user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.4.2011 7:40:14   
nikolet
jutro

smo vstali, zakaj otroc ob sobotah k bi človk lahko spal ostanejo brez problema ob pol sedmihuser posted image k pa je treba it v vrtec ga moraš pa ob pol osmih iz pojsle vrštuser posted image  

no kava popita... otroc spedenan, jz pa čakam da pride poštar k ma neki za tasta, sam tast je šel  na morje..... uživa 100 na urouser posted image
svakinja je šla pa na ciper... in zdej spet videm kako fajn je če je kdo doma da bi mulčke merku, HB je šefica tojk razumevajoča, da mi je danes dovolila da pridem eno uro kasneje v službouser posted image v pon. sem pa frej k mam pregled....

vsem bolančko želim čimhitrejše okrevanje....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.4.2011 7:45:55   
Dudica1
dobro jutro user posted image je že ful lep sonček in pomoje bo vikend lep user posted image
Mi gremo mal v šoping danes,bomo kupili trampolin user posted image user posted image pa darilo za rojstni dan moramo kupit ker gremo jutri praznovat user posted image
Drugače smo pa vredu samo časa ni več odkar je sonček zunaj user posted image

partibrejkerke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 7:22:57   
Dudica1
Dobro jutro!
Mi kozice pasemo (norice) user posted image ... glih prav da bomo pred poletjem fraj vsegauser posted image

Popoldne gremo pa k sestri na RD in upa da se bo nečak tud nalezel da bo frej pol user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 7:48:23   
koala.cek
dudica - ja fajn opravite potem s tem user posted image

mi se pa odločamo ali bi šli popoldne v ZOO ali v Arboretum. Baje da so v ZOOju neka nova igrala. Dinozavre smo pa tudi že videli...

trenutno pa lovimo nekega pajka po bajti...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 8:07:17   
betty.ford
dobro jutro!

jaz sem polomljena. nafilina z nalesinom s, prešpricana z angalom s,... zdaj se bom še materino dušico namazala, da bo bolje.

saj vem, tiste, ki ste iz koncev burje, boste rekle, da je samo malo pihljalouser posted image ... moram rečt, da nam je ta veter (no, meni) malo pokvaril čarobni dan. pa moram še omenit, da smo se preveč poletno oblekli.
in kot je koalčka rekla, še preden smo prišli čez glavna vrata, smo že zapravili 10€,... mulček mi je travmiral, ker mu nisem kupila balona, potem travmiral, ker mu nisem kupila sladkorne pene,... ostalo pa: spomnim se, da je pihalo, pihalo in pihalo.

Sežana je pa zelo zelo lepo mesto. ampak tam tudi piha???user posted image

pa z mojim sva se spet "počla" je rekel, da mi na čelu piše, da sem poštena in glupa.user posted image
če se bo danes kakšen kreg ponovil, ne vem, če imam živce ga še nadaljne gledat in poslušat.

otroka pa - seveda sem pozabila s seboj vzeti voziček in sva ju več ali manj prenosila, ker smo parkirali predaleč. zmajček je zaspal kar na rami. v avtu sta že oba spala. zvečer je bilo seveda težko zaspati.

eelyy, jaz bom odslej naprej šopingirala brez moža! otroka že umirim, če sem sama z njima,... se pogovorimo preden gremo v trgovino kako in kaj in potem vse lepo teče. večinoma.

ah; sem preveč napisala, a sem mogla odpret ventil...

Dudica, super, da ste jih dobili pred poletjem. naj hitro in čim manj srbeče minejo!

ostali bolančki pa: user posted image user posted image user posted image

preživite lepo nedeljo!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 8:36:16   
koala.cek
betka - glede moškega dela samo tole, da jih je včeraj nosila neka luna. midva sva bila z mojim tudi bolj na levi nogi, se mi zdi, da kar nekako ni mogel k sebi priti, je kaj nekaj sanjal in bluzil. jest pa itak videla tolikooo dela, da nisem vedela kje in kaj naj začnem. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 8:54:48   
maja1488
A čte rečt, da sm lahko vesela, da mojga ni blo doma user posted image

Čarobni dan je bil pa res mal preveč burjast. Pri nas ni blo nič in sevede nismo vzeli nič za oblečt. Še dobro, da nas je zjutrej prišla moja mami pozdravit in ukazala, da je treba trak za ušesa vzet (valda sm zavijala z očmi...no HB sem jo poslušala). Zmajčica se zdej neki za uhek vleče...upam da ne bo hujšega. Danes smo tut same babnce doma.

Aja, ni mi jasno kaj ima Vili resnik čarobnega user posted image  A ni to otrokom namenjeno, pol pa enega tulečega junca na oder dajo. Drugače je blo uredu, glede na to, da smo bli brez tatija in brez vozička. Pa Z je prijela mrtvega krta in ga okol kazala user posted image .

Dudica, nej vam hitro minejo. A jih imata oba?

Grem brskat po hladilniku kaj bo za kosilo. Nism nč kupila.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 9:01:21   
koala.cek
aja - še glede tiste rdečine in bule okoli cepljenja. je danes ni več. sem fajn mazala z teatree pa izgleda je kaj pomagalo.

zdaj gremo pa na izlet - butarce nest, itak bo to za 15 minut, ker mi bo potem preveč nerodno zaradi milijon zakajev, potem pa na kofe.

kosilo imamo pa tole : http://www.mojirecepti.com/recept/korenckova-juha.html in zrezke v omaki. voula. hitro in preprosto.

šivilja - sem se nate včeraj spomnila, ko je Jamie Oliver kuhal bučkino juho...mmm je dobra izgledala. pa neke kruhke v oljčnem olju in s parmezanom je dal zraven. no, to bom dala danes kar k naši juhici...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 9:05:19   
maja1488
A boste kej justovale? Bi neki rabila.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 10:44:22   
Dudica1
MAJA T. jih je že imel zdej je na vrsti M.,ni sile samo srbi ga pa kar 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 11:54:26   
zoja10
čarobni dan...user posted image  zgleda da je bilo povsod isto,..
no mene burja sicer ne moti , taja je bla pridna in zadovoljna... jaz in moj pa...user posted image user posted image .... zgleda da je bla res neka luna čudna... sva se tudi že zjutri usekala, sem precej jezna na njega ker mislim da se mi nič ne posveti in podobno... bo že...

zdej kuha, šparglje na tak in drugačen način, naj mu bo mu malo oprostim če bo res dobro user posted image

u petek pa na morje, sam upam da ne zboli do takrat user posted image

grem pit kafičko, gospa se je sama zvlekala v postlo...vsaj neki....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 19:05:01   
šivilja
Maja - sem ti na FB poslala sporočilo

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 21:35:06   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

betka - glede moškega dela samo tole, da jih je včeraj nosila neka luna. midva sva bila z mojim tudi bolj na levi nogi, se mi zdi, da kar nekako ni mogel k sebi priti, je kaj nekaj sanjal in bluzil. jest pa itak videla tolikooo dela, da nisem vedela kje in kaj naj začnem. user posted image


user posted image  ne samo včeraj tudi danes. Tile trije dnevi so bili res taki utrujajoči.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.4.2011 21:41:20   
Leela
V soboto smo šli v po. jamo in smo se tudi premalo oblekli. Ponavadi pred jamo ne piha (je bilo veliko dogajanja, zaključek projekta Kras, ki so ga imeli vrtci in šole) takrat je pa kar pihalo. Sem našla v avtu kapo in šal in je L. potem tak okoli hodil. Te zelo napiha taka burja.

maja jaz imam risanke Krtek na dvd-jih. Ti posodim user posted image

Danes smo nesli butarce k maši. F. ni hotel sedeti v vozičku, L. pa ne stati in tako se  je F. pestoval, L. pa spal v njegovem vozićku (je bilo zunaj)

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 7:26:48   
betty.ford
ne, vreme nam ni bilo naklonjeno ta vikend.

sem se odločila, da je za moje in otrokovo zdravje bolje, če sva doma in čajčkava, zmajček, zgleda, je bil dovolj napravljen.

je bilo pa včeraj partnersko zatišje - je moj očitno uvidel mojo potrebo po počitku.

skratka: današnji ponedeljek naj bo sončen in brez vetra! uživajte ga!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 7:41:31   
betty.ford
eelyy, sem ti želela ravnokar poslati primer življenjepisa, a mi ne v zsju in ne v e-mailu ne omogoča pošiljanje priponkuser posted image

drugače pa si ga lahko naložiš tudi s tele strani http://www.europass.si/dokumenti_europass/europass_zivljenjepis.aspx

< Sporočilo je popravil betty.ford -- 18.4.2011 7:42:52 >

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.4.2011 8:34:29   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Leela


maja jaz imam risanke Krtek na dvd-jih. Ti posodim user posted image

Danes smo nesli butarce k maši. F. ni hotel sedeti v vozičku, L. pa ne stati in tako se  je F. pestoval, L. pa spal v njegovem vozićku (je bilo zunaj)




A se ti zdi, da bi mogla to ljubezen spodbujat?

Haha, si kar predstavljam L v vozičku user posted image Kje je pa noge imel?

Drugače pa jutro! Je bilo že pestro, smo razbit krožnik že sesali. Piha pa res ne več. Grem delat, da si to plačo zaslužim.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!