|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:25:46   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

o, jaz sem pa imela do sedaj že parkrat enega iz Polzele, sva se vse zmenila, in sva že skor na ti
pa je biu ful točen, zmeri je prej še poklical, enkrat sva še prestavila za 2 uri, ker nisem imela ključev


NO, da ne bom samo šinfala - ta zaden je bil čist OK. Itak je pa v garancijski dobi od originalnega stroja ostalo samo še ohišje, tako da mislim, da naslednji stroj ne bo Gorenje


moj po moje tut ne... ne vem če je 5 letna garancija vredna da ti zamenjajo pol stroja al pa hladilnika

po 5 letih ti pa itak vse crkne... kar pomeni da bom mogla počasi delat en kupček za vse aparate... just shoot me user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:27:06   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ne nimam Gorenje. Mam Brandt.
šivilja si dobila moj SMS?Glede večerje pa nič ne bi oblubla-imamo jutri eno izboraževanje napovedano do 18ih in vprašanje, če se mi bo dalo potem.


Ja, Tanja se opravičujem. Sem dobila in prebrala - se bom definitivno malo pozanimala o tem. Sem bila pa najprej preveč zaposlena, potem pa preveč ziritirana, da bi ti uspela odgovorit.
Delam v mešanici otroškega vrtca in norišnice.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:28:52   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

o, jaz sem pa imela do sedaj že parkrat enega iz Polzele, sva se vse zmenila, in sva že skor na ti
pa je biu ful točen, zmeri je prej še poklical, enkrat sva še prestavila za 2 uri, ker nisem imela ključev


NO, da ne bom samo šinfala - ta zaden je bil čist OK. Itak je pa v garancijski dobi od originalnega stroja ostalo samo še ohišje, tako da mislim, da naslednji stroj ne bo Gorenje


moj po moje tut ne... ne vem če je 5 letna garancija vredna da ti zamenjajo pol stroja al pa hladilnika

po 5 letih ti pa itak vse crkne... kar pomeni da bom mogla počasi delat en kupček za vse aparate... just shoot me user posted image



Mi je serviser na zadnjem servisu pred potekom garancije (dva tedna) svetoval, da kakšno malenkostno popravilo se še splača, kaj večjega pa verjetno ni več smiselno - bo bolje nov stroj kupit.

Kje so tisti časi, ko sem jaz svoj prvi pralni stroj podedovala od babice?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:33:35   
majana79
šivilja, jih več ni... ker načrtno delajo stvari s tako kratkim rokom trajanja


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:37:19   
ivanamdb
vecerko punce!
kaj ma novega?
jst utrujena, danes sm kao neki mal po stanovanju pospravla, zdaj imam svojo lestvico stale:
1 f ukushima
2 jungle
3 beirut
4 navadna stala
5 decentno

od 2 je zdaj prislo na 4-5, ampak...kaj ko bo jutr spet 1....

men je mal dost vsega ta teden, tako da sem klicala varusko za jutr....ce ne mojem sem rekla da me bo naslednjic vidu na "chi l''ha visto", to je en italijanski program, kao "kdo ga je vidu"... ko osebe katere brez sledi izginejo potem sorodniki preko tega programa iscejo ce jih je kdo vidu...tko da sem mu rekla, ce si ne uzameva cajt za naju bos naslednjic vidu mojo sliko na tem programu....user posted image potem me pa vprasa - a kam bova sli....a mislim user posted image ....jst sm organizirala varusko, ti si neki smisli, ce ne, jst lahko vzamem sama avto pa grem na kaksen parking par urc spat user posted image

ledenka  -  bide  user posted image user posted image user posted image user posted image (mi smo vodo na bidejo zasraufali ker ce ne bi bila poplava, samo bi tamo visila.....
majana -  a kaj, tvoj ima pljucnico!?!?!?! sh@t user posted image user posted image user posted image user posted image

zoja  - a si ti vprasala kako dat spat brez kricanja in v 5 minut - jst vec al manj zdaj imam tehniko - po vrtcu se samo z njo ukvarjam in toooooolk je utrujena, potem vecerja tam okrog 6.30...to traja najmanj do 7, potem kada, mal se stusira, igra, jo lepo namazem, mal masaze, potem ena flaska mlekeca+piskotka, medtem mal soft glasbe in kaksna knjigica, potem zobke skrtacimo v wc-ju in potem direkt v sobo, vse pliskote vrze v svojo postlo, ji dam en lupcek mal se cartamo, in jo dam notr (hb je se v majhni postli), pustim odprta vrata, in grem vn, recem "mami je tu ce me rabis" in zacnem eno pesmico za lahko noc, grem v sobo do, neki kao delam, pospravljam, tako da slisi da sem blizu...ja neki zna mal tulit, ponavad samo recem "mami je tu" in pojem, cez ene 5 min se nic vec ne slisi.... ampak moram rect da je ful utrujena ker cel popoldan hodimo, se igramo, tko da sama pade v postlo. ob 8 - 8.30 ze spi...lazje je ce ni mojega, ce sve same, ker potem ko je moj tuki vedno bi se samo igrala (beri=manj je discipline)

prej sm vidla da imam ben&jerrya v zamrzovalniku pa cokoladne napolitanke od krasa v hladilnku....ok grem oropat hladilnik hihihihihih

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 14.4.2011 20:51:27 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:42:16   
ivanamdb


Kje so tisti časi, ko sem jaz svoj prvi pralni stroj podedovala od babice?


user posted image eh to si dobr rekla, jst hb imam pralni in pomivalni se od starsih....en je indesit drugi zanussi, pralni je kakih 20 let star, pomivalni tam 15 ( a ja, pomivalni v ST je starejsi od mene!!!!se mal pa bo modernarijat artikl user posted image )...in trknem...se super delajo... samo je neka elektrika na pomivalnem to zimo crkla, ampak serviser je reku da ga je boljs popravit, da super dela!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:47:24   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

prej sm vidla da imam ben&jerrya v zamrzovalniku pa cokoladne napolitanke od krasa v hladilnku....ok grem oropat hladilnik hihihihihih



i jaaaaaa bi!!!! user posted image user posted image

ivana, moraš se večkrat oglasit, pogrešam tvoj humor

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 20:57:07   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

prej sm vidla da imam ben&jerrya v zamrzovalniku pa cokoladne napolitanke od krasa v hladilnku....ok grem oropat hladilnik hihihihihih



i jaaaaaa bi!!!! user posted image user posted image

ivana, moraš se večkrat oglasit, pogrešam tvoj humor



hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaala! user posted image to je moja namera tudi! user posted image bolj se smejat kot jokat, a ne... user posted image
eh moram oropat hladilnik preden se moj vrne... ce ne ga vedno neki s@rje....user posted image (on bo pa zupco jedu....ma kr jej...)

ah ja, sm zdaj vidla da so mi cenzurirali f ukushimo zgoraj... user posted image pa sm popravla...hahahaha

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:10:43   
Tanja_
šivilja nekako tako tudi midva razmišljava. V kolikor bi bil servis dražji od cca 150€ bova kar nov stroj šla kupit. Glede na to, da sem ga podedovala od prijateljice, ki je prala za 5 člansko familijo in je star ene 7 let, pa da neki čudno ropota ko zaganja centrifugo, nima smisla investirat neke hude zneske. Sem si za vsak slučaj že ogledala katerga bi imelauser posted image

< Sporočilo je popravil Tanja_ -- 14.4.2011 21:11:01 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:32:31   
eelyy
Čer

No danes sem cel dan samohranilka in hb sta pridna potem proti večeru je blo kr že ..včasih,ko je najuhujše se takrat probam čim bolj umiriti in nekako rešiti sama pri sebi potem pri njima.Začelo se je že to,da ko se skupaj igrata T. pravi to moje,ji da kakšno drugo igračko mala joka itd,...standard.
Jutri si bom čas vzela dve ure samo za malega greva se potepat pa še k frizerju ga peljem,ker ma res že dolge laske(pačeprav mu že dolgo časa puščava dolge tko malo čez ušeska,vidim,da je nemogoče zaradi vročine in česanja).

Pri nas spanje poteka okej v tastari,v novi postelji noče spati,nemoreš verjeti nevem kako nej ga motiviram,je en večer zaspal v joku in vedno je skakal v svojo tastaro(verjetno se počuti bolj varnega)zdej sva ga pustila še v tastari,ker gremo za praznike na dopust in bo spet tam prenosna in je brezveze,da ga silim in potem bo ves zmešan.

prvič slišim,da so otroški nakazani 14,sem mislila vedno,da 15user posted image .

Mojemu stroju je nekaj mesecev nazaj šel grelec je bilo popravilo 70eur imam ga ene 5let,pa sej ni čudno skos perem vsak večer.

Še ena opazka,ki sem vidla pri T. rjava učka zgoraj se mu spreminja pod veko v modro verjetno se bo res spremenila kot druga,ki je modra..ali je to sploh mogoče?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:40:24   
Anonimen
Samo na hitro se oglasim, da boste vedle, da sem še živa - no sej ne, da bi me kej pogrešale user posted image

Žiga spi v najini postelji z 39,2 vročine, Živa pa v svoji z blago povišano temperaturo 37,5....  Molim k Bogu, da je samo toplomer pokvarjen in je danes narobe kazal user posted image

Drugače vse po starem... Smo imeli obiske in iskreno komaj čakali, da so šli. Imajo 3 letnika in 3 mesečnika user posted image NORIŠNICA!!! user posted image

Zdej grem pa počasi kar pod kožo gledat, ker prav dolgo itak ne bom več zdržala user posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:41:04   
Anonimen
Aja.... MAJANA PIKEPOKE!!!!!  Vidva kar, kot da sta na bolniški, dokler ne pride negativen odgovor! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:45:39   
maja1488
O bejbike.

Uuuuu serviserji. Jst sm z Gorenjevimi zadovoljna, so hitri. Nebi imela nič proti, če bi bli tut lepi user posted image
Mi imamo tut ževsak gospodinjski aparat poservisiran. Pa itak je z vso tehniko tko. Če bi mi mož zrihtal računalnik v tko hitrem času kot pride Gorenjev serviser bi bil pa že čudež ane?

O cunje tut Z že sama izbira. Majčko si preobleče po 3x na dan odkar si jo zna sama user posted image  In če ji ne dovolim (je nočem slečt tiste ki ima gor) se gre počečkat s flomastrom al pa po rokavu polit.

Drugače imamo pa doma pravi gurmanki. Za večerjo sta si izbrali pašteto in jo jedli z žlico ven iz une posodice. Vsaka svojo.

Otroški dodatek...jst tut nimam pojma kdaj pride, ker ga dobiva moj. Me zanima če se bo spomnu kdaj je vloga za oddat, oziroma če bo sploh opazu da ga ni, če bom jst pozabila nest novo.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.4.2011 21:48:06   
maja1488
Živa, pikepoke.
Majanča, za vas tudi seveda.

Grem tut jst pod kožo gledat...me grabi neka velika želja po hranjenju.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 7:44:05   
Leela
jutro,

hbdjp

ivana, da boš lahko slovensko govorila
http://www.ringaraja.net/forum/ringarajarke_v_nemciji/m_5668164/tm.htm

B&J sladoled pa nabavi, ko pridem k tebi na obisk user posted image

grem delat

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 7:47:12   
majana79
Jutro!

Podpis pod leelo, HBDJP.

Naš otrok ima eno uho še vedno pordelo, tako da moramo v ponedeljek spet nazaj in če ne bo boljše, gremo takoj na ORL. Upam da bomo tokrat čakali malo manj časa kot 2 uri. user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 7:48:33   
Anonimen
Pa je res hbdjp!!!! Samo danes bom sama z obema user posted image

noc je bila.... A je res bla?!!? user posted image

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 7:58:33   
majana79
živa, ja povej hitro, kako sta otroka??? vročina je šla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:18:20   
Anonimen
Žiga še kuha in kaže na zobke, ko ga vprašaš, kje ga bubi user posted image Upam, da ima prav... Se mu je pa nos totalno zamašil od včeraj do danes, tko da sva že sesalec laufala in ga kar v otroški sobi pustila user posted image

Živa je prespala noč brez hranjenja in se je zdejle zbudila. Namenila mi je ogromnega smajlija za dobro jutro in na občutek nima vročine. Bom več vedla, ko jo bom šla preoblečt user posted image user posted image user posted image

In kaj naj bi vam na ORL-ju naredili, če ne bo boljše? Kateri AB imate zdej? Amoksiklav?

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:22:22   
majana79
joj, upam da so res samo zobki!

ma ne vem kaj naj bi nardil... po moje da bi ga pogledal, pa povedal glede cepljenja, kaj pa vem
zdej mamo Amoksiklav, ja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:49:44   
Anonimen
Meni je zadnjič ena mamica iz vrtca rekla, da so se menda pojavljale smrti otrok v kombinaciji s cepivom, pa sem zdej mal ustavla ta postopek user posted image Sej vem, da ljudje pretiravajo, ampak...

Živa nima vročine user posted image   Žiga pa je drugače OK, samo vročino ima. No mogoče je malo bolj umirjen, ampak ne zgleda bolan. No ja, rdeča lička ga izdajajo user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:49:48   
PapuaNG
jutro,


mi smo tudi spali. Je potegnil zjutraj do sedmih za razliko od včeraj. Jst sem si pa včeraj par stvari nakupila, tut kavbojke, jeiiii...imam po več kot dveh letih nove kavbojke, cel čudež. Ampak je tko težko dobit kakšne, ki niso oprijete dol, da je user posted image . Meni pa res ne sedejo tok oprijete. Najprej mi rit ven gleda, pol pa še velka noga, juhuuu..Naslednji teden pa mogoče spet kej pošopingiram. Dans zvečer gre pa mulo v rejo k babici do jutri, midva z mojim pa ven žurat user posted image Me prav zanima, kako bo s spanjem, bo zdaj prvič, da bo pri tej babici prespal.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:59:30   
majana79
živa, jaz enostavno ne morem več, tako da pristanem tudi na cepljenje... niti finančno nam ne znese tole da je non stop doma, niti psihično

ne vem, dejansko bi probala karkoli, samo da ozdravi, ampak itak je mejhna možnost da sploh predlagajo cepljenje

pa na živce mi že gre poslušat kako naj gremo k bioenergetikom, homeopatom, na bioresonanco in podobne stvari, ki te koštajo po 300 eur plus
naj nekdo od teh, ki te stvari delajo reče, da mi ga pozdravi zastonj, pa jim bom verjela... do takrat pa hvala lepa

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 8:59:34   
koala.cek
šit ženske. ne me strašit tole v zvezi s cepljenjem.

naš ima tak rdeč flek okoli, pa včeraj je bilo prav zabuhlo. sem mazala s fenistilom, pa je recimo danes malo popustilo. ampak rdeče pa je še vedno. je to normalno ?

pišuka, taprvi je dobil pri 18m tri inekcije naenkrat, pa ni imel takega fleka. sicer v zda, ampak.....


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:03:39   
betty.ford
jutro!

včeraj sem imela zvečer grozno mravljinčasto roko... so se mravljinci razširili še do nogeuser posted image  nisem mogla nič napisat, ste me pa nasmejale z modno usmerjenimi otrociuser posted image

ledenka, tvoj mali M z bidejem zmagauser posted image

maja, pri nas tudi pašteta brez kruha rula! imam včasih kar slabo vest... si me potolažila.

sem bila pa včeraj malo razočarana nad ljudmi - nekdo je našemu mulčku s šolskega igrišča ukradel kolo poganjalčka. in baje je bil to moški srednjih let, ki ga je kar odnesel pod pazduho (bil je prislonjen na ograjo ta čas, ko se je otrok igral)

saj, tega poganjalčka smo tako ali tako dobili podedovanega - nekaj malega smo vložili, da je bil vozen, tako da finančno ni takšna izguba, ampak: otrok se je rad vozil z njim!!!

mah; najbolje, da sama postanem enaka in neham otroke učit poštenja?

pralni stroj je pri nas no-name - še od babiceuser posted image  in dela. ga ne zamenjam, dokler ne kaputne.

bolančki user posted image

petek, ja. sem vesela, ker imam po dolgem času spet cel vikend frej.user posted image

če se boste slučajno danes kaj menile za večerjo, me prosim obvestite.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Izobrazba
nina42

Katero izobrazbo imate?

Srednjo poklicno (31%)

Gimnazijo (8%)

VIšjo (15%)

Visoko (23%)

Univerzitetno (19%)

Podiplomsko (4%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!